Reklama

čtvrtek 9. července 2015

Jiří Baťa: Je třeba zabít Langšádlovou ... jako Sekala!
Jiří Baťa
9.7.2015 zdroj

O zdravém rozumu a potřebné výši IQ poslankyně Heleny Langštádlové, exponované političky TOP 09, pochybuji již drahnou dobu, píše Jiří Baťa.


Její poslední vyjádřené politické zvrácenosti však mé pochybnosti naprosto rozptýlily a dokazují, jaká úroveň myšlení je nejen u ní, ale i u představitelů této pozoruhodné politické strany. Ne-li stejné, pak hodně blízkými či podobnými zvrácenými názory, stanovisky a animozitami se prezentují jak samotný představitel tohoto politicky nekorektního uskupení Schwarzenberg, ale i jeho věrní pobočníci Kalousek, Laudát, Ženíšek, Korte a abych také nezapomněl, europoslanec Štětina a další.

Všichni výše jmenovaní jsou zapálenými stoupenci západní politiky, podporovatelé amerických zájmů v Evropě a rovněž horliví zastánci národní bezpečnosti prostřednictvím NATO. Korunou tomu všemu však je jejich přímo patologická nenávist k Rusku, osobní podpora ukrajinské polofašistické vládě a jejich úsilí o „zničení Ruska“. V tomto vynikají zvláště poslanci Schwarzenberg, Laudát a Ženíšek, naprosto vzorově jim sekunduje již zmíněný europoslanec Štětina. Čtenář možná zpozorní, že mezi jmenovanými není „topácká expertka na Rusko“, poslankyně Langšádlová.

Zmínil-li jsem Ukrajinu, pak její expremiérka Tymošenková svého času, se stejnými „vřelými“ sympatiemi k Rusku (jako má dnes poslankyně Langšádlová) prohlásila, že by bylo nejlepší na Kreml a Putina hodit atomovou bombu a bylo by prý vymalováno. Nevím, zda se Langšádlová shlédla či byla inspirována blbkou Tymošenkovou, když prohlásila, že „jaderná válka proti Rusku by měla být naší povinností v boji za naši svobodu“!
Kde asi žije paní Langšádlová, když chce pomocí atomové bomby získat svobodu? Má ji snad málo? To jsou slova české ženy, matky, poslankyně, kterou někdo (zřejmě hrubým omylem) zvolil do Parlamentu ČR. Slova, která tato dáma veřejně publikuje se dají posuzovat jako podněcování k národnostní nenávisti, xenofobii, ale v neposlední řadě i podněcování k válce. Výrok, který by za jiných okolností zasluhoval „přes držku“ je však u poslankyně mnohem závažnější. Zcela opodstatněně tak vyvolává přirovnání k vynikajícímu filmu „Je třeba zabít Sekala“, kde na člověka, který škodí svému okolí, je vyvolávána potřeba jej zabít.

Aby mne někdo nechytal za slovíčko, zmiňuji-li , že „Je potřeba zabít Langšádlovou“ neznamená, že je to výzva k její fyzické likvidaci, ale je to relevantní metafora na roli Sakala v již zmíněném filmu. Abych byl se svým názorem konkrétnější, zde je jeden z mnoha názorů, které jsem také zaznamenal na stránkách internetu: Ještě větší debilní Pražská parazitující dementní kráva, než si myslíte! Odpad lidské společnosti !!! Ostatní názory, vzhledem k možné nepublikovanosti, ani neuvádím, ale jisté souvislosti zmiňuji v jiném svém článku „Vzkaz některým politikům“ (CFP).

Faktem však zůstává, že tento výrok pochází od osoby, která svým postavením ovlivňuje v masovém měřítku veřejné mínění, je volená do funkce za tu či onu stranu, co by měla hájit zájmy svých voličů, činí tímto výrokem pravý opak. Výňatek z diskuzního příspěvku: Použití zbraně hromadného ničení je proti zájmům občanů-voličů všech stran! Ta osoba by měla by být urychleně vyšetřena v rámci zjištění její svéprávnosti, pokud (náhodou) svéprávná je, tak ať už přestane brát drogy a nechlastá!


(Jiří Baťa, prvnizpravy.cz, foto: pl)


Jiří Baťa: Laudátovy "gumovatelné" myšlenky a nápady
 

31 komentářů :

 1. Česko kam jsi to dopracovalo a kam kráčíš ???

  OdpovědětSmazat
 2. A takovou krávu někdo musel volit.To není normální .

  OdpovědětSmazat
 3. Lagšádlová by odpověděla:co nejrychleji do americké prdele.

