Reklama

neděle 12. července 2015

Fízlové se prý suverénně prohánějí čímkoliv eletronickým. O tom, jak funguje sledování nepohodlných osob, se rozepsal Petr Hájek


12. 7. 2015 Parlementní listy
 
Někdejší spolupracovník exprezidenta Václava Klause a šéfredaktor Protiproudu Petr Hájek komentuje nové informace v aféře WikiLeaks, které ukazují, že česká policie špehovala komerční banky i zpravodajské servery včetně Protiproudu. Česko se tak definitivně zařadilo mezi vyspělé státy. Špehování policií i u nás dosahuje západní úrovně. Otázkou je, zda jsme si něco takového v roce 1989 přáli. 

„Mezi tajně ‚nabouranými‘ pomocí virů je také internetový deník ParlamentníListy.cz. Na jeho technické bázi funguje právě Protiproud – podle některých informací hlavní objekt zájmu tajných služeb. Nezbývá, než poděkovat lidem kolem Juliana Assange za upozornění: Fízlové se vám bez vašeho vědomí prohánějí vším, co má elektronickou podobu. Zprávu o tom přinesly včera Novinky.cz. (Seznam.cz je totiž také na seznamu sledovaných),“ píše Hájek.
Autor podotýká, že se česká policie skrze některé počítačové experty zajímala také o prodejce hraček, zahradních tújí či daňové poradce. Policie to přiznává, ale obratem konstatuje, že k tomu docházelo vždy jen se souhlasem soudu při sledování podezření na trestnou činnost. A Hájek uznává, že prodejci tújí jsou určitě velmi nebezpeční.

Celý text ZDE

Pracovníci Protiproudu prý vědí, že jsou sledovaní, a to nejméně od doby, kdy psali o pozadí pádu vlády Petra Nečase, za nímž je prý třeba hledat zájmy USA a dostavbu Temelína. Server je prý sledován také proto, že nedští oheň a síru na Rusko, jak je v poslední době na Západě zvykem. A z toho mají noví bolševici tentokrát sídlící ve Washingtonu a Bruselu obavy. O to víc si prý Hájek cení rostoucího počtu čtenářů Protiproudu a občasných darů od lidí a firem. Tuto důvěru nehodlá zklamat a dál pracovat a rozkrývat, jak sám říká, lži.

Vliv na Klause? Směšné, říká Hájek

„Je to poprvé, kdy můžeme naprosto konkrétně doložit, že náš vlastní stát – za naše vlastní peníze (Protiproud i ParlamentníListy.cz poctivě platí daně) se k nám chová jako ke ‚třídním nepřátelům‘... Čím jsme JIM tak nebezpeční, že na nás jako nejsprostší hackeři – zbaběle krytí širokými rameny státu – nasazují udavačské ‚viry‘? Vlastně se tím ani netají – žijeme přece ve ‚svobodném a demokratickém‘ státním zřízení,“ konstatuje dále šéfredaktor Protiproudu.

Hájek si v této souvislosti všímá i působení novinářky Sabiny Slonkové, která krátce vedla Andreji Babišovi MF Dnes a dnes vede server Neovlivní.cz, který Hájek překřtil na Neo Vlivní. Tento server je prý placen Američany a dnes ve spolupráci s CIA a BIS vyytváří seznamy „nepohodlných osob“, na nichž se ocitl i sám Hájek jako osoba, která může mít vliv např. na exprezidenta Václava Klause. Tomuto názoru se ale Hájek jen směje, neboť existuje jen jeden člověk, který dokáže ovlivnit exprezidenta Klause, jmenuje se Václav Klaus.

19 komentářů :

 1. Primitivni paranoidni blb Hajek hleda agenty CIA i pod posteli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud sis toho při "čtení" článku nevšiml, tak je řeč o české policii.

