Reklama

čtvrtek 4. června 2015

Konečně! Britský plán pro boj proti džihádu je hodný následování!

4.6.2015  došlo mailem

PROSÍM, PŘÍŠTÍ SOBOTU NEZAPOMEŇ:
NAHÝ DEN V BRITÁNII
Nezapomeň si v kalendáři poznačit na příští sobotu.
Jak možná víš, pro muslima je hříchem vidět jinou ženu než svou manželku nahou.

Pokud jinou ženu nahou uvidí, musí spáchat sebevraždu.
Takže příští sobotu v jednu odpoledne, se požaduje po všech britských ženách aby vyšly ze svých domovů zcela nahé a pomohly tak vyplenit všechny teroristy v sousedství.

Jednohodinová procházka ve tvé čtvrti je doporučována pro tuto aniteroristickou akci.

Všichni vlastenečtí muži se posadí na kempinkové židle před svým obydlím, aby tak demonstrovali svou podporu ženám a dokázali tak, že nesympatizují s muslimskými teroristy.
 Protože islám také zakazuje alkohol, každý by měl mít vedle židle šest lahvových piv jako důkaz svého vlastenectví.
 

Britská vláda oceňuje vaše úsilí o vymýcení teroristů a aplauduje vaší účasti v této antiteroristické aktivitě.

Bůh žehnej Velkou Británii !!

P.S.:
Pokud nepošleš tuto zprávu alespoň 1 osobě, jsi s teroristy sympatizující zbabělec, který pravděpodobně schvaluje a podporuje terorizmus!


16 komentářů :

 1. U nás bychom mohli "nasadit" Němcovou a Parkanovou - to by byl masakr, ale tuším i našich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A keby si ešte požičali Merkelovú, tak to by bol koniec sveta.

   Smazat
  2. Co Petruška Šustrová a těžká váha Petra Buzková? Všechny čtyři by hnaly miliony muslimů na jih Itálie, kde by všichni začali plavat volným stylem do Afriky.

   Smazat
  3. Mohamedání nyní i holuby vyhlásili za nehodné zvíře, protože prý při letu ukazuje (je vidět) své přirození.

   To jsem si nevymyslel.

   Smazat
 2. Trochu se bojím o ty nahé ženy, neboť ten výklad Koránu je mylný! Pokud muslim uvidí obnaženou ženu a znásilní ji, tak podle Koránu je na vině ta žena! Aby to nakonec nemělo opačný efekt, spoustu polo-muslimských nechtěných novorozeňat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom pokud není pod dohledem manžela. Potom je manžel oprávněn násilníka zabít. Doporučuji bojový krompáč nebo 3-5kg palice na dlouhém toporu, kterýžto nástroj není vládou GB dosud zakázán. Už i vlastnictví vzduchovky je bez povolení trestné.

   Smazat
  2. TA kladivo-palice se jmenuje KALAČ - kladivo na muslimy a havloidy

   Smazat
 3. Hloupá a zbytečná provokace!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ........máte pravdu, morálka za hranicí vkusu....

   Smazat
 4. Zítra letím do Británie. Neodkladné jednání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aj já :-)

   Smazat
  2. Jen leť, poletí i Tvarůžková a už z Prahy bude nahá. Bude mít umělecké vystoupení s tou její oblíbenou skupinou co ji ten neurvalec Zeman pohanil.

   Smazat
 5. Špica akce. Fandím jim. Ať ty muslimský huby vidí jací jsou Evropané nemravové a táhnou honem jinam vzívat Sraláha a Abdulláha či jak se ta pakáž jmenuje. A ještě doporučuji žrát veřejně flákoty z vepřového a nabízet jim s lahví tvrdého v ruce a mávat přitom křížem a žehnat jim. To se pak poserou úplně a Sraláh je zatratí. Doporučil bych jim cpát vepřové nejen do hub, když mají hlad, ale i do prdelí.

  OdpovědětSmazat
 6. Musím se omluvit Wall Streetu, MMF, ECB a dalším banksterům. Netušil jsem, že jejich gangsterské úsilí vydřít 99% populace tak, aby mělo holou prdel, sleduje tento bohulibý záměr antidžihádu. (Je fakt, že uvést do této situace pouze ženy by byl akt diskriminace a tak je třeba oloupit úplně všechny.) Hoši děkujeme!!! Jste prostě hlavy.Vůbec mě nenapadlo, že vlastně usilujete o naše dobro. Není mi, ale jasné, jak zlikvidujete džihádisty mezi bankstery??? Že by to bylo to prasknutí dluhové bubliny???

  OdpovědětSmazat
 7. je to hoax: https://alaiwah.wordpress.com/2014/12/26/walk-naked-day-in-britain-against-the-muslims/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.