Reklama

čtvrtek 16. července 2015

900 tisíc Ukrajinců hledá bezpečí v Rusku


uprchlíci z ukrajiny do ruska16.7.2015 zdroj
 
Od začátku konfliktu na jihovýchodě Ukrajiny se obrátilo asi 900 tisíc Ukrajinců na Federální migrační službu pro status, který by jim umožnil delší pobyt anebo stálé bydliště v RF. Na svých českých stránkách to uvádí tisková agentura Sputnik. 
Podle údajů migrační služby, v době od 1. dubna 2014 přijelo do Ruska a dosud zůstává v naší zemi něco přes jeden milion obyvatel jihovýchodu Ukrajiny. Na území 69 subjektů RF bylo zřízeno 369 provizorních ubytoven, v nichž bydlí 20 980 lidí včetně 6777 dětí mladších 18 let. V soukromém sektoru je ubytováno přes 552 tisíc lidí. „V době od začátku r. 2014 až do 13. července 2015 podalo žádost o poskytnutí azylu 366 701 lidí, a o status běžence — 6015 lidí", informuje Sputnik. Podle údajů migrační služby o povolení k dočasnému pobytu požádalo přes 224 tisíc lidí, a dalších 124,7 tisíc Ukrajinců (včetně rodinných příslušníků) se chtějí zúčastnit státního programu pomoci Dobrovolnému přesídlení krajanů. „Se žádostí o poskytnutí občanství RF se obrátilo 104 291 lidí, a o povolení k pobytu požádalo 48 483 lidí", oznámila Federální migrační služba.

14 komentářů :

 1. Rusko je jedna z největších světových velmocí. Důsledně se řídí obrannou doktrínou a politikou nezasahování do vnitřních záležitostí jiných států. Respektuje a dodržuje mezinárodní právo, smlouvy a úmluvy ve všech oblastech. V Rusku si 900 tisíc Ukrajinců určitě najde svůj bezpeční domov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda. Pokud zasahuje, pak pouze na obranu jak lidskosti, tak na obranu Ruska obkličovaného základnami zločinného agresivního uskupení NATO.

   Smazat
 2. v noci v Užhorodě shořelo auto prokurátora a zase za to asi podle ČT a pražské kavárny může jedině Putin. Ale jsou to stejně žabaři, v takové Paříži dokáží zničit ohněm za jednu noc i přes tisícovku aut. https://www.youtube.com/watch?v=OejgaTHBI4s&feature=youtu.be

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už je taková tradice ukazovat kupříkladu jen letadla, která se zřítila v Rusku a u západních zemí je vždy v kameře šum, nějak se jim to nedaří natočit ale v Rusku technika funguje vždy skvěle:o)

   Smazat
 3. Kdyz si rusti fasiste zacali na Ukrajine valku, at se staraji o uprchliky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po podpisu smlouvy s povstalci teprve zavládne teror a msta. Teď ještě narostou počty uprchlíků do Ruska. Minis. vnitra a různé spec. složky - instruktoři a CIA ze světového kurvítka nemohou již jinak než právě nyní plánovat. Nedodržování smlouvy a zákona je to nejmenší - nedělali to nikdy, proč by s tím měli nyní začínat? Nám to vysvětlí denní husa Němcová a kolaborantské televize.

   Smazat
  2. Kdyz si USA fasiste zacali na Ukraine valku, at setaraji o uprchliky ...Líbie Iraq Sirie ...........

   Smazat
  3. To je zajímavé, že nejvíce uprchlíků míří právě k "fašistům". Jak bys to vysvětlil myšlenkový gigante z 19:07?

   Smazat
  4. myšlenkový gigant je provokatér. Kdo ví, jestli tenhle web už uspěšně nehackla naše slavná policiie (http://www.root.cz/clanky/prichod-hackeru-legalni-malware/) a tenhle blb jen provokuje a chlupatí si úspěšně stahují logy s IP lidí co mu oponují. Osobně bych vážně uvažoval o přesunu serveru do Ruska. Tam je jistota, že i když to ruská tajná služba hackne ( jako že určitě) tak data neposkytne do ČR.
   J.

   Smazat
 4. Anonymní megablbe 19.07 - pořiď si klávesnici se správnou češtinou a piš svoje kokotí sračky česky, nebo se na to vůbec vyser. Na pitomce, kteří se diskuzí drží jako hovno košile přestože na ně nadává, tady kašlem. Neplýtvej myšlénkama svého vymaštěného mozečku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chumej je potrat knížecích postelových radovánek mezi vlastním příbuzenstvem.....takže bemozek a ještě teď chodí na nočník!!!!!!!

   Smazat
  2. Pokud reagujete v kterékoliv diskusi netu na provokativní příspěvek bez diakritiky, nejspíš psaný na UK klávesnici, tak máte přes 80% pravděpodobnost, že reagujete na trolla placeného státní propagandistickou mašinérií. Doporučuji všechny arogantní a provokativní příspěvky psané bez háčků a čárek úplně ignorovat.

   Smazat
  3. admin by moh kouknout z jaké IP ten provokatér přistupuje. Jestli je místní, nebo řízenej ze zahraničí.
   J.

   Smazat
 5. vlast tě (19:07) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.