Reklama

pátek 10. července 2015

Největším nepřítelem USA nejsou Rusové, nebo Číňani, ale jejich vlastní američtí politici!

Ladislav Kašuka
10. 7. 2015   blog idnes
Poslední dobou se jako houby po dešti množí zprávy typu, že ten, nebo onen americký politik, případně vysoce postavený vojenský hodnostář prohlásil, že Rusko, nebo Čína v něčem ohrožují USA!Přitom nejčastějším důvodem těchto hysterických prohlášení není to, že by snad opravdu někdo z lidí, kteří je vypouští z úst, věřil, že Rusové, nebo Číňani vojensky napadnou jejich zemi!
Opravdovým důvodem těchto prohlášení je panická hrůza z toho, že by USA v něčem mohli ztratit své prvenství! 

 Američané mají obrovskou a krásnou zemi, která nebyla nikdy zasažena žádnou velkou zničující válkou a z tohoto důvodu (a také proto, že Amerika vždy mistrně dovedla využít ve svůj prospěch války probíhající jinde), se stala tato země na dlouhou dobu světovou velmocí číslo 1.

Jednu dobu USA sice takzvaně „dýchal na záda“ Sovětský svaz, který USA dotahoval zejména v období vlády J. V. Stalina téměř ve všech směrech, ale nakonec Amerika vinou různých složitých vnitropolitických faktorů vzniknuvších v SSSR tento závod vyhrála a po pádu Sovětského svazu, se stala světovým hegemonem zasahujícím ve svůj prospěch politicky i vojenský čím dál častěji po celém světě.Američtí politici se tak bohužel stávali rok od roku arogantnějšími a začala jim chybět soudnost. Americká politická reprezentace totiž nabyla pevného dojmu a přesvědčení, že jenom USA je opravdu demokratickou zemí, která je schopná vést celý svět k podle jejich mínění k lepší a zářnější budoucnosti a ostatní země, že musí tuto jejich vizi sdílet a plně se jí podřizovat!

Z tohoto důvodu dnes politici USA vykřikují do světa svá varování a své hrozby, proto nyní za řečnickým pultem mnozí z nich zatínají pěst a hrozí směrem k Rusku, nebo k Číně! Oni se totiž bojí a doslova se klepou hrůzou při představě, že některé země se stávají pomalu, ale jistě ekonomicky silnějšími než oni, že je mnohdy dotahují, nebo dokonce již převyšují ve vědě a v technologiích a nedělají pouze to, co jim Amerika dovolí! Navíc jsou tyto dvě země dokonce vojensky schopné se USA ubránit v případě, že by je za tuto v amerických očích nebetyčnou drzost chtěli Američané nějak potrestat!

Američtí politici si zkrátka nedokáží přiznat, že Putinovo Rusko a komunistická Čína už nejsou země, které mohou nějakým způsobem ovládat a místo toho, aby s nimi Amerika tedy zkusila nějakým způsobem spolupracovat, volí raději střemhlavý konfrontační kurs, který pokud zůstane nezměněn, povede bohužel k neodvratnému střetu, který se nemůže obejít bez tragických následků pro celý svět!Snad jedinou nadějí na vyhnutí se této zbytečné konfrontaci je to, že přímo v USA nakonec lidé i přes megamasivní mediální masáže pochopí, že mnohem lepší pro ně i celý zbytek světa, je spolupráce a nikoliv konfrontace a zvolí si do čela někoho, kdo to chápe! V současnosti svět spěje k civilizačnímu střetu nebývalých rozměrů mezi evropským typem civilizace a barbary z IS, kteří vraždí, nebo zotročují ve jménu svého náboženství bez rozdílu každého, kdo se jim nepodrobí!Pokud budeme sami proti sobě válčit jako malé děti na pláži o to, kdo bude mít ten největší písečný hrad, přijde nakonec velká islámská přílivová vlna, která nás spláchne úplně všechny! Jestli se však dokážeme nakonec domluvit, můžeme postavit tak velkou a vysokou hráz, že se o ní ta vlna úplně roztříští a nezbude nic jiného, než trocha neškodné bílé pěny, která nakonec úplně zmizí!

14 komentářů :

 1. pošuko rusák už Ukrajinu napadl.Tak co tady zase lžeš?Tady je důkaz:
  https://www.youtube.com/watch?v=zQwg2MupLGA
  Nebo nám chceš nakukat,že tento kremelský terorista lže?Vžtyť je to ten,který válku rozputal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonyme z 13:24 , napsat kravinu umí každý pošuk, ty jsi důkazem !

