Reklama

středa 22. července 2015

Gratulace a sláva lidu a vládě Holandska!!!

Martin Nav 
22.7.2015  CzechFreePress

Holandsko, které má 6 % muslimského obyvatelstva, je od ledna nuceno utlumit svůj program “multikulturalismu”. Holandská vláda má po krk toho, jak je hanobena muslimy a proto opouští zmíněný model soužití.

Po dlouhém období "multikulturalismu", které nepřineslo nic, kromě povzbuzení muslimské imigrace a vytvoření paralelní společnosti, která škodí zemi, objevuje se teď nový projekt, který předložil parlamentu ministr vnitra Piet Hein Donner 16. června loňského roku a říká:

«Vláda sdílí nespokojenost holandského lidu s modelem multikulturní společnosti v Nizozemsku a vyjadřuje svůj záměr zaměřit své priority na základní hodnoty holandského národa.

V novém systému integrace budou hrát holandské hodnoty hlavní roli a proto vláda nebude dále trvat na modelu multikulturní společnosti.


Následuje poznámka:

"Přísnější integrace je nyní naprosto oprávněná. Proto se musí říci vládě a všemu lidu, že taková orientace je absolutně nutná, protože holandská společnost je v bodu rozkladu holandské identity a holanďané se už necítí “jako ve vlastním domě”.

Nová integrační politika bude pro přistěhovalce mnohem náročnější.

Na příklad, přistěhovalci se povinně budou muset naučit holandsky a vláda bude mít účinné donucovací prostředky proti přistěhovalcům, kteří ignorují hodnoty země a neuposlechnou nizozemského práva".

Nizozemská vláda také zastaví poskytování zvláštních dotací pro integraci muslimů (kteří ji tak jak tak ignorují). Podle Donnera, "není možné, aby se vláda nebo lid přizpůsobovali imigrantům".

Tento projekt počítá s vytvořením dvou zákonů, které za prvé zamezí fingovaným sňatkům a za druhé zavedou přísná opatření k muslimským přistěhovalcům, kteří snižují možnost najít si práci tím, že nechtějí ustoupit do svých zvyků v oblékání.

Obzvláště se Vláda chystá zakázat používání všech druhů oblečení, které zakrývají tvář, jako jsou velo, burka a džiháb a to vše od ledna 2015.

Holandsko si uvědomilo, možná trochu pozdě, že by její multikulturní liberalismus mohl proměnit jejich zemi v teritorium “muslimských kmenů “, jejichž hlavním cílem je zničit národ, který jim poskytl přístřeší a jeho vlastní holandskou identitu.

Budoucnost světa, jak jej známe, je ve vážném nebezpečí a z tohoto důvodu je velmi žádoucí, aby Australie, Spojené Království, Kanada, Begie, Francie a USA přijaly tuto iniciativu a učinily konec světovému bujení muslimstva, které nerespektuje nic a nikoho. Toto opatření je velmi potřebné, jinak za dvacet let náš západní způsob života přestane existovat.

Gratulace a sláva lidu a vládě Hoandska!!!

14 komentářů :

 1. No vida . Pozdě ale přece ! Co na to zablekotá ozubená pleš Sobotka ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dalsi komedie..a proc potom jejich vlada,stejne jako nase schvalila volebni pravo pro cizince????????

   Vymazat
 2. Jestli velkokapitál ty muslimy v Holandsku potřebuje, tak to druhému germánskému kmeni brzy vysvětlí. A Holanďani krásně sklopí ocas a zmlknou. A budou si multikulti opět pochvalovat, možná budou i mlaskat.

  OdpovědětVymazat
 3. To se dalo čekat . Švédi a Holandané nechcou makat, tak si tam tahaj pakáž ako za dob otrokářu .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A robia za nich, to by som rád vedel? Ani cigán nerobí, hoci toto je oveľa väčšia hrozba pre majoritu!

   Vymazat
 4. Bakala má tisíce volných bytu pro muslimanskou klientelu .

  OdpovědětVymazat
 5. je to planovane, ucel splnen....
  vsechno komedie, luza je okradana, ztraci svobodu a oslavuje...

  OdpovědětVymazat
 6. U nás si počkáme až se s imigranty dostaneme do stejného stadia jako jsou Holanďani dnes . Pak se teprve potom možná začne něco řešit . Jen aby to nezačali potom řešit sami musulmani pomocí práva šaria . Jako prvním by potom měli uřezat hlavy dnešním politikům ve Strakovce .Jenže to se asi nestane protože ti už budou mít jiná jména .
  Například Mohamed Sobotka , Mustafa Bělobrádek atd ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vsadím se,že už teď z nich má polovina obřízku a psát z prava do leva pro ně bude malina,jsou na to zvyklí....

   Vymazat
 7. Mammeluk al Zaorálek, Aiša Tomin

  OdpovědětVymazat
 8. Jen jestli je to pravda ,USA zadupe a Holandani stáhnou ocas

  OdpovědětVymazat
 9. Občan, který nemá Státní občanství té které země nejméně 18 let,nemůže mít VOLEBNÍ PRÁVO !!! Jinak se může stát, že 2 roky před volbami sem nakluše sto tisíc přivandrovalců, všichni půjdou volit a už nám budou poroučet, protože vytvoří vandrovní vládu a jsme v .....!

  OdpovědětVymazat
 10. Pane z 13:20
  Zřejmě si neuvědomujete , že v Kocourkově jde všechno . Jen se musí chtít . A to Havloidi chtějí a snaží se .Ovčané jenom zírají .

  OdpovědětVymazat
 11. Tako tenhle článek je hodně mimo. Ověřte si alespoň základní informace než něco zveřejníte a začnete klamat lidi. V roce 2014 například Donner nebyl ministrem vnitra a když začnete jenom trochu zkoumat tak je to výcuc z článku http://www.gatestoneinstitute.org/2219/netherlands-abandons-multiculturalism

  KTERÝ JE Z ROKU 2011!!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.