Reklama

čtvrtek 4. června 2015

O znásilňování českých dívek a žen


Zdeněk Hrabica
4. 6. 2015
Jedna z významných českých hereček nikdy neopomene připomenout české veřejnosti v posledním dvacetiletí, jak byla v roce 1945 „Rusáky“ znásilněna. Byla mladá, byla krásná jako květ. Barbaři kvítek nestoudně utrhli. Bydleli jsme celou válku v nájmu společně s Němci a s těmi, kdo se k Němcům dali. V přízemí domu se po 9.květnu 1945 ubytoval rudoarmějský gardový kapitán, původním povoláním učitel ze Stalingradu; doléčoval si zraněnou pravou ruku z bitvy o Berlín. Každý den s ranním pozdravením mne obdaroval tabulkou čokolády a pohladil mne po hlavě. Od jihlavských Němců si „pořídil“ gramofon na kliku a večer se k němu v hojném počtu hrnuly dámské návštěvy.

 Jelikož jsem byl klukem, který rozum bral, šmíroval jsem tehdy svou starší sestru, jak chodila po lesoparku Heulos s tramvajákem. A neušlo mi ani to, což jsem si později sám domyslel, že v malém pokojíku tenkrát znásilňoval rudoarmějský kapitán poctivé mladé dívky a ženy. Neměl žádné jiné povinnosti a můžete mi věřit nebo nevěřit, určitě to tak bylo. Teď je ta pravá chvíle, abych o tom i svědčil. A nenechal si tu dobu, která zachránila celou naší rodinu od jistého vyhubení čistou rasou, jenom pro sebe.

12 komentářů :

 1. A co těch 240 000 znásilněných francouzek hrdinou ussackou armádou po vylodění v roce 1944?????To se ovšem jakoby náhodou zapomělo????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náhodou,už aby Babiš nařidil tomu svému ministru války to narukování ženských na Ukrajinu.Konečne se povozím v tanku a nějaká ta četa banderovců nebude taky k zahození.Mánička z Kuřimi

   Smazat
 2. 12:45 čti až do konce. Možná poznáš sarkasmus.

  OdpovědětSmazat
 3. A ... jděte už s tím do prdele všichni. Byly tady doby, kdy se dvanáctileté děti věšely na šibenice, upalovaly se čarodějnice, právem útrpným se lámaly nohy, a čtvrtilo se koňma.... budeme o tom taky mlít a žvanit? Nemáme hromadu jiných starostí? Není moc rusáčků z tý doby - zatímco malých černoušků tady byla po válce fůra. Ale jak říkám, k čemu je to dnes dobrý?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo, ale malý Rusáček rusky nepromluví, aby to na sebe nevykecal, a tak se od malého Čecháčka těžko rozeznává. Ale malému černouškovi nezbývá, než vyjít s barvou na světlo boží.

   Smazat
 4. Až se nám tady rozlezou černoušci ze Somálska, kteří odložili AK-47 aby se nepotopili i se zbytkem invazních kocábek u Řecka, Itálie, Francie, ..., tak na ty ruský kluky ještě budeme z láskou vzpomínat. Londýn už si to vyzkoušel, Frantíci to prožívají denně a ostatní nárazníkové pobřežní státy jakbysmet.
  Skauti ani Sokoli nás tentokrát nezachrání. Legionáři už nežijí.

  OdpovědětSmazat
 5. Mně tema o znásilnění nerajcuje. Zejména ne o událostech už skoro před sto lety. A zjistil jsem v matrikách a archivech, že spousta našich dětí někdy v osmnáctém, devatenáctém i dvacátém století neměla zapsané své otce. Někdy je ani neznaly. Takové to obvyklé - syn statkářů a děvečky, pán a služky - a pdobně. Ale asi je to jiné než když je to ve válce? Asi jsem nějak vadnej.

  OdpovědětSmazat
 6. A k čemu jsou ženský jinýmu než na šukání? Islamisti Vám to vysvětlí a hlavně jim samotným a ještě rády zastrčí huby do hadrů.

  OdpovědětSmazat
 7. Němky za války říkaly ,lepší Rus na mě ,než Američan na obloze !

  OdpovědětSmazat
 8. Zas ti islamisti - to je tady už nějaká nemoc nebo co. Nějaký virus. On snad nikdo jiný ženy neznásilňuje? Ono snad není tolik obětí domácího násilí a plno žen v domovech pro matky s dětmi? Jste jak praštění pytlem. Myslíte si, že to také někdy skončí a bude se zase myslet racionálně a věcně? Nebo si myslíte, že všechno je možno stočit na nenávist a útoky proti islámu a vymalováno? V tomto případě -k uvedenému článku - je blaf o islámu nenejvýš pitomý. Zcela obvyklé je takové plácání na diskuzích serveru Novinky.cz. Tam ti diskutující zoufalci blafou o islámu, i k článku o odvolání ministra školství.

  OdpovědětSmazat
 9. doktor O čem diskutujete? Vždyť je ten článek ironická nadsázka - nutno dočíst poslední větu.....

  OdpovědětSmazat
 10. doktor
  O čem diskutují nechápaví? Jak se říká"o suchém z nosu",už jsou tak rozhašení,že nepoznají hec i když na konci se píše o nadřazené rase,tak jim to nedochází,škoda,že Češi ztumpachovatěli,co k tomu dodat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.