Reklama

středa 3. června 2015

Ozbrojte se a v případě ohrožení, nebo krajní nouze se aktivně braňte proti napadení!

Ladislav Kašuka
3. 6. 2015   blog idnes
Na jihu Evropy, ale už i mnohem blíže v sousedním Německu rapidně stoupá zločinnost páchaná nepřizpůsobivými přistěhovalci! Tito utečenci z vlastních (pravda mnohdy ne vlastní vinou, nýbrž vinou USA a NATO) rozvrácených zemí zaplavují Evropu a vnášejí do ní zkázu a zmar, protože sice nechtějí žít tam, odkud utekli, ale přesto tady u nás chtějí žít po svém, tedy úplně jinak, než daleko pokročilejší a civilizovanější Evropané!

Ve tvrzení, že Evropané jsou pokrokovější než přistěhovalci z blízkého východu a Afriky, nehledejte žádný rasistický podtext, není to totiž nic jiného, než doložitelný fakt! Evropané si podobným obdobím, které nyní prožívají oni, již prošli, říkáme mu středověk a myslím, že se do něj žádný rozumný člověk nechce vracet!

Evropské národy už mají za sebou své náboženské války, třenice a spory! My se tu již nezabíjíme proto, jestli jedni tvrdí, že se má při mši polykat jen oplatka a druzí to chtějí zapíjet ještě vínem! Stejně tak je nám úplně jedno, jestli Mohamedovým nástupcem měl být jeho zeť, nebo někdo jiný! Bez urážky, ale tyto své náboženské rozpory a problémy, ať si řeší tito lidé doma a netahají nám je do Evropy!

Nejde však jen o jejich víru, v které oni samotní nemají příliš jasno a podřezávají si kvůli ní krky, jde také o jejich naprosto pro nás Evropany barbarské zvyklosti a odlišnou, nám cizí „kulturu“, kterou k nám zavlékají! Ať mi pravdoláskaři, Karloidé a Havloidé a jiní příznivci multikulturního světa prominou, ale soulož s batoletem jako léčba na AIDS, zabíjení novorozenců a vyřezávání jejich srdíček z důvodu údajných léčebných účinků a dodání mužské síly, nebo pohlavní styk s děvčaty okamžitě po jejich první menstruaci, jsou společně s jejich pevným přesvědčením, že každý, kdo nevěří v Alláha, si zaslouží smrt, nebo v lepším případě zotročení věci, které tady v Evropě a v České republice žádný normální člověk nechce! Bohužel velká část výše jmenovaných přistěhovalců a utečenců bere podobné odpornosti jako běžnou věc!

Protože si však nedělám iluze o tom, že by naši politici dokázali říci ne přistěhovaleckým kvótám, pokud o nich rozhodne evropský parlament a jít tak daleko, že by v případě nutnosti dali vyhlásit referendum o setrvání v EU z důvodu ohrožení naší státnosti v případě setrvání ve spolku, který svým členům vnucuje, koho musí jednotlivé státy přijmout a s kým musí jejich občané žít, radím všem slušným a bezúhonným občanům OZBROJTE SE!Vyzbrojte se všemi možnými legálními obrannými prostředky, kupte si pepřové spreje, kapesní nože, teleskopy, flobertky atd. Udělejte si zbrojní pasy a nakupte si legálně střelné zbraně, aby, jste všechny tyto věci mohli v případě nutné obrany, nebo krajní nouze použít proti útočníkům ohrožujícím Vaše zdraví, nebo životy, případně zdraví, nebo životy Vám blízkých osob!Buďte připraveni, že díky nepřizpůsobivým přistěhovalcům může stoupnout kriminalita, jako se to stalo v jiných evropských zemích a založte si v místech bydliště se svými přáteli, kamarády a sousedy domobrany a sousedské hlídky, aby, jste si mohli navzájem v případě nouze pomáhat do doby, než na místo případného útoku, krádeže, znásilnění, nebo napadení dorazí policejní hlídka!Buďte ve střehu a chraňte své domovy, své milované, své potomky a svou kulturu a myslete na to, že jedinou cestou jak z toho úplně ven, není pouliční boj, ale dobrá volba těch, co nám vládnou ze Strakovky a z hradu! Při příštích volbách volte takové lidi, kteří, pro naši zemi chtějí svobodu, nezávislost a suverenitu a rozhodování o věcech ovlivňující životy všech občanů naší země chtějí dát do rukou lidu, aby o nich rozhodoval v referendech! Proto já osobně budu stejně jako při minulých volbách volit Okamuru, který drží jako jediný z politiků slovo a nezpronevěřil se tomu, co hlásal před svým zvolením! Určitě však existují i jiné strany a hnutí s podobným programem a velice bych uvítal, kdyby se tyto strany spojily v jeden blok a ten zvítězil v příštích volbách, protože pokud to takto půjde v naší zemi dál, musím, ač ateista říci BŮH S NÁMI!

