Reklama

neděle 17. května 2015

Tohle bytostně nesnáším! Analytik Kotrba se drsně vypořádal se Šámalem z ČT

17.5.2015  ParlamentníListy
 
Analytik Štěpán Kotrba sepsal stížnost na ředitele zpravodajství České televize Zdeňka Šámala, který se prý v rozhovoru pro Reflex.cz nevhodně vyjadřoval o Andreji Babišovi (ANO) i občanech, kteří nesouhlasí s prací ČT. Šámal se vyjadřoval arogantně a nelze mu tolerovat urážení diváků. A to především těch, kteří za prezidenta volili Miloše Zemana.

Zdeněk Šámal se podle Kotrby nevhodně vyjadřoval nejen na adresu Andreje Babiše, který prý na ČT útočí, ale i na adresu občanů, jimž se nelíbí způsob, jakým ČT informuje o krizi na Ukrajině. Přitom i tito lidé si platí koncesionářské poplatky, a mohou tak svobodně vyjadřovat i svůj názor. V rozhovoru zazněla také věta o tom, že „stěžovatelé spadli z višně“, což Kotrbu tzv. zvedlo ze židle.

„Hodnotit stížnosti a nespokojenost diváků (ať už oprávněnou či nikoliv) slovy ‚Ti lidé snad spadli z višně‘ považuji za zásadní pochybení manažera, který je povinen v souladu s bodem 1.10 Kodexu 'se zabývat každým vážně míněným diváckým podnětem či stížností‘. Stížnost právníků firmy Agrofert i stížnost aktivistů hnutí Ne základnám určitě byla míněná vážně… Rozhodnutí o stížnosti navíc přísluší radě včetně odůvodnění výroku, a nikoliv tomu, vůči jehož práci je stížnost vedena. Tomu nepřísluší ani veřejný komentář,“ konstatuje Kotrba.

 A jak je to s vyvážeností, co Bakala a Babiš?

Šámal zmiňuje i některé voliče dnešního prezidenta Miloše Zemana jako osoby zahleděné do minulosti a zahořklé. Kotrba se tak prý rozhodně necítí, dokonce si i váží práce ČT jakožto televize veřejné služby. Problém prý ovšem je, jak kvalitní ta služba je.

To, co bytostně nesnáším, je služba jedné ideologii, služba kamarádíčkům z jednoho baru, služba vlastnímu egu a liberálněpravicovým elitám. Nálepkování a pohrdání těmi, kteří Českou televizi financují svými poplatky, i když mají odlišný názor od názoru ředitele zpravodajství,“ pokračuje v kanonádě Kotrba.

Kromě reakce na svou stížnost vůči Šámalovi Kotrba žádá také analýzu ve věci hostů vyjadřujících se k různým otázkám, zvláště s ohledem na novináře pracující pro média vlastněná Zdeňkem Bakalou a Andrejem Babišem.

16 komentářů :

 1. Zahořklé osoby nechtějí jistoty a prosperitu jako na Ukrajině. Koukněte se, jakou pěknou první dámu jsme mohli mít.

  http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/film/vime-kolik-investuje-knize-schwarzenberg-do-sve-mladicke-pritelkyne.html

  Možná je šikovná a umí to lépe než Lewinská. Na toho pána si nepříjdete, to není žádnej malej debil.

  OdpovědětSmazat
 2. Má pravdu, přeceda, ale je zajímavé, že je jediný z tzv inteligence, kterému to vadí. Ostatní jsou spokojeni se Šámalem, připadně drží ústa a krok, aby náhodou se neocitli na nějakém seznamu. To jsme to dopracovali. A už i komouši jsou zticha, protože jdou vděčni za každou minutku, kterou mohou blábolit někde na náměstí v Horních Maršovicích štípání ovády a ofukování větrem. Zatímco Kalousek vždy sedí ve studiu a děkuje za pozvání. Ti hlupáci si snad myslí, že když je někdo vidí jednou za týden na minutu, že tím něco sdělují? Svou pasivitou toho sdělují více.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KSČM je také z jednou ze stran nejmenovaných Hegenbartem, jen dostala za úkol být slušná, nekrást a držet se v pozadí. To pro případ, že by je lidé ze zoufalství začali volit, k čemuž se schyluje. Potom budou pokračovat v linii všech ostatních Hegenbartových stran.

