Reklama

úterý 23. června 2015

Od Bilderbergu ke GULAGbergu: globální elita buduje elektronický koncentrák


21 komentářů :

 1. To je strašný. USA okupují vojensky celou EU a nikomu to nevadí. A ze 68. se můžete podělat i 50 let poté. Bude zakázáno fotografovat, bude zakázáno mít hotové peníze, bude zakázáno si pěstovat jídlo, bude zakázáno myslet, bude zakázáno být svobodný. Zlatí komunisti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Děkuji za pozvání k tobě domů, ale nepřijdu. Nevážím si tě.

   Smazat
  3. Profil typického pravicového nacisty TOPkaře rusofoba:
   - nenávidí Rusko, vše ruské
   - nenávidí virtuální "komunisty" i když ani neví kdo to je, ale nějaké si vždy najde (před pár lety to byly socky, ale ti už nefrčí a ani to nebylo úspěšné, tak povýšili na vyšší level - bububu komunista)
   - nenávidí důchodce
   - opovrhuje chudými lidmi
   - je připraven ihned urážet kohokoliv a sprostě mu nadávat
   - je pro uprchlíky
   - je pro TTIP a hloupou EU
   - ignoruje obrovský americký dluh a potápějící se dolar
   - chce jadernou válku s Ruskem
   - je pro homosexuály
   - zesměšňuje pravdu o 9/11, o ISIS, vlastně o všech provalených podvodech západu
   - je pro okupaci ČR americkými vojáky
   - je zákeřný a lže

   Smazat
  4. 12:40

   "pravicový nacionální socialista" :-D ty máš v hlavě pěknou míchanici
   A už jsi toho vybájenýho prince někde potkal?

   Smazat
  5. NSDAP byla pravicová strana a nenáviděla komunisty stejně jako ty.
   Národně socialistická německá dělnická strana (německy: Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP), též označovaná jako nacistická strana, byla německá krajně pravicová[4] politická strana...
   https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1rodn%C4%9B_socialistick%C3%A1_n%C4%9Bmeck%C3%A1_d%C4%9Blnick%C3%A1_strana

   Smazat
 2. Mezi prvními,kdo byl z naších ministrů pozván do tohoto spolku byl V. Dlouhý. No a nemůžeme se pak divit,jak jsme se rychle začali zadlužovat a republika šla rychle tam kde je nyní. Pak má ještě tu drzost kandidovat na presidenta republiky. Jak dále zpráva uvádí pozván tam byl i nedoučený hajný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celý vývoj po 89 byl špatný. Klaus a spol nechali rozkrást všechny fungující podniky hloupou privatizací na dluh, čímž zničil vlastně všechno až to skončilo krachem v 98. Stejně všechny podniky krachli a pak je koupili za korunu cizáci. Pak zničili zemědělství, Pak přišel Kalousek a zadlužil zemi o bilion. Každý má na sobě průměrný dluh 500 tisíc (200 tisíc je veřejný dluh a 300 tisíc jsou soukromé dluhy). Kdyby měl každý splatit své dluhy, bude tu větší bída než v 50-tých letech po válce. Nyní tu není nic českého kromě agrofertu. Opět jsou tu páni němci, stejně jako v 1939-1945.

   Smazat
 3. Tobě bude slušet ten čip ty blbe, kterej tady nadáváš na komunisty. Ti nikoho nečipovali -asi to byla chyba. Tobě by to měli nainstalovat na čumák, aby už zdálky bylo vidět -hle - blb obecný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro takový idioty měli komunisti připravený ty uranové doly :-) Už to plně chápu, ti se s podobnými idioty nepárali :-)

   Smazat
 4. Nekolikrat jsem vas zadal,aby jste na TROLLY prestali reagovat,nebot jim tim davate do zil drogu,ze ktere ziji a provokuji stale vic...nevim jak Vam to mam jinak objasnit..venujte se danemu tematu a diskuzi,prosiiiim...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem toho komunistického trolla jen upozornil že by mohl být trestně stíhán a chtěl jsem mu ušetřit starosti. Snad se tak moc nestalo.

