Reklama

čtvrtek 14. května 2015

Šeříky a tanky - po sedmdesáti letech

14. 5. 2015, zdroj: rusvesna, video (4 minuty), foto a něco pro filatelisty


Motorola se svým průzkumným oddílem "Sparta" a Givi s praporem "Somali" zahajovali 9. května slavnostní Přehlídku Vítězství v Doněcku a sklidili ovace diváků. Lidé jásali! Sláva hrdinům Donbasu!

Zahájení přehlídky je zachyceno na videu i následujících fotografiích. Na závěr připojujeme zajímavost, která se těchto dvou, dnes už téměř legendárních opolčeneckých velitelů, týká: nové poštovní známky s jejich portréty.

Givi a Motorola
 
Givi

těsně před zásahem květinamiMotorola


Poštovní známky:


24 komentářů :

 1. TEĎ UŽ ZBÝVÁ VYČISTIT UKRAJINU OD FAŠISTŮ A BENDEROVCŮ
  TVRDĚ ZAŠLAPAT A POPRAVIT TI KDO BEROU DRUHÝM ŽIVOT NEMAJÍ PRÁVO ŽÍT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Často mají podobné rysy ve tváři - viz fota. Dnes jsem jich několik potkal a opět jsem si všiml jejich uší, které nazývám medvědí - malá, ztlustěná. Aby vydrželi chlad.
   Ale když byli na Ukrajině volby, jejich dělníci si u nás brali dovolenou a jeli volit. V tom jsou oproti nám o několik koňských délek napřed. Ale ještě dlouho tam budou snít o břitvách, nožích a Kalašnikovech. Uvidí naši potomci, co se s tím dá dělat. Za 100 let.

   Smazat
  2. Tu nenávist a občanskou válku tam vnesli takové svině, jako Nulandová, CIA, a pak slouhové jako Klvaňa, Štětináč, Kalous, Schewarzen-atd.

   Smazat
  3. Ukrajinci volili v Praze na velvyslanectví, na to si brát dovolenou nemuseli. A stáli tam fronty. No, teďka asi odjedou stejně spořádaně a natěšeně rukovat.

   Smazat
 2. Po sedmdesáti letech se USA ženou do propasti a Rusko s Čínou si mnou ruce, stojí je to jen nějaké ty mrtvé na Blízkém Východě a na Ukrajině.

  Nejsou to žádní blbci, dobře vědí, co ve Washingtonu vládne a úmyslně zamlčují před Americkou veřejností pravdu. Čím hůř pro USA tím lépe pro Rusko a Čínu... jinak řečeno, pokrytectví a oportunismus jsou všudypřítomné.

  Rusko a Čína dávno mohli americké veřejnosti odhalit falešné vlajky, které Washington připravuje, jenže to by znamenalo v USA revoluci a nové nakopnutí k mocenské renesanci. Rusku a Číně tento stav vyhovuje, protože USA si na sebe ušily bič a svěrací kazajku, a tyto dvě velmoci z toho jen těží. Obyčejný američan je za vola, který nemá zastání ani v USA, ani v Evropě, ani v Rusku ani v Číně. Protože všude vládne prostý machiavellistický oportunismus a především - POKRYTECTVÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Proč si myslíte, že se v USA ve velkém sebevraždí bankéři? ... Protože jim došlo, že je Rusko s Čínou ve velkém PŘECHYTRAČILY. ... A když si sečtou dva a dva, zjistí, že USA mají ze 3/4 našlápnuto stát se Čínskou kolonií. Prostě si uvědomují, že je Východ přechytračil, a že z toho není cesty ven. Až příjde na insolvenci, USA bude muset jen odevzdat klíčky od fabrik i Bílého Domu novým vlastníkům, protože v USA vládnou vlastníci, nikoliv lidé, ... a začít se učit čínsky.

   Opakuji, Rusko a Čína jsou POKRYTCI, kteří VYUŽÍVAJÍ A ZNEUŽÍVAJÍ situace ve svůj prospěch.

   Smazat
  3. A platí - I pro Rusko a Čínu !!!!

   Nemo turpitudinem suam allegare potest.

   Smazat
  4. nazdar
   Anonym 18:12
   Díky, za tu dávku reality. Ti co řídí svět, jsou jistě o několik tahů napřed, před denními politickými problémy, které se omílají v médiích.
   Jenom nechápu, jak to, že Amerika upadá. Vždyť tam jsou (deseti)tisíce lidí, v různých nadacích, kteří se zabývají analýzou politického vývoje.
   Buď americké vlády nechtějí přijmout jejich závěry. Např. z důvodů voličské nepopulárnosti. Anebo tyto armády analytiků nepracují pro Ameriku, ale pro horní 1%. A tento vývoj je vyanalyzovaný a je to zřejmě cesta, maximalizace jejich zisků. Bez ohledu na osud občanů USA, již mají připraveno, co bude následovat po úpadku a jak z toho budou profitovat.

