Reklama

pondělí 6. července 2015

Bismarck si kvůli Merkelové rve vlasy na onom světě


Nicolas Bonnal
6. 7. 2015    zdroj
Pokusme se pochopit důvody chování Angely Merkelové. Podřizuje se USA a Izraeli, ohrožuje Evropu, napadá Rusko, a nyní ještě buduje nový sanitární kordon, jako tomu bylo v roce 1919, aby rozdělila Eurasii. Nyní Merkelová obhajuje připojení k nejostudnější a nejnebezpečnější smlouvě o obchodování v historii - TTIP, Transtichooceánské partnerství.


Dovolte mně, Nicolasi Bonnalovi, s přihlédnutím k všeobecně známým faktům objasnit, proč Merkelová předvádí tak nihilistické a podivné chování. Pojďme začít.

Angela Merkelová nepochází z východního Německa (prorusky naladěného). Narodila se v Hamburku (NSR) v roce 1954. Krátce po narození Angely udělala její rodina netypickou volbu a přestěhovala se na východ. Otec Merkelové, pastor luteránské církve, založil v NDR bohoslovecký seminář a stal se ředitelem domova pro invalidy. Díky svému privilegovanému sociálnímu postavení ve společnosti často cestoval na Západ.

Merkelová vstoupila do státní mládežnické organizace Freie Deutsche Jugend (Svobodná německá mládež), a nakonec se stala tajemnicí oddělení propagandy a jedním z hlavních odborníků na politické komunikace v komunistickém systému. Zbožňovala přesvědčování lidí.

V listopadu 1989 byl CIA učiněn pokus zverbovat řadu funkcionářů "Svobodné německé mládeže". O měsíc později Angela Merkelová náhle změnila politickou orientaci a vstoupila do "Demokratické obrody", hnutí, inspirovaného Křesťansko-demokratickou stranou. Jak víme z historie, tato politická strana nebyla ani křesťanskou, ani demokratickou. Jen sloužila Američanům a místním podnikatelům. Aby se zabránilo masovému odchodu Němců na západ, Merkelová trvala na vstupu NDR do oblasti německé marky a na přechodu k tržnímu hospodářství. Její ultraliberální, ale v Německu nepopulární teze, nakonec získaly popularitu, stejně jako slogany Sarkozyho, jejího francouzského kolegy neokonzervativce, který vymetl ze své strany poslední "gaullismy."

Druhého manžela Merkelové, Joachima Sauera, zaměstnala americká společnost Biosym Technology, načež Sauer rok pracoval v laboratořích Pentagonu v San Diegu. Později nastoupil do společnosti Accelrys, která také spolupracovala s Pentagonem. Samozřejmě, že Accelrys obchoduje na burze NASDAQ.

Helmut Kohl a jeho nejbližší spolupracovníci přijali svého času určitou sumu od neznámých mecenášů pro CDU. Angela Merkelová napsala heroicky-komický článek do Frankfurter Allgemeine Zeitung, v němž se zřekla svých mentorů. Nejednou zrazovala své obhájce, a také voliče, jejichž průměrný věk je 60 roků. Tehdy ji však veřejně podpořily dva giganti médií - Axel Springer group a Bertelsmann.

V roce 2003 kancléř Gerhard Schröder vystoupil proti anglo-americké intervenci v Iráku, načež Angela Merkelová napsala "odvážný" článek do Washington Post, v němž rozmetala doktrínu evropské nezávislosti Chiraca-Schrödera, vyjádřila vděčnost Americe, ujistila o svém přátelském postoji k USA a podpořila tuto skandální válku. Cituji několik úryvků z tohoto aktu kapitulace před americkým panstvem:

"Ve světle událostí by Evropa a USA měly přezkoumat základ svých vnitřních, mezinárodních a obranných principů politiky."