  OdpovědětSmazat
 4. Jakej tvor mohl vůbec volit takového netvora vždyt je to pohlaví z ryby.
  Bezpáteřní bezpohlavní bezskrupulozní šmejd ve službách zla kterej se prostitujuje a předvádí čeho všeho je schopna za mrzkej peníz. lidský odpad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kojzar měl pravdu: ZTROSKOTANCI a SAMOZVANCI!!!!!. Doporučuji přečíst, článek je stále aktuálnější.

   Smazat
 5. Co také mohli hošové od šapira za ty dolary tady nakoupit za kvalitní lidské zdroje aby tip top strana vůbec měla nějaké členy?

  OdpovědětSmazat
 6. Psychopatka. Proč se všichni tomu slovu tak vyhýbáte, když dokonale sedí? Zeptejte se kteréhokoli poctivého psychiatra.

  Proč politici prosadili, že psychopati nesmějí být preventivně hospitalizováni (ani ti prokazatelně společensky nebezpeční!), pokud oni sami nechtějí?
  Kdy konečně budu číst třeba o Bilderbergu zásadně jen jako o bandě těch nejnebezpečnějších psychopatů? Vždyť individuum, co tu a tam uškrtí nějakou tu ženskou, je proti nim úplný svatý František! Přitom jde o naprosto totožnou psychiatrickou diagnózu!

  Existuje spolehlivý test. Kdo v něm získá aspoň 20 bodů ze 40, je téměř jistě psychopat.
  Proč v době Thatcherismu v Anglii začali tvrdit, že psychopatie začíná až od 25 bodů? Neukázalo se náhodou, že téměř všichni jejich tehdejší politici jsou přes 20?
  Proč v USA tvrdí, že sklony k psychopatii jsou až od 30 bodů a skutečný psychopat až od 35? Kolik desítek miliónů jich v USA asi je mezi 20 a 30 resp. 35 body?
  Politiků všech stupňů, finančníků, manažerů, právníků, sportovců ... Podle seriózních výzkumů to jsou psychopatií daleko nejvíc napadené skupiny.

  Když už se tak rozčiluju, tak jednu ilustraci:
  Když se učitelka v první třídě zeptá, kolik je 1+1, nějaký žáček odpoví a s většinou jeho spolužáků to nehne, jen pár se na něj dívá obdivně a pár nepřátelsky. To je normální.
  Když se zeptá učitelka v USA na střední škole (na základce si netroufne se zeptat, to by na ni rozzuření rodiče okamžitě podali žalobu pro týrání dětí), nějaký student odpoví, načež vyskočí na lavici a začne ječet na celou školu: "Jsem nejlepší! Nikdo z vás na mě nemá! Jste podřadný nuly!" Učitelka ho neseřve a všichni (včetně těch, co znali správnou odpověď) jdou domů se svěšenými hlavami a s doživotním mindrákem autsajdrů. To je přece jasné rozvíjení psychopatických sklonů a výchova k podpoře psychopatů veřejností!

  Když jsem zamlada hrál tenis, neexistovalo, aby se hráč radoval, když soupeř zkazil míč, to by ho rozhodčí důrazně napomenul a při opakování by hráč třeba i kontumačně prohrál pro nesportovní chování. Jak to vypadá dnes?
  A proč? Psychopati potřebují v lidech vytvářet pocit, že jejich psychopatické projevy jsou "normální" a že lidé mají psychopaty oslavovat a podporovat. TOHLE je tím hlavním a nejnebezpečnějším vymýváním mozků v kapitalismu! Proto rozpoznávejme a pojmenovávejme psychopaty; vysvětlujme lidem, že takové chování je projevem postižených chorých mozků a když už je nelze zavírat do klecí, tak že je nutno projevy jejich chování odsuzovat. A NEVOLIT JE!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na www.psychopat.cz se lze dočíst zajímavé věci. S psychopaty (ps.) jsem si užil hodně - s ps. učiteli, šéfy, příbuznými, důvěrníky. Hodně jich je třeba mezi chirurgy, učiteli, obchoďáky, řediteli, a také politiky. Zeman, Klaus, Topolánek, Nečas. Jen znovu píši co jsem se dočetl: nelze s nimi být, jediná pomoc je odejít od nich. Šéfové je rádi dávají na funkce, protože ps. z principu rádi vstupují do problémů, stávají se šéfy, nemohou bez toho být, ukazují jak jsou předůležití - tak vlastně řídí - despoticky. Nešťastní podřízení. Sám, když se snaží mně poučovat, tak když to lze, jim říkám, že na jejich názoru nezáleží. To by jste viděli, jak zrychlí pohyby a mezi slovy zkracují pauzy.
   Ne náhodou světové kurvítko na ps. zvolilo tak vysoký limit - museli by jít od válu. A když si je tam tak vychovávají...
   Ta Langšádlová, když jsem četl článek, mi připomíná denní husu Němcovou. Ta je také móc důležitá. Jak může existovat TOP 09 a její voliči - to jsou také psychopaté?

