Reklama

neděle 12. července 2015

10 velmi znepokojivých událostí, které se staly v uplynulých několika týdnech

12.7.2015   Svobodné noviny
Všimli jste si, že začalo eskalovat mnoho podivných událostí? V posledních několika týdnech se mnoho věcí začalo podivně měnit. Čínské akcie se zhroutily, řecká dluhová krize se vymyká kontrole, americká burza New York Stock Exchange ve středu zkolabovala na dobu asi čtyř hodin kvůli „technické závadě“, a i globální politici se chovají velmi podivně. Po několika letech relativního klidu, je možné, že druhá polovina roku 2015 bude znamenat chaos a zmatek v celosvětovém měřítku? Osobně jsem nebyl žádným obdobím tak znepokojený, jako je posledních šest měsíců roku 2015. A pokud se nemýlím, to, co jsme doposud viděli, je jen špičkou ledovce. Níže uvádím 10 velmi podivných věcí, které se staly během pouhých několika posledních týdnů.

1. Ve středu, americká burza New York Exchange, Americké aerolinie a Wall Street Journal všechny zkolabovaly kvůli neočekávané „technické závadě“. Úřady ujišťovaly občany, že za tento výpadek nebyli zodpovědní hackeři.

2. V Číně se odehrál celoplošný pád na burze. Shanghai Composite Index se propadl o více než 30 procent za méně než měsíc, a čínská verze NASDAQ klesla o více než 40 procent. Množství „papírového bohatství“, které Čína ztratila je 15 krát větší než HDP Řecka.


.

3.
Jen o den později, neznámí hackeři pronikli do německého protiletadlového raketového systému na turecko-syrských hranicích a přiměly systém, aby prováděl nevysvětlitelné úkony.
Věří se, že se počítačovým hackerům podařilo využít baterii Patriot, dvěma různými způsoby. První zneužití proběhlo přes Sensor-Shooter-interoperabilitu, která řídí interakce mezi skutečným raketometem a systémovým kontrolním systémem, zatímco druhý zásah byl na naváděcí čip. Tyto nedostatky by umožnily hackerům ukrást data, nebo ještě hůře, převzít kontrolu nad celým systémem.

4. Začátkem tohoto týdne se Barack Obama přeřekl ve zprávách: „My urychlíme výcvik jednotek Islámského státu.“


5. Jen před pár dny, americká mincovna oznámila, že byly vyprodány stříbrné mince American Eagle a přesně ten stejný den cena stříbra spadla na nové minimum za rok 2015. Dává to nějaký smysl?6. 30. června, byl z velké části Spojených států pozorován neobvykle krvavý měsíc. To se také stalo ve stejný den, kdy Nejvyšší soud rozhodl o homosexuálním manželství. Následující úryvek je z nedávného článku od Caidena Cowgera:
30. června 2015 se na obloze objevil překvapivě krvavý měsíc, který byl vidět pouze ve Spojených státech.
Podle vysvětlení Národního meteorologického ústavu v Kanadě došlo k mnoha požárům. Vzhledem k extrémně silnému větru, se kouř z těchto požárů přemístil do Spojených států.
Stanice WRCBtv přišla s vysvětlením, že „kouř by měl zůstat ve vyšší atmosféře, a nemá vliv na kvalitu ovzduší, ale kouř dává měsíci a slunci růžovou zář.“
Zde ofociální vysvětlení, co způsobilo tento efekt:

„Jakmile světlo z Měsíce nebo Slunce vstoupí do atmosféry, rozptýlí se na částice jako je voda, aerosoly, a v tomto případě kouř. Zelená, modrá a fialová se rozptýlí do všech směrů, ale barvy s delší vlnovou délkou, jako je červená, oranžová a žlutá pokračují přes atmosféru a zůstávají viditelné pro lidské oko.“

7. I přestože NASA nedávno uvedla, že nevědí o „žádném asteroidu nebo kometě, která by byla v současné době v kolizním kurzu se Zemí,“ a že „žádný velký objekt pravděpodobně neudeří na Zem v příštích několika stoletích,“ NASA se spojila s National Nuclear Security Administration, aby se společně pokusili přijít na způsob, jak použít jaderné zbraně k ničení asteroidů, které mohou ohrozit naší planetu. Pokud v současné době neexistuje žádná hrozba, proč kvůli tomu trávit tolik času a energie?