   Smazat
  5. Anonymní14. května 2015 21:52

   S těma analytikama je to asi tak, jako když si chcete ráchat nohy v koncentrované kyselině. Chvilku si je tam rácháte, a pak zjistíte, že jsou fuč, takže jestli chcete zůstat analytikem, nezbývá vám, než jenom předstírat, že si dál rácháte nohy.

   Jinak řečeno - tzv. anylýzy končí přesně tam, kde problém teprve začíná.

   Smazat
 3. Čína žije z Amerického importu ... prostý američan skáče dva metry do vzduchu když vidí tu záplavu čínského zboží a fabriky, které se v USA zavírají a krachují. ... Politika je jako vzdušné proudy, jinam to fouká v kilometru jinam v deseti kilometrech a jinam ve třiceti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mno já mám třeba v PC disk Seagate made in China, přesto ho považuji za americký výrobek. V Americe disk vyvinuli a Číňané za lacinný peníz v čínské montovně firmy Seagate vyrobili. Hádejte kdo z toho má větší zisk.

   Smazat
  2. Řekl bych, že akcionáři Seagate, nehledě na jejich národnost.

   Smazat
  3. 21.56 chyba,největší zisk má právě to jedno procento...Žádní akcionáři...

   Smazat
  4. 21.56 chyba,největší zisk má právě to jedno procento...Žádní akcionáři...

   Smazat
  5. Máte pravdu. Většinu prosperujících firem vlastní ono 1%. Jsou schopni vykoupit akcie, za vyšší ceny, neboť jejich banky jim k tomu vytvoří peníze.

   Smazat
 4. My tady nadáváme na TTIP a v USA dělají totéž! Protože z TTIP bude profitovat opět jen hrstka ultra-bohatých. Korporace, které na globálním trhu prodají americkou soběstačnost. Amerika se třese strachy z otevření svého trhu pro Evropské zboží. Prostý američan vidí jak to jde všechno od 10ti k 5ti, a to je ono "nemusí pršet, jen když kape" ... především i Čínské a Ruské. Už tomu rozumíte? Iracionalita americké vlády je vytěžená do posledního centíku. Amerika si myslí jak to všem strašně nandala a přitom je kvůli svojí hlouposti v globálním měřítku na přímým sešupu do (_._) ... protože si importem a přesunutím výroby do zahraničí nechá zlikvidovat vlastní produkci, soběstačnost. Stejně jako jsme to udělali my, když jsme to tu prodali nadnárodnímu kapitálu. Ten nezná člověka, zná jen čísla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano. Už několikrát jsou proto zde psal, že je potřeba zrušit posvátné soukromé podnikání, nechat jen malé a podnikat přes podnikání obcí + státu, které je snadněji kontrolovatelné, protože subjektů je tam méně. Žádní oligarchové, korporace, monopoly.
   Že se to u nás bude řešit po Listopadu kupónovou privatizací přednášel amer. prezident už v roce 84. To je náhodička. Klaus by nejdříve agentem USA, pak, dodnes - Moskvy.

   Smazat
  2. "zrušit posvátné soukromé podnikání, nechat jen malé a podnikat přes podnikání obcí + státu"
   Tak to je návrat k socialismu (takový jaký byl třeba v DDR - v ČSSR nebyl ani jeden soukromník). No jak dopadla DDR ve srovnání s BRD víme. ČSSR byla ještě horší než DDR, ale mnohé bylo i kvůli tomu, že Němci jsou pracovitější a asi i méně korumpovatelní než Češi a Slováci.

   Smazat
  3. nazdar
   Socialismus je jenom slovo a není třeba se s ním strašit. Současná realita ukazuje, že určité regulace je třeba zavést. Liberalismus mohl mít nějaké oprávnění v době, kdy velké množství subjektů (určitě ne všichni), mělo podobné možnosti a příležitosti k založení podnikání.
   V současné době, kdy existuje pár stovek korporací, které ovládají většinu podnikání na celém světě, není možné jim nechat absolutní svobodu, neboť to je na úkor občanů.
   Politika by se opět měla začít dělat pro občany a ne pro korporace.

   Smazat
  4. Neví, nevím, zda by se jednalo o socialismus. Ten státní subjekt by neměl vládu jedné strany, měl by konkurenci a výrobní prostředky by nepatřili všem - společnosti či státu. Je v Číně socialismus? Ale taková vychytralá Němcová, Khárl z Rakous, Havloidi a další by to jistě s gustem nazývali socialismem.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  6. 21.09 byli drobné provozovny při MNV,tedy takové malé podnikání...

   Smazat
 5. 5:3

  jde se do semi

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.