Reklama

čtvrtek 4. června 2015

John Kerry těžce zraněn při střelbě na schůzce s ISIS ve Francii, nikoliv pádem z kola


4. 6. 2015    Svět kolem nás
Nová zpráva ruské SVR (Zahraniční zpravodajská služba http://svr.gov.ru/) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes informuje, že americký státní tajemník John Kerry zde  byl 31. května 2015 „těžce zraněn“ poté, když na tajné schůzi, kterou měl s nejvyšším velitelem Islámského státu Irák a Levant (ISIS/ISIL zde ), propukla střelba, kterou analytikové ruské rozvědky pokládají za „evidentní pokus o vraždu“.


Podle zprávy SVR byl tajemník o minulém víkendu v Ženevě ve Švýcarsku, aby se sešel se svým íránským protějškem zde, Mohammadem Javadem Zarifem, a pokusil se překonat překážky bránící konečné jaderné dohodě, o měsíc před posledním termínem pro smlovu mezi Teheránem a šesti světovými velmocemi. 31. 5. ráno však dle zprávy SVR tajemník Kerry se svou ochrankou opustil Ženevu s „jistými vojenskými představiteli“ francouzského 1. regimentu bojových vrtulníků a odcestoval na bývalou leteckou základnu USA Phalsbourg-Bourscheid v departmentu Moselle, kde je nyní francouzská vojenská základna.

Účelem Kerryho tajné cesty na tuto francouzskou vojenskou základnu bylo dle zprávy SVR sejít se s nejvyšším velitelem ISIS na „strategickém setkání“ ještě před Mezinárodní konferencí v Paříži 2. června, kde se má sejít 60 států a pokusit se najít „konečné řešení“ pro tuto teroristickou skupinu, která v současné době destabilizuje celý Střední východ. Této konference se měl zúčastnit i Kerry.

Nejvíce šokující na této zprávě SVR je to, že potvrzuje, že oním nejvyšším velitelem ISIS, s nímž se tajemník Kerry sešel, je plukovník Gulmurod Khalimov, který až do letošního dubna, kdy „zběhl k ISIS“, velel speciálním policejním silám Tádžikistánu „OMON“, které jsou cvičeny a placeny americkou armádou. Ještě závažnější dle zprávy je, že plukovník Khalimov nejen byl podporován americkou armádou, ale byl přímo cvičen a placen americkým Ministerstvem vnitra tajemníka Kerryho (česky o tom zde).
Spojené státy a někteří z jejich takzvaných koaličních partnerů ve skutečnosti podpořili vznik ISIS jako účinného protivníka proti vládě syrského presidenta Bashara al-Assada. Navíc členové ISIS byli v r. 2012 cvičeni členy a kontraktory CIA zde v zařízeních v Jordánsku.

41 komentářů :

 1. Pokud byl těžce postřelen,tak se hned tak neobjeví, a pokud spadnul z kola,tak je do jednoho až dvou týdnů ve zprávách.
  David

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kerry a na kole?Málokdo chce věřit Ráthovi,že se poranil kole.Znám ale případ kamaráda,že to není nic příjemného,ještě si u toho prokousnut jazyk.Myslím,že i tady se dá poznat,jestli Rusové blafují i když se to bude vehementně popírat.

   Smazat
  2. Tak ono se to dá poznat? Co by z toho v tomto případě měli?

   Smazat
  3. Také se podivuji,přeci tam muselo být dost lidí,kdo je střelec,to by nešlo jen tak ututlat.

   Smazat
  4. Vůbec netuším k čemu by to bylo někomu dobré. Jedině by někdo chtěl zlikvidovat Khalimova, což by logiku mít mohlo a nějak se to zvtrlo.

   Smazat
  5. Měli ještě o pár % lépe mířit.
   Jinak - zase nás krmili blábolama. Ono se nehodí zveřejnit, že USA spolupracuje a financuje ISIL.
   Divím se že ČT, Nova, Prima přestřelku a jednání nezveřejnily; tak "divácky vlídné" televize. Hlavně, že ČT chce i poplatky z tabletů, laptopů a mobilů . Zkurvený stát, jen co je pravda. Takhle blbě by tu mohl žít kdokoli. Křováci, Ukrajinci, namnožení Cikáni.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. To je zase nějaká legrace, neberte to vážně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuhle informaci, že byl Kerry postřelen, už měl někdo na diskusi AC24 přede dvěma dny. Jen nepsal odkud.

