Reklama

středa 17. června 2015

Česko jako dojné vemeno západu

Petr Havlíček
17. 6. 2015   Svobodné noviny
Přisluhovači mocných poplatní českému řiťolezectví rozhodli, že se bude tak, jako již v minulosti, opět zbrojit. Je třeba uzákonit novou brannou povinnost pro jistotu i pro ženy, navýšit počty vojáků, a to jen proto, že si to přeje náš velký bratr, který má stovky vojenských základen po celém světě a daří se mu úspěšně rozpoutávat jeden válečný konflikt za druhým. Vždy z něj ovšem pro sebe vyrazí nějaký ten vojenskoekonomický profit.


Opakující se historie

Tohle tady ale již v minulosti bylo mnohokrát. Jak je možné, že se toto válečné svinstvo opět dere k moci? K moci, jež umožňuje zabíjet, drancovat a plundrovat národy, které se nechtějí podvolit hegemonistickému diktátu. Amerika financuje a zásobuje zbraněmi každého, kdo chce válčit, s cílem vydělat na nesmyslné válce, která je příčinou tragedie celých národů a zbytečné smrti tisíců lidí.

USA financovaly Německo v první světové válce a opětovně i Hitlera v té druhé. Vyzbrojily Afghanistán – Al Kajdu a podle posledních nejčerstvějších informací intenzivně vyzbrojují i Islámský stát.

Česko jako poslušný dobře vycvičený skákající pejsek

Dovede si vůbec někdo ze současných zákonodárců představit, co by znamenala válka, například s Ruskem? Rusko je proti NATU v oblasti vedení konvenční války vojensky podstatně slabší protihráč, a z těchto důvodů by mu v zájmu sebezáchovy nezbylo nic jiného, než použít atomové zbraně. Tohle chcete? Pokud ano, tak byste, vážení poslanci, měli vědět, že ten slavný protiraketový deštník, kterým se USA zaštiťuje, dokáže zachytit cca 75, maximálně 85, procent odpálených raket. To je současná realita, zbytek udělá z členských zemí NATO liduprázdnou spálenou neobyvatelnou radioaktivní poušť. K čemu vám budou pandury, gripeny, letadla CASA a ženy v armádě. Pokud náhodou zůstane někdo naživu, o dokončení vyhubení českého národa se postarají naše dvě jaderné elektrárny, které pokud čirou náhodou nebudou zasaženy raketami, samy posléze bez obsluhy, která zahyne, explodují a postarají se o vyhubení zbytku Čechů, poslušných hloupých poslanců nevyjímaje. Poté text naší hymny pro zbylé Čechy (dlící tou dobou někde u protinožců) opravdu nalezne své pravé podstaty, neboť si po právu budou moci zazpívat – Kde domov můj….Nevyhlášená „ekonomická“ válka v podstatě již v naší zemí probíhá celých 25 let

Je to válka na ekonomickém bitevním poli, kde ČR byla skrytě, ale přesto cílevědomě, napadena bohatšími státy. Z naší země se po hospodářském ochromení zpackanou privatizací našeho průmyslu a zemědělství stala dojná kráva. Od sametové revoluce, kdy národu byla slibována prosperita, naše země kráčí krok za krokem do dluhové propasti, ze které, jak se zdá, není lehkého návratu.

Následkem bezohledné politiky cíleného dluhu, diktované zahraničními majiteli bank, jsme se stali kořistí, což naší zemi bez klasické války přináší nezaměstnanost, bezdomovectví, trvalou závislost na bankovním průmyslu a následnou bídu. Kdyby nám před sametovou revolucí, mimo jiné plánovitě řízenou komunisty, chartisté řekli, že Česko bude mít 500 000 nezaměstnaných, každá třetí domácnost s dětmi bude mít potíže s příjmy, že 370 000 lidí bude mít své bydliště nahlášené na obecním úřadě a že jeden milión občanů bude čelit exekucím, že se v době ekonomické stagnace stát zaváže vrátit majetek církvím v celkové hodnotě cca 130 miliard i přes odpor 80% obyvatelstva, že se úřednicko-byrokratická mafie rozroste pětinásobně a že právo se pro občana stane zcela nesrozumitelným a nevymahatelným, možná by sametovo-komunistická revoluce ani nebyla.

