Reklama

čtvrtek 16. července 2015

Krvavá uklízečka na obhlídce svého díla

Pavel Křivka
16.7.2015 CzechFreePress 


Členové občanského sdružení Přátelé Srbů na Kosovu věnovali v únoru tohoto roku redakcím největších českých médií knihu Alexandra Dorina „Srebrenica – příběh politicky korektního rasismu“. V průvodním dopise uvedli, že tímto knižním darem poskytují příslušným novinářům příležitost, aby neopakovali lži o tzv. srebrenickém masakru, který se ve skutečnosti v uváděném rozsahu (8000 obětí) nikdy neudál.


S pravděpodobností hraničící s jistotou zůstala tato příležitost nevyužita. Dorinovu knihu asi nikdo z adresátů nepřečetl. V rozhlase, televizi i největších denících opět obvyklá snůška lží o „masakru“. Nikde se neobjevilo slůvko „údajně“ nebo stín jakékoli pochybnosti. Celé stránky naopak zaplnily nejrůznější zasvěcené komentáře „balkanologů“ (čti protisrbských štváčů). Snad jen v Lidových novinách se v jednom článku objevily zmínky o pašování zbraní do tehdejší „demilitarizované“ zóny Srebrenica. Jinak všude obvyklý kafemlejnek o 8000 zavražděných (zpočátku v 90. letech se začínalo na 5000 a postupně se přihazovalo). V minulosti také byla řeč jen o mužích, zatímco dnes se důsledně ještě přidávají „chlapci“, aby se navodila atmosféra jakéhosi vyvraždění neviňátek. Srbské civilní oběti muslimského řádění, kterých bylo z širšího okolí Srebrenice zdokumentováno 3276, se samozřejmě jaksi opět nepočítají.

Každoroční odporná tragikomedie s povinným fňukáním bosenských muslimek nad „hroby“ a pohřbíváním „obětí“ měla letos u příležitosti 20. výročí prominentní návštěvníky. Do památníku postaveného za americké peníze se dostavili dva významní spolupachatelé balkánských jatek – bývalý president USA William Clinton a jeho někdejší ministryně zahraničí M. Albright alias krvavá uklízečka. Na konferenci v Rambouillet v roce 1999 si totiž delegace hrdlořezů z kosovoalbánské UCK spletla šéfku State Department s uklízečkou a snažila se ji vytlačit z jednací místnosti. O této epizodě v českých médiích pochopitelně ani slůvko – vždyť „Madlenku“ někteří turbohavlisté navrhovali na českou presidentku! Ovšem noviny v Británii i USA o události nemlčely a uvedly, že paní ministryně při této příležitosti použila nepublikovatelné výrazy. Jak snadné je vytočit „šéfku diplomacie“ k nediplomatickému ječení, si koneckonců mohli v roce 2012 ověřit i členové sdružení „Přátelé Srbů na Kosovu“, když se jí na autogramiádě její knihy v pražském knihkupectví Neoluxor snažili pomocí obrazových koláží připomenout její krvavé balkánské dílo. Zcela nediplomatický řev zachycují videa na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=1FaPuBUY558

Srebrenica je Lžiosvětim NATO. Odporné divadelní orgie lži na pokračování v Potočari a v Haagu u tzv. tribunálu pro bývalou Jugoslávii (ICTY). Nenávistné spiknutí pravdoláskařů všech zemí proti srbskému národu a potažmo proti všem „neposlušným“ národům slovanským. Účast české parlamentní delegace na maškarádě v Potočari je naprosto skandální.

19 komentářů :

 1. Mezi temi 8000 bylo zhruba 1000 nezletilych chlapcu. Vy prolhani "Pratele Srbu" nejste nic jineho, nez nacisticka prasata.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. No ale i v češtině lze nalézt na to téma dost informací, aby i člověk s nižším intelektem nemusel ze sebe dělat blbce. Tedy pokud ten člověk s nižším intelektem dokáže vůbec rozumět textu.

   Smazat
  2. Kde je seznam popravených (ne pohřbených)?! Odkud vozí všechny ty mrtvoly? Kdo dělá obdukci a zjišťují vůbec příčinu smrti? NA to odpovězte, než začnete nedávat. Zatím jste pro mne jen nevychovaný hlupák, který věří každé propagandistické lži. Hlavně že lže ta správná strana, že!

   Smazat
  3. http://midtownblogger.blogspot.ca/2015/07/srebrenica-massacre-wikipedia.html
   O co jste lepsi, nez byli naciste Dvoraku ?

   Smazat
  4. Zase tech 8000 vycucanych z prstu...
   Vetsina tech "nezletilych chlapcu" se podilela na brutalnim vyvrazdeni 3276 nevinnych civilnich obyvatel ruzneho vyznani (krome jejich) v Srebrenici a okoli.
   A po nem nasledovalo jako odveta i jako preventivni akce "vyvrazdovani" "nevinnych" muzu a chlapcu.

   Smazat
  5. Uklidni se havloidní bukvice z 1:36 a dovzdělej se, jen se tu ztrapňuješ.

   Smazat
  6. Nesrovnávej, ty ulhaná špíno 08,01 s nacisty někoho, komu nesaháš po kotníky!! Argumenty na tebe neplatí, jen chceš házet svůj hnůj na lidi, kteří říkají nepříjemné pravdy.

