Reklama

pátek 22. května 2015

Pentagon: Dalším krokem k otestování Číny je odeslání tryskáčů a válečných lodí k čínským ostrovům22. 5. 2015   Svobodné noviny
Pentagon uvedl, že Spojené státy jsou připraveny nasadit hlídkovací letadla a námořní lodě k otestování čínských územních nároků nad umělými ostrovy v Jihočínském moři.„To bude náš další krok, řekl mluvčí Pentagonu plukovník Steven Warren novinářům.Američtí představitelé uvádí, že americká letadla a námořní lodě se doposud neodvážily přiblížit se k umělým ostrovům na vzdálenost kratší než 12 námořních mil.

Washington neuznává čínskou svrchovanost ve sporných oblastech a nasazuje sledovací letadla a válečné lodě, aby otestoval čínské územní nároky.

Oznámení Pentagonu přišlo poté, co americký televizní štáb zveřejnil napjatou rádiovou konverzaci mezi americkými letadly a čínskými silami v Jihočínském moři.

Dispečer čínského námořnictva údajně učinil osm požadavků, žádajíc, aby americké letadlo P-8 Poseidon okamžitě opustilo vzdušný prostor nad umělými ostrovy, uvedla CNN.

Letoun proletěl přes útes Fiery Cross Reef, kde Čína údajně buduje přistávací dráhu a jiná zařízení.

Pozorovatelé upozorňují, že akce ze strany Spojených států by mohly vystupňovat až k velikému napětí v Jihočínském moři, což by vytvořilo patovou situaci, která by podkopala globální lodní trasy.

Úředník americké Navy řekl tiskové agentuře AFP, že „to není obvyklé“, pro Čínu varovat americké letadlo, jelikož někdy vyšle vojenská letadla, aby vizuálně identifikovala americká letadla v regionu.

Washington obviňuje Peking, že absolvuje masivní program „rekultivace“ v Jihočínském moři a rozšiřuje svoji zónu vlivu v regionu.


Čínský ministr zahraničí Wang Yi a americký ministr zahraničí John Kerry na společné tiskové konferenci v Pekingu dne 16. května 2015. Foto: AFP

Výroční zpráva Pentagonu předána tento měsíc Kongresu, popisuje Čínu jako hrozbu pro regionální a mezinárodní mír a stabilitu. Zpráva také zpochybnila transparentnost čínské obrany a čínských kybernetických a vesmírných programů.

Úplně poprvé byla část zprávy věnována čínským stavebním projektům v Jihočínském moři, varujíc, že se rychle rozšiřují.

Američtí přestavitelé uvádí, že Čína získala okolo 800 ha suché půdy v oblasti Spratlyových ostrovů, jedné ze sporných oblastí, které by mohly být použity k vojenským účelům.

Čína prohlásila, že má „nespornou suverenitu nad ostrovy Nansha a přilehlých vodách,“ jinak zvané Spratlyovy ostrovy.

Začátkem tohoto týdne, čínský ministr zahraničí Wang Yi řekl jeho návštěvě, americkému ministru zahraničí John Kerrymu, že Peking necouvne od svých stavebních projektů, které spadají „plně pod rámec čínské suverenity.“

„Rád bych opakovaně potvrdil, že stanovení čínské strany chránit naši vlastní svrchovanost a územní celistvost je pevné jako skála,“ uvedl.

„Čínský prezident Xi Jinping také řekl Kerrymu, že USA a Čína musí řešit spory způsobem, který neovlivní jejich vztahy. „Šířka Tichého oceánu je dost velká na to, aby obejmula současně Čínu i Spojené státy.

61 komentářů :

 1. jakým právem si tohle zkurvení usáci dovolují je potřeba jim urychleně dát přes držku jednou provždy a na zbytek aplikovat postřik proti náhodné obnově usásvinstva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedělají to USA ale židésionisté kteří s Izraelem ovládají USA.

