Reklama

neděle 12. července 2015

Americký president: Zrychlujeme výcvik sil Islámského státu… Stan

- Stan -
12.7.2015  Outsidermedia

Barack Obama, 6. 7. 2015, tisková konference v Pentagonu: „V souladu s dalšími opatřeními, která jsem nařídil v minulém měsíci, zrychlujeme výcvik sil IS, včetně dobrovolníků ze sunnitských kmenů v provincii Anbar…“Jde o pouhé freudovské přeřeknutí, nebo spíše o zoufalé volání bezmocné loutky vojensko-průmyslového komplexu o pomoc?

Webové stránky Bílého domu již tuto „trapnou chybu“ Baracka Obamy oficiálně korigovaly. Bylo to poprvé, co Bílý dům editoval přepis presidentova projevu.

Více v ANJ např. zde.

20 komentářů :

 1. Tento zvrácený západní svět řídí ZLOČINCI a zbytek je rozdělen na ty, co už VÍ a na ty co ještě NEVÍ... Přičemž ti co ještě NEVÍ, se dělí na ty, co VĚDĚT NECHTĚJÍ a na ty co VĚDĚT NEMOHOU, PŘESTO, ŽE BY CHTĚLI. A pak jsou tu tedy ti, co už VÍ a ti se zase dělí na ty, co VÍ A SOUHLASÍ a na ty co VÍ A NESOUHLASÍ...
  Těch posledních, je ještě sakra málo, aby se tu něco změnilo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano :-), hezky receno. Jachym

   Smazat
  2. Ano :-), hezky receno. Jachym

   Smazat
  3. Ano :-), hezky receno. Jachym

   Smazat
  4. Super rozdělení. Krátké a výstižné. V tom je vždy genialita autora. Žádné zde tolik oblíbené kecando-grando, tvářící se jako akademický názor. Eda

   Smazat
 2. Neměla by tedy být Obamovi odebrána Nobelova cena za mír?

  OdpovědětSmazat
 3. Nejprve trochu humoru - vysílání první islámské televize v Německu:
  https://www.youtube.com/watch?v=Nows-MEuU-s&feature=youtu.be

  ... ale nyní vážně - ponaučení z Egypta slovy křesťanského biskupa - naše současnost je vaše budoucnost:
  https://www.youtube.com/watch?v=RJ1mpUsQ0_Y

  a do třetice - zajímavý proslov o tom co se nyní děje v Evropě vcelku neznámého blogera, pravděpodobně ruského původu:
  https://www.youtube.com/watch?v=6Zu4Xjg7wnM

  OdpovědětSmazat
 4. V Rakousku bude referendum o vystoupení z EU a chtělo by to udělat i u nás. Představte si, kdyby Sobotka vystoupil a řekl, že rušíme embargo proti Rusku, vystupujeme ze spolku který vyrábí cíleně dluhy, podporuje ukrajinské fašity, organizuje vraždění a války na celém světě a nechceme mít nic společného s agresivní a zločinnou politikou USA. To neudělá, protože na to nemá koule. Zeman by to udělal hned, kdyby měl tu moc, proto na něj štvou nemyslící dementy s kartičkama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sobotka je typický politický kariérista a moc dobře ví, že kdyby ty "koule" měl, tak v politice skončí, podobně jako skončil Nečas s ostudou. Americká ambasáda má u nás vše podchycené, média, policii, justici a pomáhá jim v tom ještě celá armáda kolaborantů, tzv. pátá kolona.

   Smazat
  2. Zeman si své řeči může dovolit, protože je starý a jeho děti (má-li nějaké) jsou jistě zabezpečené a na něm finančně nezávislé. Tak je mu fuk, jestli umře sešlostí věkem, na rakovinu prostaty, spadne na něj balkón, nebo ho zavraždí CIA. Tak si to vyloženě užívá.
   Nezapomeňte ale, že byl předsedou vlády, která nás prodala do teroristické organizace NATO a hned poté kolaborovala s nácky při genocidní agresi proti Jugoslávii. Spolu s ním se v tom vezou tehdejší prezident Havel a tehdejší předseda parlamentu Klaus. Vlastizrada a válečné zločiny jsou nepromlčitelné!
   A ti dementi s kartičkami nejsou tak nemyslící. Je to chátra, která móc dobře ví, že kdyby u nás padla natistická totalita, nevylezli by z kriminálu pro své dosavadní zlodějny.