   Smazat
 2. Také jsem Hamáčkovi napsal, že je odporný člověk z odporné strany. Dal jsem mu otázku, co podle něho bylo vybití 1,5 milionů Arménu v 1915, proč se ještě ČR nepřipojilo k zemím, které tuto událost nazvali holokaustem. Tato politická garnitura ČSSD se svou odporností již blíží vládě Topolánkově. Tato zvěř ale dobrovolně od koryta nepůjde, chce to vidle.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nutno ještě dodat, že topolánkův vládnoucí zlodějský gang také uznal Kosovo, když jsme ze všech těch loutkových vlád měli ten nejsilnější argument k tomu, abychom tu zradu na Srbech neprovedli, tj. odtržení Sudet. Alespoň Slováci tu tzv. republiku neuznali. V r. 1938 před Mnichovem se tisíce Srbů hlásily před československým velvyslanectvím v Bělehradě jako dobrovolníci na pomoc ČSR před Hitlerem. A takto jsme se my jim, díky těm zkorumpovaným ultrazmrdům, odvděčili.

   Smazat
 3. Poradil jsem tomu politickému praseti, aby si zajel do Jeruzaléma do muzea holokaustu, že tam uvidí foto studny s čepcií narovnaných arménských hlav a po stranách dvá turečtí vojáci, jak se u této studny fotí.

  OdpovědětSmazat
 4. http://thesaker.is/special-report-the-truth-about-srebrenica-20-years-later/

  OdpovědětSmazat
 5. A jsme zase u stejného scénáře USA.Mít v evropě druhou největší vojenskou základnu,k tomu bylo zapotřebí utrhnout Srbsku jeho jižní část.Havlovo "humanitární bombardování",to byl náš příspěvek k americké agresi na balkáně.Samozřejmě česká média to zhavlovala opačně.

  OdpovědětSmazat
 6. Primitivni projev cesky pakaze k jedne z nejvyznamnejsich osobnosti vsech dob. Jasna ukazka totalniho buranstvi a velice, velice nizkeho IQ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drž hubu ty Chujmere,sám jsi potrat knížecích postelových radovánek!!!!!!

   Smazat
  2. Jestli je Madlenka Uklízečka - masová vražedkyně a lhářka, která osobně vydělává desítky milionů dolarů na válce v Kosovu velkou osobností, tak jedině po boku Hitlera a podobné pakáže. Je to dokazatelné a pod to se podepíši, Chujmere!!!

   Smazat
  3. Takže Chujmere,jaká pakaz seš ty,ty bezmozku????Angloamerická?Vždyť ty ani nevíš,kdo byli tvoji pravý rodiče!

   Smazat
  4. Pod co se podepise Dvorak, je svetu uplne putna. Ale podepsana kniha jeji ex-excelence M.Albright je vyvazovana zlatem a veri se naprosto kazdemu jejimu slovu. Uci se to v dejepisech celeho sveta. Deti se uci o tom, jak vrazedna srbska komanda na popud imperialniho ruskeho agresora a jim vyzbrojeneho, zmasakrovala minimalne 8000 muslimu za ucelem genocidy. Nepochybuju, ze je toho jeste vic, jelikoz oni to delali od r. 1991 po celem okoli - loupili a vrazdili, JSOU NA TO DUKAZY, plne lesy pozustatku. Strasne vrazdy, tehotne zeny, nemluvnata, muceni a utrpeni pro nas nepredstavitelne. Vubec bych se nedivil, kdyby obeti bylo nekolik desitek tisic. Uplne stejne jako behem 1.sv.v., kdy zautocili na naslednika trunu za ucelem pripravovane invaze a nasledne genocidy v Bosne. Opet za podpory imperialniho ruskeho agresora a takhle rozpoutali dosud nejhorsi valku v dejinach. TOHLE PRAVDA! Pani Albright je svetem povazovana za svetici, ktera zabranila jeste vetsimu masakru a ja jsem ji za to vdecny. Nejen ja. Drtiva vetsina zdrave mysliciho obyvatelstva teto planety, ktere si uvedomuje historicke poslani USA jako svetoveho vudce a obrance radu pred chaosem. Ale me neprekvapuje vase prekroucene hodnoceni. Vy jste spachali genocidu na zidovskem a nemeckem narode a dnes na Romech. Jste naprosto stejni, mate to v krvi.

   Smazat
  5. 9.41 - Hahaha. No konečne to z teba vypadlo!!! :-))) Už si do Srebrenice zamontoval ruského agresora (škoda, že nemôžeš rovno PUTINA a preto ideš na to okľukou), bravoó!!!!
   Ako hovoril klasik " buď si tak blbý, nebo to deláš za peníze" :-))

   Smazat
 7. Doprdele - už zas? Už zas se tady hádáte jak ve smradlavé hospodě poslední kategorie? Nota bene nad mrtvými? Nemůžou nechat už ty zabité lidi na pokoji? A diskuze k tomu - musíte se pořád nedůstojně hádat a nadávat si fašistů a prasat - co takhle pieta? Úcta k mrtvým, to vám nic neříká? Neříká - všiml jsem si už dávno.Smečka vypatlanců ( úspěšné dílo medií) se prostě musí hádat - něco jako důstojnost, ohled a vkus jim nic neříká. Ignorovat podobné články, to by se toho po vás chtělo moc. A přitom by to stačilo. Ať si on-line servery prodávají přípravky na kvalitní erekci jinými bláboly ale ať k tomu přestanou zneužívat lidské tragedie, oběti zvrhlých politiků, hromadné hroby dětí apod. Děti - copak je dnes normální zabíjet děti? Pořád dokola. Myslíte si, že u diskuzních vypatlanců vzbudíte soucit? Vůbec ne - budou si vzájemně oplzle nadávat do fašistů, Chápu - diskuze musejí proudit, aby byly reklamní agentury spokojené se "sledovaností", ale toto?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.