Reklama

čtvrtek 4. června 2015

Moskva už nebude tolerovat dvojité standardy Západu


4.6.2015   Russkaja Vesna
„Moskva už nebude tolerovat dvojité standardy Západu“, to řekl v rozhovoru se zpravodajskou agenturou Bloomberg řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Ministr zahraničních věcí Ruské federace zdůraznil: "Rusko trpělo mlčení Západu k probíhajícím událostem na Ukrajině. Nejenže západní politici mlčeli, oni podporovali ultranacionalisty s nacistickými symboly, kteří spáchali převrat v zemi. Západ neřekl nic na prohlášení těch, kteří přišli na Ukrajině k moci, aby bylo z Krymu vyhnáno všechno rusky mluvící obyvatelstvo."

Ministr zahraničí jasně nastínil postoj Kremlu: Rusko už dál nebude tolerovat dvojí standardy, a "černá listina" je toho prvním důkazem. Lavrov prohlásil, že byl překvapen reakcí západních politiků, kteří v seznamu našli svoje jméno. "Každý, kdo je na tomto seznamu, tam byl zahrnut po důkladné rozvaze. Jsou tam pouze osoby podporující puč v Kyjevě, který vedl k pronásledování rusky mluvícího obyvatelstva na Ukrajině."

"Na rozdíl od evropského seznamu sankcí, ruská takzvaná "černá listina" byla vytvořena v souladu se všemi mezinárodními normami a ujednáními o lidských právech," - řekl Lavrov. Prohlásil také, že žádný restart vztahů Ruska se Spojenými státy v současné době nelze pozorovat.

29 komentářů :

 1. USA žádné standardy nemá, má jen svojí libovůli, se kterou přichází a zase odchází. Když američana neklepnete přes prsty, vezme si co bude chtít, to je Americká mentalita. Indiánů bylo málo, jinak by z Američanů v Americe nezbyl ani jediný, a vypráskali by je zpátky do Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přituhuje. Ukrajinci vraždí civilní obyvatelstvo, notoricky porušují dohody z Minsku, operace proti civilnímu obyvatelstvu Donbasu vede osobně náčelník generálního štábu ukrajinské armády a Rusům 'dochází trpělivost'. Myslím, že letošní léto bude horké až moc. Doufám, že ne jaderné.

   Smazat
  2. Přituhuje, vím, a snažím se vrtat přímo do američanů, aby se probrali. http://www.sott.net/article/297332-Let-the-world-know-Family-suffered-fascist-shelling-in-Gorlovka#comment131347

   Smazat
  3. Viděl jsme. Dobrý počin!

   Smazat
  4. Dík. Oni to ti američani, myšleno ti co trochu přemýšlí, v podstatě vědí, jenže je to pro ně stále jakože sranda, a navíc každý z nich je takříkajíc diplomat a drží si zadní vrátka, aby se z nej mohl stát hned zase perfektně loayální americký občan. Člověk s nimi musí být opatrný, jejich sebevědomí je většinou kdesi kolem hranice patologického.

   Smazat
  5. Jestli eskalace bude takto pokračovat, ministr války a komediant, který je prý po Burešovi nejoblíbenějším politikem, si s těma odvodama mladých jinochů a slečen, přísahající věrnosti za položení svého života jakékoli zemi obranné NATO a USA i za Ukrajinu, bude muset pospíšit.Tady už končí sranda.

   Smazat
  6. Když půjde do tuhého, tak naši branci nestihnou ani první tramvaj.

   Smazat
 2. Moskva k tomu vydá zase nějaké prohlášení :-)) :-))

  OdpovědětSmazat
 3. Putin tady věčně nebude....a pak Rusko dopadne jako Evropa....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak, podívejte se porodně na ruskou politickou mapu. I kdyby zítra VVP odešel, nový car se najde hned mezi nejbližšími bojary.

   Smazat
  2. Proč by k tomu Moskva měla děla ještě nějaké další prohlášení? Co řekl Lavrovov je kremelské prohlášení. To by mělo světu stačit: "Naše trpělivost s juntou je u konce!"

   Smazat
 4. A teď, Anonymní 4. června 2015 22:17, tro(t)lle zameč a vyskoč :-)))

  OdpovědětSmazat
 5. Hmmm, Anonymní 4. června 2015 22:17, svůj hnusný příspěvek smazal :-)))

  OdpovědětSmazat
 6. Škoda, že už nefunguje ukrajinská svodka, Vlkovi došli síly. Nemohl by ho někdo nahradit, Stejně jsem měl nejradši zprávy od Ernesta. Nemůžete mu to někdo vyřídit, aby nám to šoupnul sem na Novou republiku, když na Kosa Nostra se teď vrhli spíše na filosofii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klidně mu můžete napsat sám. Na Kose je adresa: vlkp@post.cz
   Martin von Brümm

   Smazat
 7. Rusko musí zostať pevné a neveriť NATO a dementom z EÚ, sú to stáli zradcovia. Len prejav sily Ruska môže niečo v tupých hlavách európskych fašistov zmeniť. Fašista Šaakašvili prišiel do Odesy za gubernátora hlavne s jedným cieľom a to vyprovokovať konflikt v Pridnestersku. Skúsenosti s bombardovaním a zabíjaním mierotvorcov v Osetsku už má.Na druhej strane je Šaakašvili vyhlásený medzinárodne a celosvetovo hladaným zločincom za zločiny v Gruzínsku, včítane vraždy, čo by malo určiť smer ako zabrániť krviprelievanie v Pridnestersku. Rusi by mali zorganizovať špeciálnu policajnú akciu a "vybrať" si Šaakašviliho v Odese a dopraviť do Moskvy a postaviť pred súd.Podobne to urobili američania, ktorí napadli Panamu a vybrali si tamojšieho vládcu Noriegu.Potom by ho mali vydať Gruzíncom a vykonanie spravodlivosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už aby dementní EU podepsalo TTIP, TISU a CETU.Události tak naberou rychlý spád.Všichni prozřou a hlavně mávači z amerického snu.

