Reklama

pondělí 4. května 2015

Velvyslanectví USA na Slovensku je znepokojeno svobodou tisku v této zemi

4. 5. 2015   Sputník
Velvyslanectví USA na Slovensku vyjadřuje své znepokojení soustředěním slovenských masmédií v rukou nepočetné skupiny místních finančních magnátů, praví se v prohlášení amerického zastupitelství, které bylo rozšířeno v pondělí v Bratislavě.„Pronikání velkých finančních skupin do slovenských masmédií bere velvyslanectví jako potenciální hrozbu rozvoji nezávislého tisku", praví se v prohlášení.USA budou svádět informační boj s Ruskem z Prahy

Podle názoru amerického velvyslanectví, Slovensko a jiné země Střední Evropy byly vždy ztělesněním svobodného rozvoje masmédií.

„Vyvolává však znepokojení rostoucí konsolidace v tomto sektoru, která hrozí omezením šíře názorů a mínění", soudí velvyslanectví USA v Bratislavě a poukazuje na to, že v poslední době několik velkých finančních skupin soustředily ve svých rukou vetší část slovenských masmédií.

Velvyslanectví USA prohlásilo svou ochotu „sledovat eventuální změny kvality a zaměření informace, a také všechny pokusy o propuštění pracovníků masmédií, kteří otevřeně kritizují společenskou situaci".

V tradiční roční zprávě o situaci s lidskými právy ve světě bude řeč o pokusech představitelů slovenské elity ohrozit svobodu tisku v republice, praví se v prohlášení amerického velvyslanectví.

64 komentářů :

 1. Starost velvyslanectví USA o svobodu tisku ve světě je až dojemná. Nemají tam na Slovensku taky takového nějakého šaška, jako je Shapiro? Takoví kriplíci by chtěli kecat kdekomu do všeho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vieš. Najnovší prúser boli reportáže z vítania Vlkov na Slavíne, lebo presstitutky síce veľmi aktívne zredukovali počty zúčastnených, ale uverejnili k tomu fotky a videá, ktoré nedokáže spochybniť ani Shapiro.
   A ešte zabudli poriadne zostrihať tú blamáž s idiotom zabaleným v ukropskej vlajke, ktorého sme vypískali a nakoniec ho vyviedli preč policajti. A presstitutky dokonca spackali svoju robotu tak, že bolo vidno, ako toho provokatéra legitimujú policajti. Jediného z tých 2000 ľudí, ktorí tam boli,. Takže prúser jak mraky.
   )))))))))

   Vymazat
  2. Určitě mají. Dostanou řádné pokyny a jedou. Jsou takoví hlídací psi. A k příspěvku v 18.09 - jste borci, že jste je na Slavíně tak krásně přivítali. Viděla jsem všechny videa a jedno jsem si pustila 2x, jakou jsem z toho měla radost.

   Vymazat
 2. Ta péče o svobodu je až dojemná. Tady pomůže snad už jen humanitární bombardování nebo barevná revoluce.

  OdpovědětVymazat
 3. Přece víme,co je svoboda tisku podle Amerického vzoru.
  Závidím Slovákům,že se tam najdou osobnosti,kterým je na zvracení z USA pokynů.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TTIP defakto připojí EU, pokud se ještě nerozpadne, zcela do 100% vlivu USA, takže potom bude Rusko ekonomicky zcela odstřiženo od spolupráce s EU a naopak, EU bude 100% poslušným platícím vazalem USA.Tohle však nemůže dobře dopadnout.Potom těmto výše uvedeným a neposlušným státům, budou krouceny ruce, popřípadě zesílen vývoz poslušnější demokracie, že si již nikdo nedovolí ani vyslovit, název východní evropské velmoci!

   Vymazat
  2. 16:48 - bohužel. A nepomůže tomu ani petice, ani demonstrace. Ty jsou v zemích EU i Americe. Tutlá se to za zavřenými dveřmi. Ani europoslanci o tom nic pořádně nevědí. To je mazec!!!