   Smazat
  2. Odbor závadových osob nám chodí na demonstrace a pietní akce, fotografuje nás, někdy osobně přijde i pak plukovník Janda. Lezou nám už léta do počítačů, šmírují poštu atd.atd. - a to jen proto, ž kritizujeme NATO za zločiny, kterých se dopustilo v bývalé Jugoslávii, nechceme uznat anexi Kosova a konfrontovali jsme Albrightovou s jejím vlastním dílem. Prostě u nás je asi málo mafiánů, že má policie takovou péči o nás.

   Smazat
  3. K fízlování a šmíringu používají produkty amerických firem - především Microsoftu - Windows, Word, potom Skype a Facebook - s tím musíte počítat. Doporučuji přejít na Linux.

   Smazat
  4. Tys to nečetl, viď? Když někdo šmíruje, tak šmíruje, to neokecáš.

   Smazat
  5. Pan Hájek je dle mého mínění to nejlepší, co otvírá oči proti oficiálnímu zločinnému proudu. Jediný jeho článek nepamatuji, že by byl nepovedený, neobjektivní, nepodnětný a nepřekvapující. Pak je mezera a pak jsou ostatní.
   Chápu, že primitivním antikomunistům to "nějak nesedí", mezera je nekonečná, ale sexuálního ukojení v tomto médiu bez kritického myšlení neobdrží. Možná souzní s denní husou Němcovou nebo bývalým komořím Schwarz... .
   Genetické inženýrství je běh na několik století.

   Smazat
  6. Chujmere,zas papouškuješ debility knížete Poserpliny jeho přítele Mirečka chemika?

   Smazat
 2. Kdo nevěří, nechť se stane kritikem USA a naší BIS. Za několik dní se budou dít podivné věci. Kdosi vám bude cosi nabízet, jen aby se dostal přes váš práh, bude vám chodit pošta s rozlepenými obálkami, budete dostávat podivné maily, bude vám volat neznámý, s neznámým číslem, na které se nelze dovolat zpět.
  Já už jsemna to zvyklý a co vy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vis ze jo, paranoidni komunisticky blbe. Mas agenta CIA pod posteli.

   Smazat
  2. Martin von Brünn.
   Jakým soudem soudíš, takovým budeš souzen, blbe z trolova. Inteligent Service provádí destabilizace vlád a ne šmíring, ty anonymní troubo.
   Americké společnosti Google, Skype, Widle ... jsou povinné sdílet databáze pro potřebu federální vlády a výrobci HDD musí umožnit použití zadních vrátek pro kontrolu obsahu... Ale to ty anonyme určitě víš.

   Smazat
  3. Anonymní13. července 2015 8:06
   Komunistům nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
 3. Souhlas, až na to, že tedy Neovlivní nejsou vlivní ani za mák. To by si přáli, ale takových tady je, co si myslí, že nosí maršálskou hůl v torně. Masírováním v ČT se z hůlky kouzelníka Pokustóna maršálská hůl nestane.

  OdpovědětSmazat
 4. Až na to, že má pan Hájek pravdu. Stačí všude ty kamery,ve výrobních halách a obchoďácích i na WC, akorát nejsou ve smradlavých, počmáraných podchodech, na hřbitovech - proč? Protože ve skutečnosti nikdo nemá zájem pochytat grázly, kteří ničí fasády domů a podchodů -a všude - hnusnými čmáranicemi, nebo kteří rozbíjí pomníky na hřbitovech, berou urny, vysypávají popel zesnulých a obaly nosí do sběren. Takový HNUS zde nebyl od středověku, ale pořád si nadáváme, že jsme "vyspělá země" - spíš vyčpělá. Mravnost, morálka, slušnost, vkus, občanská úroveň - vše vyčpělo. Ale všude jinde jsou kamery, kostely jsou zamřížované, do státních úřadů se chodí přes elektronické závory ( a nově i do základních škol) a v úřadech pro sociální věci pobíhají po chodbách fízlové v kuklách a vrčí tam psi jak v koncentráku - čím se to liší? Že tam zatím ještě nikde nefouká cyklon B?