   Smazat
  2. Nějaký "vor v zakoně", kterých je ve Francii také dost, mohl vzít "práci", ale nějak se to nepovedlo. Khalimova asi netrefili, ale Kerryho třeba ano.

   Smazat
 3. Že už by začaly učinkovat boží mlýny? No -snad to nepřežije proboha,ať už je to pád z kola nebo střelba.

  OdpovědětSmazat
 4. Pokud má jen zlomenou nohu po pádu z kola, neměl by být problém ho i v běžné nemocnici do dvou dnů "slepit" tak, aby ho mohli bez komplikací ukázat v TV alespoň na vozíku. Zatím jsem ale neslyšel, že by se po úrazu někde objevil, ani nebylo oznámeno, kde se vlastně nachází. To je trochu podivné, když jde o personu No.2 v US.

  OdpovědětSmazat
 5. A třeba už to má za sebou.Někde jsem se dočet, že i Osama bin Laden zemřel mnohem dřív než potom předváděli to divadlo. Musel žít dokud ho potřebovali pro media - u nich je možný všechno. Mediální ukázky popravených pak žijí, a tak. U nás jsme se taky zachovali podle jejich návodu, když jsme potřebovali v roce 1989 pro stranický puč nějaké mrtvé "máme holé ruce" tak dělali živí studenti za úplatu mrtvé. To byla první vlaštovka, jak to tady budeme pytlíkovat, až se z ČR stane imitace USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jo jó.

   Smazat
  2. Nepřehánějme.Mrtvého hrál příslušník Stb. Živčák,infiltrovaný do studentského hnutí jakožto student Růžička, po té, co odezva na předem připravené inzultování studentů, neměla mez lidmi žádanou odezvu. tím zahájily složky Stb, boj za svobodu a demokracii v dnešní podobě.

   Smazat
  3. Co to tady meleš ty havloidní potrate????????

   Smazat
  4. Jenom popsal realitu. Bez "mrtvého" studenta se ten zmrvený převrat nemusel povést (on se také nepovedl podle představ progresivních komunistů) a dopadlo by to jako v únoru 1989. Martin von Brünn

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. A vy jste co, když si osobujete tu drzost nadávat zde lidem komunistů? Možná to nevíte, ale komunista znamená člena komunistické strany a to pochybuji že zde někdo je členem strany. Nemáte-li o tom žádné znalosti, tak co si to dovolujete? Jste vážně darebák. Ministrů, kteří ze své pozice odešli, je v této zemi taková spousta, že už vůbec nikdo nemá přehled jak to na tomhle českém kompostu je, ani vy - proč tedy sprostě osočujete pana doktora Davida? Vy mu nesaháte ani - s prominutím -k prdeli, nedokázal jste vůbec nic, proto tady takytak sprostě nadáváte. Kdybyste něco byl dokázal, a znamenal, dnes byste byl na úplně jiné platformě a sotva byste lezl na podobné servery abyste plácal ty svoje sprosté nesmysly. Pan doktor David sotva žije ze sociálních dávek jako vy - dřepíte doma na prdeli, dostáváte podporu a jenom nadáváte. Promarněné ambice tím tak jako tak neukojíte a zůstanete jen tím co jste -hloupým starým sprosťákem. Kdyby konspirační hovadiny nebyly prezentovány v mediích, nikdo by se jimi nezabýval.Ale je to právě a přesně vymoženost z USA - odtud to přišlo sem.Mediální teror, bulvár, konspirační lži a převracení skutečnosti, vytrhávání věcí z kontextu a podobně - tyto zhovadilosti pocházejí z jejich kuchyně a mnohým tady to zprasečilo žaludky. Vám jeblo v bedně nejspíš už dávno, jinak byste nelezl diskutovat mezi lidi, kterým nadáváte, a které urážíte, což charakterizuje jen psychicky vyšinuté jednince. Duševní mrzáky chcete-li. Patrně si nedovedete najít žádné jiné aktivity, tak byste měl být vděčný on-line publicistice, že umožňuje diskuze, aby osamělí, duchovně retardovaní ubožáci měli možnost nějakého uplatnění - a vděčnost se neprojevuje tím, že komukoliv z diskutujících, mezi které smím lézt, sprostě nadávám. Jste neotesaný, sprostý, drzý hulvát -nic víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro tebe, zneuznaný hňupe nemají žádná fakta cenu.Zeptej se raději svých pokakánků - neschopných rodičů, proč ty komunisty, na které tady sprostě a bezmocbně trapně sočíš, proč ty komunisty pravidelně volili.