8. Před pár týdny jsme se dozvěděli, že Barack Obama vydal 19 „tajných direktiv“. Co Obama plánuje a proč nedovolí veřejnosti, aby o tom věděla?


9.
Tento týden, papež František vyzval k vytvoření „ nového a ekologického světového pořádku, kde bude zboží Země sdíleno mezi všemi, ne pro vykořisťování bohatými.“ Jak by tedy takový „světový řád“ měl vypadat?

Papež František volá po vytvoření Nového světového řádu před pádem dolaru
10. Řecký lid v drtivé většině odhlasoval zamítnutí úsporných opatření, tak úředníci EU reagovali tím, že řecká vláda dostala týdenní lhůtu, aby dosáhla dohody, která bude obsahovat ještě více úsporných opatření pro řecký lid. Pokud by návrh řecká vláda nepředložila, úředníci EU hrozí zemi bankrotem, kolapsem jejich bankovního systému a opuštěním eurozóny.

Události slibují, že se budou vyvíjet stále podivněji. 15. července začíná v USA masivní vojenské cvičení zvané „Jade Helm“. Tohoto kontroverzního cvičení se bude účastnit více než 1000 členů americké armády, a bude se konat v Texasu, Coloradu, Novém Mexiku, Arizoně, Nevadě, Utahu, Kalifornii, Mississippi a Floridě.

To je jen část věcí, o kterých víme.
Co myslíte, že bychom ještě měli očekávat do konce tohoto roku?

34 komentářů :

 1. Poslední týden jsme ujišťováni, že tuto neděli potentáti EU rozhodnou na tuty o Řecku. A ZASE NIC NEROZHODLI.
  Raději si nemyslím nic ohledně očekávání čehokoli do konce roku. Sevře se mi kolem žaludku, mám z toho stres a pociťují rostoucí nenávist vůči USA , pohlavárům EU a nýmandům z vrcholového vedení socdem, potažmo k celé vládě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a nejsi sám kdo se tak cítí možná bychom se měli dát do kupy a zlikvidovat ty hajzly zrádcovský ( prý 1400 uprchlíků a z jiného zdroje se dovídáme že 29 000 a za každého dostanou 6000 Euro
   to se zase jednou naplní účty vládních zlodějů !!!!!

   Smazat
  2. Toz vyserte sa na to... ty penize su enem na pocitacoch, takze ty potentati si s nima ani rit nevytru!!! ...dajte si radsej po stamprli a starosti, ktere si sami nadelali, at si kumstuju oni sami. ;-)

   Smazat
 2. Podle několika předpovědí z minulého roku má koncem léta dojít k převratným událostem, které mají ovlivnit život lidstva na celé planetě. Mayské proroctví se naplňuje.

  OdpovědětSmazat
 3. Nejenom Mayské , ale i Sibyly a slepé vědmy Vangy !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Vanga mluvila o zimě, která zachvátí Evropu v r. 2015. Jiný - neuvedu zdroj - trvá na rozvratu Evropy o něco později, tedy v 2016. Zato násilnou cestou.

   Smazat
  2. Máte pravdu. 2017 by ale již asi měl být klid. Vanga říkala: Ještě Sýrie nepadla......a to říkala v 80 tých letech ?

   Smazat
 4. A kdyby jen to!!!
  Já se včera večer zmazal jako kůň ...a to se mi normálně nestává!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U Trajců ve čtvrtek došla černá 10°, poprvé po 20 letech!! NN

   Smazat
  2. Správně, chlapci, chce to trochu odlehčit, nebo bysme se z toho mohli zcvoknout. Jsem ráda, že jsem se tu mohla i zasmát, dík ! :-)

   Smazat
  3. A do hája. A čo čapovali potom? To je ozaj zlé.

   Smazat
 5. A mne manželka kúpila pračku a sušičku podľa môjho tajného želania. A ani neprotestovala. Ozaj sa deje niečo zlé. ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co teprve, když začne sama prát???

