Reklama

pátek 22. května 2015

Trapné konce politických zbabělců

Václav Umlauf
22.5.2015  E-republika

Takto vypadá aktuální lhaní zbabělců, kteří před deseti lety neměli odvahu vystoupit a říci, že jejich vláda lže jménem zpravodajských služeb.


Článek Záblesk lidskosti v US-koncentráku upozornil na trvalý evergreen US-demokracie, která si ve 20. století zřídila vlastní mučírny a pak koncentrák, který dále provozuje i v 21. století. 

Mučírny se snaží zatloukat, což v případě toho koncentráku prostě nejde. Zkrátka, žijeme v novém typu progresivní demokracie, kdy jedna půlka planety přestala dodržovat lidská práva. O to silněji pak tato práva vymáhá po jiných, třeba i pomocí humanitárního bombardování. Je jasné, že taková situace nemůže trvat věčně, protože je prostě šílená.

Kdo lže, ten krade. A když víte, že lže i krade, tak jej znovu zvolíte pokladníkem, a dáte mu klíčky od společné kasy. Investigativní web The Intercept na toto téma napsal výborný článek In the Same Week, the U.S. and U.K. Hide Their War Crimes by Invoking “National Security”, protože si všiml zajímavého načasování. Vlády Spojených států amerických a Velké Británie se snaží maskovat své zločiny proti lidskosti tím, že proti jejich mediálnímu vyšetřování a zveřejnění uplatňují kauzu "národní bezpečnosti" a "války proti terorismu".

Tady už nejde o švejkovinu českého typu, ale o vážnou věc. Dejme příklad z Bahrajnu, kde proběhl tichý státní převrat. Poté s požehnáním USA a za okázalého nezájmu západního korporátního tisku ovládli tuto zemi Saúdové. Viz náš článek V Bahrajnu proběhl soud nad demokratickou opozicí a mapu tohoto státu. Pak je jasné, proč Bahrajn musel zůstat pod protektorátem wahábitských režimů v Perském zálivu. K tomu viz "Fakta o Sýrii", kde se tato koalice pokouší o něco podobného. Jak dopadl převrat organizovaný Francií, Itálií a USA v Libyi, o tom dnes zděšené EU "vyprávějí" utopení uprchlíci ve Středozemním moři. A poněkud jinak o tom básní úklidová četa českých humanistů, která má nyní práce až nad hlavu. Vůbec jim nezávidím, a naopak jim na hromadu odváženého hnoje ještě něco přihodím. Viz zmíněný článek v Interceptu.

Důstojník Ian Henderson byl britským vojákem, pak pouhým občanem Britského veličenstva. Nyní má hrdou přezdívku "Bahrajnský řezník". Celkem 30 let pilně mučil ve funkci hlavního bezpečnostního poradce v této zemi politickou opozici. Britové odešli, on nikoliv, a v této čestné funkci zůstal i za následného královského režimu. Dále organizoval také mučení a znásilňování v Keni, za což dostal britskou medaili za zásluhy, pro jistotu dvakrát. Holt pilně uklízel koloniální minulost jak na Blízkém Východě, tak i v Africe. Britské noviny musely na tohoto výtečníka upozornit v momentu, kdy organizace bojující za lidská práva v Bahrajnu zveřejnily jeho roli při mučení a popravách politické opozice. Připomeňme, že jeho role byla oficiální, protože tento britský občan svými zvěrstvy podporoval britský nárok na stavbu námořní vojenské základny v Bahrajnu.

Nyní novináři v USA uplatňují právo tzv. Freedom of Information Act a dohledávají mučení prováděné spojenci ve věznicích jako nechvalně známý Abú Ghraib a dalších věznic v Afghánistánu. Minulý týden poslala britská i americká vláda na odvolací soud prostřednictvím svého ministerstva spravedlnosti (U.S. Justice Department) naléhavou žádost s tím, že rozhodnutí soudu povolující v rámci svobody informací tiskové zveřejňování faktů a fotografií o mučení spojenců musí být okamžitě zastaveno. Proč? No přece z důvodů "národní bezpečnosti", protože bojujeme proti teroru, který jsme sami vyvolali svými zvěrstvy. A tato zvěrstva se snažíme ze stejných důvodů utajit před veřejností. Takže na rozdíl od masakru My Lai a válce ve Vietnamu mají zůstat současné masakry a mučení tajné. Tam to dopracovaly dnešní vlády, dnešní korporátky a s nimi také úklidová četa západních humanistů. A nyní se podívejte na toto video.