   Smazat
  2. Protože museli?

   Smazat
  3. Je to psychopat s hlubokým komplexem méněcennosti, jak vyšitý.

   Smazat
 8. Tak to jste na to kápl. Ani jeden z nás nebyl ve straně. A ty miliony lidí o nichž žvaníte, se tady na diskuzích nevyskytují - jsou ve vládě, ve všech vrcholných manažerských pozicích státu, ve všech trafikách, dozorčích radách, a v pozicích, kde je možno krást a rabovat. A vůbec se za své minulé členství ty kreatury nestydí, ale teprve po devadesátém nám předvedly, jak rychle lze udělat z krásné a kvetoucí země s lidmi zdravými, šťastnými a na úrovni, se spolehlivými sociálními vymoženostmi jako je právo na práci, na vzdělání, na zdravé bydlení a stravu, na bezplatné lékařské ošetření - kůlničku na dříví, trhací kalendář a rozšmelcovat, zašmejdit, a vydrancovat veškerý státní majetek. Předvedli totální devastaci všech hodnot a nejen že se za své minulé členství nestydí, i když minulý režim nazývají zločinným, ale ve skutečnosti jsou vděčni svým aparátčickým rodinám, a hnízdům, ze kterých vzešli, protože¨členství v partaji je vyneslo do pozic nadlidí, na které si zvykli a nikdy jinak. Takže už nepište nikdy takové sračky, jako že... devastaci, kterou jste přinesli na naši zem... na diskuzích, protože my jsme nic nezdevastovali, a píšeme zde právě proto, abychom poukázali na křivárny a zradu, které jsme se od totalitních zmetků dočkali. Píšete jako blázen - nám, bezpartijním tady nadáváte, a smečce převlečených partajníků dáváte za pravdu. A poukazovat na psaní o čemkoliv "slizkém" zrovna od vás sedí. Vy jste jediný zde ukázkově sprostý, urážející, bez jakékoliv věcné argumentace, používáte jen hulvátské osočování, nadávky a urážky. Opakuji po několikáté - co vás nutí sem lézt, mezi lidi, které urážíte? Musíte být mentálně retardovaný, jinak to není pochopitelné. Proč lezete mezi lidi, jimž nadáváte komunistů? Nelezte sem, a čtěte si něco amerického, nebo se dívejte v TV na nějakou západní zabijáckou sračku. Jsou tam každý den, dneska určitě taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ja jsem hodne kultivovana, kdyz nekam vstoupím a chci neco číst, vím proč to delam, mrzí to mne i jiné, kterí chtejí jenom akademicky diskutovat, nic vic a nic mín,nechte nas, prosím,taky snad i my máme nejaké pravo na život i názory

   Smazat
 9. Možná to není pravda, ale určitě se to čte dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pane, proc nepíšete tam, kam patrite, ale proč sem?

   Smazat
  3. 21:01: Chcete tu diskusi, nebo jen souhlasné názory?

   Smazat
  4. Nesouhlasné názory jo, ale ne blbé kecy o komouších, putlerovi, však to znáte.

   Smazat
 10. Koukám, redakci se nelíbí (a maže) moje upozornění na to, že opisuje údajnou zprávu ruské rozvědky určenou pro interní potřeby Kremlu, aniž by se zamyslela nad tím, jak může něco takového existovat veřejně.

  Co kdybyste raději přidali nějaký dodatek, že zprávu nemáte ověřenou a dle formulace zdroje může jít o podvrh?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To snad si může každý vyvodit sám, to není povinné, brát všechno jako slovo boží, co si tu přečtete. Tady nejsme na ministerstvu zahraničí, aby se stala nějaká katastrofa, když se přetiskne hoax.