   Smazat
  3. Kartičkové demonstrace v Praze a později v Brně byly profesionálně připravené akce, které organizovala PR agentura OPONA a jeden z jejich majitelů byl hlavním volebním manažerem prezidentské volební kampaně knížete Schwarzenberga. OPONA má na svých stránkách uvedeno, že hlavním jejich partnerem je Americká ambasáda. Takže je jasné, že za těmi demonstracemi stála TOP09 ve spolupráci s US ambasádou. Organizátoři si mysleli, že se jim podaří proti Zemanovi vyvolat celonárodní odpor, pod záminkou několika sprostých slov a očekávali, že se Zeman sesype a odstoupí. Jenže ouha, Zeman se nesesypal a dnes se jim směje do ksichtu.

   Smazat
 5. V JEDNOM Z POŘADŮ "STŘEPINY" NA TV NOVA unikl cenzorům svobody slova šot, o počátcích a podmínkách vytvořených USA pro vznik IS, pro možnost vytvoření systémové organizace ke vzniku IS. Daný újezd nositele Nobelovy ceny - no, prezident USA, by se měl v těch záplavách amerických lží lépe orientovat a nedávat přísně tajné ve známost na veřejnost. Smůla pro nás je, že z té směsi odpadu z různých národů se vyvinul hloupý, snadno manipulovatelný národ americký, probouzející se teprve na základě značného, rostoucího počtu amerických synů, zabitých ve válkách vyvolaných administrativou USA. Válka v Evropě mezi státy EU a RUSKEM s Čínou, by nemusela vést k příliš značným ztrátám amerických synů, ale především a hlavně synů národů Evropy, národů, počínajících si neméně hloupě jako Američané.

  OdpovědětSmazat
 6. Nejhorší na tom je to, že ta naše humanitní společnost vlastně jen spotřebovává zdroje planety, lidský život směřuje jen k zábavě, sportu a vlastnímu žvanci aniž postrádá nějaký kosmický smysl. Muslimové mlátí hlavou o zem, našinec plýtvá energií pro nesmyslné vědění, které jen omílá nepotřebné a povětšinou je jen pro prodloužení života nepotřebných a parazitů. Začínám mít dojem, že Zeměkoule bude mít raději hovado, než člověka. Hovado alespoň pohnojí, člověk přináší chemii, ta se bude odbourávat v přírodě tisíce let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, jen jste zapomněl na vzájemné vyvražďování, od 2. světové války vždy v režii nevětšího světového teroristy - USA. Začátek dáleuvedené básničky jsem napsal podle skutečné události v Hradci nad Moravicí, popsané na internetu:


   Hradec nad Moravicí
   (věnuji svým kolegům z UFO)

   Od zámku k Moravici
   předměty blikající
   letěly někdy vloni.
   I když to bylo v noci,
   shodli se místní cvoci,
   že jsme to my ufoni.

   Šlo tehdy o pár svítících balónků,
   jež svatba poněkud opilá
   na noční oblohu pustila
   z terasy restauračního salónku.

   Já zvládl štreku dlouhou
   nezpozorován, s touhou
   po prozkoumání Země.
   Rozkoukal jsem se záhy;
   ostudou Mléčné dráhy
   je zemské lidské plémě.

   Vyfotím pro galaktické noviny
   člověka do Černé kroniky
   a do společenské rubriky
   inteligentní bytosti - delfíny.

   Smazat
  2. 13:33 - Není to v souladu se "zdravím ekonomiky" posuzovaném podle růstu HDP???

   Smazat
 7. Že USA jsou manipulanti, lháři, podvraťáci, zločinci a vrazi -ví každý. Že vyzbrojují tzv.islámský stát a pořád se o tom lže, ví taky každý. Není nikdo, kdo by to nevěděl,pokud se trochu zajímá a není na úrovni opice. Ale někteří milovníci rodokapsů, hazardu, desperátů,počítačových her, hamburgerů, a všeho ujetého, co pochází odtamtud,na USA pořád nedají dopustit, a ti se buď tváří že všechna zvěrstva která USA páchá nevědí, anebo nadávají v jejich prospěch a zastávají se jich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bezpáteřní hajzl bohužel bývá velmi často pro prostoduché lidi vzorem, který obdivují a závidí mu jeho sílu a úspěch. To platí i v případě USA.

   Smazat
 8. Barack Husein Obama, mluví pravdu - Ale jenom, když se splete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle pochází přímo z USA:

   K autu stojícímu v dopravní zácpě se protlačí chlápek a ťuká na okýnko. Ridič ho stáhne a chlápek říká:
   - Teroristi unesli Obamu. Chtějí půl miliardy dolarů, jinak prý ho hodí do bazénu s benzínem a ten zapálí. Tak pořádáme sbírku. Přispějete?
   - Rád, ale řekněte, kolik asi tak lidé v průměru dávají.
   - Dává skoro každý, v průměru asi tak půl kanystru.

   Smazat
 9. Když si někdy říkáte, že něco byste něco určitě, ale určitě říkat neměli, tak to v určité situaci určitě vyslovíte.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.