Minimální hodinová mzda uzákoněná EUTakhle si v minimální mzdě, která se týká cca 100-120 tisíc lidí, tedy jejich životní úrovně, stojí naše země po 25 letech proklamované svobody, demokracie a volného trhu, který západním ekonomikám usnadnil kořistnický vpád a okupaci bez jediného výstřelu. Podotýkám, že ceny zboží jsou v těchto zemích na srovnatelné úrovni, ale s výší platů to je již poněkud horší. Pokud někdo poukazuje na to, že jsou na vině zaměstnavatelé, tak se stačí podívat na statistiky insolvencí a krachujících českých společností, zbouraných cukrovarů, textilek, zavřených závodů na čepelky, sirky atd. a pochopíte, že banky, řetězce a další nadnárodní společnosti bohatnou a naše výrobní závody a živnostníci, co ještě zbyli, buď přešlapují na místě, nebo chřadnou.

To podstatné, na co nikdo nechce znát odpověď, je fakt, že drtivá většina bohatších zemí (měřeno např. výškou výdělku) je zadlužena jednou, ale i dvakrát větším dluhem než ČR, a to je jádro pudla. Uvedu jen pár informací, proč kořistnickým zemím dluhy tolik nevadí.

ČR není exportní zemí, jak nám do nekonečna politici předhazují, neboť vlastníkem dominantní výroby vývozu např. automobilového průmyslu jsou Němci. Proklamovaná „podpora“ vývozu Českou centrální bankou tedy směřuje převážně do Německa. Negativní dopad na devalvaci naší měny naopak zůstává v Česku. Je to podvod, za který by měli jít představitelé ČNB do basy, neboť otevřeně podporují ekonomické zájmy cizích zemí.
Devadesát osm procent bankovní mašinérie je vlastněno zahraničním kapitálem, který zcela kontroluje finanční průmysl a diktuje pravidla tak, aby dojení za pomoci úroků a stovek nesmyslných poplatků přineslo prosperitu zahraničním majitelům, a ne ČR.
Veřejný dluh ČR si roste vesele dál a dosahuje 1,85 biliónu Kč. I když se vláda snaží tuto nepříjemnou realitu ledasjak zamaskovat, vydává dál dluhopisy, které skupují převážně zahraniční banky a na úrocích z dluhopisů vydělávají ročně cca 20 miliard, které opět směřují do jiných zemí, jen ne do té naší. Každý občan již v podstatě dluží 176 tisíc. Co se týká domácností, není to o mnoho lepší, zde se jedná o 1,3 biliónu Kč, a přesto vám lichváři, převážně se sídlem v daňových rájích, neustále ve všech médiích nabízí další a další půjčky. Bankovní zahraniční kapitál drží ČR v ekonomických kleštích třemi bilióny dluhu.
Obchodní řetězce vlastněné opět zahraničním kapitálem hrnou do naší země přednostně produkty svých zemí a diktují českým dodavatelům jak ceny, tak pofiderní kvalitu, čímž likvidují klasické české výrobce i obchodníky, a v neposlední řadě i zdraví naivních Čechů.
Za posledních 15 let z naší země odteklo téměř dva bilióny korun na dividendách, a to ponejvíce z bank, které krmí své zahraniční matky, neboť ve své domovině si nedovolí v takové míře dojit svoji klientelu. Dividendy z Česka jsou v poměru k HDP třetí největší v Evropě. Dá se tedy říci, že pro vyspělé ekonomiky je ČR největším dojícím vemenem.

Dluhy ekonomicky bohatších zemí zřejmě platí celý východní blok kolonizovaný západem, včetně nás, Čechů, kteří jsme se dobrovolně stali poslušnou námezdní silou pod taktovkou zaprodaných a bohužel i hloupých papalášů stojících v čele našeho státu.

A tak se závěrem naskýtá otázka: Komupak opět naši zákonodárci lezou do zadnice? Do té levé to není zrovna „in“, tak holt to musí jít do té pravé. Že to přinese Čechům ponížení, ekonomickou závislost, bezdomovectví, bídu a možná i válku, to je poslancům přece jedno, oni mají za své služby těm, co shora rozhodují, svůj nadstandardní příjem jistý, a o to jim přece šlo.

Vlastenectví se opět nekoná.

36 komentářů :

 1. Popsal jste současnou situaci Česka naprosto přesně .K tomu není potřeba nic dodávat .Snad jen to , že už není cesty zpět . Češi už jen nepřítomně zírají na to kam to dopracovali .Tento kdysi hrdý národ už jen čeká odevzdaně na ránu z milosti .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Únor 1948. To je vzor, který je potřeba znovu použít na současný sociálně-politicko-ekonomický marasmus.

   Smazat
  2. Souhlasím,jinak se z toho marasmu nevyhrabem.

   Smazat
  3. Každý sám za sebe musí nejlépe vědět kdo nejvíc těží z jeho práce.

   Smazat
  4. to 12:09
   Problém je v tom, že vzápětí by tu "přátelé" zorganizovali Majdan (a nestálo by je to ani zlomek z pověstných 5mld$). V krajním případě by použili metodu "Lybie". Jediná možnost pro nový začátek (možná z popela) je, že se systém zhroutí v současných euroatlantických mocnostech.