   Smazat
  2. Děkuji za velice krásný komentář. Již velice dlouho ( zajímavé, že tak nějak od Plyšové revoluce) upozorňuji na psychopaty , bohužel né vždy se mi to daří. Teď už vím, pročtomu tak je, vysvětluji to totiž také těm samým psychopatům jako na které upozorňuji. No budu si dávat větší pozor a těmto lidem se rovnou vyhýbat.

   Smazat
  3. Anonym z 9. 7. 21:49:
   Děkuji za podporu. Voliči z řad psychicky zdravých lidí jsou jiná kategorie - naletěli psychopatům, protože jednou z vlastností psychoše je umění oblbnout lidi. Všem doporučují krásný článek "Portrét psychopata":

   http://blog.aktualne.cz/blogy/radkin-honzak.php?itemid=17940

   Já jsem se v soukromí a práci setkal s několika psychoši, dvěma jsem v soukromí těžce naletěl. To jsem si ještě pod oním termínem představoval cosi s krhavýma očima a nožem v zubech. Teprve po přečtení zmíněného článku jsem si udělal jasno.

   A ještě prosím o jednu věc, máte-li děti jakéhokoli školního věku. Naučte je poznávat psychopaty, hlavně ve škole mezi spolužáky. Když uvidí, jak někdo někoho ponižuje nebo se vyvyšuje, jediná rozumná reakce je "Nevopruzuj, psychopate". Slušní spolužáci rychle pochopí a psychopati se dostanou do izolace.
   A pokud vaše dítě nějaký spolužák napadne (byť jen slovně - viz trestný čin nebezpečného vyhrožování), žádné jalové projednávání ve škole! Okamžitě předat policii a trvat na podání žaloby, u soudu trvat na přezkoumání útočníka psychiatrem s důvodným podezřením na psychopatii. Psychoši totiž jsou plně trestně odpovědní, jen v případě odsouzení místo do basy je může soud poslat do léčebny. Když to policie odloží, nedat se a odvolat se třeba k ombudsmanovi. A školu medializovat! Je totiž povinností učitelů včas rozpoznat děti s psychopatickými sklony a jejich snahu se prosadit na úkor druhých a ovládnout třídu musí učitel vždy stručně zesměšnit, ale nediskutovat s nimi. Jen tak se děti naučí nenachytat se v dospělosti na předvolební sliby psychošů.
   Učil jsem na VŠ, a když se mi třeba na přednášce začal někdo psychopaticky projevovat (ač jsem ještě nevěděl, co je to psychopat), krátce jsem pohovořil o lidech, kteří se chtějí předvádět a získávat obdiv ostatních, aby je mohli ovládat, že to jsou lidé, co mají těžký celoživotní mindrák. A nakonec jsem kladl otázku: "Jaký mindrák asi tak může mít dvacetiletý kluk?" Vždycky se někde vzadu našel student, který přes celou posluchárnu houkl "mrňavýho pinďoura", a bylo veselo :-)

   Smazat
 7. Rikate,ze je to zena a matka?A ma vubec picu?Vzdyt je sama velka.

  OdpovědětSmazat
 8. Černošice, kde uvedená persona politicky vyzrála a jejichž duch výrazně zosobňuje (jen se podívejte,koho tam zbohatlíci volí), by se mohly přejmenovat podle paní Langšádlové na Údolí dlouhých lebek.
  Jen bych dodal Dlouhých prázdných lebek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TOP 09 - Jeden se nedokázal ani doučit a druhý nosí hlavu jen proto, aby mu nepršelo do krku. A to ještě nemluvě v tomto spolku o jednotce blbosti " 1 Laudát. " Normální slušný člověk nechápe jak tito lidé mohou být na 4-příčce politických j-elit.

   Smazat
 9. Prohlášení Langšádlové není trestné? Co by se v naší zdegenerované společnosti stalo s člověkem, který by veřejně prohlásil „jaderná válka proti USA by měla být naší povinností v boji za naši svobodu“? Taky by to nebylo trestné ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak za tento příspěvek vám hrozí doživotí... :-D

   Smazat
 10. Škoda, že nám sem autor neuvedl, kdy a pro které noviny to paní poslankyně řekla, případně nepřidal odkaz. Bez toho je celý ten článek prachsprostým bulvárem. Já to teda nikde nečetl ani neslyšel, čímž netvrdím, že to paní poslankyně neřekla. Takže kvůli tomu odsoudit celou partaj mi nepřijde úplně fér.
  Nečetl jsem nikde ani ten výrok paní Tymošenkové.
  Chtělo by to větší důslednost autora.
  pp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Nedelame-si-srandu-Ptali-jsme-se-politiku-zda-by-mela-jit-CR-do-jaderne-valky-proti-Rusku-jak-o-tom-hovoril-general-Pavel-Zde-jsou-odpovedi-377187

