Reklama

úterý 14. července 2015

Dobrovolnické prapory dorazily do Kyjeva

Dobrovolnické prapory dorazily do Kyjeva14.7.2015  První zprávy
 
Zástupci čtyř ukrajinských dobrovolných praporů podpořili protestní extremistickou organizaci Pravý sektor.
Zástupci ukrajinských jednotek dobrovolnických praporů Ajdar, Azov, OUN a Tornado se připojil k protestu extremistické organizace Pravý sektor, která již třetí den protestuje vv blízkosti budovy prezidentské administrativy v Kyjevě, informuje televizní kanál "112 Ukrajina".

U budovy prezidentské administrativy Ukrajiny demonstranti postavili polní kuchyně a zapálili svíčky na památku zabitých v Mukačevu..

Minulou sobotu členové Pravého sektoru oznámili na dobu neurčitou protestní akci v Kyjevě v blízkosti správy ukrajinského prezidenta v souvislosti s událostmi v Mukačevu. Demonstranti tvrdí, že nezastaví svůj protest až do odvolání ministra vnitra Ukrajiny Arsena Avakova a vedení ministerstva vnitra v Zakarpatské oblasti.

"K této akci se připojily další dobrovolné prapory, zejména,Ajdar,Azov,OUN a zástupci dobrovolnického praporu Tornado. Na místě akce jsou postavené polní kuchyně, stany, na ulici vybírají peníze na doplnění . zásob potravin, dále demonstranti zapálil svíčky na památku zabitých v Mukačevě " říká novinář z televizního kanálu "112 Ukrajina".

Dobrovolnické prapory se stahují z Donbasu, jdou na Kyjev?

V sobotu v Mukačevu zde podle vládní verze zaútočili bojovníci Pravého sektoru v prostorách sportovního oddílu, policie je obklíčila. Připomeňme, že v přestřelce mezi policií a místními podnikatelskými strukturami byli zabiti tři ozbrojenci a jeden civilista a 14 lidí bylo zraněno. Velitel Pravého sektoru v Zakarpatské oblasti Saško Alexander řekl, že policie na ně zahájila palbu bez varování.

Bojovníci Pravého sektoru tři dny před incidentem obsadili hraniční přechody v Zakarpatské obkasti, aby prý zabránili pašování, jak se uvádí v jejich prohlášení, když na to vláda nestačí a místní orgány na to nestačí.Šéf Pravého sektoru Dmytro Jaroš vyzval k rezignaci celé vedení mocenských struktur Zakrapatské oblasti i ministra vnitra Arsenije Avakova.

Dmytro Jaroš vyzval ostatní příslušníky Pravého sektoru, aby podpořili své bratry ve spravedlivém boji. Podle něj mocenské struktury v Zakarpatské oblasti selhaly.


(rp,prvnizpravy.cz,tv112,ria,foto:arch.)

5 komentářů :

 1. Fašisté z UA se budou vrzy stěhovat do EU, jsem zvědav jestli naši pisálci budou nadále vykřikovat, že ta žádní náckové nejsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KORPORACE A BANKY POD MASKOU EU USILUJÍ O NAŠE ZADLUŽENÍ A PODOBNĚ JAKO V ŘECKU

   mají za cíl převzít naše aktiva a státní majetek,zrušit demokracii a DE FAKTO zrušit státy,které mají existovat pod bičem korporací.Vzorem je nyní zfašizovaná UKRAJINA,kde mizi jakékoli spravedlnost,výrobu fašistických zákonů převzaly tajné služby USA kdy OBAMOVO NWO už za situaci s vytvářením chaosu převzalo plnou odpovědnost a vede svět k válce..

   Smazat
  2. Dříve se NWO nazývalo "Třetí říše", i cíle mají stejné.

   Smazat
 2. když srovnáš jak se chovají USA a jaké používají praktiky, tak se nechá říci, že žák překonal mistra (třetí říši).
  Tak ono se není co divit, když většina fašistů skončila v USA, nebot´měli užitečné vědomosti

  OdpovědětSmazat
 3. Rozpor mezi státní mocí a udatnými bojovníky za demokratickou Ukrajinu, jistě taky finančně podporovanou státem, kdo jiný by je platil(!), nebo jsou taky na dovolené? Vsadím se, že časem se přijde na to, že za to může Putin.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.