   Vymazat
  3. USA tímto zlikvidují místní ekonomiku EU a dosud platnou legislativu jednotlivých zemí EU a uzákoní tím tu svoji, která bude při řešení investičních a ekonomických sporů, vždy nadřazená nad tou z EU.To bude príma, až státy vysávané a prohrávající jednu miliardocou arbitráž za druhou.To už aby razantně zvyšovaly daně.S USA na věčné časy a nikdy jinak!!!

   Vymazat
 4. To je asi nějaký špatný vtip...

  Počet vlastníků mainstreamových médií v USA:

  1983 - 50
  2004 - 5

  'Mainstream Media Control'

  OdpovědětVymazat
 5. Ještě, že máme ten internet. M.J.

  OdpovědětVymazat
 6. Kdo může, srovnejte si ČT24 a TA3. Je tam dost velký rozdíl a ještě t tomu uvítání Ruských motorkářů. Ten jejich USA protektor se musel posrat. https://www.youtube.com/watch?v=-RaS-AXwCKo&feature=player_embedded#t=91

  OdpovědětVymazat
 7. Kdyby si Prezident vzpomněl na určité mravní zásady, potom by mohl odpálit obří sud s prachem, na kterém sedí celá oblbova administrativa, včetně těhle detašovaných debilizačních pracovišť, které si říkají Americké ambasády.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nielen mravni zasady,ale aj povinnosti prezidenta pri poruseni pravidiel velvislancom v cudzom state

   Vymazat
 8. Toto je jen důsledek Kiskovi vlády. Hegemon si myslí, že bude poroučet celé Evropě. Už by bylo na čase, aby táhla ta banda nezvaných " hostů"
  za moře a přestala se srát do evropských států. Nikdo tu tu jejich
  " demokracii " nechce. No až na pár vlezdoprdelistů z Prahy a pár alkoholiků a pomatenců z Olomouce. To je bohužel v každém režimu a v každém státě.
  Slováci se jen tak nedají, ti jsou tvrdé palice a díky jim za to. Kéž bychom měli aspoň pár takových osobností jako je Fico, ten si poroučet nedá, zda pojede do Ruska nebo ne. Je to osobnost za kterou stojí většina národa. Chtělo by tyto "demokraty" vyhostit jako elementy demoralizující společnost a proto nežádoucí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. demokraty vyhostit,alebo tych 75 osobnosti poslat porosenkovi ako demokraticky batalion na boj proti" teroristom"

   Vymazat
  2. "umělci" by chtěli věnovat našeho prezidenta panu Putinovi. Já si myslím, že by bylo lepší věnovat tyto "umělce", TOP09 a osazenstvo pražské kavárny panu Porošenkovi. Mohl by ty odhodlané válečné štváče postavit do první lajny, ať se z nich rychle zakouří a byl by klid.

   Vymazat
  3. Ja myslim, ze Ovara by nechtel ani takovy zvrhlik jako je Putin.

   Vymazat
  4. Anonymní4. května 2015 18:43
   Jak, vypadáš ty, krasavče. Napiš nám a přeháněj.

   Vymazat
  5. Toto je jen důsledek Kiskovi vlády -Kiska žiadnu vládu nemá - tú má Fico - Kiska bol vypísaký na Dukle, popľuvaný pri návšteve Waltzmana - a teraz zo seba robí šaša - preplesklo sa že si pred voľbami "kúpil" Focus - to sú tí čo vám navravia akože prieskumom koho treba zvoliť, aby to bolo správne, a k USA veľvyslanectvu - nuž - naše noviny kúpili slováci, a to je to čo nemalo byť - tam sa stala chyba

   Vymazat
 9. Zdá se, že Slovenská země si koleduje o zkroucení rukou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. Tady zřejmě někdo chápe jenom toho Pepka a víc nic.

   Vymazat
 10. Ano, nejenom Slovensko, Maďarsko, Rakousko i nám, díky prezidentovi, hrozí kroucení rukou a podřízení se ke Kolumbovo zemi.Čím víc se bude Jestřáb vměšovat do vnitřních záležitostí jednotlivých států, tím více si bude každý stát dělat vše podle sebe a tím i sílit revolta vůčir Jestřábovi.

  OdpovědětVymazat
 11. Už aby všichni američani táhli z evropy do prdele tedy domů.