   Smazat
  2. 14:26 - už máš taky trolla v kožichu, hned na tebe skočil :-D

   Smazat
 5. Naprosto souhlasím,že nám připravují značkování,jak dobytku,absolutní přehled o pohybu člověku,jeho aktivitách,majetku,snad až doslovní odposlech.
  Už se to někde psalo,snad hned při narození dostanou čip,dokonce i ovlivňovat jeho chování.Mám vůbec pozření,že Evropské banky,jsou jen dceřiné společnosti velkých Amerických bank,přeci je to poznat podle chování bank,jen sledují co se objeví v Americe,ani ty Švýcarské nejsou Švýcarské,už teď mají Američané přehled o pohybech peněz ve všech bankách a to nejen pomoci SWITSu.To je také nejvíc trápí,když si můžete dát do stružloku nějako hotovost pro případ nouze.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já màm strach už i o ten malý ostrožok...
   Když zakážou hotovost?to snad není možné?
   jituš

   Smazat
 6. Všímáte si, že se to zrychluje, že letíme do černé díry.
  Mě to trápí od 2009, silně, stále víc, a měl jsem už coby důchodce čas to sledovat.
  Teprve si "začínáme všímat".
  Čeká nás pravděpodobně jen poznání, že není návratu.
  Brzdit to měli včas naši politici, nebrzdili.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:40 Přesně tak, nabírá to stále na rychlosti a stále větší zhovadilosti a úchylnosti se vymýšlí. To jsou ale plány oněch mocných, nemocných a jejich NWO, k absolutnímu ovládnutí lidských duší. Všimněte si, jak se začíná nenápadně likvidovat rodina, za asistence těchto zvrhlostí, jako jsou, práva homosexuálů na partnerství a osvojení dětí, juvenilní justice, ve Francii se už na školách nesmí používat výraz otec a matka, ale rodič 1 a rodič 2, což je popírání křesťanských hodnot, jako je svatá rodina. Dále také, ve světě počínající výuka dětí, ohledně sexuálních praktik se všemi detaily, vč. orálního sexu. A to prosím ve druhé třídě, tedy v OSMI LETECH VĚKU DÍTĚTE !! A ještě se v poslední době hlásí za" svá práva" a následnou legalizaci pedofilové. Podle odborníků, je to prý jen otázkou času, stejně jako byli buzici a lesby. To je tedy svět, co říkáte přátelé. Možná, že tuto sodomii za nás vyřeší někdo jiný. Možná bůh, možná příroda, možná válka. No nevím, ale určitě se něco musí stát. Je takřka neuvěřitelné, že se o těchto věcech a o jejich příchodu na Zemi , můžeme dočíst v Bibli, knize staré více jak 2000 let. Náhoda ?!?!?!?!

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. 23:12 Vo co ti de, ty primitivní troubo. Ty se akorát tak můžeš bavit jak mluvit sprostě a urážet. Na víc tvé IQ nestačí. Na novinky táhni ty , tam budou takové jednodušší , prolhané články, prostě tvoje krevní skupina. Tak val, val a neohlížej se !!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. nejlepe se porozhlidnout po svete a zacit premejslet o imigraci. nekam kde je teplo, more, cistej vzduch, malo lidi. a takovych mist je mraky,, jen nase predsudky ktere jsou nam umele podsouvany rikaji ze takova mista jsou nebezpecna, chuda, hladova,,, to ale neni pravda. zmizel sem z prahy v roce 2003 smer jih, a nakonec se usadil na 13 rovnobezce. zabrednout do male komunity a naucit se novy jazyk zabere par mesicu. jak mistni poznali ze umim neco vic nez oni, remeslo, obcas jen clovek da dobrou radu, dobri lide se vzdy najdou a prilnou k sobe. dnes 2 deti , mluvici cesky s mistni krasavici a svobodny zivot bez dluhu v bance na velkem pozemku. ryb je v mori plno a doktora tady nikdo nepotrebuje. mame bylinky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to vám závidí a zároveň z celého srdce přeji.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.