Reklama

úterý 23. června 2015

Po Albrightové se jmenuje projekt na podporu výuky českého jazyka

Ivan David
23. 6. 2015
Vzpomněl jsem si, jak se kdysi někdo Jana Kavana ptal, jestli mluví s Madelaine Albright anglicky nebo česky. Odpověděl, že spolu hovoří anglicky, ale když mu paní ministryně sprostě nadává, tak mluví česky.


Peníze daňových poplatníků směřují na podporu výuky češtiny a jmenují se vhodně po americké političce a mají tak připomínat její velké zásluhy o demokracii nejen v ČR, jak ukazuje následující zpráva ČT:

Madeleine Albrightová a další významní američtí politici skupují klíčové podniky v Kosovu. Právě politici, kteří se výrazně angažovali v řešení otázky nezávislosti této bývalé srbské provincie, se účastní privatizace tamního Telekomu nebo lignitových dolů. zde

Následující dokument má všechny obvyklé náležitosti vládního dokumentu, jak si pamatuji ze svého působení v Zemanově "vládě sebevrahů" (v níž jsem byl jedním z mála sebevrahů), je pravý.


41 komentářů :

 1. Krvavá Madle je chudák ( duševní ) !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je to s ní ještě horší, než zlé. Tuhle mne rozhlasové sdělovadlo šokovalo sdělením, jak se účastnila nějaké tryzny za svou nacisty vyvražděnou rodinu. S úctou se skláním před těmi, kdož musí žít s osobním dědictvím holokaustu. Nechápu, co může přimět člověka s takovou zkušeností, aby skončil jako srbská řeznice, což není nadávka, jen konstatování. Je to zrůda hodná hlubokého opovržení. A našli se i tací, kdož by ji rádi za prezidentku mé vlasti. Novotný

   Smazat
  2. An 22:47
   ...a neschazi se jeji rodina nekde za bukem? Znam takove zidy.

   Smazat
 2. Davide,

  toto je přesná a názorná ukázka jak vy a celá Nová republika šíříte bludy. Ukázka věrohodností vašich informací a článků.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Madeleine-Albrigtova-ma-dostat-od-vlady-ctyri-miliony-napsal-server-Ptali-jsme-se-na-vlade-a-je-to-uplne-jinak-380997

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, úplně jinak, a to tak, že stejně. Madla organizuje výdaje vlády ČR. Něco podobného dělal Klaus a spol. s majetkem ČR. Cui bono? Tak tepejte dál, bludy si nic jiného nezaslouží. Už jste byl na Lidovém Právu Aktuálně Hned Dnes? Nazdar

   Smazat
  2. On nepíše, že to dostane Madla, on píše, že se po ní jmenuje ten kurz, kapišto?

   Smazat
 3. Jsou prostě věci, na které člověk čumí jak tele na vrata:-o

  OdpovědětSmazat
 4. Krvavá Madla žádné stipendium nemá,pouze to stipko nese její hrdý titul,ale dle místa jeho nasměřování se zřejmě jedná o odklonění peněz ze stát.rozpočtu pro propagandistu válek a protiruské politiky NATO Čulíka a jeho BListy.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by souhlasilo, Blisty nejsou názorové periodikum, ale projekt hlásné trouby jednoho zaprodaného trouby a nevychovaného spratka, který tam za vodou a vřesovím kálí do rodiště tamtéž dobře známého Komenského, co mu síly stačí. Slušní autoři odtud dávno s prásknutím dveří odešli. Novotný

   Smazat
  2. Taky mě to hned napadlo, když jsem viděl, kam jsou ty prachy směřovány. Je fakt, že blisty se daly číst ještě před Majdanem, potom už je to idnes. Hlavně upadly po příchodu toho demagoga Dolejšího (nebo jak se jmenuje)

   Smazat
 5. Domníval jsem se, že jméno u stipendia či nadace znamená, že ta osoba to stipendium či nadaci financuje. Pokud ne, nemělo by to být tedy stipendium České vlády? Proč se jmenuje po ženě, která má na rukou krev nevinných obětí v Srbsku a k češství se hlásila teprve, až její původ dohledali novináři? Humanitární bombardování! Není to úchylné?