"Poskytnutí pomoci Turecku, našemu aliančnímu partnerovi, je již několik dní zablokováno v Radě NATO Francií, Belgií a Německem. Tato situace podkopává samotné základy legitimity NATO."

"Východoevropské země, které se ucházejí o členství v NATO, jsou podrobovány výpadům francouzské vlády jen proto, že vyjádřily svou oddanost myšlenkám transatlantického partnerství mezi Evropou a USA."

"Ten, kdo odmítá vojenskou intervenci jako poslední možnost, oslabuje tlak, který je nutno činit na diktátory, nesnižuje, ale zvyšuje pravděpodobnost války."

"Německo potřebuje mít přátelské vztahy s Francií, ale výhody tohoto přátelství mohou být realizovány pouze v úzké spolupráci s našimi starými a novými evropskými partnery a v transatlantickém spojenectví se Spojenými státy."


V roce 2005 Merkelová stěží vyhrála volby. Voličům slíbila zrušení odstupňované daně z příjmů a prohlásila, že sazba by měla být stejná i pro ty, kteří stěží s penězi vycházejí, i pro ty, kteří žijí v přepychu. Že by se tady nakonec projevila její křesťanská výchova?

Během televizních debat podrobil Gerhard Schröder tento návrh ostré kritice. Ve výsledku získala CDU ve volbách 35 procent hlasů a Sociálně demokratická strana 34 procent. Němci nepotřebovali "starého" Schrödra , ale "novou" Merkelovou - rovněž.

Opět, více ji vnutili, než zvolili. Posledních pár týdnů se matička Merkelová snaží o "restart" opakovaného sloučení severoamerických a evropských zón volného obchodu a tím o vytvoření "velkého transatlantického trhu." Ale nikdy jsme dosud nebyli tak vzdáleni od evropské emancipace a tak blízko od války s Ruskem.

Ve Francii více než 60 procent lidí, kteří přežili druhou světovou válku, tvrdilo, že byli zachráněni ruskou armádou. Dnes se zásluhou americké propagandy nabere sotva deset procent.

Jen za několik let Merkelová pošlapala evropský smysl pro solidaritu, zničila jaderné zbraně země (na čemž obsesivně trvala Amerika), zruinovala Němce, vzala pod svou záštitu levé a za podpory nezodpovědné administrativy USA zorganizovala krizi kolem Ruska. Jak to všechno skončí - válkou nebo zhroucením Evropy?


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Valdimíra Grulichová

32 komentářů :

 1. Jo Bismarck - nebo Fridrich Barbarossa (Rudovous) ale i Habsburkové - to byly časy! Romantické Bavorsko, střečkující Prusko, ale všude a ve všem absolutní pořádek,kázeň a řád. Kdepak takovýhle bordel, dohadování každý den s jiným dilema - jak u bláznů na dvorečku. Merkelová a současní němečtí politici by si měli udělat kolektivní výlet do Walhally, podívat se znovu na odlitky hlav vysoce postavených osobností, které měly vliv na německou historii i politiku, zamyslet se nad německou historií, a zastydět se. Hluboce.Kdybych byl vlivným německým kancléřem já, nikdy bych se nenechal ( pod žádnou záminkou ani pod jakýmkoliv nátlakem) zatáhnout do amerických politických intrik. Adolf Hitler se nechal opít jejich rohlíkem a nechal se od nich najmout na špinavou práci v Evropě, a jak dopadlo Německo? Ztratilo hodně! Včetně ideologie o pořádku a řádu.Já bych jednal přesně jako Putin - nikdy bych nekšeftoval se státní suverenitou, do ničeho by mi nesměl nikdo ze zámoří kecat. Vydírat mně -vzhledem k dnešní světové realitě, bych ani nikdy nedopustil poměry, aby mohla být má vlast předmětem sprostého světového nátlaku, útisku a sankcí. Proč se tak hluboce ponížili dnešní němečtí politici? Kde je zakopanej pes? Kam nechali zmizet hrdý německý národ a nechali ho klesnout na úroveň koňských handlířů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MAKRELA I S FINANCMAJSTREM JSOU V PRDELI

   věděli,že z REKŮ vyrábí mrtvolu a mysleli,že ta mrtvola bude platit.TAK TO MRTVOLA BOHUŽEL NEMŮŽE.A tak milí MAKRELANTI ted budou muset pěkně hezky polívat to CECKO zivou vodou a doufat,že nemusí vhodít do hrobu všechy dluhy a pak dělat,že NIKDY neexistovaly..

