Reklama

pátek 24. července 2015

Dvě cesty – jeden výsledek

Béda
24. července 2015 Outsidermedia

Světový parazit se rozhodl ovládnout bohatství světa.
V zemích, které mu nekladou odpor, jde na to parlamentní cestou. Přisvojuje si bez násilí jejich bohatství – zdroje, půdu, veřejnou infrastrukturu, státní penězovody, finanční systém, s penězi mizí a postupně zadlužuje země i jejich obyvatele.

Země, jejichž politici mu nejdou na ruku a nemůže je vykrást pod hrozbou vydírání ani sofistikovanými nenásilnými způsoby propracovanými ve státech prvního typu se zavedeným parlamentním systémem a zkorumpovanými politiky, nechá pro své zájmy vojensky napadnout, anebo v nich skrze páté kolony nechá provést zinscenované převraty. Pokud se k jejich bohatství nedostane nenásilně, zkouší se k němu dostat násilím. Když se mu to nepovede, bohatne na násilí – na dodávkách zbraní do válečných zón, obchoduje s válečníky a přiživuje konflikty.

Výsledkem v obou případech je bohatnutí světového parazita. Bohatne na vykrádání a zadlužování států, ve kterých neprobíhá válka, i na válce ve státech, ve kterých válka probíhá. Obyvatele států, ve kterých válka neprobíhá, nutí skrze jejich politické „reprezentace“ platit náklady na své války i na jejich důsledky. Třeba na migraci.

Závěr: V jedněch zemích podnítil dlouhotrvající násilný konflikt, na kterém bohatne, ve druhých zemích, které vykradl a zbídačuje, zakládá potenciální dlouhodobý konflikt. V obou případech dál bohatne a tahá figurkami na šachovnici historie.

12 komentářů :

 1. Holt ti co slezli ze stromů v 9. století nemají velké šance proti koncentraci moci proti těm co je vyhnali z Egypta, vyhnali z Babylonu, rozdrtili a rozmetali Římané. Jak mi tvrdila moje Oma,"Za blbost se platí!"

  OdpovědětSmazat
 2. Jenže i to světové kurvítko je ovládáno pouze několika sty nejbohatších rodin planety země. Několik miliard lidí jim v tom nedokáže zabránit. Jen tupě čekáme na svoji redukci na "zlatou miliardu" otroků, což je jejich cíl.

  OdpovědětSmazat
 3. Jedna možnost jak zamezit parazitování světového parazita je nastolení nového světového řádu. Jedna varianta nastolení nového světového řádu je uvedena v článku, který byl zveřejněn např. na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětSmazat
 4. Ano,přesně...
  Hned jsem to rozeslala...
  jituš

  OdpovědětSmazat
 5. USA jsou jenom současným hlavním nástrojem světového parazita (loutkovodiče v pozadí) při prosazování jeho zájmů. Zájmy USA a zájmy světového parazita se do velké míry překrývají, proto hrají svou politickou hru doposud unisono. Dalšími nástroji světového parazita jsou kupř. NATO, MMF, SB, FED, ECB, ratingové agentury, financované páté kolony v různých zemích.... Světový parazit je globálně rozprostraněn, nyní se sídlem převážně v západních zemích - největší část je usazena v USA, které mu poskytují nejlepší servis a je velice flexibilní. V případě potřeby při změně podmínek je schopen velice rychle přesměřovat svůj kapitál do jiné země, která nahradí USA v úloze hlavního nástroje k prosazování jeho zájmů. Světový parazit nemá výlučně mononárodnostní ani monoetnický charakter. Patří k němu nejmocnější špičky světové oligarchie, které využívají najmocnější imperialistické státy (jejichž politické špičky korumpují "sponzoringem a lobbingem, financováním volebních kampaní..." anebo vydírají k prosazování svých zájmů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jako v té pověsti o prazském Golemovi:Moudrý rábbi si splácal z hlíny obludu (USA),která mu teď slouží a dělá za něj všechnu potřebnou dřinu a špinavou práci a k tomu,aby ho mohl ovládat si vymyslel a zhotovil tu kuličku,co se jí říká "šém" a co se v tom filmu s Werichem o ni furt ti darebáci prali.......a tak to bylo i s tím "šémem" k americkému Golemovi......
   Kdysi byla taky kulatá,ale koule to nebyla a byla placatá a z ušlechtilého kovu,dnes je jen papírová,zelená a čím dál dostává odstín poněkud do hněda.....No a tím "šémem/dolarem" doposud ovládal nejen Golema,ale i celý svět.Jenže v poslední době to přestává fungovat a hrozí,že ten šém úplně ztratí moc i nad Golemem,který už přestává být tím,čím se zdával bát a vypadá to,že se rábbimu utrhne ze řetězu a podle některých příznaků se rábbi spíš bude chtít neposlušného Golema nějakým způsobem zbavit.....Možná má v sobě zabudované samodestrukční zařízení......to by byla ta lepší alternativa.....

   Smazat
  2. To nemá chybu!

   Smazat
 6. http://www.noveslovo.sk/c/Sergej_Glazev_Zmena_lidra_a_kognitivna_zbran

  OdpovědětSmazat
 7. 1:26 krachuje USA system,bohatnou v USA vybrané rodiny a jen díky tomu,že jako servis používají státní aparát, takže ,,práce'' státu se zdražuje, čímž se zvedají daně a chudne pracující Amerika.Ale to vystudovaný feminista jako ty nepochopí,neb je k tomu zapotřebí malá násobilka.Václav Pražák.

  OdpovědětSmazat
 8. 1:26 neflákej to!! Máš tam komouše,dementa a kde je Putler?

  OdpovědětSmazat
 9. Lépe už tento sofistikovaný a špičkově propracovaný systém, který šlape jako velmi dobře namazaný stroj, popsat nelze. Palec nahoru pro autora článku.
  Otázkou zůstává, zdali se Číně a Rusku podaří zbořit tento otrokářský systém a zdali se poučí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.