Reklama

pondělí 6. července 2015

Jak vydělávají nevládní organizace,, na pomoci"běžencům...Suma sumárum přes půl miliardy! To se žije za korunky daňových poplatníků...

Břetislav Olšer
6. 7. 2015   blog idnes 
Tak, kolik nacpe český stát do Romů a jejich organizací, to už víme z předcházejícího příspěvku na NR, teď ještě kolik si vydělají jiné nevládní organizace na „pomoci“ běžencům:


Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,- Kč

Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,- Kč

Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,- Kč

InBáze 10 565 144,- Kč

Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,- Kč

Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,- Kč

Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,- Kč

META, o.p.s. - Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,- Kč

Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,- Kč

Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,- Kč

MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,- Kč

Charita Česká republika (pozorovatel - nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)

Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno

Slovo 21, z.s. 25 148 073,- Kč

AMIGA, z.s.(pozorovatel) nedohledáno

La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,- Kč

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,- Kč

Suma sumáru a máte tady přes půl miliardy... To se to žije za korunky daňových poplatníků...

Kouzelník a Rom umí kouzlit. Kouzelník řekne: Abrakadabra a má v ruce králíka z klobouku, Rom řekne: Diskriminácia a hned má sociální dávky, byt i auto. Alláhu akbar, kdo vykouzli běžencům zrušení Schengenu a konec křesťanství v Evropě...? Firma Barroso & Tusk to zařídí...
Inu, kdepak je tady ten prďola, co tu točí pivo, aneb doktor Chocholoušek má zkrátka narváno od pobíračů sociálních dávek...

4 komentáře :

 1. Václav Moravec má zřejmě některé občany České republiky za hloupé a vyplašené ovce.
  http://lubomirkvapil.blog.idnes.cz/c/468414/vaclav-moravec-ma-zrejme-nektere-obcany-ceske-republiky-za-hloupe-a-vyplasene-ovce.html

  OdpovědětSmazat
 2. A tak už pěkně dlouho čekáme na to,kdy si pan Moravec pozve na nedělní poledne do ČT1 některého zmocněnce pro cikány a konečně se dozvíme,jaké že to cikáni berou dávky z našich daní.Mohl by se ho také zeptat proč máma smoživitelka s dvěma dětmi musí dětem do šk.tábora vybavení platit ze svého a cikáni dostanou vše od měst.úřadu zadara.

  OdpovědětSmazat
 3. I ty matky samoživitelky mohou být finančně zdatné. Ten tábor jim zaplatí sociálka, ony odnesou na sociálku OTCŮV nedoplatek za elektřinu (platí sociálka) a mne se pokouší pomocí série urážek vyprovokovat k útoku.(,,nezávislá svědkyně" schovaná na schodišti).
  Provokace se sice nepovedla (příliš průhledné), ale matka porodila dvě děti, s žádným z otců ve společné domácnosti nevydrží, občas má noční návštěvy dvou pánů. Dceři je sedmnáct a končí základní školu. I syn bude končit ve vyšším věku.Retardován není, ,,retardaci " zařídila matka. V USA jsou děti osamělých matek přednostními kandidáty nápravně výchovných zařízení. Alkohoilismus matky asi nepřekvapuje, stejně jako spotřeba cigaret. Matka volí materiálně nejpohodlnější život. (jistě jsou i jiné osamělé matky, které se starají, seč mohou).

  OdpovědětSmazat
 4. Stačí, když si založíte podobnou sračkovitou společnost a požádáte o dotace - nazvat to o.p.s. což znamená obecně prospěšná společnost, a pak už musíte sehnat dost cikánů a sociálně vyřazených a udělat pro ně jakýsi program - to je jedno jaký. A půjdou vám dotace. Je to jednoduchý a kdo přišel na to, do jakých chcípáren bude tento bordelstát strkat peníze, už dávno takové pohlcovače peněz založil -viz příspěvek. Tak dokud to jde, a dokud se nějak nezavíčkujou aby kolem tohoto výnosného koryta nepřibývalo dalších prasat, šup šup -zakládat prospěšné společnosti pro integraci nepřizpůsobivých, chudých a emigrantů ať nějakej ten milionek taky schmátnete. Všichni musejí být tvární - jako majitelé ubytoven. Schrastili staré barabizny, navozili do ČR cikány z Rumunska a Bulharska ( naši by jim to nezaplnili) a už šel slušnej rejž. Kdepak dnes -a poctivá práce? Jen pro truhlíky, kteří chtějí živořit za byt a stravu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.