   Smazat
  2. Přesně tak.Chazaři vyhrožují, že členové ISIS (Izraeli Secret Inteligence Service – Izraelská tajná služba) jsou už na uzemí Spojených Států přiipraveny dělat problémy.

   Smazat
  3. Když vezmu co se děje ve městech Ferguson, Baltimore atd...tak myslím že již operovat začali, podívejte se k nám, co dokáže jeden nevyvinutý židovský homosexuál na US Embasy,jak nám tady míchá karty.....

   Smazat
  4. Situace ve Spojených Státech se ubírá do chaosu . Signálem toho byly velké výbuchy vlaku s ropou, elektráren, fabrik a jiných infrastruktur na celém uzemí Spojených Států.

   http://www.abc.net.au/news/2015-05-10/us-authorities-say-no-danger-after-nuclear-reactor-shutdown/6458538

   http://america.aljazeera.com/blogs/scrutineer/2015/5/6/new-bomb-train-rules-go-boom.html

   Smazat
  5. O CO JDE ŘIŠI CHAOSU A TAJNÝ PLÁN - LIBYE

   který prozradily německé Wirtschaftsnachrichten si můžete doplnit vaše informace na www.oi-ceskyraj.cz kde vás rád uvítá lidový komentátor pan WIKINGER

   Smazat
  6. USA -Vládní úředníci se stali nepřátelé státu v rámci Gates of America a část zahraničně ovládané špionáže .Systém běží podle City of London Rothschild World Zionist Bankers a sionistickými vůdci Izraele. K těmto nepřátelům uvnitř Gates of America patří většina poslanců Kongresu a mnoho bankéřů, kteří používají vyprané peníze z drog a další peníze podvedeného amerického lidu, pro nelegální podporu izraelské, BCC / CI a Saúdské syntetické teroristické skupiny.
   PROPOSED DECLARATION of War against Rothschild Khazarian Mafia
   http://www.veteranstoday.com/2015/05/08/proposed-declaration-of-war-against-the-rothschild-khazarian-mafia/

   Smazat
  7. Všichni členové Kongresu, kteří podepsali protistátní, pobuřující AIPAC - slib věrnosti Izraeli musí být vyhozeni z Kongresu ven a plně trestně stíháni za špionáž proti Americe.

   Smazat
  8. Americký Kongres, administrativa, americké ministerstvo spravedlnosti , soudy jsou ve vlastnictví Rothschildochazarské mafie.Mají kontrolu nad téměř každým aspektem amerického života , včetně učebních osnov na všech úrovních vzdělávání.
   Obávají se odplaty od celého světa, pokud se veřejnost dozví, kdo jsou a jak fungují.Proto ta tajemství, následuje uplácení úředníků, lidského kompromisu, lidské oběti dítěte a pedofilie.
   Nyní díky Worldwide Internetu, New Gutenberg Press, pravda je publikována a vysílána v téměř každém národě světa.To je samozřejmě znepokojujea jsou v panice.
   Po více než 100 letech zneužívání, včetně zrady, pobuřování a objednané vraždy mnoha Američanů , finančních podvodů a dluhu a daňové otroctví , zločiny proti lidem.

   Smazat
  9. Ano je to presně 0.24h.jak pišete, Amerika je velká pračka židovských peněz a je plně zkolonizována Sionisty.Evropa na tom není o moc lépe neboť EU běží na podobných principech a stoji za tím stejné korporace jako v USA. Lidé už to pomalu začínají cítit.Kniha kterou mohu doporučit k tématu EU se jmenuje Nacistické kořeny Bruselské EU.

   Smazat
 2. USA podvraťáci nepřestanou v provokacích, dokud nebude válka, stejně jako činil demokratickým západem povzbuzovaný Hitler. USA jsou výstavním artiklem nejhoršího zla.