   Smazat
 6. Jeden malý postřeh co se týká toho "masivního cvičení". Jako voják jsem sloužil u pluku (rok 67-69), který čítal cca 1500 lidí se vším všudy. Cvičení na plukovní úrovni jsem taky zažil Takže o nějaké "masivnosti" zde nemůže být ani řeči. No a co se týká článku, těch "podivností" je více, takže už skoro nikoho ani nevzrušují.

  OdpovědětSmazat
 7. je to jen virtuální shluk událostí režírovaný rádoby světovým hegemonem v zámoří ale už to brzy skončí a světový zlo USA bude izolováno od zbytku světa takovým bubu zprávám už dnes moc lidí nevěří když zabíjí svini tak taky ječí a s usákama je to podobné

  OdpovědětSmazat
 8. Nic se neděje bez příčiny.
  V prvé řadě,naprostá informovanost,během několika minut víme co se kde ve světě stalo.Potom se dá i včas reagovat a co je dobré,už nějaké zamlčování,lhaní až propaganda,lze rychleji rozeznat.Tohle všechno se nelíbí,právě těm,kteří chtějí vládnout světu.Když to vezmu,tak nám zůstává akorát ten internet s dobrými informacemi,ale jek se proslýchá i ten by nejraději uzavřeli.Co mi také z toho plyne,někdo se bojí,že se provalí,nějaký finanční tunel a proto se odvádí pozornost na jiné události.
  Jen takoví můj postřeh,když se říká,zloděj křičí chytě zloděje,to přesně pasuje na Kalouska vůči Babišovi.
  Proto čekám co se vyklube,ohledně strategických zásob PH v Německu,mám takoví dojem,že to Kalousek prodal Němcům.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás je informovanost bulvárním balastem natolik masivní, že vypuštění podstatných pravdivých informací, je takřka nezaznamenatelné a cenzura je proti tomu jen slaboučký odvárek.

   Smazat
 9. K většině nemám komentář, ale!

  Kdybyste minulý týden koukali na oblohu, tak byste zjistili, že červený měsíc byl i u nás. Když jsem jej viděl nad lesním horizontem, myslel jsem, že hoří les.

  L.C.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem to viděla. U nás se zapadající slunce odráželo v oknech opuštěné zkrachovalé fabriky a já jsem si v prvním momentě myslela,že tam uvnitř hoří.Vyšla jsem ven a uviděla to krvavé zapadající slunce.

   Smazat
  2. Červené zapadající slunce je přece normální jev.
   Červený měsíc má jednoduché vědecké vysvětlení: Všechny měsíčňanky naráz dostaly krámy.

   Smazat
 10. Obama se nepřeřekl. USA chtějí urychlit výcvik jednotek IS. Mnoho indicií tuto hypotézu potvrzuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky se to domnívám, že se jenom zapomněl a ve svatém nadšení mu to ujelo.

   Smazat
  2. Tulsa doom
   von se podobne prokec I bushik ml.tenkrat prohlasil-samozrejme deme po sadamoj husainoj.teda myslim usamovi bin ladinovi.to bylo nekdy v roce 2002.teda pred tim,nez nekdo vubec verejne vyhlasil sadama za cil.

   Smazat
 11. Vyšetřování kabalistických - satanistických pedofilů ve Velké Británii, nejenže vede do nejvyšších vládních mist, ale ukázalo se, ze prorostl do CELOSVETOVE SITE duševně deviovanych, psychopatických jedinců, kteří se chopili všech vlád v celém civilizovaném světě, aby páchali masové vraždy, unášeli z rodin děti a vysávali ekonomický potenciál každé země. K tomu jim slouží úřady vlády, policie a soudy. Je třeba je SVRHNOUT co nejdříve z jejich pozic a spojit se se zeměmi BRICS.

  http://kevbakershow.com/hampstead-cover-up-mother-speaks-out/#sthash.bLPndlx6.YXxI7Oba.dpbs

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ostrý zákrok proti satanistům v USA vedl k zatčení více než tisíce pedofilů.

   http://www.huffingtonpost.com/2015/06/23/nationwide-sweep-to-protéct-children_n_7642052.html

   Ve Velké Británii bylo s velkým odporem a pod tlakem spisů úplně rozvráceno jakékoliv úsilí o ochranu vysoce postavených politiků obtěžujicich děti.

   http://www.theguardian.com/uk-news/2015/jun/28/lord-janner-fáče-triál-dpp-ruling-overturned-sexual-abuse-allegations

   Smazat
  2. Na stránkách The guardian to již stáhli.