  OdpovědětSmazat
 6. Nedalo by se naučit češtině více cizích studentů v Česku? Poznali by prostředí a za kolik Češi pracují. Výuka ve Skotsku je drahá a lidé tam žijí obklopení lží, což má známý nedobrý vliv na Jendu Čulíka.

  OdpovědětSmazat
 7. I částečnou znalost češtiny je třeba u cizinců kladně ocenit. Ale všimli jste si, že na NR signalizuje nepřítomnost diakritiky zároveň slabé argumenty účastníka a tendenci k vulgaritě ? (nikdy to totiž není cizinec )

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je typické, čím primitivnější příspěvek (nadávky a vulgarity), tím horší znalost mateřského jazyka, respektive naopak. A tím i pochopitelně blbější individuum.

   Smazat
 8. Že by český dańový poplatník taktéž dával stipendia na výuku židovství na českých školách? Navíc, učit Bohemistiku ve jménu emigrantů z Česka, to je dobrý nápad. Ještě máme židovského emigranta Vitkora Koženého, takže by český dańová poplatník mohl také zaplatit doktorantské studium na Harwardu z finančnictví ve jménu našeho židovského rodáka slavného finančníka Vitkora Koženého. Sobotko, ty jsi ale kretén, fuj.

  OdpovědětSmazat
 9. A nesouvisí s tím nějak odchod ministra Chládka? Četla jsem, že se mu nelíbili různé dotace na organizace spojené se školstvím, čerpání E dotaci a nucené inkluze. Tady tohle mohlo být jedno z toho. Nevím, dedukuji a nějak mi to zapadá do hry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Já to říkám už dávno, že to "harašení" byl zástupný problém.
   Kdo si dovolí jít po neziskovkách a napadnout ze lži Amnesty I. (cikáni), tak letí...

   Smazat
 10. Nech čítam, ako čítam, tak tie peniaze sú určené konkrétnej osobe a nie nadácii napr. Načo tej mäsiarke je treba čeština. Zdá sa mi to zvrátené, aby táto zrúda študovala jazyk Nerudov, Čapkov, Hrabalov a majstrov slova Wericha a Menšíka. Zhovadilosť na n-tú.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A už začínam pomalu veriť tomu, že blbosť je vírus, alebo genetická porucha.

   Smazat
 11. Nějaké stipendium je nepodstatná věc. Podstatné je, že "balkánská řeznice" Madla je odporná židovská zrůda, která by měla být souzena za válečné zločiny. Pokud nenatáhne brka dost brzy, tak na ni stejně jednou dojde. I když v jejím případě by ji spíše měli povolit eutanázii....

  OdpovědětSmazat
 12. Vlastenka  Balkánská řeznice je skutečně odporným, anetickým elementem, který neváhal bombardovat civilisty a pak z toho udělat vlastní byznys.

  V Kosovu se její rodinka příkladně napakovala, když získala exkluzivní postavení mobilního operátora a vydělala 20 milionů eur!

  http://ekonomika.idnes.cz/albrightova-odprodala-kosovskeho-operatora-a-vydelala-tak-miliony-1fd-/eko-zahranicni.aspx?c=A110119_220827_eko-zahranicni_ts


  Když se ji na její neetické podnikání zeptali diváci v Hydeparku, vztekle odvedla řeč jinam a řekla, že to bylo "dávno".

  Ze zištných důvodů se neštítila podat si ruku ani s masovými vrahy z UCK jako je Thaci.
  Před touhle ženskou si může slušný člověk jenom odplivnout.

  OdpovědětSmazat
 13. jaká tvář, taková duše

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pojmenovat vzdělávací instituci po Madle, to chce opravdu silný žaludek, na to musel přijít určitě nějaký vypatlaný Pražák. Je to stejné, jako pojmenování letiště po humanitárním bombarďákovi Chrchlovi. Po Madle by se měla jmenovat nějaká velká a významná jatka, tam by bylo to pojmenování na místě.

   Smazat
 14. Vy te statecne a chytre zidovske pani ktera ukoncila Milosevicovo vrazdeni a etnicke cistky nesahate ani po kotniky, nacisticka luzo.
  Ta zenska zachranila miliony zivotu a ze sveho uradu odesla se vsemi poctami.
  Narozdil od trpaslika Davida, kteremu po roce v uradu zbylo jen rozhodnuti mezi demisi a soudem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není vám rozumět. Ona sama přiznala, že v Iráku se muselo nechat zemřít půl milionu dětí, aby sankce byly účinné. Po sankcích zemřely další statisíce, možná milion. Nespletl jst es pane anonyme?