  OdpovědětSmazat
 3. Takze uSSacka banda bude jeste otravovat Cinu na druhe strane planety. Ta Americka hovada uz naprosto zesilela a narokuji si snad uz i cely vesmir jako svou kolonii. Jsou dusevne nemocni, lzou aby mohli vrazdit a vrazdi aby mohli lhat - takovi dusevni mrzaci jsou schopni VSEHO. Existuje vubec jeste nejaky zlocin (i valecny) ktery jeste nespachaly?
  Az na to dojde tak klidne zavrazdi i nase deti - tak jako bez mihnuti oka vrazdi (bud primo (drony), nebo pres ISIS nebo pres Ukrajinske fasitsicke loutky) deti kdekoliv jinde na svete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znáte to... tak dlouho šťoucháte tygra do nosu, až vám ukousne ruku.

   Smazat
  2. Friedman nedávno prohlásil, že USA jsou Pány této planety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdo by jim mohl zatnout TTIPec?Kroucení rukou Rusku a Číně?Vývoz americké demokracie?Barevné revoluce?Na to už hošánci nemají love, sic rotačky tisknou print dolary.EU je dokonale zkroucená a Makrela se Žabožroutem podepíší, co budou Páni planety chtít, ale Čína určitě ne!

   Smazat
  3. 15.18, to vám garantuji, že podřadní lidé na světě a v Evropě, pro ně nic neznamenají, jsme jen zdroj a prostředek k využití jejich zájmů.Na naše děti, jestli se budou škvařit na bojišti nebo na dětském hřišti, z vysoka kašlou.Na žádné obranné NATO nevěřte!Normálně zešíleli nebo již zachraňují dolar a manévrují tak, kde vyvolat konflikt, aby mohli potom vojensky podporovat obě strany.

   Smazat
 4. Momentálně jsou na světě dva psychologické momenty, které si o sobě myslí, že nemají žádné hranice, a těmi jsou Islám a USA. Obojímu je potřeba patřičné hranice vykázat. V podstatě jde "jen" o toto.

  OdpovědětSmazat
 5. SSA si řekly: S Ruskem to nevyšlo, zkusíme to s Čínou.
  Zapomínaj na dvě věci: jednak Čína drží třetinu dluhu USA a během 24 hodin je schopna poslat colou ekonomiku USA kednu, i kdyz za cenu svých vlastních obrovských ztrát, druhak jsou to Číňané, tj. jiná mentalita, jiný náhled na to, čemu se říká civilizace. Čína pohrdá tím, čemu se říká demokracie, tam to nefunguje a nikdy fungovat nebude. Čína si prostě prosadí svoje svým klidem a pevným postojem. A nebudou se rozpakovat např. přinutit k přistání americká špionážní letadla, už to jednou udělali před pár lety, na cca 3 týdny zadrželi US výzvědné letadlo, které se vnutilo do čínského vzdušného prostoru, posádku internovali a éro si v klidu prohlédli, aparatury zanalyzovali, prohlédli a pak je milostivě s ostudou pustili.
  Dnes se navíc Čína asi nebude rozpakovat po prvním varování letadlo ostřelovat a loď klidně potopí. Čína má dnes sakra vysoké sebevědomí, a má k tomu důvod. A se spřáteleným Ruskem v zádech je hodně velký oříšek pro jakoukoli jinou mocnost, včetně SSA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak. Doby, kdy se svět třásl a klaněl před neohrozitelnými USA jsou nenávratně pryč, a "amíci" se s tím budou muset chtě nechtě naučit žít.

   Smazat
  2. Jinak řečeno, USA mají namířeno přímým směrem do mezinárodní politické izolace, protože si jednoduše znepřátelili zbytek světa. Arogancí a nespočetnými krveprolitími. Můžou děkovat za každý den, kdy je ostatní země nechávají v klidu, protože za všechno co už ve světě napáchali si dávno vysloužili takovou "odplatu", kterou by si raději nikdo neměl ani chtít představovat.