   Smazat
 2. I takový Hitler se musí v hrobě obracet.

  OdpovědětSmazat
 3. Říšská kancléřka Merkelová zaznamenala legendární prohru v šachové partii s řeckou vládou. Její nadřízení ve Washingtonu jistě nejsou moc rádi, že ohrozila setrvání řeckého kozla ve stádu NATO. Vlastně nyní bude rozhodovat o přežití říšské kancléřky paradoxně Kreml. Pokud tomu bude záležet na setrvání Merkelové, nebude příliš vstřícně Aténám pomáhat. Pokud by jim pomohl, kancléřka padne. Na každý pád je německý důchodový fond v ohrožení a je to přímá zodpovědnost říšské kancléřky.

  OdpovědětSmazat
 4. Merkelová je jako káča, kterou bičujou ze všech stran. Chvíli dojednává v Minsku mír, a hned se zase snaží pochopit Camerona a jeho zásilky armádního šrotu pluku Azov. Z nějakého záhadného důvodu je hlavní vyjednavačkou Řecké dluhové pasti a ještě musí stihnout zalít kytky v kanceláři, když to sekretářka zapomene, a doma za ni také nikdo neuvaří.

  OdpovědětSmazat
 5. Bundesreichskanzlerin Merkelová už dýchavičně dokonává. Soudím, že bude vyhnána. Vytáhnou se obsahy z nějakých odposlechů, možná hodně staré odposlechy.

  OdpovědětSmazat
 6. Ještě je předčasné jásat nad činem Řeků,ale impuls byl dán.Už jsem psal,Řecko rozčeřilo vody smrdutého EU rybníka,že se musely hnout i velké ryby,teď jen čekám která ryba to odnese-neboli bude sežrána.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale o Merkelové už píší s pochybami německá média. Prý je vývojem v Řecku "šokovaná". To by měl zajímalo, jak to může být. Vždyť každý tušil, jak to skončí. Ona vlastně vůbec není taková kouzelnice, jak o sobě dávala tvrdit. Možná je dokonce pravý opak své legendy.

   Smazat
 7. Opravdu je předčasné jásat , protože chcípající kobyla EU ještě bude moc kolem sebe kopat a nadělá ještě mnoho škody než její agonie skončí !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tímhle scénářem Merkelová, věřitelská Trojice a ostatní eurohujeři, vůbec nepočítali.Budou padat hlavy i v eurobruselu.Hlavně ti, co jsou plně zodpovědni za nesmyslné finanční injekce, které se minuly účinkem a jejich "pomoc" chytrých hlav pomazaných, poslala definitivně Řecko ke dnu.

   Smazat
 8. Vlastenka  O Makrele se píše jako o člence nechvalně známých Rudých brigád, které páchaly teroristické činy v 70.letech.
  Údajně na ni mají mít CIA nějaké výživné kompro.


  Já jí opovrhuju už od chvíle, kdy nechutně napadla Thilo Sarrazina za jeho kritiku multi-kulti a připravila ho o funkci, aby za pár měsíců otočila o 180 stupńů a farizejsky použila jeho vlastních slov ke kritice téhož.

  To samé se opakovalo s Pegidou.
  Jen v opačném gardu - nejdřív silná prohlášení stran multikulturalismu, jenž selhal, poté diskreditace Pegidy.
  Jako by tu babu šerednou někdo vodil na provázku.

