Reklama

středa 8. července 2015

Na Donbase proti separatistům bojují islámské prapory


8. 7. 2015   První zprávy
Reportéři New York Times objevili na straně ukrajinských bezpečnostních sil tři islámské prapory s názvy Šejch Mansur, Džochar Dudajev a Krymský, kde mnozí z bojovníků jsou Čečenci..
Čečenci jak uvedli reportérovi NYT přišli na východ Ukrajiny pokračovat v boji proti Rusům. Prapory jsou koordinovány Pravým sektorem.

"Já jsem v boji posledních 24 let, od rozpadu Sovětského svazu Válka pro nás nikdy nekončí nikdy jsme neskončili válku s Ruskem," řekl čečenský velitel.

Podle oficiálních zdrojů Čečenec Munaev dostal zelenou k vytvoření skupiny čečenských praporů od ukrajinské vlády. Nicméně, dohoda byla verbální a nejsou o tom žádné dokumenty. "Islámské prapory" nejsou zahrnuty v ozbrojených silách Ukrajiny, a dobrovolníci nemají dostat zaplaceno.

Podle reportétra z NYT lidé z Čečenska jsou pro Ukrajinu cenní vojáci. Například mohou být odstřelovači, mohou organizovat přepady a nájezdy. Kromě toho, že výkřiky "Alláh Akbar", který žene čečenské vojáky do boje, má nahnat strach Rusům.

Kromě společného nepřítele nemají Čečenci mnoho společného s Ukrajinci. Nicméně podle článku NYT mají muži z Kavkazu s ukrajinskými nacionalisty jednu věc společnou a to je nacionalismus.

Kromě Čečenců jsou v islámských praporech i zástupci z dalších muslimských oblastí, například Uzbekové a Balkánci. Prapor "Krym" sestává hlavně z krymských Tatarů.

Bašta: Na dveře klepe černá budoucnost Evropy chaosu a ghett


Kadyrov popřel účast Čečenců v ATO

Bývalý představitel čečenských bojovníků Achmet Zakajev, jeden z vůdců čečenské diaspory v Rakousku, již dříve uvedl: .. "Vím, že v Evropě existují desítky tisíc Čečenců, kteří půjdou hájit zájmy ukrajinského lidu.
 Budou  nejen chránit Ukrajinu, ale v první řadě, budou bojovat proti Rusku, které se snaží obsadit Ukrajinu stejně jako Čečenskou republiku. "

Prezident Ramzan Kadyrov ostře odsoudil slova Zakajeva a jeho prohlášení označil jako prázdné řeči a výmysly.
Budou  nejen chránit Ukrajinu, ale v první řadě, budou bojovat proti Rusku, které se snaží obsadit Ukrajinu stejně jako Čečenskou republiku. "

Prezident Ramzan Kadyrov ostře odsoudil slova Zakajeva a jeho prohlášení označil jako prázdné řeči a výmysly.

21 komentářů :

 1. Týýý vole,ale to jest dosti PRŮSER!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není, čečenci dostanou po rypáku na ukrajině stejně jako v čečensku.

   Smazat
 2. Tak jestli je to pravda, a jestli to bude nadále probíhat se souhlasem světového kurvítka a jeho poddaných s eu, tak už se snad musí otevřít oči i těm nejjednodušším lidem, dosud věřícím mainstreamu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neotevře, pro ně to bude ruská propaganda.

   Smazat
  2. Ukrajinští fašisté - banderovci, ve vládě, přeci říkají, že je třeba zabít Rusy, nechat jen některé na práci v povstaleckých republikách. Genocidu mají na mysli. Když Rusko krvavě pobíjelo Čečence, a v Grozném asi omylem, i osoby důvěřivé neuteklé, protože rusky mluvící, bylo za to kritizováno. Ukazuje se však, že měli zabít tolik osob, aby nemohly ony čečenské prapory na Ukrajině bojovat. Historie vždy ukáže. Souhlasím s tím, že brzy asi dostanou na frak i ty a další prapory. Čerchmanti. Nedají si pokoj a nedají. Jestli se nad tím Vladimír Vladimírovič zamyslí...