   Smazat
  2. vlast tě (8:56) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. 'Statecna a chytra zidovska baba' Korbelova-Albrightova, to si delate srandu, ze?
   Neumim si predstavit, ze by nekdo umyslne odpravil pul milionu zidovskych decek a rekl, ze to stalo za to! A pak o tom cloveku rici, ze to to byl chytry a statecny gojim, kteremu zidovska luza nesaha ani po kotniky.Jaris

   Smazat
  4. Vlastenka   Čím se projevuje ta "statečnost" Krvavé Madly (o její
   chytrosti, dané geneticky nepochybuju) ?

   Tím, že oderváním Kosova Srbsku napomohla vzniku narkostátu, kde byli a jsou za nezájmu "lidskoprávních" organizací šikanováni hrubě pro změnu Srbové?

   Že se na tom sama napakovala?


   Že se podílela na vytvoření státu, z něhož nyní tisíce kosovských Albánců , obávaných po celé EU pro svou kriminálnickou povahu, obšťastňují celou Evropu a Maďaři kvůli nim staví ploty?

   Tak to grataluju!

   Smazat
 15. Kdyz nekdo jednou lze, lze neustale a nemuze mit duveru u cestnych lidi. Tvrdila, ze do 5oti let nevedela, ze je Zidovkou a to je tak prolhane, nebot v kazde rodine se mluvi o pribuzenstvu.V te dobe ovsem by mohla mit problem, ze novy ministr zahranici USA je opet Zida a kdyz byla zvolena, tak uz ji to bylo jedno.

  OdpovědětSmazat
 16. Uniká vám podstata.
  Z našich daní je sponzorován p. Čulík a jeho Britské listy, kde se velmi arogantně a nechutně vyjadřuje o obyvatelích našeho státu.

  OdpovědětSmazat
 17. Vy te statecne a chytre zidovske pani ktera ukoncila Milosevicovo vrazdeni a etnicke cistky nesahate ani po kotniky, nacisticka luzo.
  Ta zenska zachranila miliony zivotu a ze sveho uradu odesla se vsemi poctami.
  Narozdil od trpaslika Davida, kteremu po roce v uradu zbylo jen rozhodnuti mezi demisi a soudem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. )))))))))))
   Baba skončí v pekle.
   Už má zajištěný flek hned vedle Havla.

   Smazat
  2. I vy komiku jeden, to je nejlepší fór dnešního dne. Nechcete s ním jít do televize? Ještě pár takových a bude z toho celá estráda.

   Smazat
 18. Celý vládní dokument je dokladem nízké jazykové úrovně tvůrců, předkladatelů i schvalovatelů. Je nejasně formulován a nelze se divit, že jej čtenář může pojmout jako stipendium pro Albrightovou. Vpodstatě je to ale úplatek Čulíkovi, aby podporoval vládní politiku, když přišel o britské finanční zdroje.

  OdpovědětSmazat
 19. Je to jen sprostá bezecná čubka. Škoda slov.

  OdpovědětSmazat
 20. Odpornà prolhana hnusnà babizna!!!a ještě k tomu vrah!
  j.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta drobna zidovska pani ukoncila valku v Jugoslavii a zachranila statisice lidi.
   Komu jsi kdy pomohla ty, nacisticka mrcho ?

   Smazat
  2. Vlastenka   Nacistická mrcha je spíš ta "hodná, židovská paní".)))

   Zachránila maximálně tisíce kosovských muslimských šmejdů, kteří teď zaplavují Evropu po desítkách tisíc a žijí z prodeje narkotik a orgánů.

   Srbi nikomu z normálních lidí nevadí.

   Smazat
  3. Je videt Vlastenko, ze ti nektery z nich prodal mozek. :-)

   Smazat
  4. Vlastence:
   To je neuvěřitelné!teprve teď jsem si všimla té hnusné reakce z 16:58 ...na můj malý komentář..
   děkuji,že jste za mně řekla to,co si já také myslím a ještě byl na Vás ten hlupák taky sprostý...
   je to chudák
   jituš

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.