   Smazat
 6. USA jsou největší Říše zla. NATO je největší mezinárodní zločinec a terorista. Řešení pro nás: Vystoupit z NATO a EU, přijat neutralitu a spolupracovat s BRICS. Toť vše !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to by tu nesměli být všady rozlezlí havloidní pravdosláskaři. Lid zblblej mediokrální masáží je stejně bude furt volit a shapiro a spol furt budou strkat ten svůj chazarskej rypák do našich věcí. Jsou nepoučitelní, hlavně červenokartičkáři a spol. v mé mateřské Praze, bohužel.

   Smazat
  2. Kdo se postaví z EU-NATO proti USA.Myslíte, že čeští politici, vedeni Otíkem Sabbotkou, chtějí vystoupit z EU.Myslím, že pokud by vystoupilo 50% států z EU, tak Otík se svojí bandou, nás budou přesvědčovat, že je to pro ČR stále výhodné a dotace pořád pryští!!!

   Smazat
  3. Naopak, aby EU nemohla vlézt do Bricsu, bude se schvalovat TTIP.To si EU v obchodě s Ruskem a Čínou ani neškrtne!!!Sankce se nezruší nikdy, s prezidentem nesouhlasím, že do konce roku.Nikdy, alespoň ne do přijetí TTIP.Vždyť je to proti zájmům USA, aby EU obchodovala s Ruskem.Základ je odříznutí EU a Ruska, nikoliv spolupráce!

   Smazat
  4. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne. Nevyděl bych to tak černě. koneckonců v USA mají sami doma obrovské problémy. Přetopený kotel, jen vybouchnout.

   Smazat
  5. 22.44-už aby ten přetopený parní kotel explodoval.Pak bude konečně v Evropě a ve světě alespoň na chvíli klid!!!

   Smazat
 7. Myslím, že i u nás je nejvyšší čas začít se bránit diktátu EU!
  Jsme v EU, ale máme stejné podmínky jako v Německu, Francii a dalších západních státech? Děláme stejnou práci za poloviční platy, máme nižší důchody ale stejné ceny v obchodech za zboží s nižší kvalitou. Na léčbu nemocných dětí pořádáme sbírky víček. Máme integrovat neintegrovatelné cigány a ještě si máme nabrat další verbež, která ilegálně přicestovala do Evropy.Nevím, kolik z nás, kteří situaci s invazí imigrantů podrobněji sledujeme, si všimlo „drobného detailu“, že za nelegální přepravu do Evropy tito „zoufalí a naprosto chudí uprchlíci“ platí svým „převozníkům“ desetitisíce dolarů. Chci zpět státní hranice, nechci přistěhovalce s jinou kulturou!
  Nevím, kolik z nás, kteří situaci s invazí imigrantů podrobněji sledujeme, si všimlo „drobného detailu“, že za nelegální přepravu do Evropy tito „zoufalí a naprosto chudí uprchlíci“ platí svým „převozníkům“ desetitisíce dolarů.Chci zpět státní hranice s ostnatým drátem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako euroskeptik v referendu, mnou bylo voleno dobře, pouze 33% proti.Už tehdy jsme říkali, že nám EU vezme, jako malému státu, svou identitu.Ono je to ve skutečnosti ještě horší!

   Smazat
  2. Žádná verbež. Jsou jen jiní, hodně jiní. Měli by mít možnost žít v klidu tam, kde se narodili.

