Reklama

úterý 12. května 2015

Pan Ki-mun nevěřil svým očím, čekal po informacích od Obamy asi něco jiného: Putin získal lásku svého lidu

'Nesmrtelný pluk' v Sanpetěrburgu
-rav- 
12.5.2015  Ze světa

Generální tajemník OSN Pan Ki-mun, který se zúčastnil oslav věnovaných vítězství v Moskvě, řekl o ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi, že si jako prezident získal lásku svého lidu. Reagoval tak na pochod Nesmrtelné legie, která po přehlídce pochodovala městem, kdy se odhaduje účast na více jak půl milionů účastníků. Informuje agentura RIA Novosti. V čele pochodu šel sám Vladimir Vladimirovič.


Pan Ki-mun

Pan Ki-mun

Generální tajemník OSN z toho byl zmaten, příznivce Putina prvně považoval, za demonstranty proti Putinovi, tak jak nás Američané krmí svými výmysly. „Po přehlídce jsem viděl v ulicích stovky tisíc lidí. Nejdřív jsem si myslel, že demonstrují proti vládě. Ale pak jsem viděl, jak Vaši vládu vítají, jak jsou hrdí,“ řekl Pan Ki-mun Putinovi.

Včerejší zážitek generálního tajemníka OSN jasně dokazuje, kolik iniciativy, lží a peněz Spojené státy investují do propagandy, když ani nejvyšší představitel na planetě neví, co je pravda a co je lež. „Opravdu si myslím, si zaslouží všechnu tuto lásku lidí,“ řekl generální tajemník OSN o Vladimiru Vladimiroviči Putinovi.

.. a 'Nesmrtelný pluk' v Moskvě

25 komentářů :

 1. Pan Pan Ki-mun asi nikdy neviděl zfanatizovaný dav milující svého vůdce. No i když jistě má v popisu práce vycházet s diktátory a relativizovat zlo. Tak jako celá slavná OSN.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čtvrt hodiny než jsi zareagoval...to tě tvůj pán šapiro nepochválí....

   Vymazat
  2. 15:16: Anonymova námitka je však podle mne oprávněná. Jak by asi neznalý návštěvník-časocestovatel vnímal několikatisícové prvomájové průvody za vlády jedné strany? Jako že ty akce mají velkou podporu obyvatel, když je na nich taková velká účast? Čili ano, spontánní a racionální podpora VVP je jedna možnost s určitou pravděpodobností, ale zdaleka není jediná. A jediné, co lze spolehlivě prohlásit, je, že nic nevíme. S pozdravem. M.J.

   Vymazat
  3. idiot nechápe, že nesmrtelný pluk (legie) je o blízkých, jejichž památku jejich pozůstalí uctili.

   Vymazat
  4. Není řeč o nesmrtelném pluku, ale o lidech s mávátky okolo. M.J.

   Vymazat
  5. To ale přece nebyl "povinný" prvomájový průvod. Myslíte si, že se tam najde rodina, která nemá ani jednoho padlého ve VVV?

   Vymazat
 2. Pan Ki-mun asi nikdy neviděl tak velké množství občanů kteří podporují svého prezidenta Vladimira Vladimiroviče Putina a jsou na něj a na sebe hrdí.

  OdpovědětVymazat
 3. Pan Ki - mun jen dělá blbýho;on ví moc dobře o co jde!!jsou to všechno pokrytci,kteří ani pod tíhou jakýchkoli důkazů nepřestanou tancovat pod taktovkou hlavního aktéra...do posledního dechu si hrát na překvapenýho....
  musím se tomu úplně smát..
  jituš

  OdpovědětVymazat
 4. Víš vlastně ty trole 15:01, co je to vůbec zač?
  Ano, toto je národní hrdost. A má být na co ten Ruský národ hrdý. Za 15 let tento PAN president PUTIN,udělal tolik, že naši vládě by to trvalo nejméně půl století. Můžeš se pochlubit aspoň něčím, co by stálo zato, se tím pochlubit? Já ne. Není co by stálo ,ani za psí štěk.
  A jaká že je soudržnost s národem?
  Tak např: Nikdy jim nelhal. Nikdy nevodil obyvatelstvo za nos.Vláda drží při sobě jako jeden. Propaguje "svůj" národ všude na světě.
  Zvedl 10x životní úroveň ,průmysl,zemědělství,strojírenství a td.. A tak by se dalo vypisovat celý den.
  Dovedu si představit, jak skřípou zuby vazalové EU a USA.,že jim to zase nevyšlo. Jo kroutit rukama ostatním státům by se zachtělo kdekomu, pod záštitou demokracie. Jenže tento národ si ani nekoupí, ani nezmanipuluje. Ano, toto je hrdost národa za svého presidenta a opačně to funguje taky.
  Toto taky chybí našemu národu.

  OdpovědětVymazat
 5. ANO, evidentně získal. A sice proto, že na rozdíl od západních politiků, včetně těch našich, kterým jsme mimo volby jasně u prdele, jemu na tom lidu záleží.

  OdpovědětVymazat
 6. Takove masove akce s tolika mavatky a prapory dovedou jen nacisti a komunisti. Z takoveho hnusu by clovek zvracel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak zvracej a nekecej :-))) nás nenasereš ubožáčku

   Vymazat
  2. Nacisti chodili s pochodněmi a na Ukrajině se v tom také zhlédli (SS AZOV), komunisti to uměli taky, o tom není sporu.
   Ale v Rusku panuje tuhý kapitalismus, takže co jste chtěl vlastně říct? Martin vom Brünn

   Vymazat
  3. Pro 18:20
   Tak to vidí malý člověk, který nic neví o lásce k vlasti, o hrdosti,kterou přináší sounáležitost s národem, o pocitu, že někam patřím, že jsem bratrem toho druhého. Tak to vidí člověk bez vášně, která čas od času zachvátí naše srdce v dobách velikého štěstí či velikých strastí. Člověk, který neví nic o bolesti, kterou prožila každá rodina ruského národa během VVV.

