Reklama

středa 3. června 2015

Jak u blbejch na dvorku

TARAS2
3.6.2015  Tarasova terasa

Tak si někdy člověk připadá ve světě, který vytváří a rozhodujícím způsobem ovlivňuje generace současných čtyřiceti a padesátiletých politiků, podnikatelů, intelektuálů.Tedy – ne že by to bylo za mých mladých let jinak, to určitě ne. Tenkrát své umění vládnout předváděli geronti v politbyrech – a debilita skákala trojité Axely, o piruetách nemluvě.

Náhodně vybrané události minulého týdne jako ilustrace tvrzení z prvního i druhého odstavce:

Rusové vydali seznam nežádoucích osob, politiků z Evropské unie, kterým nedovolí zhlédnout Chrám Vasila Blaženého. „Nepovažuji za zvláště rozumné takové zákazy cestování vůbec vyslovovat,“ uvedl německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier. Samozřejmě, to napadne každého, proč si však ministr toto neuvědomil, když zákazy cestování opačným směrem vydávala EU? Dělo se tak za radostného chrochtání českých mediálních prasátek, která dnes křičí o totalitních způsobech Ruské federace. Když totéž dělala EU a USA, to tenkrát nebyly totalitní způsoby?

Karel Schwarzenberg, na kterého Rusové v seznamech nezapomněli, prohlásil, že je to čest ocitnout se v takovéto společnosti. Úsudek našeho bývalého ministra zahraničí však není z nejpevnějších a spolehnout se na něj by bylo osudné. Toto například prohlásil v roce 2011, když ještě seděl v úřadu (proslýchá se však, že personál MZV se řídil heslem „Držet dědka ve vzduchu“, aby mu nezbývalo mnoho času na řízení ministerstva): „Pád režimu Muammara Kaddáfího otevírá novou etapu historie svobodné Libye, která je z mnoha hledisek velmi důležitá pro klidný vývoj a bezpečnost celé oblasti.“

Není nad to mít na ministerstvu a v čele TOP09 proféta.

Pražáci dostali sračku. V intelektuálně-politickém smyslu je všechny tahle lapálie trápí už od Listopadu, teď však to fyzicky a výběrově postihlo občany Prahy 6. Dostal jsem mail, který by tuto událost mohl vysvětlovat. Byl podepsán mně neznámou organizací Red Diarrhea a sděluje se v něm, že toto je teprve začátek jejich tažení za spravedlivou věc. Pokud hnízdo pravičáků na Praze 6 (Chalupa) provětrali (dá-li se to tak říci) noroviry, potom na občany Prahy 2 mají přichystány finoviry a na Prahu 1 udeří rovnou s rusoviry.

Excelentní růst české ekonomiky (ZDE) je vysvětlitelný poměrně jednoduše: výhrůžky ministra financí o zavedení elektronické evidence tržeb zapůsobily a podnikatelé a především živnostníci začínají přiznávat výkony. Nemohou si dovolit, aby jim po zavedení pokladen tržby stouply o desítky procent. V rozporu s tím nestoupá výběr daní, ale ty umí šikulové ulejt.

Skandální výrok soudkyně Králové v kauze české nejslavnější dominy jenom potvrzuje to, co je známo již dlouho: že česká justice je modrácké hnízdo plné drzých a zkorumpovaných lumpů, které je (to hnízdo) nutno strhnout zkrácením příjmu soudců o polovinu, zavedením účinné kontroly a trestáním za jejich nehorázné výroky. Nevydržel to už ani Fendrych (ZDE), a to je co říci.

„Loučil se ten, který změnil tisíce životů. Z ligové scény odcházel Pavel Horváth“ – tak zněl titulek na Novinkách. Přemýšlím, jak by mohl čutálista měnit lidské životy, a napadá mě jediné: že by spoluhráče zmrzačil surovým zákrokem. Ale že by tisíce?

Jiný titulek u videa pravil: „Stačí tak málo: Originální způsob, jak uspokojit ženu“. To přece ví každý i jenom trochu zkušený muž. Stačí vynést koš a vyluxovat.

A konečně příspěvek k debatě o automobilových haváriích v dřívějším blogu (ZDE). Typické podnikatelské auto plus řidič v přiměřeném věku. „…v minulosti byl řidič pro dopravní přestupky a trestné činy opakovaně pokutován a třikrát trestán zákazem řízení pro řízení pod vlivem alkoholu a pro maření výkonu úředního rozhodnutí.“

Toho si v nebi snad ani nezasloužili.

12 komentářů :

 1. Trápí mne hemeroidy.
  Taras

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. horši by byly zuby.Ty si totiž brzy musíš vyrazit dejme tomu dlažební kostkou sám,protože zubači ti nedají plomby

   Smazat
  2. Z hlediska geštaltu extatických fenomenologií, existenciální tenze kulminuje. Přeložím: OooooOOO, ooOO _ OOoooOOOoO.

   Smazat
 2. Vlastenka  Trefný článek.
  Taky mě překvapuje, že západní "lidskoprávníky" překvapuje, když jim Rus oplácí stejnou mincí. Co jako čekají?!
  Hluboký ponížený předklon?!  Když už se tady píše o blbosti, nedá mi to a musím upozornit na mimořádný blbý rozhovor s mimořádně blbou osobou v PL (není to tentokrát ani Šafr, ani Zídek, ani Krystlík).
  Nýbrž svatá dala nevěděla komu - Fischerová. Podle ní prý "islám není útočný". Nemám, co dodat.)))))))))))))