Chrabří novináři korporátek deset let po válce v Iráku dusí na kameru bývalého šéfa CIA jménem Mike Morell. Bushova administrace bezostyšně lhala o nebezpečí zbraní hromadného ničení, které se po druhém dobytí Iráku nikdy nenašly. CIA věděla, že vláda lže, a že se přitom odvolává na údajná hlášení zpravodajských služeb, která ale nikdy neexistovala. Takto pak vypadá aktuální lhaní hlavních CIA-zbabělců, kteří před deseti lety neměli odvahu vystoupit a říci, že jejich vláda lže jménem zpravodajských služeb. Ve spolku tehdejších zbabělců a jimi zásobovaných korporátních novinářů tehdy nebyl žádný Edward Snowden, který by svým vystoupením zachránil asi milión životů v následné zbytečné válce provedené pod falešnou záminkou. K tomu viz náš článek Lhát až do hořkého konce.

Výsledkem lhaní a vojenských loupeží organizovaných mimo jiné i Západem je rozvrat Blízkého východu, který nyní prožíváme. Úklidová četa českých humanistů nyní tvrdí, že to všechno bylo jaksi nemilé, leč jaksi nezbytné pro zachování či nastolení "demokracie". Lžou nám i sobě do kapsy, protože demokracii nelze nastolit lhaním a následnými válkami prováděnými jménem předešlého lhaní. A když už to všechno prasklo, tak nastupuje další lhaní a potlačování demokratických svobod přímo uvnitř západních států. Kde tedy jsme, snad v blázinci? Možná by si měla úklidová četa českých inteligentů a korporátek zajít na hrob bývalých stalinských řezníků a jejich obětí. To je historicky nejlepší místo, kde si mohou svou argumentaci ve jménu "demokratických hodnot" ještě jednou promyslet.

Související články:

23 komentářů :

 1. USA jsou výstavním artiklem nejhoršího zla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, Evropa jim k tomu dělá užitečného idiota, vivat TTIP!

   Smazat
  2. Evropa nedela ze sebe uzitecneho idiota. Brusel dobre vi, o co jde a nadsene spolupracuje. Hanba US a EU!jaris

   Smazat
 2. nesouhlasím s A 15:25!
  Američané jako celek věří nejvíce v Boha! Ústava USA se na Boha odvolává! Američané cítí se být povolaní Bohem vést tuto planetu. Boží oko mají dokonce na jednodolarovce. Prosazují boží dobro v praxi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nesouhlasím s A 16:33
   Američané jako celek věří nejvíce v sílu vraždících zbraní! Ústava USA se na Boha odvolává, ale Američané nedodržují boží přikázaní! Američané cítí se být povolaní Bohem vést tuto planetu a proto v jeho jménu valčí, vraždí, zabíjejí, loupí, anektují... Boží oko mají dokonce na jednodolarovce, ale využívají svého Velikého Bratra pro nezákonní vyzvědačství a slídění lidí celého světa. Prosazují boží dobro v praxi v podobě umučených lidí, mrtvých dětí, žen a starců, různych obetí chemických, biologických a nukleárních zbraní...!

   Smazat
  2. Naprosto se 17:17 souhlasím .

   Smazat
  3. 17:17 to myslíte vážně, nebo si z nás děláte prdel???

   Smazat
  4. vlast tě (22:54) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  5. 16:33 No tak Halíku, to už stačí!!!!!

   Smazat
  6. 16:33 je uboha a impotentni provokace.jaris

   Smazat
  7. Když už jste zabloudil do té metafyziky, zasloužíte si odpověď. Máte pravdu, slouží bohu. Je to pořád jeden a ten samý, který kdysi poblouznil židy a o pár tisíc let později si nasadil smířlivou tvář - tehdy vzniklo křesťanství. Ale ani tato podoba mu nevyhovovala. Je to arogantní, žárlivý a militantní bůh, který nesnáší žádnou konkurenci, takže v současné době jej v podobě Aláha vyznávají muslimové.
   Docela by mě zajímalo, jak se touto argumentací proberete. Případně dejte vědět.
   Jaroslav

   Smazat
  8. 16:54 Co to je za bláboly o bohu? To člověk žasne, co si někteří lidé navymýšlí za krávoviny. Dočkejte času, varování se blíží.

   Smazat
  9. Ano, máte pravdu, i SSáci byli věřící a z kostela šli rovnou střílet do vězňů v koncentrácích. Ve jménu Boha.V čem se to liší od bojů IS?

   Smazat
 3. umírající kobyla kolem sebe nejvíce kopá

  OdpovědětSmazat
 4. http://echo24.cz/a/iQq9R/podpora-konvoje-nebyla-tak-velka-zakladnu-usa-cesi-odmitaji
  Radioaktivní konvoj z Iráku.....

  OdpovědětSmazat
 5. http://aeronet.cz/news/kdo-ma-jiny-nazor-siri-ruskou-propagandu-sirme-proto-nasi-vlastni-anti-propagandu-vyzyva-brusel-ruska-propaganda-z-per-ceskych-disidentu-desive-odhaleni/
  Opět jak za bolševika , ale tentokrát asi prý obráceně...nebude nová charta -tentokrát 2017....