   Smazat
 8. https://www.facebook.com/pages/Ruské-spravodajstvo/614525465349983

  OdpovědětSmazat
 9. No, na ty ostrovy si dela narok 6 zemi, vcetne Vietnamu. Bylo by zajimave pozorovat, ke komu se prikloni nasi komousi v pripade konfliktu mezi Cinou a Vietnamem. Uz jsme jeden meli. :-)

  OdpovědětSmazat
 10. Po přehlídce v Moskvě USA notně vychladly na Ukrajině, Kery žebrá o spolupráci. Když to nejde přes Rusko, tak to zkoušejí přes Čínu. Proto Rusko dodá Číně svůj nejmodernější systém S 400. Tím se stane prostor Číny pro letadla USA tabu. USA nepochopily důsledek přítomnosti vojáků Číny na přehlídce v Moskvě. Jsou to hlupáci. Takhle jen upevní pouto mezi Ruskem a Čínou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, přesně tak.Za semknutí může Jestřáb.Přehlídka měla hlavně účinky zastrašovacího charakteru a ukázala Uzenáči to, s čím asi nikdo z nich nepočítal, nehledě na to, že Parad dorazil i k Uzenáčovi na fasádu.

   Smazat
  2. Tak teď to zase pro změnu zkoušejí na Číně.
   http://news.yahoo.com/video/us-spy-plane-surveys-chinese-094208751.html
   http://news.yahoo.com/china-declares-victory-us-surveillance-overflight-114402363.html
   http://news.yahoo.com/china-declares-victory-us-surveillance-overflight-114402363.html

   Smazat
  3. RF zavádí PVO BUK-M3, který předčí S 300 v přesnosti a dosahu 25km výškově/ 45 km dálkově, 6 raket na odpalovací platformě s pravděpodobností zásahu 95% (prý 99%).
   Ruská základna na Kubě, Turecko spolupracuje s Ruskem i přes svoje členství v NATO. Soros chce Juany jako 2. rezervní měnu (sic!) a BRICKS se rozvíjí jedna báseň... Jen my jsme zase na blbé straně.
   Studená (zatím) válka je v plném proudu.Martin von Brünn

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom kdo je tam pánem není sporu, ale USA to není

   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/nejnovejsi-videa/312391-cina-tvrde-vykazala-americke-letadlo-od-spratlyho-ostrovu/

   Smazat
  2. Z čeho všeho se dokáže komouš radovat a vidět v tom jakousi naději pro sebe :-D
   Největší legrace bude až se přelidnění Číňáci začnou roztahovat na liduprázdnou Sibiř. To bude teprv legrace. komu bude asi český komouš fandit? To bude dilema....

   Smazat
  3. Na nás se.. pes, nejsme důležití. Jsme popelnice EU. Komunisti aspoň mají ideu, sice se s ní neztotožňuji, ale je jejich. Zato ti kariéristi, co se po 89 rozlezli do ODS, ČSSD, KDU, ČSL, Z TĚCH JE MĚ NA BLITÍ. tO JE TA SVOLOČ, GAUNEŘI a sociopati. Martin von Brünn

   Smazat
  4. Z čeho všeho se dokáže komouš radovat a vidět v tom jakousi naději pro sebe :-D
   Největší legrace bude až se přelidnění Číňáci začnou roztahovat na liduprázdnou Sibiř. To bude teprv legrace. komu bude asi český komouš fandit? To bude dilema....
   ->
   Ale pane Fištejn, už jsou ty vaše pindy o Sibiři trapné :) Kupte si pro začátek něco o Číně, třeba detektivky o soudci Ti :))) Čína je statické impérium. Proto si taky postavila Vekou zeď. Mimochodem stejné problémy s lidnatostí má Indie, a taky se zřejmě nechystá řešit to expanzí. Vaše závěry jsou jen výplod euroatlantické mentality. Lebensraum, co?

   Smazat
 12. Ještě,že tu jsou Rusko a Čína.