  OdpovědětSmazat
 5. vlast tě (8:06) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětSmazat
 6. A jak si troufá parchant jeden anonymní. Jak sprostě uráží a nadává - zbabělec připosranej. Když mu nehrozí žaloba pro urážku na cti, ani to,že mu někdo rozšlape tu jeho sprostou držku, tak si jí holt roztahuje. Kdyby za tyhle sprostý urážky byly taky tresty, plno hovad by z diskuzí odpadlo, protože mají potřebu jen sprostě urážet - ne diskutovat. Synonymum s Pepkem Vyskoč mu píšete v diskuzích zbytečně - to blbé, tupé,sprosté hovado stejně neví co je to za postavu, jeho inteligence mentála s pěti obecnými pomocné školy na něco takového nestačí. Normální člověk by se urazil, tohle hovado na to nemá. Uráží druhé, to jo, ale urazit jeho Pepkem, což byl proti němu hodnej, postiženej člověk, to nemůže nikdy vyjít.Přece vidíte, že se zde vyskytuje denně se svými prasečinami. Pokoj bude, až nějaký orgán přijde na to, jaký hnus se šíří prostřednictvím on-line zpravodajstvím ( spíše komentáři) a zakáže to. Sprostí kašpaři a zajištění důchodci se budou muset rajcovat něčím jiným. Možná začnou sledovat zase televizi, a kopat u toho vzteky do svých psů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak mu tu sprostou drzku rozdrt.,...A zoluj ho,..!!! Vsak mame zakony, ne??!!!!Vsak se podivejme,na ty NASE zakony..!!!Uz s tim proboha neco udelejte,to neni ani mozne,si tak nechat srat na hlavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 7. Díval jsem se pod postel a agenta CIA tam skutečně nemám, že Pošta řízená Ministerstvem vnitra má svoje informátory málokdo ví. Že mobilem lze zjistit souřadnice pobytu vlastníka, ani nemusí vlastník vědět. Po ulici běhá fůra soukromých oček, kteří pracují i pro zahraniční rozvědku, to taky málokdo ví. Pokud se třikrát připojíte k nějakému servru, lze snadno dohledat obec, případné přesnější místo, kde máte sídlo, pak už stačí nějaký vrak automobilu pod vaším oknem s odposlouchávacím zařízením. Že lze provádět odposlechy i přes zavřená okna, to snad ví i ten paranoindní pomocník pravého sektoru z 8.06.

  OdpovědětSmazat
 8. Dnes už úplně každý si nosí s sebou v kapse cizího agenta, který ho špehuje ve prospěch úplně někoho jiného. Velmi směšná je rovněž skutečnost, že toho špeha si platí každý sám ze svého a nikoliv špehující strana. No, není to nádherně zařízeno ? Ovčane, plať, plať !

  OdpovědětSmazat
 9. Fakt jak v 1984. Velký bratr tě sleduje. A třeba když jsem byl u rodičů, viděl jsem v televizi, protože doma ji nemám, zanícenou reportáž o tom, jak hrdinné Lotyšsko se připravuje na válku se zlým Ruskem. Připadalo mi to úděsné a dost za hranicí dobrého vkusu. Ale bylo to do jisté míry poučné, viděl jsem pětiminutovku nenávisti, jak o ní psal G. Orwell. Jen nemáme Goldsteina, ale máme Putina.
  A to hnusný fízlování, to podle mě překračuje všechny meze! Mimo jiné jsem zaznamenal, že byl šmírovaný web dTest, proč asi? Když se tohle děje a každý je pod "laskavým" dohledem, pak lidi nemusí divit, že se jim zakusují počítače a mobily, když tam na pozadí běží takový svinstvo. Skoro mě napadá, jestli je vůbec legální, nebo morálně obhajitelné vytvářet takové programy.
  A ještě k 1984, bylo tam jedno z hesel, že otroctví je svoboda. Asi ano, když většina lidí na tohle odvětí, že nic zlého nedělají, proto jim šmírování nevadí a mají mě za blázna, když si o tomhle dovolím ztrácet čas.

  -A vzkaz všem, co třeba sledují mě díky návštěvám tohoto webu: Jste lidský póvl a já vám z celého srdce vám přeji metastázy a dlouhou a bolestivou smrt!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.