  Když už je řeč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. islam fakt útočny neni.AL-KAKAJDOVCI odhazují samopaly a jsou nacpáváni do lodí plujících do České republiky za účelem dobýt EU.Poblém však nastane teprve tehdy,když v rámci spojování rodin za nimi přijedou jejich čtyři manželky a třicet děcek.To hned zapomeneme na naše tzv cikánské romy,ledaže by je vzal na své panství náš kníže Poserplína,který je tam všechny chce.

   Smazat
 3. Pane Tarasi 2,

  stěžujete si na pitomé geronty v politbyrech. Oni na rozdíl od vás dokázali dát práci každému a každému umožnili důstojně žít. Pravda, krást, lhát a podvádět se tolik nemohlo jako dnes. Nechápu, co se vám na tom nelíbí? Nebyl jste ochoten hájit socialismus vlastním tělem, a proto se dnes nedivte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On spíš naznačuje, že teď to mají v rukou čtyřicátníci a padesátníci a není to o nic lepší než když to za socíku šéfovali o generaci starší lidé.

   Smazat
  2. Zatím v dějinách byl společensky nejlepší nacionální socialismus - proto musel být zničen, rozbombardován a vedoucí pověšeni. Zloději, šizuňkové a úchylové a spol. museli totiž pracovat v pracovních internačních táborech

   Smazat
  3. NÁHODOU NOVÝM VOLIČŮM NEBUDE VADIT,ŽE KOMOUŠI JSOU VEDENI DIVERSANTY

   kteři zakázali zuboženému přecedovi udělat stejný web jako tady.Naopak to dokazuje,že Stalin byl dobrý, milý a nestačil VŠECHNY diversanty u nich vyvraždit.

   Ostatně čo bolo to bolo terazky se budeme válat na gauču a na svoje voliče se možeme tak jedině vysmolit..

   Smazat
 4. Red Diarrhea je vtipálek a jen si z autora vystřelil, což je poznat už z těch řečí o rusovirech a finovirech. Ve skutečnosti je příčinou průjmů rozbití trubek v jednom výkopu poblíž Patočkovy ulice (není souvislost s Blankou) a dosti nestandardní vedení kanalizace nad vodovodním potrubím. Zbytek je práce gravitace.

  Co se Babišových hrozeb týče... uvidíme. Já pochybuju o tom, že by nárůst výkonu ekonomiky měl co do činění s Babišem, půjde spíše o část ekonomického cyklu. A skutečně se bude lámat chleba až na přelomu roku, kdy část podniků přejde do ilegality nebo na ÚP a prolhaný Babiš bude na lidi vymýšlet další omezení svobod, aby mohl dál krást (tedy, ve státní terminologii se říká danit, ale prakticky v tom není rozdíl).

  OdpovědětSmazat
 5. Neurážejte prosím slepice (viz obr. u titulku), pěstuji je a znám jejich inteligenci. Věnujte se raději výhradně politikům.

  Příklad:
  http://www.outsidermedia.cz/Thread.aspx?id=8978
  Z diskuze:
  "Týden poté, co sám K.Schwarzenberg rozvířil v TV duelu debatu o sudetských Němcích a Benešových dekretech se objevilo svědectví muže, který byl v 90 letech u šokujícího výroku knížete, kdy přímo slíbil restituci majetku zabaveného šlechtické rodině, která kolaborovala s nacisty.
  Schwarzenberg v duelu prohlásil, že Benešovy dekrety již 20 let neplatí a že za odsun sudetských Němců by tehdejší vláda i s prezidentem Benešem dnes stála před haagským tribunálem pro válečné zločince.
  Na základě těchto slov se ozval ředitel státního zámku Sychrov na Liberecku pan POLANSKÝ a řekl toto: Rozhovor se uskutečnil na Pražském hradě v kanceláři tehdejšího prezidenta V. Havla. Kancléřem byl tehdy K.Schwarzenberg. Rozhovor se odehrál před očima ředitele zámku Sychrov. Schwarzenberg rozmlouval s Marguerittou, princeznou z Rohanu, hraběnkou Kottulinský,
  dcerou Alaina Rohana, který byl do roku 1945 vlastníkem zámku v Sychrově.
  Při loučení Margueritte s K. Schwarzenbergem se kněžna naléhavě dožadovala na Schwarzenbergovi, aby nezapoměl na RESTITUCE.
  Schwarzenbergova odpověď byla šokující".
  MARGUERITTO, BUĎTE TRPĚLIVÁ. PŘIŠLA DOBA, VE KTEROU JSME VŮBEC NEDOUFALI. UTEČE PÁR LET, LIDÉ TADY BUDOU MÍT PROBLÉM SE NAŽRAT A PAK JIM BUDE JEDNO, CO SE KOMU VRÁTÍ.", řekl tehdy Schwarzenberg."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedostudovaný lesák a bývalý komoří se švýcarským pasem - Kchárl, je dobrá Čech. Prezident by to byl jak víno. Ovládaný sionisty přes Bildeberg - prezident spodních 10ti milionů?
   Koho myslel tím "jsme" nedoufali?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.