13 komentářů :

 1. Vlastenka


  Už o tom začínám vážně uvažovat.
  Stát nám nepomůže, tak jako nepomáhá Italům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A k tomu ještě falešný humanismus s mohamedány. Ne však v Holandsku (omlouvám se za stejný text v předcházejícím článku - diskusi):
   Holandsko, které má 6 % muslimského obyvatelstva, je od ledna nuceno utlumit svůj program “multikulturalismu”. Holandská vláda má po krk toho, jak je hanobena muslimy a proto opouští zmíněný model soužití. Po dlouhém období "multikulturalismu", které nepřineslo nic, kromě povzbuzení muslimské imigrace a vytvoření paralelní společnosti, která škodí zemi, objevuje se teď nový projekt, který předložil parlamentu ministr vnitra Piet Hein Donner 16. června loňského roku a říká: «Vláda sdílí nespokojenost holandského lidu s modelem multikulturní společnosti v Nizozemsku a vyjadřuje svůj záměr zaměřit své priority na základní hodnoty holandského národa. V novém systému integrace budou hrát holandské hodnoty hlavní roli a proto vláda nebude dále trvat na modelu multikulturní společnosti. Následuje poznámka: "Přísnější integrace je nyní naprosto oprávněná. Proto se musí říci vládě a všemu lidu, že taková orientace je absolutně nutná, protože holandská společnost je v bodu rozkladu holandské identity a holanďané se už necítí “jako ve vlastním domě”. Nová integrační politika bude pro přistěhovalce mnohem náročnější. Na příklad, přistěhovalci se povinně budou muset naučit holandsky a vláda bude mít účinné donucovací prostředky proti přistěhovalcům, kteří ignorují hodnoty země
   a neuposlechnou nizozemského práva ". Nizozemská vláda také zastaví poskytování zvláštních dotací pro integraci muslimů (kteří ji tak jak tak ignorují). Podle Donnera, "není možné, aby se vláda nebo lid přizpůsobovali imigrantům ". Tento projekt počítá s vytvořením dvou zákonů, které za prvé zamezí fingovaným sňatkům a za druhé zavedou přísná opatření k muslimským přistěhovalcům, kteří snižují možnost
   najít si práci tím, že nechtějí ustoupit do svých zvyků v oblékání.
   Obzvláště se vláda chystá zakázat používání všech druhů oblečení, které zakrývají tvář, jako jsou velo, burka a džiháb a to vše od ledna 2015.
   Holandsko si uvědomilo, možná trochu pozdě, že by její multikulturní liberalismus mohl proměnit jejich zemi v teritorium “muslimských kmenů “,
   jejichž hlavním cílem je zničit národ, který jim poskytl přístřeší a jeho vlastní holandskou identitu. Budoucnost světa, jak jej známe, je ve vážném nebezpečí a z tohoto důvodu je velmi žádoucí, aby Austrálie,
   Spojené Království, Kanada, Belgie, Francie a USA přijaly tuto iniciativu
   a učinily konec světovému bujení muslimstva, které nerespektuje nic a nikoho. Toto opatření je velmi potřebné, jinak za dvacet let náš západní způsob života přestane existovat.