   Smazat
  5. Taková věc není jako zapálit si cigaretu, to je otázka hlubších změn, a především osobních. Ušili tu na obyvatelstvo kazajku doktríny, a ta musí nejprve začít tlačit, škrábat, svírat, stát se nesnesitelnou a to masově, a potom už se to nějak semele. Je to otázka nikoliv nějakých příprav, je to otázka historické nutnosti. Tak jako se tlakuje papiňák, tak přichází celospolečenské změny. Pomalu, nepozorovaně, až to jednoho krásného dne lidově řečeno bouchne.

   Smazat
  6. Bez vašich 40 let socialismu a vysávani Ruskem bychom nyní byli nēkde na úrovni Holandska, vladtizrádná komunistická hovna !!!

   Smazat
 2. Tady ten pán vlevo se jistě těší, až bude přijímat rezignaci.

  OdpovědětSmazat
 3. Dezinformovat, destabilizovat, demoralizovat, devastovat - 4 D zahraniční politiky USA.

  OdpovědětSmazat
 4. Děkuji za článek. Bohužel toto je konečná rekapitulace skutečnosti, kterou nám tady naservíroval pravdoláskař a spousta prozápadních přizdisráčů a disidentů,umělců jen v "" "" kteří byli na tomto území tolerováni a nějakým způsobem dehonestováni. Kteří budovali demokracii v různých hospodách a kolektivech nemakačenků a po revoluci si tato banda rozdělila funkce. Takových revolucionářů znám
  " něúrekom" , kteří zvonili klíčema, ale jen do té doby, než se tehdy zdražilo mléko na 8,-Kč. Dnes máme opět třikrát více. Neustále se ptám. Co nám přinesla revoluce ? Toto je skutečný obraz "odborníků," kteří ve většině případech sedí na židlích více jak 25 let a republiku jen rozkradli, zdevastovali a ještě si každým rokem přidají na platech, protože ten " blbí " národ jim to žere jako ryba z navijáku. Lezou do jedné strany za druhou a prolézají z jedné funkce do druhé.
  Někdy mi to opravdu připadá, že ta zkorumpovaná banda zkouší co národ vydrží. Kdy už nastane doba, kdy obyčejný člověk řekne, " TAK UŹ DOST " bando všivá Janeček to píše v Reflexu jasně, že příjde revoluce, ale KDY ? Lidi, není toho už opravdu dost? Nenastala doba, kdy bychom se měli bránit a vyhnat to bandu svinským krokem? Záměrně je tady vyvoláván chaos a zmatek, aby se lidi nemohli spojit a dát najevo svou nespokojenost. Tady se buduje společnost typu USA.
  Horní "elita" i když já žádnou elitu nevidím, nějakých 10 tis. a ten zbytek otroků co na tuto elitu budou dřít. Není to tak ve skutečnosti? No už to platí a téměř všude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Revoluce jsou v podstatě zboží. Je-li poptávka, je i nabídka. Prozatím to vypadá, že tuhle léčivou pilulku národ nežádá, jinak by se ozýval při volbách, jestli jsou lidé ještě při smyslech. Volit ODS nebo ČSSD nebo ANO, nebo TOP09, to k Revoluci, přátelé, skutečně nevede a nepovede ani za tisíc let. Kdo chce Revoluci, volí strany s Revolučními myšlenkami. A z těch je tu všeho všudy jedině KSČM. Ostatní jsou kupčíci, kteří nabízí totéž v jiném balení. A to totéž je konformita americkému systému na morek kosti privatizovaného zoligarchizovaného státu.

   Smazat
  2. Máte naprostou pravdu. ČSSD zradila své voliče .To dnes již není levicová strana .Od TOP 09 a ODS se svou skutečnou činností od nich liší čím dál méně. KSČM je v současném politickém spektru jedinou stranou která brání i práva obyčejných lidí. Svět nepochybně spěje k nové revoluci . Je ale otázka jestli k té revoluci dojde dříve než se podaří USA rozpoutat 3. světovou válku.

   Smazat
  3. https://www.youtube.com/watch?v=todGU0HpNS0

   ...

   USA bude dělat čím dál větší ramena, protože větří svůj zánik. Americký systém je slepá vývojová větev, která zjevně zdegenerovala, a napravuje sebe prozatím jen výjimečně insprací socialistickými mechanismy. Moc tam stále ještě mají psychotičtí kapitalisti, kteří ovládají armádu a zastrašují jak svět navenek tak obyvatelstvo uvnitř. Čína si je namotává jak příz na loket, a americké klubíčko se tenčí den ode dne, a poskakuje v tušení, že jednoho dne už nebude co by si mohli věřitelé USA vzít a budou si chtít USA jako celek... kapitalistický ekonomický model je před krachem, a Čína už má tolik sebevědomí, že Západní svět, G7 nazývá jednoduše Klubem dlužníků. A má pravdu... Amerika to ví. Kapitalismus selhal, a prokazuje se, že budoucnost patří socialistickým ekonomikám.