   Smazat
 3. Tak pitomý příspěvek k článku,který je docela vážný? Všichni by měli podávat stížnosti na ČTV a její zpravodajství,ale to ne, každý jen čte bulvár a všelijakou publicistiku kde se smí k tomu diskutovat, a tady nadává. To je ovšem hovno platný. Vzpomínám si na koncernového ředitele našeho podniku těsně před pádem režimu -tvrdý aparátčík komunistů - na každé schůzi vyzýval přítomné, kdo má nějaké připomínky, nechť je uplatní, aby se mohly řešit. Nikdo nezvedl hnátu, nikdo ani nešblebtl a toto ředitel komentoval, že se nebude řešit nikdy nic, protože všichni jsou tradičně připosraní, on dobře ví, jak budou zase po skončení schůze nadávat a láteřit ( říkal tomu "chodební řeči") a aby se nikdo nedivil, že se s tak připosranými lidmi nikdo nezabývá, a prý dobře nám tak. Ano, přesně tak to bylo, Schůze a veřejná slyšení skončily, a kolegové a kolegyně zas nadávaly a láteřily za zavřenými dveřmi kanclu, každej posranej strachy, že by nedostal prémie ( což bylo směšných pár stovek). A dnes? Z čeho jsou lidi připosraní dnes? Nadávat, urážet, vřískat, někde na diskuzích, to by všem šlo, ale otevřeně si stěžovat? Vzepřít se? Něco udělat? Na to je každej lechtivej. Máme prostě připosranost už v krvi. Za totáče se každej nejspíš naučil se bát komoušů, dnes tady nic neznamenají, a bojíme se ještě víc - o co? Že nám nedají ani ten žvanec? Sociální dávky? Důchody? Budou se mstít našim dětem? Tak čeho panebože, vždyť přece jsou všichni nesmírně nadšeni že komunistická totalita je pryč, tak jaké totality se bojíme dnes? Anebo dobře vidíme, že je všechno pořád stejné, ne-li horší, a kdo kecá že ne, je pokrytec až na půdu. Pokrytci to měli vždycky nějak lepší, vykecávali se ze své nasranosti na chodbách, nahlas se usmívali a tleskali těm, na které měli vztek, a dobrý. Jsme vážně úplně ztraceni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Pane, kdybyste věděl, kolik už jsem poslala do ČT stížností na neobjektivní a nevyvážené zpravodajství ( neexistující nebo bezzubí oponenti, vybírání dotazů v Hydeparku, prezidentké volby atd.). Vždycky mi arogantně odpověděli, že je jim líto, ale jsem v podstatě jediná, kdo si stěžuje, protože ostatní jsou z jejich práce nadšení.)))))))))))
   Nějaké žvatlání na netu nemá význam. Je třeba sehnat tolik podpisů na petici požadující zrušení konces.popl., aby se tím parlament musel zabývat.
   Havloidům by dost zmehlo a začali by se rvát o koryta jako pes o kost.
   Abych si vydržovala ČT na stupidity jako je reality šou z protektorátu (kdo tu hovadinu vymyslel?), to ty peníze radši rovnou hodím do kanálu. Co to bude příště? Třeba reality šou z Osvětimi?
   Někteří naivové tvrdí, že bychom bez ČT bídně zhynuli neinformovaností, což mi přijde v éře internetu směšné. Kdo ještě věří vysílání ČT? Je to jen nástroj propagandy a nevěřím, že ji lze vnějším zásahem očistit. To by museli vyházet absolutně všechny zaměstnance, protože je prolezlá havlisty od sklepa až po půdu.
   Máme teprve květen a už do nás perou v pátek večer, v hlavním vysílacím čase zase staré pohádky nebo opakují do zblbnutí staré seriály a filmy. Mají neskutečně vysoký rozpočet v řádu miliard, který jim nebyl zkrácen (jako v jiných zemích) a nejsou schopni vyprodukovat nic slušného a koukatelného.