  OdpovědětSmazat
 13. Spíš je nutné se zabývat, z které strany přijde zdrcující rána pro likvidaci Evropy.Zatím tomu situace jen nahrává.Bude to ještě větší imigrační vlna zdravých a silných bojovníků?Záchrana petrodolaru a vedoucí světové hegemonie USA, konfliktem s RF nebo Čínou?Nebo smlouva TTIP?UK jde ke dnu, bude EU půjčovat, vlastně dávat zdarma finance a tím oslabovat ekonomiku EU?Po krachu UK hrozí masívní imigrace z východu?Kam to Řecko za členství v EU dopracovalo, víme všichni.IS úspěšně postupuje vpřed, i prezident Zeman neustále upozorňuje na nebezpečí IS pro Evropu, politikové jej za to dehonestují.Spojenecké humanitární bombardování nefunguje.SSA vyzbrojují obě strany konfliktu.IS chce mít do roka atomovou bombu od Pakistánu, finance na ní má, do jaké míry je to možné?Otázek je fůra, evropští politici, Brusel, NATO a USA dle mého názoru dělají k sebedestrukci naprosto vše, aby se jedny z výše zmíněných "událostí", skutečně vyplnily.Budoucnost mírové Evropy není za těchto okolností na příští roky, fakticky možná.

  OdpovědětSmazat
 14. Nemyslete si, bojí se všichni. Nikdo netuší, jakých rozměrů by případný jaderný konflikt dosáhl. I když mají pod horskými masívy vybudovaná ohromná, na dlouho zásobená a klimatizovaná útočiště, věčně v nich nevydrží. Skladují se i rozsáhlé spermobanky se vším nejnovějším vybavením.....moc o tom nevíme, ale realita by nás bezpochyby šokovala. Prostě velké státy jsou na všechno dobře připraveny.
  Na hnojišti se proti sobě postavili tři kohouti. Souhlasím s tím, že budoucnost mírové (nejen) Evropy není za těchto okolností v příštích letech možná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pod horskými masivy útočiště jsou muzea z 50. let. Z doby, kdy se rakety trefofaly +- 50 km. Dnešní taktika je maximální rozptýlení, koneckonců celý internet je dobrým příkladem decentralizované sítě pro případ poškození jeho částí. Na co mají schované spermie, to mi zcela uniká.
   A nevím, jestli mi neuniká i smysl příspěvku: že je válka nevyhnutelná? Tak to nejste žádný přemýšlivý lidumil, za kterého se tady převlékáte, ale normální profík, co připravuje populaci, podobně jako to dělá (nepříklad) ČT. To není moc hezké. Doufám, že máte taky spermie schované ve spermabance.

   Smazat
  2. Zapomněl jste uvést alternativy úkrytů - toho vašeho rozptýlení. To se jako budou rozptylovat kam? Víte o čem píšete? Povězte tedy o té nové taktice, rád se poučím.
   Co se války týká, nevyhnutelná být nemusí, jenomže ta nevyhnutelnost, stejně jako každá událost má své podmínění. Tedy i smírné řešení současných konfliktů má podmínku. A dovolím si tipnout, že na ni velmoci, kterých se to hlavně týká, nepřistoupí. Jsou opilí svou mocí.
   A tak můj názor na válku či mír vychází právě z tohoto. Z informací, které na rozdíl od vás mám. Což vůbec neznamená, že bych si přál umřít smažením, jak se mylně domníváte.
   Je lehké napsat kritiku na druhého, ale těžší mu jeho argumenty konkrétně vyvracet. Tak do toho.

   Smazat
  3. Ale mým záměrem není hrát si na vojáky, jako Dr. Kája Dolejší. Chtěl jsem jen na vás pověsic cedulku, že jste profesionální odvaděč pozornosti. Jako ten Dolejší*. Kanalizátoři. Vy ani argumentovat nechcete, vy jste jen lepší troll.
   *Pozn.: Je míněn redaktor Britských listů Karel Dolejší. Pro bližší proniktutí do tématu je třeba BL delší dobu číst. (Pomůcka pro dnešní mládež, která si to ráda zkracuje: stačí prostudovat historii spolupráce BL se Štěpánem Kotrbou.)