  OdpovědětSmazat
 6. No, co má být, žijeme prostě v západním mediálním matrixu a ti různí mediální géblsáci se podle toho také chovají. Celé je to postavené na západních oblbovačkách, na kterých oni teď musí trvat za každou cenu i kdyby to bylo naprosto směšné.

  OdpovědětSmazat
 7. Slavná předpovéď George Bushe otce: “.....až se jednou lidé dozví, co jsme jim udělali”.

  Zbytek si domyslete , co udělají lidé .......

  OdpovědětSmazat
 8. Správně naznačená otázka -kde tedy jsme? Snad v blázinci? Zcela správně. V blázinci, a navíc v hnusném, prolhaném, ukrutném, a úplně nejhorší je, že celé řadě úchylů,sadistů a křiváků většinou z řad bezpracných zbohatlíků a restituentů a dalších podobných šmejdů v tomhle blázinci líbí. Představa, že by o svůj nakradený a všelijak zchrastěný majetek měli zase přijít, a znovu se začít živit snad poctivou prací??? Je pro ně strašná, asi horší než to mučení lidí, které jim právě dopomohlo k majetku a musí jim dopomoci i k jeho zachování. Odporná doba šmejdů, která by měla co nejdřív skončit vyhubením šmejdů do posledního. A jejich majetek naházet do moře, aby se nemohlo vykládat, že jen hlad po majetku nutí lidi k dosažení spravedlivých poměrů ve světě - ne samo o sobě vyhubení šmejdů, s nimiž se nedá žít, stejně jako nelze žít s potkany a krysami.

  OdpovědětSmazat
 9. USA, kdo to je, kdo je vede, kdo vlastní biliony dluhů celé EU, kdo zadlužil EU, jak se jmenuje a kde bydlí?

  OdpovědětSmazat
 10. Není to USA - je to světová židomafie - i v USA má svoje loutky, a po světě má rozstrkané bílé koně, které příležitostně odstraní. Nikdo neví kde to sídlí ( asi nikde),kolik to má členů a kde všude jsou ukryti. Funguje to na bázi absolutního utajení a politických intrik asi už hodně dlouho. Proto taky tenhle režim už nezopakuje italský seriál Chobotnice. Byl přesně o tom.Divák žasl, kdo všechno byl členem mafie, jaký hnus a hrůzu mafie představovala, ovládala každé hnutí života lidí ve státě, byla nesmrtelná, jedno chapadlo s nasazením řady lidských životů usekneš a narostou další. Na programu jen vydírání, únosy, vyhrožování, braní rukojmí, mučení, vraždy. Členové mafie se navzájem neznali, ale vždycky byli ve vládních, justičních, policejních a mediálních kruzích, když bylo potřeba kohokoliv z nich odstranit, vždy byli po ruce pacholci, kteří provedli odstranění a úklid obětí - toto se děje ve světě právě teď a pořád, s výjimkou toho, že prezidenti nepohodlných států jsou ubíjeni a vražděni veřejně, jako precedens, a výstraha všem státům ostatním. S občany se nepočítá vůbec, občané jsou cosi, co se klidně vybije ve velikém počtu, jako hejna komárů. Beztrestně - to,co se ukazuje jako tresty za ponižování lidí a genocidu, pošlapávání lidských práv a podobně, je hodně starého data, a ukazuje se to také účelově, buď slouží určitému režimu aby měl důvod veřejně plivat na jiný režim, nebo exemplárně, ale nikdy s ohledem na ty obrovské počty vyhubených a umučených lidí, protože ti ve skutečnosti nikoho nezajímají ani teď, ani tenkrát, když se ty zhovadilosti děly, svět měl dost sil tomu ihned zabránit, ale neučinil tak, ačkoliv o těch zhovadilostech věděl, a děje se to stále dál,simultánně s tím jak media žvatlají, ukazují se radostné výjevy a záběry na straně jedné, zatímco probíhají zvěrstva na straně druhé, a toto vše se komentuje za peníze jako publicistická činnost. Lidský zájem o současné nakládání s obyčejnými lidmi nemá nikdo. Svět ovládá mafie, její členové se navzájem neznají, zabije a zneužije kdykoliv kohokoliv, má možnost udělovat sankce, a třeba nechat celé národy vyhladovět nebo nakazit smrtícím virem, a v mediích se o tom píše jako o přírodní události, s celým tím divadlem "jako zachraňování postižených" a do zachraňování a na ochranné mundury tečou hromady peněz - někdo je šije a vyrábí, tudíž někdo na nich vydělává, pak akce skončí, a počet mrtvých obětí "epidemie" nezajímá nikoho. Všechno - úplně všechno co se děje na světě - je účelový jarmark, divadlo, cirkus, draze placený, propaganda toho nebo onoho, jakási šílená reality šou, ovšem zaplacená skutečnými lidskými oběťmi - druhé části lidí je to předkládáno v podstatě jako zábava i poučení.

  OdpovědětSmazat
 11. 16:23 Máte pravdu, svět je jedna velká divadelní lež, kde je režisér neznámý.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.