Reklama

středa 3. června 2015

Řecko zlomilo Americe srdce, podepíše s Ruskem memorandum o stavbě plynovodu

5 komentářů :

 1. Žádný plynovod se konat nebude.Ty trubky mohou použít na výstavbu tobogánů v zábavních centrech.Washington Rusku nedovolí táhnout trubky kudy se Moskvě zlíbí.Kreml si bez USA ani nepšoukne.Bohužel to tak je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vám jde vlastně o to,aby USA hodil na Evropu atomovku,jinak tomu plynovodu nezabrání.

   Smazat
  2. A 18:35 obávám se, že nemáš pravdu. Ta doba je už pryč. A Rusko i Čína (a to nehovořím o Iránu či Severní Korei) mohou kdykoliv zaútočit na území US jadernou zbraní. Tím US předvedou, co je to mít válku a oběti na jejich území. To je pro US horor. US rády válčili a rády válčí na jiných územích. Když je nejhůř i vlastními vojáky, lépe však i když i v těchto případech umírají cizí. Všechny ty výše jmenované země to vědí a rády udělají vše pro to, aby se válečný konflikt tentokrát započal na území US. Jsou dostatečně poučeny.

   Smazat
 2. 18:53 Vy si opravdu myslíte,že se Rusko bude Washingtonu na něco ptát ? Ruské a čínské válečné lodě ve Středozemním moři jsou toho důkazem. Karta se obrací, vážený ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karta se neobrací. Jen Číňané a Rusové předvádějí odborníkům , politikům i široké západní veřejnosti, že jakákoli agrese proti nim bude znamenat 'jadernou odpověď' agresorovi. A tím jsme vedle USA i my, členové agresivního spolku NATO. Ruské a čínské lodě na cvičení ve Středozemním moři znamenají ohrožení států NATO taktickými jadernými střelami, proti kterým z tohoto směru nemají země NATO žádnou účinnou obranu. Je to vzkaz pro bolbce: Strýčku Same, jestli si něco začneš, dostaneš přes držku!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.