Reklama

pondělí 13. července 2015

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí srbské genocidy?

Ladislav Kasuka
13.7.2015 
Ne, že bych čekal od západních novinářů a politiků nějakou velkou objektivitu, ale to, co západní země v současnosti předvádí v souvislosti s hromadnou popravou muslimských bojovníků v bosenské Srebrenici je tedy už opravdu příliš!

Ta v současnosti všemi litovaná vesnice, byla po celá léta domovem mnoha různých teroristických skupin, jenž z této své základny vyjížděli do okolních pravoslavných srbských vesnic vraždit jejich obyvatele a na rozdíl od později se za tyto činy mstících Srbů, bosenští muslimové pod vedením svého vůdce Nasera Oriče znásilňovali ženy a zabíjeli také bestiálním způsobem i malé děti!

Tato OPRAVDOVÁ GENOCIDA bezbranných srbských civilistů trvala celou řadu let a Orič byl z tohoto důvodu dokonce nakonec postaven před mezinárodní soud, který ho však (jak jinak, když zabíjel „nepřátele Američanů“) nakonec pro nedostatek důkazů osvobodil.

To, že srbské armádě nakonec došla trpělivost a přišla pomstít své mrtvé ženy a děti je možná jako akt pomsty odsouzeníhodné, ale naprosto pochopitelné! Je třeba si povšimnout také toho, že zatímco bosenští muslimové zabíjeli bez rozdílu každého jinověrce (úplně stejně jako dnes bojovníci Islámského státu) srbská armáda nakonec postřílela pouze muže a odrostlé chlapce schopné držet zbraň, kteří se podíleli na vraždách v okolních srbských vesnicích (nejznámější je masakr žen a dětí bosenskými muslimy v pravoslavné vesnici Kravica) a ženy a malé děti nechala v klidu odejít (také se liší počet obětí z řad muslimských bojovníků, podle srbských zdrojů jich bylo okolo 3000 a podle muslimských zdrojů počet obětí vzrostl na 8000)! */

(*/ poznámka redakce Nové republiky: tady se autor dopouští novinářské chyby a neprověřuje prameny. Ve Srebrenici a v jejím okolí nedošlo ke genocidě, ani k popravám v tak velkém měřítku, jak popisují média členských států NATO - viz další články na Nové republice - ZDE a ZDE a ZDE )
Tato fakta Vám však žádní masmédia neřeknou a Západ dělá ze Srbů jednostranné viníky všeho špatného, co se při rozpadu Jugoslávie událo! Ve skutečnosti je v současné době vytažená „srebrenická karta“ trestem za to, že se Srbsko stále odmítá podrobit diktátu USA a Bruselu a připojit se k protiruským sankcím!

Pokud chce Západ odsoudit nějaké vojenské zločiny z války při rozpadu Jugoslávie, měl by měřit všem stejnou kartou a tehdy by musel dospět k závěru, že Srbové ač mnohdy museli bojovat tvrdě a bez slitování, přesto oproti praktikám muslimských bosenských džihádistů bojovali většinou jako armáda podle určitých pravidel a ne jako teroristé mučící ženy a děti!

Nejdříve by však západní vůdci měli postavit před mezinárodní soud sami sebe za válečné zločiny, které spáchala vojska USA a NATO v zemích jako Libye, Irák, Afghánistán, Grenada, Korea, Vietnam a nakonec i v samotném Srbsku, kde vraždila americká letadla z výšky zbaběle srbské civilisty přímo v jejich městech a obydlích!

Co se týká otázky v nadpisu článku, nechám na každém čtenáři, aby si na ní odpověděl podle svého uvážení a pokud o této problematice neví nic jiného, než co mu říkají v západních médiích, zkusil si sám dohledat některá fakta i jinde.vědavec

6 komentářů :

 1. Ano jsou. A hned me smaz, zastance srbskych nacku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prvně si o tom něco zjisti, než tu budeš onanovat troubo.

   Smazat
  2. Není to tak černobílé, jak se nás už od dob Velkého Vaška snaží přesvědčit !

   https://www.youtube.com/watch?v=9OohDHm1mcc

   Smazat
 2. Nechte ty mrtvé lidi spát už vy dobytkové. Nikdo se nikdy nedohodne na tom,kdo co zavinil, potrestat nikoho stejně nechcete - tak se na ně vyserte, a žerte si dál v pohodě jeden druhého, což s nadšením děláte. Občas se potřebujete ukazovat u nějaké tryzny a berete si do hub mrtvé oběti politických zhovadilostí -a díky lžím, překrucování skutečností jak kdo potřebuje, stejně se nikdo nikdy k ničemu nedobere. Jak zpíval K.Kryl ... "co tady čumíte, táhněte domů, pomníky stavíte -prosím vás komu? Kolik vám platějí,za tenhle nápad? táhněte raději s děvkama chrápat! Nejlíp je mi, když v noci na hrobě kočky se mrouskají, jenž co s těmi, co střílej po sobě, nikdy nic nemají"....... tak to všem vzkazují ti nešťastné oběti lidské zhovadilosti, které si čas od času další zhovadilci berou do huby -lítost a stud v tom nikdy nejsou!

  OdpovědětSmazat
 3. Vzhledem k tomu, že Amerika usiluje o světovou hegemonii, nemůže nikoho překvapit, že veškeré dění na planetě je vždy nutno vnímat touto optikou. Pokud libovlný čin vyhovuje zmíněnému cíli, je v pořádku, humánní a prospěšný. Vše zmíněnému cíli odporuje, je zavrženíhodné, rasistické, xenofobní a nedemokratické.

  OdpovědětSmazat
 4. Pro naší štvavou ČT obětí jsou musláci , pro ty , co jim byl ponechán mozek jsou to vrazi , kteří nedostali ani tolik , co si zasloužili. Jenže diktátor ze SS nařídil že ti vrazi jsou obětí , tak to naši zaprodanci musí do blbých , zaprodaných hlav natlouct.!! Veškeré *avloidstvo a vládní zaprodanectvo má povinnost americké LŽI šířit a omílat a omílat ...Jenže ani 100x opakovaná LEŽ se těm satanistům a jejich ovcím nestane pravdou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.