Reklama

středa 3. června 2015

Lavrov: nový restart vztahů RF a USA nenastal, jednání však probíhají

3. 6. 2015    zdroj
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov oznámil, že by nenazval to, co se nyní děje ve vztazích mezi Moskvou a Washingtonem, novým restartem, je to věcný a pragmatický dialog.


"A myslím si, že jsme nyní dost realističtí (v našem dialogu). President (Vladimír) Putin občas telefonicky komunikuje s prezidentem (Barackem) Obamou, je to dost pragmatický dialog, diskutují o konkrétních oblastech spolupráce, kde mohou obě země získat výhody. I my s (ministrem zahraničí USA) Johnem Kerrym hovoříme o tomtéž, ale podrobněji," řekl Lavrov v rozhovoru pro televizní kanál Bloomberg.

Ruský ministr dodal, že "by to nenazýval novým restartem."

"Nazval bych to uvědoměním si potřeby normalizace vztahů," řekl Lavrov.

MOSKVA, 2. června, RIA Novosti

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

5 komentářů :

 1. Washington má z Ruska srandu.Moskva dolézá a škemrá...platné jim to nic není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin a Lavrov dolezaji skemrat do Soci a do Moskvy a plazi se tam pred "fuck the EU" Nuland a Kerrym. Kdo ma z koho srandu je irelevantni - jde do tuheho.

   Smazat
  2. Ale troll to nepochopí. To je prostě hlupák a z hlupáka vylezou zase jen hlouposti.

   Smazat
  3. Rusko škemrá, proto přijíždí Kerry do Ruska a ne naopak, to má skutečně logiku, ale to chytráku 20.56 nedojde, protože neví, co to je.

   Smazat
 2. Moskva si nic nedělá z pomatenců na Západě a věří v Krista Pána, který stojí při slabých a utlačovaných.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.