Reklama

čtvrtek 21. května 2015

Přednáška NR v Třebíči: Ilona Švihlíková: Přelom

21. 5. 2015

21 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:44
   Takže v přírodě nejsou hladoví nelítostní predátoři? Nebo v ní nerodí mláďata? Nebo jsou samci a samice nezodpovědní pitomci? Bože, to jsou ale žvásty :-D
   Btw. levice v posledních volbách vyhrála...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Pán bude asi libertarián - pro ně je každý kromě nich samotných levičák :D

   Smazat
  5. Levičák je pro mě jiné označení pro člověka. Pravičák pro zvíře, predátora.

   Smazat
  6. Anouš 16.44 je sociální darwinista nepovedeného typu. Od kdy je oligarochvo koblihové ANO levice? Od kdy jsou podnikající ministranti KDU levice? Jak dlouho sociální demokracie už není levice? Co to tu píše za blbiny. Nejvíc se rodilo za Husáka. To by bylo dobré vysvětlit proč! Ale na to "analytikovi" 16.44 chybí erudice a kvalifikace.

   Smazat
  7. Anonymní21. května 2015 17:07

   "Za Husáka" bylo dítě štěstí, dnes je to položka prohlubující rodinný rozpočtový deficit.

   Smazat
  8. Ale zas pozor na ně, jsou zpravidla výbornými rétory a dovedou si logicky (což neznamená vždy pravdivě nebo správně) obhájit téměř cokoliv, i ten sociální darwinismus :D Viz filosofie objektivismu.
   Dovedou dokonce zdůvodnit levicovou, přímo marxistickou podstatu EU. To je docela výkon, vezmeme-li v potaz, že činnost EU se smrskla vpodstatě na uplatňování neoliberálních dogmat, zatímco levicové návrhy jako nepodmíněný příjem, odmítnutí dohody TTIP, zdanění finačních transakcí, či boj proti daňovým rájům jsou pro EU téměř kacířskými bludy :)

   Smazat
  9. Pravice je postavená na sociálním darwinismu ... zvrácené pokřivené nauce, která člověka degraduje na pouhé evolučně soupeřící zvíře. Sociální darwinismus je eufemismus pro "vědecky odůvodněnou psychopatologii". Člověk se vedle sociálních darwinistů krčí v koutku a doufá, jestli to ty nelidské zrůdy přejde, jestli se z toho vyspí nebo jestli se jim jednoduše konečně rozsvítí v makovicích.

   Smazat
  10. Takže když shrnu ty žvásty předřečníků, tak kdokoli si pořídí dítě když nejsou u vlády komouši tak je nezodpovědný pitomec. Diskuse na těchto stránkách jsou legrační, asi sem budu chodit častěji.
   Ale rozmlouvat vám tento názor rozhodně nemíním. Čekejte a neploďte. Bojíte se zodpovědnosti - vaše věc. Ale v důchodu pak neskuhrejte a nenatahujte ruku.

   Smazat
  11. Každé dítě, které se narodí, je pro pravičáka potenciální nebezpečí, protože se může stát jeho konkurencí, která ho zničí. Chápeš to, pravičáku? Čím míň vás tu bude, tím víc vám toho bude patřit. Čím víc se narodí dětí, tím víc bude těch, kteří vás budou chtít připravit o majetky. Měl bys být šťastný, že se ti nerodí konkurence.

   Smazat
  12. 17:44

   Bohudík, nic nechápeš. Naopak. Tím víc tu bude otroků kteří na nás, pravičáky budou makat a kupovat naše šmejdské výrobky :-D
   Je možné aby něco tak hloupého jako jsi ty umělo psát? Nebo to někomu diktuješ?

   Smazat
  13. Anonymní21. května 2015 17:48

   Kéž bys žertovala... zrůdo!

   Smazat
 2. Paní docentka není CSc., ale Ph.D.! Zase tak stará není, aby stihla jako Klaus CSc..

  OdpovědětSmazat
 3. No, nevím, o čem se tady všichni bavíte. Myslím, že byste nejprve měli vyslechnout přednášku paní Švihlíkové, aby bylo opravdu o čem diskutovat. Soukromé záležitosti je slušné ponechat stranou. Nakonec - vždycky máte možnost klást otázky a vyslovit argumenty i pochybnosti. Já jsem knihu Přelom přečetla a měla jsem opravdu hodně o čem přemýšlet. Tímto chci paní Ilonu pozdravit a popřát jí hodně sil a osobního štěstí. Zdravím, Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Nechápu, proč ekonomové ještě nepřišli s myšlenkou zdanit práci strojů a zařízení, místo práce lidí. Bylo by to i mnohem jednodušší, než současné zdaňování práce. Šlo by jen o nastavení vhodného algoritmu. Pokud se s tím něco neudělá, může teoreticky nastat situace, že na výrobu zboží nebude potřeba žádný zaměstnanec.Tak se majitelů firem ptám, pro koho budou vyrábět svoje výrobky, když je nebude mít kdo kupovat?

  OdpovědětSmazat
 5. viz 14:41 dobrej postřeh nato ti tvůrci paskvilů nemysleli protože plzeňské vzdělání jich má asi víc než jsme zjistili česko je skutečný světový originál tak zkorumpovaná státní správa snad není nikde na Zemi a ovčané stále jen přihlíží jak si pár zmetků dělá co chce !!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Všechno má mít své meze.........individualismus, majetek, státní hranice, příjem i dluh, až po společně vlastněný majetek - "všechno je všech" je taky mimo......stanovení mezí je nejtěžší úkol lidstva od jeho vzniku a pořád se nějak nemůžeme na jejich rozmezí domluvit.....! Dobrou

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.