  Ta snad ani neví, co to je mít vlastní názor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka,myslím,že jste to s tím voděním na provázku trefila.
   Rudé brigády byly pod patronací CIA.V současnosti má ty nelepší informace ze zámoří,kolikrát je její jednání jakoby bylo v rozporu s předešlým.Řekl bych,že se nedá dopředu odhadnout s čím přijde.
   Právě i s tím Řeckem víc spoléhala,že to USA zařídí jinak.než to dopadlo.Takže,ještě se budou dít věci,někdo to odskáče.
   zemedelec.

   Smazat
  2. Zemědělče, že vy jste taky zdrhnul od Božího voka?

   Smazat
 9. Kam vítr tam plášť . Proto jela do Moskvy položit věnec . Akurát Slovenský kokot si hraje na demokrata .

  OdpovědětSmazat
 10. Proč tu nejsou Albánské kondolence ? Čt hlásila ve zprávách že jsou na všech soc.síitích .

  OdpovědětSmazat
 11. Na jakém principu padla železná lady Tchatcher? Taky vypadala nekompromisně. Paní Merkelová je docela obyčejná žena, nikdy se ani nesnažila působit dojmem nějaké okouzlující, plasticky zohavené krásky, nepředvádí se v drahých róbách a neoslňuje šperky, jako každá naše provinční pitomá modelka nebo nána od komedie. Proto asi lidi vycházeli z předpokladu, že se Frau Merkël dá věřit, protože je lidová - nevypadá jako hlava pomazaná,ani si na ni nehraje.Ale asi- jak svět teď zmagořil - se jí všechno vymklo z rukou. Asi to bude těžké a asi taky únavné nechat se vozit od čerta k ďáblu na nějaké potlachy a konference, které jsou stejně k hovnu.Otázka zní - proč Frau Merkel dosud nerezignovala? Zbavil bych se toho politického hnoje našup, a klidně bych to přenechal nějakému rváči.Nejspíš bude - a) dobře placená b) hrdá a ješitná c) myslí si, že rozesrané vztahy nějak jako žena stmelí, d) je někým vydírána a držena ve stávající pozici e) další důvody. Hloupé domovnické blafy - jako že se o ní píše něco v souvislosti s rudými brigádami -přehlížím, jako bych to nečetl, neboť domovnická literatura mne nevzrušuje. Je plno lidí v politice, kteří mají na prackách krev,nebo jsou za nimi zdecimované rodiny, sebevraždy i vraždy, a nikdo to o nich nepíše, a pokud by to i někdo napsal, nikoho to dnes už ve skutečnosti nevzrušuje. Skandály se vytahují jen účelově, pak se mediálně nafouknou a dofabulují, ale že by někoho vzrušovaly? Koho vzruší dnes vraždy dětí? Upalování lidí? Vraždy žen a starců? Sestřelování letadel? Nikoho. Jen se přitakává nebo odporuje mediím, pokud o tom informují. Všechno.Já paní Merkelovou neopovrhuju, zato opovrhuju ženštinami, které se nechovají jako ženy, postrádají vkus a slušnost, mají cit bezcitných furií, v životě by nechtěly dělat funkci Frau Merkel, ale vědí přesně, co by ona měla nebo naopak neměla dělat. Paní Merkelová jistě není krasavice, do parametrů například Nastěnky z pohádky Mrazík má daleko, taky je to dáma v letech, ale rád bych spatřil krasavici, která o jiné ženě píše, že je baba šeredná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trhněte si, psychopate!
   Na vás už reagovat nebudu.
   Škoda slov na ty vaše slovní průjmy.

   Smazat
  2. Anonymní.16:59
   Docela chápu Váš příspěvek,také dost sleduji Merkelovou.
   Ze začátku vypadala nadějně,ale nebylo tolik problémů v Evropě.v současné době buď nezvládá,nebo jak píše Vlastenka,jako by ještě jí někdo poroučel.Už jsem to někde napsal,jakoby si teprve teď USA vybíraly váleční reparace,právě i v poslušnosti.
   zemedelec.