   Smazat
 4. Viděl jsem nové důkazy k Bostonu, které mě přesvědčily, že bomby byly skutečné a bratři Tsarnajevovi vinní. Takže se omlouvám všem čtenářům za ten halas kolem.

  Co se týče Sandy Hook, setrvávám na svém názoru, že to byl podvod. Tam jsem dosud žádné nové důkazy, které by mne přesvědčily o opaku nenašel.

  S pozdravem
  Ondřej Dvořák

  OdpovědětSmazat
 5. Podívejte se na pana prezidenta . Hovoří pravdu a má mediální problémi . Čt ho dokonce sabotuje . vláda ho nepustila na přehlídlu v Moskvě . Div že nedostal zaracha . Teď jsou rádi že jim vydláždil cestu k budoucím zakázkam . Dnes je zase lepší tahat za jeden provaz a pěkně hrabat . To je česká povaha . Pehe hehe .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravdivost je podmíněná povahou motivu.

   Smazat
 6. Ano, kdosi nahoře se zmínil, že ta naše inteligence jaksi stále trpí nehybností. Ono je to tak, povětšině elitky mají vyšší výdělek, než průměr, takže pohrdají těmi,co nosí igelitky. Jenže pravda je, že volební právo má i blbec, pokud je svéprávný a nad vodou svými poplatky drží ČT právě ti, co moc panu Šámalovi nefandí.
  Možná by bylo spravedlivější, kdyby poplatky byly určeny výší příjmu, či platu, vždyť například členové partaje, co měla vedoucí úlohu ve společnosti to tak měli a dneska ČT není nic jiného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řešení je. Neplatím TV poplatky už tři roky. Mám rozhodnutí soudu i exekuci, ale stejně dál neplatím, a platit nebudu. I když je to hloupých 135,- Kč měsíčně.
   Jaroslav

   Smazat
  2. Spravedlivější by bylo neplatit těch hloupých 135,-Kč. I když je to uzákoněno, vždyť jsou to vlastizrádci a hlásají to veřejně. Tak se lidi vzpamatujte a neplaťte, nebuďte podělaní. Až přestanou lidi platit, tak si to snad ti hlupáci ČT uvědomí.

   Smazat
 7. Pan Šámal je velký milovník historie, tak doufám že se do ní také zapíše zlatým písmem, až ho budou soudit za tu propagandu, kterou pomáhá šířit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, p. Šámala nikdo nikdy soudit nebude. Tak to v našem státu chodí. Je to malá ryba, a těžko by překážel dravcům, kteří by se drápali do vedení " Nové TV". To by musel být takový typ, jako je např. D.Rath. Ten to odskákal s plnou parádou. Tím nechci říct, že nic ,, neodklonil".
   Děda.

   Smazat
  2. Přátelé, stačí se podívat, ze které prašivé televize tito lidé přesunují do ČT, z Novy. A hned nám to musí být jasné, co to je za svoloč.

   Smazat
 8. Mnohým nepřátelům Zemana nestačí očerňování prezidenta, oni musí hrubě napadat a urážet Zemanovy přátele, příznivce a voliče. Např. smutně proslulý režisér Hřebejk nazval voliče Zemana rudými a hnědými prasaty. Gottwaldovská politika v obráceném gardu k nám promlouvá z pravicového tábora, kde se pravičáci hlavně řídí gottwaldovským úderným sloganem "Kdo nejde s námi, jde proti nám !"

  OdpovědětSmazat
 9. Vlastenka  A co teprve pan Kučera, to je přímo investigativní "historik"...)))
  Když se sejde s Pitthartem, nestačíte se divit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.