   Smazat
 3. USA v koncích, když už hrajou na svou starou čečenskou notu. Zoufalec dělá zoufalé činy. Už nevědi jak ten konflikt rozdmýchávat.

  OdpovědětSmazat
 4. Jistě,že je to pravda.A tyto prapory bojují na Ukr. už dávno.Bohužel generál Isa Munaev hrdině padl v boji s kremelskými teroristy.Nejspíše je to první pravda na tomto úchylném webu.malomongol sklízí co zasel.jen je třeba dodat,že na straně asijských teroristů bojují kadyrovovy bandy.Čečenci jsou Ukrajincům vděčni za jejich pomoc ve válce s moskevskými okupanty.Byli to Ukr.,kteří převrátili v r. 1994 pod vedením Saška Bílého, v ulicích Grozného celou moskevskou invazní armádu v hromadu hořícího šrotu.Byl to Saško,velitel osobní ochrany Džochara Dudajeva.Konec kremelské chunty se blíží.Smrt malomongolům,Sláva Ukrajině a Svobodnému Kavkazu!!!!!!!Ještě dodnes se na Kavkaze zpívají písně "
  https://www.youtube.com/watch?v=fM9FCsIVXRw

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto je projev zlostného idiota uteklého z klecového lůžka. Zůstává zde jen pro pobavení p.t. publika.

   Smazat
  2. Když někdo používá více než jeden vykřičník, považuji jej za psychopata. Při osobním styku často vyvalují oči a zvedají obočí. Na www. psychopat. cz jsem se dočetl, že pro příbuzné nebo zaměstnance psychopata je jediná záchrana: odejít od něho.

   Smazat
 5. Na Ukrajině se soustřeďuje ta nejhorší sebranka z celého světa naverbovaná USA . Jak toto asi může skončit ? Vědma Vanga odpovídá : " V roce 2016 vidím Evropu pustou a prázdnou ......"

  OdpovědětSmazat
 6. Ukrajina není Čečna.Dvěstětisíc mrtvých rusáků na Kavkaze při napadení milionového Čečenska.Napadením Ukrajiny si rusák podepsal rozsudek smrti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mírumilovného Čečennska? Smažko, ty máš dost. Doufám ty kolaborante, že tě kulturně obohatí tito teroristé. Měl by ses hlavně dovzdělat, to co píšeš, je zoufalství. To je vidět, co tento režim, vyplodí za jednobuněčný organismus.

   Smazat
  2. Blbe Blbiči z Čečny,je potřeba dát na pravou míru některé údaje:v obou čečen.válkách padlo okolo 12.500 rus vojáků a cca 3 a půl až 4x víc čečenských kozomrdů,všichni polní šturmbanfíreři až na toho Zakájeva,který dostal svého času politický azyl v klerofašistické ČR,jsou už u svého Alláha,ale pochybuju,že v objetí 72 pannen neposkvrněných,neboť ty už dávno došly a pokud i Ty po nich toužíš,přidej se k Jarošovi a přestaň tu podjebávat....

   Smazat
  3. Debile!Zeptej se Ruských matek kolik,že Čečenci a Ukrajinci poslali do pekla ruskejch kozlů.A na Ukrajině dopadnou rusácký kurvy ještě líp.porošenkův režim se blíží ke konci.Většího pitomce si bohužel nemohli Ukr. ve volbách vybrat.S příchodem patriotů do vedení státu se změní i vojenská taktika.jakmile přeberou Ukr. iniciativu bude s mongolskou smradlavou lůzou konec.