   Smazat
  2. Kremelský státník nedostižného formátu ve zpuchřelém světě nic nerozpoutal, a taky nelže. Ty potřebné miliardy k rozpoutání zvěrstev na Ukrajině dodaly USA. To dnes už ví každý gramotný člověk. Jenom americkou propagandou zasmraděná hovna, jako jsi ty smraďochu, můžou vyměšovat takové zhovadilosti.

   Smazat
  3. To říka hňupe girkin.Poslechni si ho.Někdo z nich lže.

   Smazat
 2. USA je už jako rarášek, který by chtěl zůstat rarachem a proto alespoň vyskakuje a prská. K válce s Ruskem a Čínou se neodhodlají, protože už na to nemají. Budou jim tedy okopávat alespoň kotníky a vyvolávat barevné revoluce v okolí.
  A vlastní "krásnou" zemi si Američané devastují ve velkém sami. Když jsem onehdy viděl tento film, docela mi spadla brada:
  https://www.youtube.com/watch?v=0BWcq8D9nB0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. omlouváme se, video není dostupné.

   Smazat
  2. To jste si adresu asi špatně zkopíroval, mně to normálně funguje.

   Smazat
 3. Hlavnē že se soudruzi necháte poučovat od stalinistickėho prasete Kašuky.
  http://halonoviny.com/wp-content/uploads/komunista-se-samopalem.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní10. července 2015 16:33
   Tenhle troll co sem stále chodí
   a po pás se v sračkách brodí.
   Páchne jako tchoří kůže, Amerika zato může.
   Z Americké řiti čouhá, je to přeci jejich slouha.
   Komunistům nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  2. Rusové, na čele s naší spásou Vladimírem Vladimírovičem, nejlepším politikem světa, dej mu Bůh věčnou slávu a sochu v nadživotní velikosti, začali úspěšně zkoušet protiraketový systém, eliminování zaměřování zbraní ze satelitů (lokalizační systém) a podobně, který rakety, navádění, v podstatě vypne, a nepřítel nic nemůže trefit. Světové kurvítko = USA, odzkoušelo v první fázi ze tří novou jadernou zbraň, ale na tuto nemají vhodný nosič, protože v jaderném i konvenční výzbroji zaspali. Nový systém se jmenuje Krasuha 4. Dosud mají úspěšně zaveden podobný systém Krasuha 2. Mají tak ochráněnu například Moskvu. Neprodyšně jim vzdušný prostor chrání například systém S 400. O jeho méně výkonnou variantu mělo zájem i světové kurvítko. Jistě je také známo, že moderní zbraňové systémy dodává Rusko také Číně a Indii.
   Pokud by ještě zbyl nějaký optimismus proamerickým bolševikům a pražským kavárenským povalečům, tak právě přišla nová zpráva: Světové kurvítko v následujicích 10ti letech sníží vojenské výdaje o 1 bilion dolarů a v následujících 2 letech vojenský personál na všech svých základnách o 40 000 vojáků - zločinců. Dále také 17 000 civilních zaměstnanců. Prostě nemají peníze, protože jim Vladimír Vladimírovič zabraňuje ve válkách.
   Jen ještě jedna dobrá zpráva: Saudská Arábie uzavřela s Vladimírem Vladimírovičem obří ekonomickou i vojenskou smlouvu, po špatných zkušenostech se světovým kurvítkem.

   Smazat
 4. Díky pane Kašuko za tento pravdivý a výstižný článek. Vyvolávání válek a napětí a zla ve všech koutech světa je jediné co americkou ekonomiku ještě drží nad vodou.Proto se snaží co nejdříve a ve všech směrech ovládnout EU a přivést ji do konfliktu s Ruskem a tím oba výrazně oslabit. USA to nebude ale nic platné.Tato říše zla spěje stejně k zániku

  OdpovědětSmazat
 5. V USA o prezidentovi rozhoduje oligarchie a nevypadá to, že by to u toho příštího bylo jinak. 3 a půl roku chodí američané na Wrestling, a půl roku na proslovy kandidátů.

  OdpovědětSmazat
 6. USA sa stalo centrom svetového fašizmu.Ich hlavnými predstaviteľmi sú dementi z kongresu,senátu, či iných mocenských štruktúr, ktorí si myslia, že môžu hýbať s celým svetom.Dobrovoľne sa toho nevzdajú. Buď ich zvrhnú domáci obyvatelia alebo zatiahnú svet do konečného zúčtovania.Bude to koniec USA, ale žiaľ i nás v Európe.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.