Reklama

pondělí 13. července 2015

Bude Kalousek zastřelen během svých odpudivých projevů ve Sněmovně?

Jiří Vyvadil
13.7.2015   Svobodné noviny
Jistě není v České republice většího politického gaunera, hochštaplera a podvodníka než je Miroslav Kalousek. Kdykoliv promluví, lituji, že před čtvrt stoletím jsem tak silně podporoval zastupitelskou demokracii.


Jestliže smyslem toho, co zde nastalo za čtvrt století je fakt, že si tato postava mohla pohrávat po 7 let s národem, zadupat jakýkoliv rozvoj ekonomický, sociální čili pokračovat v cestě přiblížení se životní úrovni Západní Evropy a jestliže tato postava, ožralá jak prase, si ve Sněmovně dovolí přeměnit schůzi Poslanecké sněmovny nad projednáním zákona o elektronické evidenci příjmů, čili něčeho, co v každé normální evropské zemi už po desetiletí funguje, v tyátr, pak se jednoznačně hlásím k tomu, abychom tuto tzv. demokracii zrušili jako chybný model a přijali čínský model autoritivního kapitalismu řízeného komunistickou stranou, kdy životní úroveň jejich lidí za stejné údobí vzrostla mnohonásobně rychleji a Čína zdá se vytvořila zcela unikátní model smyslupné organizace společnosti.

Ne nežertuji. V Číně by lidé typu Kalouska, kteří po 7 let rozvraceli ekonomiku země už dávno byli veřejně popraveni. V Číně totiž pouhý pokles růstu o 1-2 procenta na pro nás nemyslitelných 7-8% je prakticky vlastizradou.

Ano, i naše země se uměla po sedmi těžkých letech škrtů a deprese zbavit Kalousků, přeneseně Fialů a přece jenom odstartoval proces naděje až tak dalece, že sice nedosahujeme Čínu a někdo by už měl konečně vysvětlit, proč to tak neumíme, ale vzdor hysteriím ohledně možného útoku Ruska, či totálního převálcování země uprchlíky a podobně, alespoň na chvíli je na čele evropského peletonu.

Problém zní ovšem jinak. I díky hochštaplerovi Kalouskovi jsme ztratili neskutečně mnoho času. V roce 1989 snad všichni politici opakovali, že do 10 let dosáhneme životní úrovně Rakouska či Německa. I díky Kalouskovi jsme stále jen žebráci ve vztahu k Západu.

Po čtvrt století jsme na ubohých 80 % průměru Evropské unie.

Mnoho našich spoluobčanů i díky pravicovým vládám od Klause, Topolánka, Nečase – Kalouska má oprávněně pocit, že je to osobně pro ně ztracená polovina života.

Ano, je to ztracené čtvrt století, díky Kalouskům a dalším.

Ten nadpis jistě je jemně přehnaný. Ale jen jemně, pane Kalousku.

Naše země musí odstartovat a chovat se normálně.

Pane Kalousku, na rovinu,toto je vždy i uprostřed emocí jedna z politicky nejklidnějších zemí.
Ale naprosto klidně konstatuji, že kdyby se Vám něco stalo, 70 % národa by to – a logicky a ze svého úhlu spravedlivě, jednoznačně schválila.Začněte přemýšlet, začněte se léčit z 5.stupně alkoholismu, a pokud už jste v tom stavu, že se změnit nemůžete, po svém způsobu se modlete.Snad každý vidí, že rozpoutáváte bouře a dobře to dopadnout nemůže.
 Jiří Vyvadil

16 komentářů :

 1. Nejen ve sněmovně , ještě v ČT nas tento blb pravidelně otravuje . Jaký Kalousek , taková ČT , šmejdi oba .

  OdpovědětSmazat
 2. Velmi dobrý článek, vyjadřuje mínění daleko více lidí, než si většina z nás
  myslí.Osobně bych kalouskovi velice rád uštědřil pár pořádných facek,
  aby poznal, jak chutná to, co si dovolil k mladíkovi, který jej kritizoval.
  Tento živočich nemá v PS co pohledávat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On má společnosti především vracet.
   To, že to byl (a je) škodič, poznáme snadno podle toho, že dvakrát dostal od mezinárodních zločinců titul Nejlepší ministr financí - tedy východní Evropy.
   Také si myslím, že je to psychopat. Takže on jinak nemůže.
   Až bude Den otevřených oken...
   Po letech mu můžu dát jednu plusku: právě on mně přesvědčil o magorovitosti Babišových registr. pokladen.