   Smazat
  4. PANE ZAJÍC OSV-Občanská Společnost Voličů si všimla,že máte pekné diskuzni přispěvky.Pokud budete chtít doporučuji vám navštivit www.oi-ceskyraj.cz kde vás možná uvítá náš lidový komentátor pan WIKINGER

   Smazat
 15. No jistě, věšet cedulky a nálepkovat druhé umíte. Nic víc. Jako indián byste mohl mít jméno Dunící sud:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je takový trolling naruby. Nemám to samozřejmě placené, Putin mi nechtěl nic dát, hajzl, ale zkusím to aplikovat. K vaší cedulce (domělého) národního mučedníka ten dodatek troll docela sedne. Ráčejte si posloužit.

   Smazat
 16. Silne potvrzeni, ze ne vsechno jde ve Washingtonu DC tak, jako normalne prave prichazi diky navsteve americkeho ministra zahranici Johna “slohl prachy Heinzu” Kerryho do Ruska, kde vyhlasil podporu Minskym mirovym dohodam a hlavne 180º obrat americke zahranicni politiky. Prijel na navstevu Ruska bezprostredne po te, co ostentativne urazil Ruske oslavy vitezstvi nad fasismem a oslavy konce Velke vlastenecke valky 9. kvetna. Ten fakt, ze jak cinske tak indicke jednotky pochodovaly na prehlidce v Moskve, totalne zdeptal gangstery ve Washingtonu DC.

  Take neni zadnou koincidenci, ze Kerryho nahle obraceni prislo v momente, kdy cinska vlada zacala opet nakupovat americke dluhopisy a opet tak predcili Japonsko tim, ze se stali nejvetsimi veriteli kabalistickych dluhovych zapisku.

  Jasne, ze cinane rekli americanum: “Jestli chcete, abychom vam platili za Vase papirky, musite prestat byt zli kluci na Ukrajine.”

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebylo to spíš takhle?
   "Číňáci, jestli chcete abychmom odebírali vaše šmejdské výrobky, tak se budete chovat tak jak my budeme chtít"

   Smazat
  2. ANEBO TO BYLO TAKTO

   My komunističti Činani nakoupíme v EU odpadky,vyrobíme z nich prima svetry a prodáme blbému uzenáčovi OBAMOVI,který zlikvidoval na přikaz NWOnenažraných boháčů všechna pracovní místa v té svojí ejmerice,aby nai milí mao ocet tungové zase dostali dolary k nákupu plynů od našeho cara velkomožného bolševika PUTINA a právě ten ke komunistům v Čině za ty prachy natáhne trubky.
   Konečně AIIB se chystá na zavedení CHUJANU jako dalši tvrdé měny,tak uzenáči fuguj funguj NWO ti natiskne možná i pro tebe dolárky,pro tvoje fojáčky,aby zase mohli předvést Čechům svůj koloniální šrotauta z minulého století,která se rozpadají sotva vjedou na naše trochu vlnité NOVÉ DÁLNICE..

   Smazat
 17. Poslední ekonomické indikátory ukazují, že ekonomika Spojených Států se propadla v dubnu do propasti, která je ještě větsí než ta, kterou jsme mohli zažít po pádu Lehman&Brothers.

  http://www.zerohedge.com/news/2015-05-06/us-macro-data-has-never-collapsed-fast

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už zase jsou podle komoušů USA v propasti? Po kolikáté už za posledních 100 let? Že vás ty bláboly ještě baví...

