Reklama

pondělí 6. července 2015

"Aby se snížil korupční tlak" bude Saakišviliho tým platit americká vláda


6. 7. 2015    zdroj
Gubernáror oděsské oblasti Saakašvili oznámil, že americká vláda bude nejen platit jeho tým, aby byl "nezávislý", ale také policisté z Kalifornie budou cvičit policii v Oděse...

18 komentářů :

 1. Důkaz, fašisté financují kriminálníka ! Tak to je ta vychvalovaná demokracie ? Hanba !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle můžou sežrat jen omezení, jednoduší Američané a jejich zaslepení příznivci.

   Smazat
  2. Hanba? Děs a Běs.

   Smazat
  3. JAK VŠICNI VIDÍ UKRAJINCI UŽ NESMĚJI DO NIČEHO MLUVIT A NWO TÁHNE USA KE ZTRÁTĚ SYMPATII

   a to v giga formátu,kdy pohrdají obyvateli-domorodci,což ocividně naordinují v rámci připravovaného koloniálního systemu a la bodák i ČR REPUBLICE POUŽITMÍ NESYSTÉMOVÉHO ZÁSTUPNICKÉHO SYSTÉMU,kdy musíme volit podle vadných zákonu naše prý zastupitele,aby oni zavedli u nás UKRAJINU plnou fašistu

   Smazat
 2. Tak to je opravdu černý humor o nezávislosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mezi tyhle nápisy nyní přibyl i "JOKE"

   http://www.standbyformindcontrol.com/wp-content/uploads/2014/09/they-live-2.jpg

   Odkaz na celý film, kdo nezná, doporučuji. Jedno z nejlepších, ne-li nejlepší, sociálně-politických sci-fi minulého století.

   https://www.youtube.com/watch?v=D-oGabjn18I

   Smazat
 3. CIA – Committee for intervention anywhere - v akci

  OdpovědětSmazat
 4. Chudáci Ukrajinci, americká policie stihla od začátku roku zastřelit už nejméně 466 osob.

  http://www.sott.net/article/298666-124-mentally-ill-people-shot-to-death-by-police-so-far-this-year

  OdpovědětSmazat
 5. Strategicky významnou průmyslovou oblast Ukrajiny teď bude řídit politik, kterého v jeho vlastní zemi stíhají za zneužití pravomocí a pro korupci. Jeho působení na Ukrajině přitom budou financovat USA., jejichž instruktoři budou také cvičit místní policii. To vše prý v zájmu "nezávislosti" a "boje proti korupci" !
  Opravdu si ještě teď někdo myslí, že násilné svržení předchozí demokraticky zvolené zákonné ukrajinské vlády a rozpoutání občanské války na Ukrajině má na svědomí Putin a Rusové ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle video se dá pouštět stále dokola a ptát se, kdypa se začne s vyšetřováním...

   https://www.youtube.com/watch?v=y9hOl8TuBUM

   Smazat
  2. Nedá, stejně jako u řady jiných, zde doporučených - video není dostupné.

   Smazat
  3. Ještě ho zkuste vyhledat přes název.

   "MUST WATCH: Nov 2013 (pre-Maidan!): Ukraine Deputy has proof of USA staging civil war in Ukraine"

   Smazat
 6. V Oděse se hrstka statečných ozvala a vyšla do ulic. Jenže asi tak jako doba ledová je doba ledová, tak i CIA je CIA. Nebudou to mít snadné.

  http://tass.ru/en/world/806338

  OdpovědětSmazat
 7. Také jsme si něčím podobným prošli. Do české vlády byl implantován disident, kulisák, americký tajtrlík a žvanil, do české ekonomiky byl implantován americký učeň Kožený ( rozkradl i českou námořní flotilu) ti co rozkradli Poldi Kladno, Prosek a Soudek ( rozkradená plzeňská Škodovka) a ministr financí Klaus ( odchovanec USA) proto se česká ekonomika položila tak rychle, český podnikový potenciál byl rozkraden neobyčejně rychle, milionáři vytvořeni rychle, lidé ožebračeni rychle, bleskurychlá výroba bezdomovců viz privatizace obytných domů, a během několika let byl stát pro statisíce občanů přeměněn na vyhlazovací tábor. Umrzající lidé každou zimu - už se mi i hnusí o tom psát, bylo to strašné. Celá ČR se pro statisíce lidí přeměnila na gulag. A všichni rudí khmerové z doby před stranickým pučem v roce 1989 byli zas kolem koryt, a kromě vydrancování majetku a aktiv země, a odhození všech sociálních vymožeností pro občany, žádná jiná změna nenastala. A až dosud ... na rohu ulice vrah o morálce káže....

  OdpovědětSmazat
 8. Aha, takže Saakašvili to už dotáhl na gubernátora.
  Jen nikoliv proto, aby v té funkci napomáhal zájmům ukrajinského lidu.
  Ke škodě lidu Ukrajiny tam za peníze bude prosazovat zájmy US hunů. Ten nedopadne dobře, pokud opět někam nezdrhne. Už i v té Gruzii po něm jdou ...

  OdpovědětSmazat
 9. Saakašvili potvrdil svoji zkaženost a nebezpečnost. Je všehoschopný padouch.

  OdpovědětSmazat
 10. Takže opět,nejenom fašistiskou vládu podporují EU a USA na UK,ale i zločinece,na kterého je uvalen zatykač! A ještě ho budou platit! Dámy a pánové,jdu se ožrat,lepší než se pozvracet z EU a Velkého Bratra a naší ctěné a podělané vlády!

  OdpovědětSmazat
 11. Putine osvoboď to po Kijev . Aspoň východ bude v klidu . Jih a západ černá , aláh agbar .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.