   Smazat
 3. Já Nové republice nerozumím. Václav Klaus, kterého špinili a špiní kde se dá, držel dluh v podstatě na nule a kdo mohl, tak mu házel klacky pod nohy. Když Špidlova vláda rozjela roční schodek na 100 000 000 000Kč a jeho zdroje jsou, tak Miloš Zeman tuším prohlásil, že se zbláznil. Je server Nová republika druhá strana stejní mince jako Kalousek, že tohle uveřejňuje??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klaus (vědomě a úmyslně!!!) rozjel superzlodějnu zvanou privatizace, byl předseda parlamentu, který nás zavlekl do NATO a prakticky ihned jsme se podíleli na genocidní agresi NATO proti Jugoslávii. VŠICHNI polistopadoví vládci by zasloužili to, co autor článku přeje Kalouskovi.

   Smazat
  2. Stačí se podívat na Ukrajinu, tam neměli kuponovou privatizaci a tohle mu nemůžou odpustit. Trpíme nedostatkem oligarchů.

   Smazat
  3. Pan bankovní úředník Václav Klaus udržel vyrovnaný rozpočet za cenu rozkradení výtěžku podhodnocené rychlé privatizace (byla varianta pozvoůné kontrolované privatizace, kterou tento diletant zavrhl) a rozkradení ostatních fondů (důchodového).

   Smazat
  4. Tak to pozor - bez schodku?
   Nezapomeňte, že přišel se třemi úspornými balíčky.
   Rozpočet byl skrytě schodkový - vyšlo mu to po použití jiné metodiky.
   A hlavně, z penzijního fondu si půjčil myslím 170 mld korun, které, podobně jako Topolánek, bez mrknutí oka nevrátil, protože o občana přec nejde. On to vše ví nejlépe.
   On sem nainstaloval svinský kapitalismus.
   On měl vlády národní zkázy a způsobil divokou privatizaci - podvod.
   On dal amnestii zločincům a ještě říkal, že by to udělal znovu.
   On způsobil nám všem mezinárodní ostudu krádeží pera.
   Kauzu IPB měl tehdy moc zvrátit, ale nezvrátil.
   Těžko s jeho kroky souhlasit, vyjít s tímto psychopatem bylo velmi těžké - ne náhodou mu jeho vlastní kolegové připravili Sarajevo.
   Až potom je možno hovořit o nějakých jeho zásluhách, například o jeho politice vůči Německu. Až potom. Je to náš špičkový zločinec, podobně jako Havel nebo Schwarz...

   Smazat
  5. Ano máte pravdu. Klaus se snažil v Česku rozjet to na co dojelo Řecko!!!

   Smazat
 4. Bohužel ,najde se ještě dost hloupých lidí ,kteří tyto grázlíky budou volit.Náš národ potřebuje dostat po palici aby se probudil.Jestli už není pozdě.Prezident už včera měl vyhlásít mobilizací.To co se na nás valí z jihu to policie sama nezvládne.A takový nýmand Kalousek by nás už neměl zajímat.Na co hlídá 350 vojáků prázdný Vrbětice,nebyli by víc třeba na hranicích?Jenže to by tomu nesměl velet komediant.

  OdpovědětSmazat
 5. Bohužel , Češi se s Kalousky , Šláfenberky a jim podobným zmetkům vypořádat nedokážou . Je to smutné . Dopadne to tak , že teprve až sem vtrhnou černé hordy tak ty je podřežou . Bohužel nás ostatní taky .

  OdpovědětSmazat
 6. Zatím žádný jiný politik (žvanil) nedostal v mediích tolik prostoru pro svý žvanění, jako právě bratr Kalolusek. Proč? Ten člověk, který zastavoval i letadlo v letu je jakýsi český Rasputin. Má ezoterický vlivy-a samozřejmě bude otráven, zastřelen, utopen a vsunut po led na zamrzlé Vltavě ( synonymum s Rasputinem, jenomže on byl vsunut do zamrzlé Něvy)

