Reklama

neděle 12. července 2015

Národní garda měla za úkol zadržet v Mukačevě bojovníky "Pravého sektoru"


12. 7. 2015   zdroj
Do Mukačeva (Zakarpatská oblast) byly vyslány jednotky Národní gardy, aby zadržely bojovníky v Rusku zakázané organizace "Pravý sektor". Informuje o tom oficiální stránka Národní gardy. "Nyní je skupina obklíčena, banditům bylo navrženo, aby se vzdali," píše se v oznámení.


Tiskový mluvčí "Pravého sektoru" Artem Skoropadskij prohlásil, že aktivisté hnutí se v nejbližší době chystají uspořádat protestní akci před budovou administrativy prezidenta Ukrajiny. "Aby bylo možné čelit tomu, co se děje, a co se nazývá terorem ... Vítáme všechny, kteří přijdou", cituje ho agentura RIA Novosti .

O úmyslu přijet do Kyjeva informoval šéf "Pravého sektoru" Dmitrij Jaroš. "Je nutné, aby okamžitě byli zadrženi bandité a úředníci milice, kteří vydali rozkaz k palbě a zabití", cituje agrntura RIA Novosti záznam Jaroše na své stránce na Facebooku.

Další zprávy almanach a zde a zde a zde a zde

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Válka Oligarchů. Po privatizaci již není co ukořistit, kapitalismus nahrazuje Oligarchizace, nejen na Ukrajině.

  To je společenský vývoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oligarchizaci prorostlou kapitalismem tu máme tři století. Jen to dnes komplikuje snědený krám (zdrojů).

   Smazat
 2. hloupé je, že zatímco kapitalisté bojují tržními prostředky - cenou a kvalitou, Oligarchové mezi sebou již pouze válkou. A o to na Ukrajině jde.

  Stejně byl v Evropě neskutečně dlouho mír.

  OdpovědětSmazat
 3. Mukačevo, to je Československo.

  OdpovědětSmazat
 4. Psi se začínají rvát o poslední kosti mezi sebou. Nicméně pro Zakarpatí a Rusíny je toto poslední ukázka nekompatibility jejich oblasti a kultury s ukrajinským kyjevským režimem i lokální lvovskou administrativou. Inu, na peci v poloze ležícího střelce se urodit pšence nepodaří. Risíni si musí sami mezi svými najít schopné k eliminaci vlivu kyjevské bandy.

  OdpovědětSmazat
 5. Skoda že Rusíni nedrží pohromadě . Potřebují osobnost , jako Duchnovič . Však je nás ve svě dost . Dobri sa majťe .

  OdpovědětSmazat
 6. Sorry - když už. To by souhlasilo - da, nas mnógo - i Bilderbergroup to říká a taky na tom je postaven fakt, že spoustě lidem byly zničeny domovy, a tito lidé se dali do masového pohybu - tím zdestabilizují život dalších národů, kde lidé domovy zničené sice nemají, ale budou muset čelit neřádu, bordelu,bídě, a různým excesům. Budou se rychleji šířit nemoci, nepohodlní ( protože chudí) lidé začnou vymírat. Když se podíváte jak je to žalostné - nikde se nic nevyrábí. Jen kšefty kvetou, ale kde například pořady o cestování ať už "Cestomanie" a další - ukazují nějaké dělníky, rolníky, nebo makáče vůbec? Nikde. Jen trhy, tržiště, výrobu potravin a jejich spotřebovávání, hotely, pouliční zábavu, pláže a turistiku, starověké a středověké památky. To je zatraceně málo,aby se všichni lidé na světě uživili, leda že se vrátí kanibalizmus a budem žrát jeden druhého. Pravda - nejdřív přijdou na řadu psi ( protože i psi jsou přemnoženi, zvlášť v ČR) a kočky, potom myši a červi..... vyjde to ještě na pár desítek let. A to ještě nikdo tady nenapsal, že na Zemi už je tolik plastového, igelitového a dalšího odpadu, že by se asi PVC pytlíky mohla Zem obalit... a tak dále. Inu - kdo s čím zachází, tím také zchází....

  OdpovědětSmazat
 7. Zajímejt se o to, co u přstřelky dělala auta s pražskými SPZ: 3AR 4435, 1AV6666 a 8A6 3457. Viz: http://www.rusvesna.su/news/1436696510

  OdpovědětSmazat
 8. Nechybí někomu z Prahy Jeep?
  Já bych o dvou věděl - jeden cca v 0,53 min. a druhý před 9,00 min. Jinak v nepochybně demokratické zemi se veřejně střílí jedni zločinci s druhými.

  https://www.youtube.com/watch?v=hexRskhproc

  OdpovědětSmazat
 9. Omlouvám se. Pisatel přede mnou má pravdu. Třetí "pražák" je vidět v 1,45min.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.