   Smazat
 2. Kdyby volby mohly neco zmenit,uz davno by je zrusili..bohuzel,zadne volby nam nepomohou!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volby? Možná autor trefil hlavní téma předvolební agitace. Váš poslanec vám odpoví, jak si představuje možný vývoj ve vašem obvodu a zřejmě i NR ochotně zveřejní jeho odpověď. V Praze sliboval před pár lety jeden sociální demokrat, že vyžene bezdomovce mimo Prahu. To asi neudělal dobře, ale dneska jde o závažnější věc, a to tenkrát neváhal investovat miliony do billboardů! Proč by nevytiskl billboardy i dnes! I vaše místní policie má přesnější představy, než nasazování botiček, když auta budou v plamenech.

   Smazat
  2. Volby nám pomohou pokud nebudeme příště zase tak naivní
   a nenecháme se oblbnout sliby jako v případě ČSSD a ANO.

   Smazat
  3. Lidl , jedna banka a cestovka (jména jsem zapomněl) mají ve svých reklamách mladé muže s muslimským plnovousem jako by to v čr bylo normální, což kromě Krakonoše a hajného není!! Znamená že je rozhodnuto a teď probíhá první podprahova fáze.Někdo šikovný by měl proti těmto firmám a dalším, které přibudou zahájit podpis.petice.Václav Pražák.

   Smazat
 3. A ja dodám: Ozbrojte se co nejdříve, dokud to jde!!! Právě z důvodů uvedených v článku se nikým nevolená lůza z Brusle chystá na globální útok proti svobodě občana držet legální zbraně.. Takže, občane, nebuď líný, investuj do sebevzdělání a do zkoušek, pořiď zbroják. Nenech se občane zblbnout krákáním sluníčkářů a havloidů o multikulti obohacení. Právě takové naivy si totiž musulmanští přivandrovalci dají k snídani jako první chod.

  OdpovědětSmazat
 4. Já dodám vlastní zážitky. Měl jsem měřicí aparaturu ve starém dole na západě Sicílie. V lomu nechal vybudovat majitel amfiteátr pro taneční večery a v podzemních prostorách měl bar a zázemí. Běženci z Afriky nám nejprve odcizili kabely od aparatur a ozvučení amfiteátru, aby získali trochu mědi. Před rokem ukradli celý napájecí kabel od trafostanice - 1 km. Jen sloupy zůstaly. Majitel ani já jsme už neměli sílu a prostředky na obnovu celého amfiteátru a měřicí stanice.
  To nás pravděpodobně čeká i u nás, až sem vpadnou tisíce běženců. Musí se nějak živit a pracovat moc neumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou běženci, ale pozvanci. Evropská unie si je díky multikulti magorům pozvala sama a nijak se nebrání, když se roztahují v našem vlastním domě. Opice připlave na ňáký džunce a hned vřeští, že chce dávky, zadarno dokrota atekoucí vodu v bytě, kam si hned nainstaluje satelit, ze kterýho huláká jiná, obvykle fousatá opice v turbanu, že nás musí podřezat. Běženci by to byli, kdyby museli běžet před hněvem evropského člověka.

   Smazat
 5. Do zbranē !!!
  http://halonoviny.com/wp-content/uploads/komunista-se-samopalem.jpg

  OdpovědětSmazat
 6. Blbci se nám již přemnožili. Co budeme dělat ?

  OdpovědětSmazat
 7. Jedno nechápu a nepochopím nikdy -k tema "běženci" se všude a vždycky krafe o islámu a uřezaných hlavách - jenže k nám se chystá černá Afrika - tak proč pořád lidi píšou ty sračky o muslimech? Zachvátila diskuzní fórum všeobecná vypatlanost?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Boko Haram, somálské milice a jiná pokroková islámská hnutí to asi nic neznamená. Co černoušek to kamarád a jak jsou pracovití, co. Když budeš plácat o vypatlanosti, zační nejprve u sebe.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.