  OdpovědětVymazat
 12. Platí opět jednoduché pravidlo. Jakmile prolhaní šmejdi něco kritizují, tak je to naopak v pořádku. Gratuluji Slovensku, tohle je pocta, že se u Vás píše normálně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tohle jsem chtěl napsat a ještě to, že nás USA bohužel nekritizují, ale naopak chválí a to je špatně. Pokud si necháme všechno líbit tak podle toho taky dopadneme

   Vymazat
  2. přesně tak to je

   Vymazat
 13. Ja ako Slovák som krajne znepokojený tým, že americkí bl.bečkovia sa navážajú do našich slovenských záležitostí ! Nech si žehlia svoj bor.del u seba a na nás sa vybodnú !

  OdpovědětVymazat
 14. Požádám někoho fundovaného o vysvětlení. Jak jsem zde nedávno četl v souvislosti s Ukrajinou, v případě státního bankrotu, přijdou místní řekněme "oligarchové" o svůj majetek, který připadne zahraničním věřitelům - "investorům". Pochopil jsem to správně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Termínem "místní" myslíte oligarchy české nebo ukrajinské ?

   Vymazat
  2. Odborník nejsem,ale asi tak něco podobného může nastat.Hlavně ti,co to mají uloženo v Ukrajinských bankách,Podnikatelé,kteří musí mít konto,pro všechny případy z občanů jenom smetánka,ale i lékaři,zkrátka jak se u nás říká střední třída.Co bude asi špatné,pro dlužníky zůstává stejná částka dluhu a pokud dojde k devalvaci měny,stejně musíte platit výši dluhu i když budetemít poloviční mzdu.

   Vymazat
  3. nie - viď príklad Grécka -

   Vymazat
 15. To by se v Česku (už) stát nemohlo. Pindostánský protektor pevně drží otěže.

  OdpovědětVymazat
 16. To je přece klasika, alespoň každý vidí, že sdělovací média jen slouží kongresu USA. Pokud budou nezávislá na tom hnoji, co USA do světa vyváží, budou skoutečně nezávislá a je přece úplně jedno, kdo noviny vlastní. Záleží přece na těch vlezprdelkovech novinářích, koho citují a koho si zvou na obrazovku. Víme, kdy se počúrává právě narozený následník britského trůnu, ale víme úplně prd co se děje mimo anglicky mluvící země.

  OdpovědětVymazat
 17. V Bratislavě totiž nemají pražskou kavárnu havloidního typu. V Bratislavě mají kavárny a Havla měli víte kde.

  OdpovědětVymazat
 18. Většina Čechů má obavy z Ruska. Víc než dvě třetiny lidí se obávají aktivit ruské tajné služby, tři lidé z pěti pak mají strach z vojenského útoku na spojence ČR v Pobaltí. Proruské postoje Miloše Zemana odmítá 63 procent dotázaných. Vyplývá to z dubnového průzkumu agentury Ipsos.
  =========================
  A ja myslel, ze vas komunisty a Putinovy nacky ma kazdy rad a ze vyhrajete pristi volby!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože, kdyby blbost nadnášela, vidíš, jak jsi hloupý. I Goebbels by se uřehtal nad tímto "průzkumem." Jestli víš, kdo byl Churchill, tak ten řekl: "Jediný průzkum veřejného mínění, kterému věřím je ten, který si zfalšuji já sám".

   Vymazat
  2. Tebe nemá rád nikdo !

   Vymazat
  3. No ty ses ale hlavicka !!!!! A nejses tak nahodou pokakany,osliku ?????

   Vymazat
  4. Pro 18:46
   Co to je za agentura? Tvoje? O některých manipulovatelných už jsme něco slyšeli. Ty až dostaneš rozum, věř, uleví se Ti agenturo !