   Smazat
  3. sledujte třeba Junkerse jak se z každým olizuje i proti jeho vůli je to banda zlodějských prasat čím déle tím horší tresty budou
   a potom ke zdi žádný vyžírání ve vězení tak jako v Číně

   Smazat
 12. Přísně tajná jednání pokračují tak, aby hlasování Řeku "Ne" srazilo západní oligarchii na kolena.
  Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.
  Podle západních a asijských zdrojů dala celá kauza recké platební neschopnosti a následného reckého "NE", kterými Řekové jasné zabránili dalším platbám krvavých peněz bankéřům, pocit naléhavosti probíhajících jednání o novém finančním systému. Ve stejné době se chazarská lůza stále uchyluje k marnějším a marnějším hrozbám a prefabrikovaným teroristickým incidentům v marné snaze odvrátit její nevyhnutelné a totální vytlacení z kontroly světového bankovnictví.

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/prisne-tajna-jednani-pokracuji-tak-aby-hlasovani-reku-ne-srazilo-zapadni-oligarchii-na-kolena/

  OdpovědětSmazat
 13. Nedaleko starobylé památky Stonehenge v jižní Anglii se objevily záhadné obrazce v obilí.
  http://www.novinky.cz/koktejl/374741-u-stonehenge-se-objevily-podivne-obrazce-v-obili.html
  Okamžitě mě napadla myšlenka - varování cizí civilizace před expanzí islámu.Půlměsíc-znak islámu.Šipky na sever,jih, východ,západ.
  To je moje verze.

  OdpovědětSmazat
 14. Hlavní světové věřitelské země jako jsou Čína a další asijské země už odmítají půjčovat více peněz do Mezinárodního měnového fondu, protože tento fond zůstává pořád de facto nástrojem zločinců z Washingtonu DC, kteří vládnou této institucí právem věta. Washingtonská klika nemůže zachraňovat Mezinárodní měnový fond nebo Evropskou centrální banku, protože oni sami jsou v bankrotu.
  Čína pozdržela americký dluh ve zmrazeném stavu na 18.112 bilionech dolarů od chvíle, kdy vynechali platbu splatnou 15. března.
  další AMERICKÁ filiálka, a to nacistická vláda na Ukrajině, také nezaplatila a také půjde do bankrotu.  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  OdpovědětSmazat
 15. Z Afganistánu až do kongresu USA putují drogy a ti parchanti rozhodují o světě pod vlivem drog a jiných látek Konečně jako všichni prezidenti USA, závislí na lécích, prášcích, jsou to prostě úchylové a my se jich snad i bojíme a někteří si jich i váží ha ha ha ha

  OdpovědětSmazat
 16. http://www.novinky.cz/koktejl/374869-stary-hotel-se-behem-okamziku-zhroutil-zbyla-z-nej-jen-hromada-suti.html

  ... To by mě zajímalo, jak se Amíci chtějí dočkat historických částí města, když si je bourají už po 90ti letech ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo, to takovej olympijskej stadión v Atlantě bourali už po 15letech od OH, už se jim nerentoval a údržbu ani neřešej. Dělaj to tak v celým světě: pronajmou, vybydlej a jdou vo dům dál.

   Smazat
 17. ...osmičky prinášajú vždy veľké zmeny...
  ...ak pozeráte na osmičku v horizontálnej polohe,je to symbol, teda znak nekonečna, kde staré udalosti končia a nové začínajú....ak pozrete do histórie, doby revolúcií a veľkých zmien padnú väčšinou na dátumy s osmičkami...takže si zrátajte číslice aktuálne dohromady...2015...vyjde vám 8... mimochodom ja už pol roka pociťujem neopísateľný nekľud okolo všetkého, čo sa vo svete deje...je to ako kolotoč neskutočne zrýchlených udalostí v nepredvídateľnom slede aj zhone za sebou...je to pre mňa veľmi znepokojujúce....a potvrdzuje to aj ten váš článok...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.