   Ověřění bude pro Vás jistě snadné, když kontaktujete autory článku. Nebo se optejte přímo Langšádlové - jistě svůj postoj nezměnila:-)
   Další práci s ověřováním výroků Tymošenkové si dejte sám ;-)

   Smazat
  2. Že tomu blbovi z 22:50 vůbec odpovídáte, nestál by mi za odpověď!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 11. Myslím,že by si zasloužila 9mm díru mezi očima...třeba se jí brzy dočká...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O psychopatech psal nedávno časopis www.vesmir.cz
   Je tam vyhledavač.Osobnostní úchylka se obvykle nepovažuje za nemoc (nedá se na ni léčebně působit), ale jinak jsou psychopati plně trestně odpovědní. Dveře do kriminálu nemají zabouchnuté.

   Smazat
 12. Bože čo to je ?Ved taku zrudu blbú by nepoje bal ani posledný Somalec!!!! Asi ma problém zo svojim životom keď to chce skončiť napadnutým Ruska !!! KRAVA BLBA!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslel že je to chlap a ona to bude příbuzná Kocába.

   Smazat
 13. 23:09 - :-)) tohle fakt ne, přečtěte si ten odkaz sám. Přijde vám to věrohodný? Jedna vyrvaná věta u níž není vůbec patrný, k jaké otázce tato "odpověď" patří.
  Nejsem zrovna předsedou fanklubu týhle paní, ale chtělo by to elementární objektivitu. I když chápu, že ta se na těchto stránkách moc nepeče...
  pp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud Vám to nepřijde věrohodné, kontaktujte autory článku, kteří pokládali otázky - redaktory parlamentních listů. Jistě si odpovědi politiků nahrávali. Zdrojů, kteří je citují je však mnohem více-vyhledejte si sám. Langšádlová se proti svému výroku dosud neohradila, to Vám divné nepřijde? Ostatně skandálních, nenávistných a válkychtivých výroků z úst našich, i zahraničních politiků je mnohem více. Když nevěříte, tak si dejte tu práci a ověřujte, potom se vyjadřujte ;-)

   Smazat
  2. Promiňte, ale mě nabádáte, abych si výroky ověřil u redaktorů zmíněných listů, ale z vás všech, co byste zde tu paní nejraději zastřelili za úsvitu, si to pravděpodobně neověřil nikdo. Jen prostě slepě věříte autorovi článku, resp. někomu z Parlamentních listů. To je to, co mi vadilo.
   Že se ta madam proti tomu neohradila může být i tím, že nečte PL, což se jí ani moc nedivím.
   pp

   Smazat
  3. Anonymní 10:36 - opravdu si myslíte, že Langšádlová nemá informace o tom, co se o ní píše na webech, před kterými ji weby mainstreamu varují? Vydali dokonce seznam webů, které jsou podle presstitutů závadné - tím však mě a dalším, kteří si nenechají vymývat mozky, dobře posloužili ;-)

   Smazat
 14. Ale nezlobte se tolik na ni. Je to ženská - mám něco podobného doma. Holky přemýšlejí úplně jinak. Ona to nemyslí špatně - jen přemýšlí úplně jinak a to je celé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přemýšlí jako nacistická zrůda...

   Smazat
 15. No, i mne ta zrůdička krká zrovna jako celá škála dalších našich představitelů- jen o to hnusnější je to že tito jsou -dle vnějších znaků ženského pohlaví o Němcové nemluvě, ale přes to že jsem zastánce rasantních změn a toho že tento systém nelze změnit jinak než silou-nejsem zastánce nějakého násilí a střílení- pokud to jen jde, tito nelidi je třeba eliminovat tím že se musí od lidí izolovat a tím se dosáhne dvojího efektu-nebudou moci více škodit a ovlivňovat a taky si nebudou moci užívat nashromážděné bohatství to pro ně bude trest nejvyšší.

  OdpovědětSmazat
 16. Pro 4:05
  Pokud tvrdíte , že ta ženská to nemyslí špatně a pouze přemýšlí jenom jinak tak to ještě neznamená , že přemýšlí správně . A pokud jste napsal , že máte něco podobného jako je Langšádyová doma tak je mi Vás upřímně líto .Potěš Vás Pán Bůh .

  OdpovědětSmazat
 17. téhle slepici by stačilo podržet hlavu v kýblu se studenou vodou tak dlouho dokud se nevycuká a další třeba laudát teď soutěží s bendem o jednotku blbosti do teď bylo 10 bendů maximum laudát nabízí 20 kdo zvítězí je záhadou / dnes byl na čt pohled do naší parlamentní žumpy a kdo se díval musel použít toaletu a tohle svinstvo rozhoduje o česku !!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.