   Vymazat
  5. vlast tě (18:46) opravdu potřebuje jako nikdy dříve: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek a nebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  6. Chujmere,tak ty si prý říkáš Palmer....to jako podle toho dementa,kterej dělal šéfa tomu debilnímu úchylovi,kterej běhal v sukýnkách A jmenoval se Edgar Hoover?????A kterej bohužel přežil atentát na svou vlastní osobu????Já bejt tebou,tak se raději přejmenuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
 19. Já nevím, chlapče, kde pracuješ, ale já mám zkušenost, že za prachy udělají lidi lecos. ¨A někteří cokoliv. Navíc jsem dělal v průzkumech trhu a veřejného mínění, takže nějaká agentura Ipsos... :) ale hlavně, že jsi na té správné většinové straně co... Kdo nemá rozum vlastní, nechť použije cizí :) Nazdar

  OdpovědětVymazat
 20. Většina lidí ví jen to co jim nakukají naše "nezávislá média". O tom co se děje ve světě, dokonce i v zemích o které mají "strach" nemají ani potuchy. To můžou rovnou udělat anketu o Klingonech a to se klidně vsadím, že určitá skupina idiotů bude tvrdit, že skutečně existují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je, že k těm co ovládají EU by se Ferengové mohli jít učit:))

   Vymazat
 21. Hlupaky z Ameriky ihned vyhostit !!! Nejlepe nakopat prdele a hodit pres Velkou louzi . Tam at si kritizuji treba Babraka Ohavu !!!!!!

  OdpovědětVymazat
 22. ak tyto degenerovany amici neprestanu, pojdu odtial svinskym krokom !

  ci sa im to paci, alebo nie !

  nemam chut pocuvat akehosi retardovaneho degenerata - hlupeho a zaostaleho americana, z americkeho velvysranectva na sk !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic se nezmění, dokud v USA budou vládnout titíž lidé jako dnes. A aby tam přestali vládnout, je potřeba odhalovat jejich podvody a zločiny. Konkrétní, ne jenom prázdné obecné fráze.

   2 roky už tady a na jiných serverech postuju odkazy na videa dokazující, že Bostonský útok na maratón byla práce FBI, a zranění tam byli fingovaná, celé to bylo divadelní představení prováděné v reálném čase a prostředí.

   Další událost je střelba ve městě Newton, kde měl "šílený střelec Adam Lanza" postřílet 27 osob - znovu, už asi rok a půl co o tom vím, dopídil jsem se k tomu následně při zkoumání Bostonu, biju napoplach, aby se pravda o této události zveřejnila.

   Další událost - střelba v Divadle Aurora - totéž představení amerického týmu FBI "Krizových herců - Crisis Actors" ...

   Mohl bych pokračovat ke střelbě na letišti v Los Angeles a dalším událostem, které jsou vysoce podezřelé anebo jako Boston, Sandy Hook a Aurora prokázané za falešné zinscenované události, kterými jsou masy manipulovány.

   Stětí amerických novinářů - existují přímé důkazy, že to byly studiové montáže, nic skutečného, opět práce týmu Amerických Psychologických Operací. ...

   Existuje vážné podezření, že výbuch továrny ve Westu, který je ze 70% městem s čecho-američany, byl leteckým raketovým útokem, jsou k tomu videa.

   Není vůle to zkoumat, nenašel jsem jediného Čecha, který by si dal tu práci, který by měl zájem se s tímto materiálem seznámit. Dokud tu budeme tyto jasné příznaky zdegenerování USA v totalitní stát s plošnou mediální manipulací a vymývání mozků, které přesahuje i do Evropy, tak se nic nezmění. Tyhle události je potřeba uvést na pravou míru, a v USA k tomu nedojde, tam jsou veškerá velká média vlastněná těmi samými lidmi, kteří tyhle falešné události a vysoce pravděpodobně i zločiny, organizují a páchají. Evropa se musí probudit, a Češi k tomu mají příležitost jako první, protože jak vidíte ještě mi nedošly síly, abych to stále opakoval, a stále se pokoušel o průlom do zabedněných hlav, které to co píšu berou jako blouznění šílence.

   Začněte mě brát prosím vážně, jestli chcete, aby se něco kdy změnilo.

   Vymazat
  2. Toto je již čistá paranoia. Nemám současné vládce USA rád, ale toto jsou blbosti.

   Vymazat
  3. Anonymní4. května 2015 22:50

   Protože jsi zabedněný kretén, který je líný podívat se na důkazy. Všichni si tu hrajete na děsné odbojáře, ale když příjde na lámání chleba, tak strkáte hlavu do písku, jen abyste něco sami nemuseli za sebe udělat, a tím něčím je vlastní prozkoumání toho co píšu. Když to uděláte, tak zjistíte, že je to pravda .... šokující? ... Proč to píšu? Protože jsem se tím zabýval dlouhé měsíce, a znám ty případy do detailu.