   Smazat
  2. To máte samozřejmě pravdu, ovšem každý takový kiks snižuje důvěryhodnost NR jako celku a zejména budí pochybnosti o erudici redakce.

   Smazat
  3. Porč by se měla redakce NR za něco omlouvat, nebo něco vysvětlovat. Kerry byl střelen jako jelen, nechtějí ho ukázat, táhnou ho na léčení domů. To , že amíci jednají s ISIS je známo. Že ISIS zásobují zbraněmi říkají Íránci a asi vědí, o čem mluví, když proti ISIS bojují i jejich gardové oddíly. A že je Kerry trouba, to je vidět na první pohled. Proč by si trouba nemohl naběhnout na vidle, že?!

   Smazat
  4. Vaše 'upozornění' je hloupost a hlouposti se tu mažou, stejně jako sprosťárny a nadávky. S tím se smiřte a běžte si onanovat na jinou adresu. Čao bello!

   Smazat
  5. 22:55: Pokud o ničem nepochybujete a pokud přicházíte s obviněními bez argumentů, nemyslím si, že by jakákoliv diskuse s Vámi byla jakkoliv přínosná. Vy jste totiž prázdná nádoba, ve které se zjevně může usadit kdejaký nesmysl, protože nenarazí na odpor.

   Smazat
  6. 22:52: Argumentujete kruhem či projekcemi vlastních zbožných přání, tedy pokud nemáte nějaké jiné zdroje. Ty by pochopitelně bylo záhodno uvést.

   Smazat
 11. Ta zpráva je v originále ze zdroje http://www.whatdoesitmean.com/index1875.htm - by Sorcha Faal. Zprávy z tohoto, naprosto nevěrohodného serveru, překládá do češtiny a publikuje redaktor webu Orgo.net - http://orgo-net.blogspot.cz/2015/06/obama-tajne-navstivil-kerryho-ktery-je.html. Sorcha Faal je snd církevní řád (to nevím jaké církve), ale po kliknutí na jejich Home stránku, se můžete proklikat na jejich "History" - zde je překlad Googlem (jsou 02:00 nemám chuť to překládat do gramatické češtiny) - Stručná historie Řádu Sorcha Faal

  Řád Sorcha Faal byla založena v roce 588 př.nl () v Tara, County Meath, Irsko, a tvrzení, jako jejich zakladatele nejstarší dcera krále Sedechiáše, Tamar Tephi .

  Jméno, Sorcha Faal, pochází ze starověkého Gaeilge větve Goidelic jazyků Irsko a má význam: Sorcha : ta, která přináší světlo Faal : Dark a Barren Place. Řád Sorcha Faal se skládá z 18 klášterů v Irsko, Rusko, Egypt, LibanonA Spojené Státy.

  Jde o naprosto nedůvěryhodný zdroj, takže jejich informace je nutné bát s velikou rezervou. Já jsem sledoval několik jejich zpráv a snažil se sehnat potvrzení na jiných serverech, ale nikdy jsem nenašel potvrzení žádné z jejich zpráv.

  OdpovědětSmazat
 12. oficiálně prý jde o zlomeninu femuru (kček kosti stehenní) což je na půlroční léčení a rehabku a pak další měsíce berle. To by měl Kerry po kariéře. Ale pokud jde o střelné zranění a těžké, tak je to dobře narafičeno. jsou zveřejněny záběry jak jede na kole obklopen ochrankou, ale kdoví odkud jsou a ze kdy. každopádně byl podivný ten okamžitý převoz vojenským speciálem do Bostonu na kliniku. I když američané svá esa domů stahují hned jakmile to je nutné. Oni nedůvěřují ani svým nejlepším spojencům.
  Slávek

  OdpovědětSmazat
 13. Švýcaři mají kvalitní totálky, tak ho mohli odoperovat tam. V sousedním Rakousku umí zaletovat i propálený kotel jistého "státníka"...
  Ostatní bych odkázal na publikaci vydanou Českou spořitelnou, a. s.: "Změřte si své IQ".

  OdpovědětSmazat
 14. Ve středu příští týden to určitě potvrdí u hnědáka na primě jeho podřízený J:K.......

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.