   Smazat
  4. http://i.imgur.com/sI16HL2.jpg

   Smazat
  5. Bez vašich 40 let socialismu a vysávani Ruskem bychom nyní byli nēkde na úrovni Holandska, vladtizrádná komunistická hovna !!!

   Smazat
 5. 6 minut VÁM OTEVŘE OČI - STOJÍ ZA VIDĚNÍ

  http://www.vedelisteze.sk/galerie/video-tento-muz-vam-na-zuvackach-ukaze-preco-je-prijimanie-utecencov-zbytocne

  OdpovědětSmazat
 6. Okamžitě povolat všechny vítače amerických "dragounů", vlajkonosiče hvězd a průhů, nosiše štrůdlu , buchet a piva, kteří v dubnů byli v pozoru a vítali....., aby přivedli své syny a dcery, také vnuky a vnučky , stejně pravnoučata k odvodním komisím, jako možný budoucí "kanonenfutr" do budoucí války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://cz.sputniknews.com/svet/20150617/563899.html#ixzz3dJl0UruU

   USA přesunou stovky příslušníků námořní pěchoty na bojové lodi evropských zemí ve Středozemním moři. Američtí vojáci jsou pokládáni za síly rychlého nasazení pro případ akcí Ruska proti NATO, píše list The Times.

   Z jihu Islám, ze Západu Američani ... jen o Evropanech stále nějak neslyšno.

   Smazat
  2. Si nás tu rozebírají jak nesvéprávná hovada ve stáji.

   Smazat
  3. Bez vašich 40 let socialismu a vysávani Ruskem bychom nyní byli nēkde na úrovni Holandska, vladtizrádná komunistická hovna !!!

   Smazat
 7. Velmi výstižný článek jako popis současného stavu věcí. Jenom bych chtěl dodat, že s příchodem nových ruských balistických raket s hlavicemi, které umějí manévrovat před dopadem na cíl, jsou tyto v poslední fázi létu téměř nezničitelné jakoukoliv současnou PRO. I jejich slabina, tedy že je možno je zneškodnit v počáteční fázi letu, je eliminována jejich neustálým přesunem z pozice na pozici. Nemluvě o raketách z ponorek. Takže ten PRO "deštník" bude trochu víc děravý než těch zmíněných 15% co by mělo jenom projít. Tak či tak, by to byla katastrofa v každém případě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10 zasažených strategických míst a USA jsou vyřízená země. I kdyby rakety měly jen 25ti procentní účinnost, tak je to stále na poslání Ameriky zpět do pravěku.

   Smazat
  2. V případě Yellowstone, tak možná jen jedno místo.

   Smazat
  3. Ano. Yellowstone bude určitě cílem pro případný odvetný útok. A otevřít tuhle kalderu, tak i Eskymáci zažijí svět jinak než bíle.

   Smazat
 8. Nepůjde o vítače. Půjde o ty, kdož nakreslí tykadla na kus papíru. Ti skončí v kriminále v rámci vnitrorodinného výkonu státní moci.


  OdpovědětSmazat
 9. Jen že čirou náhodu jadernou elektrárnu raketa nezasáhne, ale úmyslně a cíleně se na ně míří, proto je Němci odstavují pod ekologickou záminkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci je odstavují, protože se bojí vydírání. Každá jaderná elektrárna je potenciální cíl sabotáže.

   Smazat
  2. Podle nějaké konspirační teorie má řídící technologie jaderné elektrárny zabudována dálkově ovladatelná kurvítka, které lze zneužít ke zničujícímu ovládnutí jaderné reakce v reaktoru ze země, která tuto technologii dodala. Prý to bylo použito i v případě Fukušimy. A chtěli to zprovoznit na cizí technologii i v případě iránské elektrárny v Busheru (virus Stuxnet), ale prý se na to včas přišlo.

   Smazat
  3. No, Fukushima byla podle této zprávy sabotáž formou "kufříkové jaderné nálože" ...

   http://www.jimstonefreelance.com/fukureport1b.pdf

   Smazat
 10. Bez vašich 40 let socialismu a vysávani Ruskem bychom nyní byli nēkde na úrovni Holandska, vladtizrádná komunistická hovna !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Holandsko se nikdy nerozhoupalo k tomu, aby srazilo pánům hřebínek, a podle toho to tam také vypadá.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.