   Smazat
  4. Ubohý nenávistník tu vyblívá svou necistickou dušičku. Rasista, omezenec, nácek a asi i hulič. Zaskákej si hop hop hop, aby tě náhodou nepovažovali za moskala nebo jiného kultivovaného člena liského rodu, ty banderovské čuně.

   Smazat
  5. 14:28

   Že tys člověče ani nechodil na základku, že ne ? :-D
   Mohlo trvat ještě chvilku a mohl bys napsat 200 milionů mrtvých rusáků, ne ? :-D
   Běž se někam učit počítat.

   Smazat
 7. Pro A 14:28. Po smrti Ruska či SSSR touží mnozí už pár set let. Nejsi vyjímka. Nokdy k tomu nedošlo a nikdy k tomu nedojde. Po smrti Ruska bys chlapče toužit neměl. Víš proč? Protože než Rusko umře, stáhne do hrobu celý svět včetně tebe. Asi se moc těšíš. No každý máme nějakou tu slabůstku. Takže nashledanou v pekle atomové války doufejme, že sis už svoje užil. Podle těch primitivních úvah se však zdá, že nejsi na světě dlouho. Tvoje chyba. Prozatím si to užívej. A nepřej smrt jiným. Věř, že ji přivoláváš na sebe. A ona přijde. Tak krásný den chlapče s tou zlobou. Musí s tebou být sranda.

  OdpovědětSmazat
 8. Pro 15:40
  Přesně jste to popsal , trefil jste hřebík na hlavičku protože to dopadne přesně tak jak jste to popsal . USA neustále touží po nerostném bohatství RF . Ve světě už vyrabovaly kde co tak už zbývá jenom Sibiř , Dálný Východ ,Antarktida kde jsou pány Rusové . Aby se toho zmocnili dělají pro to všechno . EU politici jim v tom vydatně napomáhají a vůbec si neuvědomují ,že pod sebou podřezávají větev .
  Pokud se lidé v EU nevzpamatují dokud je ještě čas a všechny tyto zrádné politiky nevyženou z jejich dobře placených postů je osud Evropy zpečetěn .Rusové možná přežijí . Evropa a USA v žádném případě ne !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Zde se asi hodí napsat, že Rusko právě vojensky neprodyšně uzavřelo vzdušný prostor, minimálně na své západní hranici, systémy S 400. Dodalo je i Číně.
   A nejnovější zpráva z parlamentních listů.cz: Rusové budou mít novou sofistikovanou superzbraň, ničící řízené střely, naváděcí systémy či družicová (! - válka by se prý rozhodovala v kosmu) elektronická zařízení. Za několik měsíců proběhnou pozemní zkoušky. Zatím začátkem července ruská armáda provedla test systému, který úspěšně zničil v přesně určený čas vytyčený cíl. Šlo o potvrzení výkonnostních atributů. Systém se jmenuje Krasuha 4 a lze ho snadno namontovat na pozemní, vzdušné i námořní nosiče (Zbraně a armáda světového kurvítka tedy budou "vypnuty", vážení proameričtí bolševici, a mohou být jen rádi. Tento systém nezabíjí.). Ruská armáda novou zbraň bude používat zejména proti řízeným střelám a k potlačení satelitem řízených lokalizačních systémů.

   Smazat
 9. Přesně tak . Na Ukr. se formují všelijací zmrdi tak jak v Bosně . Rusko zablokovalo rezoluci o Srebrenici ! Proč čt nezdělí kolik Srbských vesnic vyvraždili v okolí muslimove .

  OdpovědětSmazat
 10. 23:06

  Ano, tak nějak. US zaplatí každému, kdo jim bude sloužit proti Rusku. A v každém národě najdeš lidi, kteří půjdou opačným směrem. Nehledě k tomu, že zrovna ani například někteří Čečenci už neumějí nic jiného, než někde bojovat a bude jim úplně kde a proti komu - už nejsou ničeho jiného schopni, stejně jako jiní žoldáci, ať už jsou z kterékoli polokoule a kterékoli země.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.