   Smazat
 18. Lidičky
  to nejsou růžové brýle, nebo šátek přes oči, co tady spolu předvádíte.
  To je rovnou prkýnko přes oči, a pěkně tlusté.
  Protřete si zrak !
  Velmoc, kde jediným majetkem byla po mnoho let Rudá knížka citátů předsedy Maa a jinak nic, je teď prudce se rozvíjející průmyslový gigant.
  Možná už teď, nebo za "pár týdnů " už žádné technologické berličky od našich sousedů na západě potřebovat nebude a kde máte prosím Vás zaručeno, že se takový gigant nebude v blízké budoucnosti chovat expanzionisticky. Ornou půdu si už zatím obstaral na Ukrajině za peníze .... ale jednou možná zatouží po něčem, co za peníze není.
  Samozřejmě, že jsou to jen vize.
  Přijďte se mně zeptat asi tak za sto let, to už budu vědět víc.
  Váš Jířa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každej kdo je nějak proti západu, USA, EU, demokracii, svobodě, je místním komoušským sráčům dobrý. V případě krajní nouze by tito sráči nepohrdli ani Islámským státem.
   Nejlepší na tom je, že Čína vůbec proti západu není. Pouze to hraje na obě strany. To je jenom komoušské přání otcem myšlenky.

   Smazat
  2. Anonymní24. května 2015 1:29
   Jsem lovec trollů a dělá mi radost kopat je do zadku,alespoň touto formou:
   „Trolle, trole ty si vůl, z prdele ti čouhá hůl.
   V makovici místo mozku máš jen asi z hoven kostku.
   Co tu plodíš, samé sračky, bereš za to asi kačky.
   V hospodě je propiješ a pak se hned poblíješ". :-)

   Smazat
  3. Milý lidičku,
   co bude zítra, to nikdo s určitostí neví. A nejen čísla na sportku. Že bude Čína svoje problémy s přelidněností řešit jako kavkazský typ (dříve běloch) Adolf Hitler, taková možnost samozřejmě existuje.
   Lidstvo, aby se posunulo dál, než na úroveň pivních keců, si nakonec vytvořilo specializované skupiny lidí, kterým se u nás říká vědci. Mají shromažďovat vědomosti a poznatky a na základě nich se pokoušet odhadnou budoucnost s větší úspěšností. Jak je vidět například na ekonomických expertech těsněs před světovou krizí 2008, není to zatím úplně vyladěné :)))
   Nicméně Čína už minimálně jednou v historii měla na světovou hegemoni našlápnuto, ale místo toho sama zničila nejmocnější loďstvo té doby (tedy svoje, aby se někdo blbě neptal) a zcela se uzavřela. Kdy to bylo? No, začněte Wikipedií, chytromilové. A proč to udělala? Na to byste museli o Číně vědět víc víc než že se tam jí "švejžužu", hospodští kecalové.

   Smazat
 19. Říše dobra stojí za vším dobrem na celém světě http://aeronet.cz/news/tajny-dokument-pentagonu-potvrzuje-ze-usa-planovaly-vznik-isil-a-islamskeho-statu-jiz-od-roku-2012-jako-nastroje-ke-svrzeni-assadova-rezimu-v-syrii/

  OdpovědětSmazat
 20. 1:29 Z čeho usuzuješ, že když je někdo proti USA, EU, že je proti svobodě a demokracii? To musím lézt do zadku USA, nebo EU, jinak nejsem demokrat a jsem snad proti svobodě? No to je tedy logika. A když píšeš o islámském státu, dám ti hádanku. Kdo myslíš že má podíl na jeho vzniku a kdo ho vyzbrojuje a směruje do Evropy? Jak se těšíš na vlnu uprchlíků, jako dárek od USA? Už máš pro ně doma připravený pokojíček? Začni se modlit, příště používej víc hlavu a nebuď tak sprostý na lidi které neznáš!!!

  OdpovědětSmazat
 21. Spratleyovy ostrovy jsou rozhodně blíže Indonesii, Filipínám nebo Vietnamu než Číně, ale je pravda, že jejich statut je nejasný. Takže se klidně může stát nebezpečným jablkem sváru. Je to divné, že ani po takové době neexistuje jasné stanovisko třeba OSN. A tak rozhoduje to, kdo si co urve a tady si Čína dělá, opravdu co chce. V tomto případě bych se tedy USA zastal v tom případě, pokud chtějí jen zachovat status quo.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.