   Smazat
 12. Merkelova je snad vetsi ostuda nez Hitler !!!! Branme se TTIP a branme se bezencum !!! Vse zlo pochazi z juesej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to rakovina teto uz i tak umirajici planety.....!

  OdpovědětSmazat
 13. "Merkelové. Podřizuje se USA a Izraeli, ohrožuje Evropu, napadá Rusko, a nyní ještě buduje nový sanitární kordon, jako tomu bylo v roce 1919, aby rozdělila Eurasii. "
  Vole, vole a víš proč?! Víš, tak to napiš jak ji drží na oprátce judebanksters

  OdpovědětSmazat
 14. Frau Merkel pochopila ,že EU je budována jako převodní páka ekonomiky pro vyspělé země je u konce tak prosazuje další převodovou páku pro byznys a to je TTIP.Plnou podporu má z USA tak vo co gou.

  OdpovědětSmazat
 15. Držte si svůj styl (anonymní - není to tak lepší?) nějak vycházíte z formy. Proč jsem psychopat - proto,že nejsem pokrytec, nehraju nikdy a s nikým hru na císařovy nové šaty, nazývám věci pravými jmény, a je mi šmafu, jestli momentálně zapadám do štěkotu diskuzní smečky nebo ne? Naopak - vnímám to tak, že s celou řadou diskutujících jsem názorově ve shodě, ale nemám rád hysterické výlevy, uzurpátorský styl, a pokud jde o ženy, jsem toho názoru, že by neměly ztrácet dobrý vkus a glanc. Nelze přece diskuzní příspěvky sázet s tím, že prostě takhle a takhle - viz můj názor - je pravda, přes to vlak nejede, a kdo si nemyslí totéž je psychopat? To by nesplňovalo ani účel "diskuzí" pak by zde mohl být jen jeden jediný dominantní názor a ostatní jen jako křoví, aby si s diskuzní dominou nerozlili ocet. Nemám rád dominantní přístupy nikde a od nikoho. To je de facto obdoba totality. Tolik jsme prahli po skončení totality, ale celá řada lidí ji má v sobě. Co to znamená "trhněte si"? To znamená, že už budete psát příspěvky jenom vy?A kdo ještě si musí trhnout, aby váš uzurpátorský názor představoval jedinou a absolutní pravdu?Co to znamená "slovní průjem"? Znamená to,že k mým schopnostem patří i schopnost napsat souvisle obsažnější článek o více větách? Nebo že svou myšlénku, proč to neb ono píšu, podepírám argumentací a dokážu to bez toho, aniž bych odsekával krátké věty jako se píše báseň. Škoda, že už se nedozvím co přesně pro vás představuje výraz "slovní průjem" jestli je to jen sprosté počastování jiných diskutujících než jste vy, protože vy přece "slovní průjem" nepíšete - chraň bůh. Anebo je to argumentace, proti které nevykopete protiargument ani s použitím veškerého dogma a pokrytectví?Spokojím se s tím, že jde o urážku,abych se cítil být uražen, ale v tom vás nepotěším, protože mne může urazit jen inteligentní a slušný člověk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:22-Chceme-li něco změnit musí se v opozici soustředit široké spektrum názorových proudů.Ne každý umí slovní projev jako Vy,rád Vás čtu ale vyhrát můžeme ve volbách i na ulici.V 89.byla taky napřed ulice,nebráním se jí,elegantnější by byly volby.