   Smazat
  2. Kdyby žili SS pohlaváři, mohly by evropské elity jezdit pro rady do Berlína.

   Smazat
 8. Není přísloví jako přísloví. Kdo do tebe kamenem, ty do něj chlebem už dávno neplatí. Žijeme ve společnosti kde platí a musí platit "...kdo do tebe kamenem, ty doo něj dvěma kameny!". a já mám za to, že v případě US by mělo platit třemi kameny. Vždyť oni se tací co to umí najdou. A když spojí síly - a už je spojují. Bude horko. Krásný den přeju.

  OdpovědětSmazat
 9. Dámy a pánové, tu už asi opravdu končí sranda. Něco mi to připomíná a kdysi jsem se celkem podrobně zajímal o 2 svět. válku a scénář je podobný. Taky ji ten bezmezek s knírem připravoval řadu let, naustále to gradovalo, přišla neomezená nadřazenost, až přišla " Mnichovská zrada" a bylo vymalováno. Jaký je ten scénář? Téměř podobný,jen to má sukni. Ale bezmezná nadřazenost jí zůstala. Tady vidím to nebezpečí, neomezená moc z jejím pohledu a očividná proradnost,nenávist. Fašismus ve světě sílí a ona jen mlčí, zavázána západu, kde mám zato, že je vše stejně už dávno všechno dohodnuté. Tito lidé věří v neomezenou moc,nadřazenost a jen mi chybí nadřazenost rasy. USA využije těchto lidí a zaprodanost národa. Vždyť se tím už z jejich strany ani nikdo netají. Několikrát bylo uvedeno," no když se do potenciálního státu nedostanem jinak, tak si pár vlivných lidí koupíme." Rozložíme stát zevnitř a uděláme revoluci, jak koliv bazevnou. Jak to tak sleduji, čím dál mi to vychází.

  OdpovědětSmazat
 10. Je neuvěřitelné, jak rusofobové vynášejí Putina do nadoblačných výšek. Putin je jen jedním z mnoha,kteří kolektivně analyzují situaci a navrhují rozhodnutí. Putin by rozhodně tu širokou škálu problémů nemohl zvládat. Ale je nutno uznat,že jim to navenek určitě funguje. Kdybychom tady pro vládu měli podobný poradní orgán, tak je to ejchuchu !! U nás je to banda dobře placených blbců,kteří nechtějí přijít o svá korýtka. I Babiš jim již naletěl a to si myslel, že nad nimi zvítězí. Již prohrál - a jedeme v našem srabu dál !

  OdpovědětSmazat
 11. Většina lidí si je vědoma, že ve válce je lidem zle a velice krušno. Možná, možná dokonce i vyznavači a fandové agresivní, válečné politiky USA. Asi proto slepě a dementně se snaží stupňování předválečného napětí svádět z viníka - USA na Rusko, které je do války všemožně vtahováno a k válce provokováno, prostřednictvím podpory ukrajinských ultranacionalistů s nacistickými symboly. Podpory od zrůdných tlam předních politiků EU, tlam plných demokracie a svobody, řízených ze zločineckých a zločinných USA.

  OdpovědětSmazat
 12. válka skončí dřív než začne Putin zabere ukry a bude vymalováno a ti co tam nemají co pohledávat dostanou přes držku a budou rádi když přežijí !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč by je zabíral, aby je živil? Tak to ani náhodou. Rus moc dobře ví, kdo je ten skutečný ukr za oponou. A ten musí dostat přes držku naprosto přednostně. Jinak klid nebude.

   Smazat
 13. USA je diktátor a policajt světa , prezident je zločinec , a společně s šedou eminenci v pozadí ,určuje kde JE a NENÍ ,,svoboda a demokracie,, a kolonie EU a její lokajové a pokrytci souhlasí !
  Všichni mají ruce od krve vražděným obyvatel a dětí Ukrajiny ,podporou vrahů nacistů vlády v Kyjevě a mafii oligarchů !!!

  Je 21stol. ale ,,ONI,, žijí i myšlením jsou ve středověku !
  /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

  OdpovědětSmazat
 14. Tak tomu říkám ministr zahraničí, viď Zadolárku.

  OdpovědětSmazat
 15. Na Ukrajině si musí udělat pořádek Ukrajinci sami a vyhnat tu verbež co tam nemá co dělat . jenže to je problém proto ,že nejsou jednotni . Jsou rozděleni a to je smysl politiky USA . Rozdělit národy a poštvat je proti sobě .Takže mír na Ukrajině nastane pravděpodobně až se Ukrajinci mezi sebou vyvraždí , nebo je vyvraždí někdo jiný a s nimi i celou Evropu . Slepá Vanga to předpověděla a její věštba se pomalu a jistě naplňuje !

  OdpovědětSmazat
 16. Přituhuje. Ten problém s africkými imigranty je podle mně zástupný, aby se odpoutala pozornost od Ukrajiny. Tam se vše připravuje pro novou, teď už pořádnou válku. Nasvědčuje tomu i vyjádření Lavrova, že už si nenechají s.át na hlavu. Kromě toho Rusko svolává na mimořádnou schůzi poslance. Asi začne horké léto, do toho ti imigranti. Evropa je v ř.ti.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.