   Vymazat
  4. V Rusku jde o obycejny fasismus. Putler si ziskava podporu stejnymi metodami, jako to delal Hitler.

   Vymazat
  5. A co máte proti Hitlerovi? Pokud vím, tak ani Západu nevadil, dokud chtěl zničit jenom "bolševiky". Problémy začaly, až zaútočil na ně:-).
   Putin vadí, protože je odstřihnul od ruských zdrojů, odmítl financovat západní oligarchii, dává přednost té ruské. Je na tom snad něco špatného? Tak, nebo onak, na naší životní úrovni by se to stejně nijak neodrazilo; jen přibylo nebezpečí konfliktu. Ale je dobré mít z něčeho strach; i když, snad by mohli stačit romové a "islámský stát"...

   Vymazat
 7. mávátka?? ja vidím více fotografií a až se z opice vybliješ a vystřízlivíš, tak si tu fotku znovu prohlédni

  OdpovědětVymazat
 8. zufanatizovaný dav ? to může napsat jen debil a nebo ten, koho za papouškování vlezprdelkismu platí. Ale dyť ho blbouška nechtě , ať se vybrečí. Co mu taky jiného zbývá , usa je v prdeli, dolar cár papíru a na rusy slovutná hamburgrožroutská armáda nemá. Dyť dostali na prdel od Vietnamcůr z pralesa :-))) zkrátka lamy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť si Pindosové neumí sami ani utáhnout objímku na satelitu. V misi KFOR se chodili na telku dívat k čechoslovákům, protože se jim tam "něco povolilo" a nepřišla jim servis parta. Jednostranní blbci.

   Vymazat
  2. Když už jsme u Kosova - česká jednotka tam měla jako jediná pásové OT ještě ze sovětské doby. Byla to jediná jednotka na Kosovu , která mohla v zimě ve sněhu plnit úkoly. Ostatní sráči z NATO měli kolové transportéry, vhodné jen na kolonizování tropů a subtropů, ale v horách Balkánu byly na ho.no. Což teprve na Ukrajině a v Rusku. Takové je celé NATO - 'záruka naší bezpečnosti'. Agresivní a neschopné.

   Vymazat
 9. Provokatér je vždy nasazován tak, aby podnítil aktivitu těch, které se snaží vyprovokovat. Provokatérský blb, který si osedlal diskuzní fórum Nové republiky, je jak papoušek kakadu. Mele pořád to samé, s různými obměnami, změněným slovosledem, ale urážky a nadávky jsou pořád stejně tupé,hloupé a nekonstruktivní. Shazuje, uráží, bagatelizuje, pošklebuje se. Ale je možné, že je na sebe hrdý, protože tím opravdu dokáže ostatní k aktivitě donutit. Těmhle frustrátům toto pro pocit zadostiučinění stačí. Člověk duševně normální, nefrustrovaný, by takovéto aktivity nevolil,protože by ho duchovně neuspokojovaly. A frustrovaný trouba je vlastně chudák a urážky a shazovačky od chudáka lze s jistým nadhledem přijmout a přehlížet. Není třeba mu urážky a nadávky verbálně vracet, on by pravý důvod toho stejně nechápal. Něco takového, jako se uvádí v článku, s autentickými ukázkami spontánního občanského nadšení,lze ruskému státu jen závidět. Prezidentovi tohoto státu lze jen závidět -náš prezident aby chudák plakal.Taky se snaží, ale šéfuje přizdisráčskému, křivému lidu, který si tady sám nechal všechno totálně posrat, teď si hledá viníky, na všechno nadává, a zejména starému pánovi Zemanovi uboze nadávají - hloupé, tupé, ubohé. frustrované nadávky.Ovšem v naší mravně a morálně zdevastované zemi si rozumný prezident musí uvědomit, že čeští občané, kteří už dávno nevědí co je to vlastenectví, a občanská hrdost a čest, za své psychotické projevy nemohou. Kdybych chtěl žít někde jinde, bude to Rusko. Teď už to vím přesně. Žil bych v Moskvě na krásnoj sínnoj plóščadi bych se procházel každý den, a byl bych hrdý,že tam taky trochu patřím.

  OdpovědětVymazat
 10. Koho tady oslovuješ jako komunistického idiota ty postiženej duševní mrzáku? Duševní zmrzačenost tě do jisté míry omlouvá. A nejspíš budeš taky schizofrenik - tvé projevy jsou evidentně schizoidní. Útočíš na lidi, které neznáš, nikdy znát nebudeš, a nic ti neudělali, ale schizofrenici někdy otočí svou zášť a abstraktní nenávist proti sobě. Až budeš mít silnou touhu hodit si mašli, nebraň se tomu. Stejně už jsi odepsanej, k ničemu už nebudeš, nejsi použitelnej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Debile 0:38, tví prarodiče byli dementi, rodiče taky, tak jaký může být výsledek, zachráněný potrat, to tu všichni vidí.

   Vymazat
 11. vlast tě (7:45) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 12. To je ale ubohost vy staří, nepřebalení páprdové - co? Jak vás to minulý režim vychoval, že je ze starých kriplů takový mizerný a sprostý dobytek?Ale hlavně že vám jdou důchody a větry vy ubožáci.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.