   Vymazat
  4. Jsi paranoidni komunisticke hovado. Materialy ktere uvadis jsi vyhrabal nekde v zumpe. Nenavidis Ameriku, protoze jsi nic nedokazal a mas na zadnici diry.

   Vymazat
  5. Anonymní5. května 2015 3:17
   Máme rádi trolla, protože ze sebe dělá vola. :-)

   Vymazat
  6. On přispívá hlavně v noci, takže je amerického času, je potřeba ho chápat jako blbého, nevzdělaného a zapšklého uklizeče z Wallmart. On ze sebe vola nedělá, on jím je.

   Vymazat
  7. On není chudák z3:15 jen uklízeč, on je homosexuální uklízeč, kterého zjebal black/hispano-manager za špatně uklizenou podlahu a proto tu pak onanuje. Toto je vlastně jediné co tam dokázal, zaměstnanec Cleaning-service, ale je v cool Pindostánu.

   Vymazat
 23. co je těm usáckým hajzlům do toho nebo si snad myslí že jim vměšování bude tolerováno ??? VYŽEŇME USÁKY Z EVROPY A BUDE TADY OPĚT OVZDUŠÍ MÍRU A SPOLUPRÁCE // TY KURVY SE HOUFNĚ STAHUJÍ NA UKRAJINU A DOUFÁM ŽE DOSTANOU OD RUSŮ TAKOVOU NAKLÁDAČKU KTEROU VE SVĚTĚ KDE DĚLAJÍ BORDEL NEDOSTALI !!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 24. "USA budou svádět informační boj s Ruskem z Prahy".
  To je proto, že Slováci tam nemají takové odborníky na informační boj, jako my. Centrum boje proti ruské propagandě bude řídit Fishstein, 1. zástupce bude Štětina, 2. zástupce bude Mitrofanov, expert na horkou válku Bartuška, poradci Kocáb a Kolář, spojka bude Vondra a ideologický poradce bude Klvaňa. Zapomněl jsem na někoho? Jo, a aby to bylo správně emericky "genderově" vyrovnané, tak tam ještě vezmou milku Němcovou a tu šéfredaktorku ze serveru Ozbrojené vložky, jméno té blbyně jsem zapomněl. Jo, a aby ta informační válka byla teplá až horká, ještě tam bude Putna. S takovou sestavou nemusí ruská propaganda hnout ani prstem. Cokoliv, co z této žumpy vzejde, bude ve skutečnosti opačně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ********PŘESTAŇTE MĚ PROSÍM IGNOROVAT*********

   Nic se nezmění, dokud v USA budou vládnout titíž lidé jako dnes. A aby tam přestali vládnout, je potřeba odhalovat jejich podvody a zločiny. Konkrétní, ne jenom prázdné obecné fráze.

   2 roky už tady a na jiných serverech postuju odkazy na videa dokazující, že Bostonský útok na maratón byla práce FBI, a zranění tam byla fingovaná, celé to bylo divadelní představení prováděné v reálném čase a prostředí.

   Další událost je střelba ve městě Newton, kde měl "šílený střelec Adam Lanza" postřílet 27 osob - znovu, už asi rok a půl co o tom vím, dopídil jsem se k tomu následně při zkoumání Bostonu, biju napoplach, aby se pravda o této události zveřejnila.

   Další událost - střelba v Divadle Aurora - totéž představení amerického týmu FBI "Krizových herců - Crisis Actors" ...

   Mohl bych pokračovat ke střelbě na letišti v Los Angeles a dalším událostem, které jsou vysoce podezřelé anebo jako Boston, Sandy Hook a Aurora prokázané za falešné zinscenované události, kterými jsou masy manipulovány.

   Stětí amerických novinářů - existují přímé důkazy, že to byly studiové montáže, nic skutečného, opět práce týmu Amerických Psychologických Operací. ...

   Existuje vážné podezření, že výbuch továrny ve Westu, který je ze 70% městem s čecho-američany, byl leteckým raketovým útokem, jsou k tomu videa.