  OdpovědětSmazat
 7. Jste mohutně hloupý s těmi "černými hordami",můžete se už považovat za podříznutého.Černé hordy sem odnikud nepřitáhnou, ty už tady dávno jsou - no -hnědé, aby to bylo přesně.Ale jsou to také loupeživé, pologramotné hordy, hnusí se jim práce, a stát jim od roku 1990 nadržuje a jako živočišný druh je chrání. Dnes už jim dorůstají nejen děti, ale i vnuci - stává se z toho pokřivená chamraď,výrostci, kteří v létě vysedávají venku na lavičkách,řvou, obtěžujou, chodí v tlupách, přepadávají a kradou, a hlavně nadávají a pošklebujou se. Policajti nikdy nezakročí, protože se to nesmí. Ti naši hnědáci nám to jednou pořádně vykreslí, ti nám to spočítají, za to,že už je pětadvacet let živíme, slušně bydlí, a nic, ale vůbec nic nemusí dělat. Myslíte že nebudou řezat hlavy? Ha ha. To uvidíte.Ještě pár let...

  OdpovědětSmazat
 8. Kalousek je demagog, a velmi obratný manipulátor! V jednom rozhovoru uvedl, že Agrofert je největším příjemcem dotací a různé bla bla, a že vydělává jenom na dotacích. Z toho rozhovoru vyplynulo, že Babiš je vlastně největší zloděj. Toto se vlastně snažil vsugerovat do podvědomí čtenářů a posluchačů, neznalých problému. Nyní se podívejme na ten jeho výrok z jiné strany. Dostává-li firma nějaké dotace na zemědělskou výrobu, tak se dotace vyplácí podle obhospodařované plochy. Tak velí logika. Je li dotace na jeden hektar př. 1000 kč, pak je logické, že všechny firmy, které dotace čerpají, dostanou stejnou částku na hektar. A přímá úměra zase praví, že čím více hektarů, tím více dotací. Z tohoto příkladu je patrno, že je zde manipulace, protože klade důraz na to, kdo dostal nejvíce, byť je údaj pravdivý. Kdyby neměl Kalousek v úmyslu ovlivňovat neznalé, nezdůrazňoval by Babišovu osobu a hovořil by přímo o výši dotací, tak jak jsem zmínil výše. To se netýká jen dotací do zemědělství, to se týká všech dotací obecně. Jo, jiná píseň by byla, kdyby byly rozdílné sazby v jedné dotační položce, třeba na zmiňovaný hektar.

  OdpovědětSmazat
 9. Bratr Kalousek je věrný obraz ŘKC v Česku. Morave

  OdpovědětSmazat
 10. Kalousek má prsty v čachrech s japonskou Nomurou v kauze IPB (Nomura chtěla po ČR 120 mld. za zmařenou investici)
  Nezapomínej!!!!
  2006 – jedná o Paroubkově nabídce vytvořit koalici ČSSD a KDU-ČSL s podporou komunistů

  2006 – následně odstupuje z předsednictví KDU-ČSL

  2006 – stává se zastupitelem Bechyně s třetím nejvyšším počtem hlasů, lidé si na nic špatného nevzpomínají

  2007 – 2009 – ministr financí v Topolánkově vládě  Stomiliardová zakázka jediné firmě na odstranění starých ekologických zátěží. Je kritizován Transparency Internacional. Tendr vyhrála fa Mario Pedersen za 56,8 mld. Kalousek nabídku odmítl a přidělil ji jiné firmě. Škody byly napraveny jen z 26 %.  2008 – 2009 připravuje (s Janotou) nejschodkovější rozpočty ČR v historii (107, 187 mld.)

  Povolení internetového sázení.

  Liknavý postup v kauze bytů OKD.

  2009 – odchází z KDU-ČSL a zakládá s podporou knížete Schlafenberga TOP09; lidé mu to zbaští

  2010 – znovu ministrem financí v Nečasově vládě

  Fa Orgapol se soudí s Kalouskovým MF o 70 mio. za dodanění 11 mio. sponzorského daru TOP09

  Liknavé řešení 0,5 mld. Vondrovy kauzy ProMoPro

  Liknavý postup v kauze desítek miliard korun na švýcarských účtech

  2011 – 2012 navzdory předvolebním slibům zvyšuje daňovou zátěž obyvatelstva a programově brzdí ekonomiku. Zvyšuje chudobu obyvatelstva.  Možná jsem nezvolil nejlepší název článku. Možná jsem měl napsat: český Armand Jean du Plessis, kardinál Richelieu, král intrik, nebo soudobý Niccolo Machiavelli. Má prsty ve všem, co jen malinko smrdí penězi a mocí.  Nejsem dalek tvrzení, že většího škůdce republiky těžko pohledat… A to těch kandidátů je až až.


  ZDROJ: Petr Závladský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.