Reklama

sobota 11. července 2015

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí údajné srbské „genocidy“, nebo sprostí vrazi, kteří vlastně dostali jen to, co si zasloužili?!

Ladislav Kašuka
11. 7. 1215   blog idnes
Ne, že bych čekal od západních novinářů a politiků nějakou velkou objektivitu, ale to, co západní země v současnosti předvádí v souvislosti s hromadnou popravou muslimských bojovníků v bosenské Srebrenici je už opravdu příliš!

Ta v současnosti všemi litovaná vesnice, byla po celá léta domovem mnoha různých teroristických skupin, jenž z této své základny vyjížděli do okolních pravoslavných srbských vesnic vraždit jejich obyvatele a na rozdíl od později se za tyto činy mstících Srbů, bosenští muslimové pod vedením svého vůdce Nasera Oriče znásilňovali ženy a zabíjeli také bestiálním způsobem i malé děti!

Tato OPRAVDOVÁ GENOCIDA bezbranných srbských civilistů trvala celou řadu let a Orič byl z tohoto důvodu dokonce nakonec postaven před mezinárodní soud, který ho však (jak jinak, když zabíjel „nepřátele Američanů“) nakonec pro nedostatek důkazů osvobodil.

To, že srbské armádě nakonec došla trpělivost a přišla pomstít své mrtvé ženy a děti je možná jako akt pomsty odsouzeníhodné, ale naprosto pochopitelné! Je třeba si povšimnout také toho, že zatímco bosenští muslimové zabíjeli bez rozdílu každého jinověrce (úplně stejně jako dnes bojovníci Islámského státu) srbská armáda nakonec postřílela pouze muže a odrostlé chlapce schopné držet zbraň, kteří se podíleli na vraždách v okolních srbských vesnicích (nejznámější je masakr žen a dětí bosenskými muslimy v pravoslavné vesnici Kravica) a ženy a malé děti nechala v klidu odejít (také se liší počet obětí z řad muslimských bojovníků, podle srbských zdrojů jich bylo okolo 3000 a podle muslimských zdrojů počet obětí vzrostl na 8000)!

Tato fakta Vám však žádní masmédia neřeknou a západ dělá ze Srbů jednostranné viníky všeho špatného, co se při rozpadu Jugoslávie událo! Ve skutečnosti je v současné době vytažená „srebrenická karta“ trestem za to, že se Srbsko stále odmítá podrobit diktátu USA a Bruselu a připojit se k protiruským sankcím!

Pokud chce západ odsoudit nějaké vojenské zločiny z války při rozpadu Jugoslávie, měl by měřit všem stejnou kartou a tehdy by musel dospět k závěru, že Srbové ač mnohdy museli bojovat tvrdě a bez slitování, přesto oproti praktikám muslimských bosenských džihádistů bojovali většinou jako armáda podle určitých pravidel a ne jako teroristé mučící ženy a děti!

Nejdříve by však západní vůdci měli postavit před mezinárodní soud sami sebe za válečné zločiny, které spáchala vojska USA a NATO v zemích jako Libye, Irák, Afghánistán, Grenada, Korea, Vietnam a nakonec i v samotném Srbsku, kde vraždila americká letadla z výšky zbaběle srbské civilisty přímo v jejich městech a obydlích!

Co se týká otázky v nadpisu článku, nechám na každém čtenáři, aby si na ní odpověděl podle svého uvážení a pokud o této problematice neví nic jiného, než co mu říkají v západních médiích, zkusil si sám dohledat některá fakta i jinde.

20 komentářů :

 1. Čt zase zaspala . Kravica a další vesnice ji nezajímají . To je objektivita . Neplatit poplatky za tv ! Je to Americká trouba .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš vyhodit generálního ředitele a jeho kumpány z redakce Zpravodajství - hlavně ty, co velí zahraničnímu zpravodajství. To jsou ti největší lháři.

   Smazat
  2. Článek na idnes "zmizel" :-(

   Smazat
 2. A to požadují nazvat genocida . Evropa je slepá a hloupá. Jak jinak nazvat společenství které si kope vlastni hrob.A sežere všechno co vyprdne americkej zadek.Lidem co se sem tam podívaji na zprávy jsou věci kolem muslimizace jasné, jenom politikům ne.Ti stále humanizují až dohumanizují.Politika dnešní Evropské unie, je genocida na vlastních občanech v budoucnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. Dodávám vše se točí kolem peněz z jedné strany a potitické prostituce ze strany druhé.
   Václav

