Reklama

sobota 18. července 2015

Kyxjev se připravuje k bojovým operacím v Zakarpatí

 19. 7. 2015   zdroj
Ukrajinská bezpečnostní služba (SBU) připravila usnesení o provedení antiteroristické operace (ATO) v Zakarpatí. Oznámil to na zasedání prozatímní vyšetřovací komise Nejvyšší rady náčelník štábu protiteroristického centra SBU Genadij Kuzněcov. Informovala o tom agentura "RBK-Ukrajina".Zástupce rezortu řekl, že pro silovou operaci je všechno připraveno. "Plány SBU jsou koordinovány s nejvyšším vedením země, síly a prostředky pro operaci nezbytné jsou v Zakarpatské oblasti," zdůraznil Kuzněcov.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. Zatáhnout do války Evropu, když se Americe nepodařilo zatáhnout přes konflikt na východě Ukrajiny do války Rusko. Nynější cíl: vyvolat válku v Evropě skrz obdobný konflikt na západě Ukrajiny.
  USA je ZCELA JEDNO, kde válka začne, zda v Evropě nebo v Rusku, z hlediska cílů které sledují jim vyhovují obě varianty.


  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/mukacevsky-incident-pokus-vyvolat-valku-v-evrope-ze-strany-usa/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velice dobrý odkaz i když s obsahem,vzbuzujícím obavy.....
   Nic nikdy neni náhoda a ty náznaky vazeb Pravoseků na ČR/Prahu jsou velice signifikantní a rozhodně by našinci neměly "jít jedním uchem tam a druhým ven...."Je potřeba se v rámci svých možností nejen modlit,ale i chystat na nejhorší možný scénář.....

   Smazat
 2. Média dnes odvádějí pozornost a směřují hněv a obavy lidí proti stovkám utečencům ze zemí, které v posledních pár letech zdemokratizovalo světové kurvítko. Zatím jsou na Ukrajině nachystaní k pohybu statisíce (spíše milióny). Zatím se jim nejlépe zdrhá otevřenou hranicí do Ruska. V ČR už máme možná až půl miliónu Ukrajinců (méně než polovina je tu legálně) a EU pohyb dalších na západ sice zkomplikovala podmínkami pro (ne)získání Schengenského víza. Ale hranice na západ jim dnes snadno otevřou ozbrojenci. Ukrajina je dnes po zuby ozbrojena. Nejdříve to zažije Polsko, Slovensko a Maďarsko, Česko vzápětí. V takovém Izraeli dnes třetina obyvatel mluví rusky, tohoto poměru dosáhneme možná také, a to během několika let !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Váš popis možného scénáře by mohl být velmi pravděpodobný.Pokud se bude válčit na Zakarpatí a umravňovat Pravý sektor, který bojuje o vliv a moc, tak přeskočení konfliktu, možná organizovaného a financovaného z USA na Slovensko, Polsko a Maďarsko i do ČR se jeví jako další cesta zatáhnout EU do konfliktu s Ruskem.O utečencích ani nemluvě.Přijdou statisíce a chci vidět Subbotku, jak je bude vítat.USA se potřebují Rusku dostat na kobylku a k ruským zdrojům a osobně si myslím, že Rusku nedají pokoj a hloupou Evropu, která jim žere z ruky, použijí jako užitečného idiota.Dokud americké firmy nezačnou těžit v Rusku suroviny nebo se razantně USA nevypakují z Evropy, nebude zde již nikdy klid.

   Smazat
 3. Az Rusko prestane vysilat svoje rozvratne diverzni jednotky bude klid. To prestane az tehdy, kdyz jim da nekdo dobre po hube, pouze sankce nefunguji. Ted se hrouti cinska ekonomika, jeji burzy jsou v hlubsim propadu nez je dluh RF a cekaji je dalsi bubliny. Rusko tak ztraci sveho jedineho a velice nestabilniho kamarada, protoze Cina se zaciAz Rusko prestane vysilat svoje rozvratne diverzni jednotky bude klid. To prestane az tehdy, kdyz jim da nekdo dobre po hube, pouze sankce nefunguji. Ted se hrouti cinska ekonomika, jeji burzy jsou v hlubsim propadu nez je dluh RF a cekaji je dalsi bubliny. Rusko tak ztraci sveho jedineho a velice nestabilniho kamarada, protoze Cina se zacina ostre domahat dalsich uzemnich zisku na uzemi RF, aby pokryla sve ztraty. Taktez se zacinaji aktivizovat spici bunky IS na ruskem uzemi. Oni si mysleli, ze kdyz budou vyhrozovat nuklearnim potencialem, nikdo na ne nemuze a muzou rozvracet jeden stat za druhym a ponoukat svet k dedolarizaci. A tedy k demontazi jedineho plne funkcniho systemu, ktery se budoval cela leta, jako zaruka stability a prosperity. No to se teda hooodne spletli. Absolutne nechapu, jak muzete tohle podporovat? na ostre domahat dalsich uzemnich zisku na uzemi RF, aby pokryla sve ztraty. Taktez se zacinaji aktivizovat spici bunky IS na ruskem uzemi. Oni si mysleli, ze kdyz budou vyhrozovat nuklearnim potencialem, nikdo na ne nemuze a muzou rozvracet jeden stat za druhym a ponoukat svet k dedolarizaci. A tedy k demontazi jedineho plne funkcniho systemu, ktery se budoval cela leta, jako zaruka stability a prosperity. No to se teda hooodne spletli. Absolutne nechapu, jak muzete tohle podporovat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpoved je nekolikrat zduplovana... ??? proc?

   Smazat
  2. 10.16 - Seš zfanatizovanej trotl,proto ty nikdy nepochopíš o co tu jde.patrně student od Klvani.

   Smazat
  3. To z akej riti si vyliezol.

   Smazat
  4. Až se naučíš rodnou řeč(!) tak komentuj.

   Smazat
  5. Jak píší rusové XA XA XA XA XA.........ty ses teda povedl.

   Smazat
 4. Především Slovensko by se mělo připravit na novodobý úprk těžce ozbrojených banderovců na západ, aby to nedopadlo jako v r. 1947.

  OdpovědětSmazat
 5. Jinak Evropa musí poslouchat světové kazítko, protože majetek celé slavné EU má v hrsti pár největších amerických bank. Tyto banky vybírají a řídí i své americké prezidenty, kteří představují jenom takové tiskové mluvčí jejich zájmů v globálním měřítku. O jejich vlivu na takového Hollanda a nebo Merkelovou škoda slov.

  OdpovědětSmazat
 6. Jediná záchrana pro Zakarpatskou Rus. Obsadit Českými a Slovenskými vojenskými jednotkami a připojit k jedné nebo druhé zemi, tak jak to udělali Rusové s Krymem, který takto zachránili před ukrajinskými fašisty a jejich řáděním!

  OdpovědětSmazat
 7. Anonymní z 10:16:
  panebože ,ty jsi blb!
  j.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.