Reklama

úterý 7. července 2015

"Hlas Izraele": Arsenij Jaceňuk vyzývá celý svět, aby bránil USA před Ruskem


7. 7. 2015      zdroj
V předvečer návštěvy mezinárodní investiční konference v USA, která se má konat 13. července, učinil ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk halasné prohlášení. A sice, že celý civilizovaný svět se musí semknout kolem Spojených států na ochranu jejich globálního ekonomického a politického působení proti agresi Ruska."Rusko aspiruje na světové vůdcovství," citoval Jaceňukova slova moderátor rozhlasové stanice "Hlas Izraele" Tedi Sandler v rozhovoru, který poskytl korespondentovi rozhlasového vysílání.

"Všichni vidíme úsilí Ruska stát se globálním hráčem na světové scéně, a to způsobuje velké riziko jak pro evropské státy, tak i pro stávající hospodářskou a politickou roli Spojených států v celém světě. Všechny civilizované země se musí sjednotit kolem země, která jim mnohé dala, aby se postavily na odpor Rusku, které zpochybňuje vůdcovství USA mezi všemi státy na světě," řekl Jaceňuk.

"Pozvání účastníků nadcházející konference je na americké straně. Podle jejich složení bude možné pochopit, od kterých evropských politiků USA očekávají ochranu svých zájmů," podotýká ironicky Tedi Sandler.

Pro Novou republiku vybrla a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Když připustím, že toto vypustil ze svých úst střízlivý člověk, pak tedy mohu pochybovat o jeho psychickém zdraví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A coby tak řekl, kdyby byl vožralej?!

   Smazat
 2. Naopak, má střízlivé hodnocení.USA se budou před světem už jen bránit a to je dobře!

  OdpovědětSmazat
 3. A pak že nová Ukrajina nemá žádný potenciál - jen se podívejte, kolik komiků dává světu. To nemluvím o tom, jak chce krmit celý svět. V Kyjevu by pak dnem i nocí vykládali vlaky narvané penězi. Hezký sen.

  OdpovědětSmazat
 4. Už nadpis ponúkal nádej, že bude sranda, ale nie vždy sa dá podľa nadpisu odhadnúť ďalší text. Môže aj nas-štvať či privodiť nevoľnosť.
  Tento raz som to odhadol správne.
  Tiež sme mali v našej politike jemu podobné "osobnosti", ktoré už vopred zaručovali na obrazovkách zábavu (Migaš, Ľupták, Slota, ...)

  OdpovědětSmazat
 5. Kdy ho vlastní lid zahubí?

  OdpovědětSmazat
 6. Oni nemají na Ukrajině blázince?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale mají! Jmenuje se přece "Nejvyšší rada Ukrajiny" a vláda Ukrajiny!

   Smazat
 7. copak by měl říkat americký občan, když si jede do své druhé vlasti pro pomoc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro upřesnění - má kanadské občanství, ale vzhledem k podřízenosti Kanady je to pouze formalita

   Smazat
 8. Pravdou jest, že Rusko zpochybňuje vůdcovství USA a to seJaceňukovi samozřejmě nelíbí. Na každou s... se vaří voda. Fanatický nacionalista (fašista) s kanadským občanstvím si přivolává osud Mussoliniho. Až nastane vhodný čas, tak ho chlebodárci odstraní stejně rychle jako předchozí vládu po vzoru "Kdo s čím zachází, s tím také schází".

  OdpovědětSmazat
 9. Super plán je posilování vojenské přítomnosti USA v Evropě. Vydávají to jako "pomoc k obraně před rozpínavým Ruskem", ale spíš to je proto, kdyby Evropané dostali rozum, tak aby jim bylo čím dát po demokraticku po hubě a to je prima, že jim to žereme. Aspoň půjdem na porážku se zpěvy a tanci a nejsme stresovaný. Bandera volá za mír, svobodu a demokracii v boj!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Nikdo už se ani nenamáhá vymýšlet nějaké rafinované lži, prostě se jen z bílé udělá černá a obráceně. Nejdůležitější je to dělat vytrvale a masově. Výsledek se pak určitě dostaví.

  OdpovědětSmazat
 11. tento sympaták leze neustále usa do řiti

  OdpovědětSmazat
 12. Jacenjuk je dement a hanba svojho národa. Nazval by som ho aj opičím potratom, ale to by som asi urazil opicu. Kto videl jeho video z jeho mladosti, keď ešte liezol Rusom do zadku, tak vidí, že tento psychopat je schopný všetkého.

  OdpovědětSmazat
 13. Jaceňuk je věrný sluha černého pána v Bílém baráku .

  OdpovědětSmazat
 14. bílý sluha černého pána:-) ...kam ten svět dospěl???

  OdpovědětSmazat
 15. Je to TOP ZMRD odrbal UKROU nebojtesa nasi europski bratia nam pomozu ha,ha,ha.

  OdpovědětSmazat
 16. Amíci mají všude své Kalousky.

  OdpovědětSmazat
 17. Je totální chybou Putina že tyhle Kyjevské kreatury ještě žijí v Číně by byl proces krátký a efektní KE ZDI !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.