   Smazat
 3. Ti tak mohou něco nazývat genocidou. A co provádí ta americká pakáž na celém světě? To je genocida. A to není pouze vojenská invaze do cizích států. Každý den nám sypou z letadel bez označení ty jejich sračky na hlavy. Myslím tím chemtrails. Nechápu, jak ještě dnes někdo může zpochybňovat tato zvěrstva. Kdyby lidé nebyli líní, tak si na netu najdou k těmto zrůdnostem komentáře, či videa od odborníků. Ale hlavně to chce občas zvednout hlavu k obloze a používat hlavu. Je to hrozná doba, doba kdy začíná elita světa v rámci NWO makat na plné obrátky, dle předem jasně naplánovaných a promyšlených scénářů. Ten hlavní a zásadní je, snížení počtu obyvatel na planetě, zhruba na jednu miliardu. Bojím se, že až si toto lidé uvědomí a konečně prohlédnou, bude již pozdě!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Vlastenka


  Co čekáte od Američanů, kteří se paktovali a paktují s vrahy z UCK?
  Účel světí prostředky, funguje to v Kosovu,stejně jako v Nikraragui nebo v Libyi.
  Co na tom, že je Kosovo narkostát, který byl vytvořen nezákonným odtržením od Srbska (u Krymu to velmi překáží). Co na tom, že tu šikanují a terorizují beztrestně celá leta Srby.
  Hlavní je, že tady Amík může mít své vojenské základny a Madla přišla k slušnému byznysu.

  OdpovědětSmazat
 5. Drzte se moji mili Srbove! Kosovo NIKDY nepatrilo prasivym a linym Albancum a NIKDY patrit nebude. Kosovo je slovanske jmeno nikoli albanske. Stojim za vami bratri Srbove proti albanskym parazitum! Jaris

  OdpovědětSmazat
 6. Já tam byl dvakrát, těsně po humanitárním bombardování. A koho myslíte, že jsme museli chránit před vyvražděním? Srby, ne musulmány! Tam jsem si uvědomil, že stojím na špatné straně barikády.... A ač jsme se snažili sebevíc, tak nejhorší čemu jsme nedovedli zabránit, bylo když nám v koloně vyhodili "Pačuánci" do vzduchu autobus plný srbských dětí!.....ve zprávách o tomto incidentu nepadlo ani slovo.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jsme přijeli na základnu KFOR v Šajkovaci, první co jsme slyšeli od česko/slovenského kontingentu: "Stojíme na špatné straně!"
   A potom jsme pochopili "Co jsou Pačuánci" :-(

   Smazat
 7. Občané bývalé Jugoslavie,bez rozdílu vč.obětí genocidy a vražd, můžou děkovat za své utrpení svým všesvazovým komunistům za jejich rohodovàní, jaké koryto kdo urve a jakou bude mít ten který moc po rozdělení svazu.Než by se přiznala neschopnost soudruhů domluvit se,je lepši vše hodit na "pakáž" ze Západu a USA !Proto není divu,že jeden z téhož kotcetj.pán soudruh Kašuka,píše jak byl naučení,vždyť je známo,bolševici jsou lidé zvláštního tažení,že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bylo jasné, že po Titově smrti nastane válka. Nicméně, kdo začal. Co jsem zaznamenal z našich médií, začali útočit Chorvati na jugoslávskou policii. To byl úplně první incident, který jsem v médiích zaznamenal. Poté si Německo pospíšilo z uznáním samostatného Chorvatska. Takže jak ?

   Smazat
  2. Ne ne, vůbec první incident s mrtvými byl ve Slovinsku, kde zastřelila slovinská Teritoriální obrana neozborjené bezbranné srbské, makedonské a černohorské brance. Přes hraniční čáru to točila rakouská televize!

   Smazat
  3. Ten pán, co tu v 10,34 něco bláblí o komunistech je zjevně mimo mísu. Jugoslávii rozjebali Američané a Němci. A měli dobrý důvod. Jugoslávie byla konkureční koncepcí Evropské unii a navíc byla lídrem zemí teřího světa - a to pány z NATO děsně sralo! Přečtěte si o tom něco na www.kosovoonline.cz - např pod heslem "Baer"

   Smazat
 8. Stačí se podívat na město rozdělené na muslimskou a srbskou část.
  Ta muslimská je špinavý bordel, zatímco srbská vypadá jako přímořské letovisko.
  Jak typické...

  OdpovědětSmazat
 9. Kosovo je srdce Srbije !

  OdpovědětSmazat
 10. Kosovo je naša duša , bog nás vidí sluša . Srbské písně jsou od srdce , paráda . Nedávno jsem je začal poslouchat , Rusácké jsou také fajn . Všude se tlačí Americká kultura - hnus .

  OdpovědětSmazat
 11. Kosovo je Srbsko! Krym je Rusko! A jestli to někdo nechápe, tak ať se jde bodnout.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Tibe je Čína! Kdy to už konečně pochopí naši retarovaní spoluobčané z pražské lumpenkavárny?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.