   Není vůle to zkoumat, nenašel jsem jediného Čecha, který by si dal tu práci, který by měl zájem se s tímto materiálem seznámit. Dokud tu budeme ignorovat tyto jasné příznaky zdegenerování USA v totalitní stát s plošnou mediální manipulací a vymývání mozků, které přesahuje i do Evropy, tak se nic nezmění. Tyhle události je potřeba uvést na pravou míru, a v USA k tomu nedojde, tam jsou veškerá velká média vlastněná těmi samými lidmi, kteří tyhle falešné události a vysoce pravděpodobně i zločiny, organizují a páchají. Evropa se musí probudit, a Češi k tomu mají příležitost jako první, protože jak vidíte ještě mi nedošly síly, abych to stále opakoval, a stále se pokoušel o průlom do zabedněných hlav, které to co píšu berou jako blouznění šílence.

   Začněte mě brát prosím vážně, jestli chcete, aby se něco kdy změnilo.

   Vymazat
  2. My nemáme "odborníkov"na info ale mali sme špecialistov vo vláde ako Dzurinda Radičová Mikloš jeden horší ako druhý.Ale máme tak trocha šťastie v nešťastí . Dzurinda bude" radiť
   "Prošenkovi, Mikloš bude tiež poradca ukr.ministra financií.Čo nestihli dokurvit
   doma idú napraviť do vyhladovanej
   Ukrajiny.No neviem či ten zúboženy
   národ nečaká ďalší hladomor ako
   vrokoch 32-33 minulého storočia. No ale
   jeden dôvod na radosť tu je.Tam sa s
   nimi srat nebudú a možno sa už nevrátia.

   Vymazat
 25. Tomu říkám arogance, země, která zabila miliony lidí v Sýrii, Iráku, Libyii, bombardovala Srbsko si dovolí tvrdit takovéto nehoráznosti, kdy vlastní americký tisk tleskal zabíjení lidí a tomu se říká "svobodný tisk v USA", vyhnat tuto americkou žumpu z naší republiky.

  OdpovědětVymazat
 26. "USA budou svádět informační boj s Ruskem z Prahy".
  To proto, že Slováci tam nemají takové odborníky na informační boj, jako my v ČT1 a ČT24 nebo na portálu Seznam, kde už lžou jako když tiskne. Jak dlouho ta dezinformační kampaň našich masmédií bude trvat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokonce za to, že ČT přednáší v poměru 1:1 banderovské lži z kyjevského ministerstva pravdy, tak dostali dokonce ocenění od pindostánského protektora doprovázené podrbáním za ušima. Asi je to jediný tv program v Evropě, který tak dobře zvládá propagandistické úkoly v rámci předválečné, informační masáže ovčanstva.

   Vymazat
 27. no na Slovensku by to nešlo, Mesežnikov a Šebej jednoducho na svoju úlohu nestačia - a z mladých , nikto, nemajú záujem, poznajú západ - žili tam a aj žijú a presvedčiť o opaku - nedá sa - jednoducho naozaj nemáme "pražské " - kaviarne, pretože po treťom poldecáku by vypukla bitka - a ak noviny dlhodobo klamú - tedapíšu ako treba, predaj klesá - viď SME- tisko

  OdpovědětVymazat
 28. Zacinam chapat, ze rozdeleni Ceskoslovenska bylo dobre (20 let me to Silene zralo): "prazska kavarna" za Slovaky nemluvi. Na podzim 1992, kdyz se schylovalo k rozpadu naseho spolecneho statu, tak jsem mel prilezitost mluvit s jednou zenskou, ktera byla velice vysoko postave ve sloveske garniture a byla tvrde pro rozdeleni. Rikal jsem ji: prosim vas, Slovaci, nenechavejte nas Cechy dohromady s tou prazskou havlistickou sebrankou. Ona na me jen hloupe koukala a nechapala. Pak jsem slysel, ze ji - kratce po rozdeleni statu - z tech vysokych funkci sundali. Jak se jen k sakru jmenovala: tehdy prijela jednat na nejakem ministerstvu v Praze sestetrojkou primo z Bratislavy, koza jedna.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.