Reklama

středa 3. června 2015

Škatulata, hejbejte se...

Pavel Janeček,zastupitel města Náchoda
3. 6. 2015   Czechfreepress
Střídání ministrů jako apoštolů na orloji se již stalo koloritem naší politické scény. Hra na »škatulata, hejbejte se« však není ku prospěchu resortů ani občanů. Od roku 1989 jsme zažili už bohužel slušný počet ministrů a ministryň školství. Současný ministr Marcel Chládek vydržel pouze jeden rok a pár měsíců k tomu.

V žádném případě se nechci Marcela Chládka jakkoliv zastávat, ale jeho odvolání na základě nějakého článku v novinách kvůli šikaně na mě působí poněkud rozpačitě. Navíc článku v periodiku, které patří do majetku našeho místopředsedy vlády, ministra financí a předsedy nejsilnější parlamentní strany Andreje Babiše, který je stěžejním prvkem naší současné koalice.

Marcel Chládek pracoval, dle mediálních informací, na vrcholné odborné úrovni a s vysokým nasazením. Odvolán však nebyl na základě své odbornosti, neschopnosti, skandálu či dokonce trestného činu, ale kvůli údajné šikaně svých podřízených. Pokládám si otázku, co bylo tím skutečným důvodem. Navíc vše proběhlo tak rychle, že se o tom muselo vědět už dříve.

Pan premiér Sobotka by měl v prvé řadě občanům předložit nějaký fakt, že šikana není pouze nárokem na výkon práce svých zaměstnanců.

Ing. Pavel Janeček, zastupitel města Náchoda

3 komentáře :

 1. Navíc mám pocit, že odborová organizace na Ministerstvu se od toho distancovala, že žádné takové informace neměli. To je potom fakt trapné. Sobotka věří drbům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. úředníček svalbotka ani za nějaký komentář nestojí, škoda slov

   Smazat
 2. Údajně už v N.Strašecí to byl lidský zmetek, který okolo sebe kopal, zlikvidoval slušné lidi, ředitele školy. Toto asociální jednání se učí a trénuje na speciálních kursech a končí titulem MBA. Je to podobný tréning jako u dozorců SS v koncentračních táborech, kdy se na vězně pohlíželo na podlidi s cílem "vymačkat a potom spálit" v krematoriích. Jen tak dál psychopaté ve vedení, i na vás dojde až dojde trpělivost národa.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.