   Smazat
 16. To je dost silný - že by byla Frau Merkel horší než Hitler -v čem? Hitler měl ve svém rozhodování o stylu válečného tažení i o dalším, mnohem více volnosti, a to,že válka ve svém průběhu tak zvlčila, není tak úplně jeho vina. Hitler byl cosi jako člen mafie, zaúkolován a zafinancován k určitému účelu, a když si dovolil začít prohrávat válku, a tím vlastně zklamal a nenaplnil úkol mafie, stejně by ho byli zlikvidovali. Věděl do čeho jde - všichni to věděli. Byl alespoň natolik hrdý, že to udělal sám, stejně jako Goebbels, který jim nenechal ve spárech ani jedno ze svých devíti dětí včetně manželky.Mafie je absolutní hnus - už v dávné minulosti figurovala v pověstech a pohádkách jako "smlouva s ďáblem" která musela být podepsaná krví - vždycky je tam krev. Je to téměř dokonalé synonymum.Lidé prahnoucí po moci a ovládání druhých ( a samozřejmě po penězích a vyjímečném postavení) jsou do jisté míry duševně nemocní a nedá se to potlačit ani ovlivnit, asi jako homosexualita ne. Ale paní Merkelová se dost vymyká běžným politickým loutkám - myslím že chtěla mít moc tak trochu ve stylu matky Terezy - jako moci ze své pozice diplomaticky pomáhat zlepšovat svět, ale vzala si příliš veliké sousto, protože netušila, jak strašně moc je svět zkažený, a že vůbec není možná žádná rozumná dohoda s americkou politickou administrativou, naopak.Odposlechy, špízlování, šaškárny s terorizmem apod. Merkelová to teď musí žehlit na všechny strany a přitom nepopudit americkou politickou svoloč, která si uzurpuje absolutní moc nad světem -proč? To asi ani oni sami nedokážou přesně zdůvodnit.

  OdpovědětSmazat
 17. http://aeronet.cz/news/uskrtili-dluznika-a-ted-nevedi-co-delat-s-jeho-mrtvolou-veritelske-zeme-mozna-uz-neuvidi-od-recka-ani-cent-za-spekulaci-se-holt-plati-neukazujte-na-recko-ukazujte-na-ratingove-agentury-a-nenasytn/

  OdpovědětSmazat
 18. Merkelová je Židovka a odtud pochází její oddanost židovské USA a Izraeli

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pak by to vysvětlovalo mnohé.
   Jenže také,kdo ji pomohl do sedla.

   Smazat
 19. Tuhle bábu by měla ranit mrkvice a rohatej ať jí odnese rovnou za Bismarckem.
  Ale přidám jeden můj soukromý postřeh:
  Co mají společného Madeleine Albrightová, "Billie" Clintonová, Condoleeza Riceová, Angela Merkelová, ale i Julie Tymošenková? Všechno to byly nebo jsou velmi vlivné a mocné ženy. Dám vám nápovědu: podívejte se jim do očí. Ty ženské jsou ZLÉ, jedna jako druhá. A kromě Clintonové nemají děti (pokud vím - možná se pletu).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tymošenková má docela hezkou dceru, ale jinak máte pravdu, jsou to lstivé mrchy chtivé krve.

   Smazat
 20. Merkelová půjde od válu co nevidět.USA ji nepochválí za zpackané řecké vyjednávání.Němečtí občané nebudou povolní na její návrh dobrovolně deset či patnáct let financovat ŕecké pohledávky.Můj odhad je ten, že ŕecký dluh a závazky, se rozdělí něco jako poměr dnes moderní slovo- kvót, hlavně do zemí eurozóny.Tato nákaza se bude přes odpor europolitiků, kteří celou situaci zavinili a kupovali si od Řecka jen čas, šířit dál.Na řadě okyselení těchto obličejů přispějí VB, Španělsko, Itálie, Rakousko atd.Merkelová si zřejmě myslí, že Řecko si nic jiného nepřeje, než americké TTIP pro dokonalé zničení celé EU!!!

  OdpovědětSmazat
 21. To že je paní Merkelová kancléřkou ,je velkým neštěstím jak pro Německo, tak i pro celou Evropu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.