Reklama

středa 15. července 2015

O šibenice vůbec nejde! Jde o Patriot Act pro Evropu.


Vladimíra Vítová
15. 7. 2015
Po prvním táboru lidu – po demonstraci proti imigraci - se média snažila, seč jim síly stačily, zastrašovat občany, aby sdělovali svůj názor. Celých 14 dnů bylo všech tisíc účastníků demonstrace častováno jen těmi nejhanlivějšími výrazy, jako: hnůj, primitivové ze čtvrté cenové, agresívní blbečci, xenofobové, nevzdělaní debilové, ubozí násilníci apod. Mluvčí demonstrace byli dokonce kriminalizováni.Ani JEDEN redaktor z mainstreamových médií však nebyl na demonstraci přítomen. Pouze chvíli Česká televize a ta – k obrovskému překvapení - ve své první večerní reportáži o demonstraci pouze nestranně informovala. Prosím čtěte pozorně: ČT demonstranty ani řečníky nikterak neskandalizovala, ale pouze informovala, že demonstrace proběhla za účasti 700 lidí. Avšak hned druhý den – jakoby na povel - začala všechna média proti demonstrantům agresivně útočit. Tisíckrát dokola byly omílány dva chatrně sbité klacky do tvaru šibenic, popsané fixou těmito slovy: „Za vlastizradu“, „EU = CCCP“ a „Už je 5 minut po 12, povstaň lide český!“ Celou republikou však začaly obíhat zcela nelogické titulky: „Šibenice pro premiéra změní práce policie.“ Nikdo si nedal ani námahu podívat se na video z celé akce, kde naopak zazněly z úst demonstrantů slova, že Nenávist není řešení.

V médiích na téma nebezpečných nacionalistických xenofobů „zasvěceně“ pohovořili: známí mudrci emigranti, žurnalisti, umělci, páni docenti politologie, psychologie a vládnoucí magnificence – zkrátka „inteligence“…. a ti všichni jednohlasně odsoudili protiimigrační obavy občanů ČR jako zavrženíhodné! NIKDO – to znamená ANI JEDEN redaktor mainstreamu - nepožádal o rozhovor anebo vysvětlení ani JEDNOHO účastníka anebo mluvčího demonstrace! Opakuji ANI JEDNOHO!!! Pouze zesměšnili poslance Tomia Okamuru, když na svém facebooku sdělil, že během projevu žádné šibenice neviděl. To, jak je permanentně démonizován předseda Národní demokracie Adam Bartoš, je až neuvěřitelné. Normální člověk by si s takovým „zlosynem“ a „náckem“ neměl ani ruku podat. Co se týče jeho osoby, pak asi málokdo ví, že je velmi vzdělaný, kultivovaný a hluboce věřící člověk, absolvent Biskupského gymnázia, otec dvou malých dětí a jeho rodinné motto zní: „Bůh, vlast, rodina.“

Mainstreamem jsou také velmi důsledně ignorována všechna fakta a očitá svědectví českých i zahraničních politiků, vojáků i policistů o tom, že se nejedná o ekonomickou migraci nebohých chudáků, ale o migraci zdatných a svalnatých 20 až 35 letých mladých mužů a o cílený rozvrat Evropy, který je zabezpečován logisticky i finančně (neznámo kým). Radikální islamismus, který je ve srovnání s původním islámem něco jako „nebe a dudy“, je pouze zneužíván pro rozvracení tradičních evropských společenství. A stejně tak je zneužíván i národu vnucovaný pocit falešné solidarity a to úplně stejně, jako byl zneužit pojem „humanitární“ při bombardování Jugoslávie, které mimochodem podporovala naprosto všechna česká mainstreamová média i všichni známí čeští „mudrci“.Také bylo důsledně ignorováno vystoupení hudební skupiny Thalidomide na festivalu alternativní hudby Mighty Sounds v Táboře dne 3. 7. 2015. Zde byl během hudební produkce k vidění transparent „Brichta bude viset“, což měla být „ironická reakce“ na jeho vystoupení na protiimigrační demonstraci na Václavském náměstí. Samozřejmě, že chyběly jakékoliv rozhořčené reakce na potrestání „pachatelů“.
Během uplynulého čtrnáctidenního mediálního lynče účastníků demonstrace však vůbec nešlo o šibenice, ale o pokus – jak uvedl poradce premiéra Roberta Fica a opravdový profesor Peter Staněk, člen Slovenské akademie věd - nejdříve omezit práva demonstrovat proti imigrantům a poté proti jakémukoliv „nevhodnému“ názoru. Profesor Staněk uvedl doslova toto:

„Bohužel mám obavu, že jde o součást podstatně rozsáhlejšího plánu, jak rozšířit kontrolu společnosti. Všimněme si, jak se v mnohých zemích začínají přijímat zákony omezující právo na shromažďování, právo na svobodu informací, právo na svobodu slova. Formálně se to dnes staví do pozice, že je třeba bojovat proti extremistům, pravicovým i levicovým, že je třeba bojovat proti názorům, které jsou „nesprávné“ vůči imigrantům, ale osobně se domnívám, že je to širší proces. Proces, který má podporovat pouze tzv. správné názory. A ty nesprávné názory se budou tvrdě perzekuovat. A mně to začíná stále víc připomínat psychologickou přípravu a spuštění Vlasteneckého zákonu, PATRIOT Act, po roce 2001 ve Spojených státech. To znamená, že se ve společnosti vytváří klima, jehož jediným řešením bude zásadní omezení práva. Nejdříve práva demonstrovat proti imigrantům a později práva demonstrovat proti jakémukoli nevhodnému názoru. A to se může týkat i sociálních nepokojů.“

Doposud se v naší společnosti během novodobé historie neobjevilo téma, které by vzbuzovalo tolik emocí, tolik rozporů a tolik strachu. Je tomu tak samozřejmě proto, že tento problém se dotýká přímo základů existence našeho národa. Obrazně lze říci, že jde o nové NÁRODNÍ OBROZENÍ.

Pokud má člověk v těle jen trochu cti, copak je opravdu možné nesouhlasit s tím, co na demonstraci skutečně zaznělo? Anebo má pravdu někdejší ministr Reaganovy vlády P.C.Roberts, který píše: „Celý západní svět spočívá na lžích, což je pohled, který činí z pravdy nepřítele a nepřítele je třeba potlačit – takže pravda musí být potlačena!“

První tábor lidu dne 1. 7. 2015 končil těmito slovy Mistra Jana Husa: „Uč se pravdě, miluj pravdu, mluv pravdu a braň pravdu!“ Snad by týmiž slovy měl Druhý tábor lidu dne 18. 7. 2015 začínat.

P. S. Druhý tábor lidu proti imigraci se uskuteční v sobotu dne 18. 7. 2015 v Praze, ve spodní části Václavského náměstí (na Můstku) v 17:00 hod.

P. P. S. Přehled šibenic na demonstracích v ČR
10. prosince 2012: Cela, šibenice a výstřel z děla. Ve Zlíně popravili komunismus zde

7. ledna 2013: Šibenice proti komunistům budou ze Zlína putovat po republice zde

21. dubna 2012: Na odborářské demonstraci proti Nečasově vládě se objevily transparenty s výzvami k defenestraci. Cituji poslankyni Janu Černochovou: „Současný premiér Sobotka šel osobně odboráře podpořit a nad heslem vyzývajícím k defenestraci Nečase a Kalouska se přihlouple usmíval.“

7. dubna 2013: V rámci protivládní demonstrace byla na Václavském náměstí maskovaným katem sťata figurína představující Petra Nečase a Miroslava Kalouska.

24. srpna 2013: proběhl v Praze pochod - za nadšené podpory médií – pod názvem: „Čechy v ČR nechceme“. Pochod končil symbolickým oběšením brouka Pytlíka.

16. srpna 2014: motiv šibenic se objevuje na gay festivalu Prague Pride.

Fotografie ze všech výše uvedených akcí jsou zde

redakci zaslala PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.


30 komentářů :

 1. Děkuji za informace o panu Bartošovi. Kdo se nechce nechat okrádat penězoměnci, je antisemita hm. Docela by mne zajímalo, co to bylo za lidi, kteří minule měli na demonstraci šibenice a policie je nekontrolovala. Nebo se pletu a kontrolovala je? Že by to měli zakázané, aby se nedohledalo kam patří??

  OdpovědětSmazat
 2. Silně to zavání provokací "pod falešnou vlajkou". K diskreditaci hnutí protio utečenectví jak dělané, že? Že by nějaká ambasáda?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslim, že to byly najatí provokatéři.

   Smazat
  2. KDO jsou ti ultrapravičáci? Nalijme si čistého vína
   http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/kdo-jsou-ti-ultrapravicaci-nalijme-si-cisteho-vina.html

   Smazat
 3. Jak: "...je zabezpečován logisticky i finančně (neznámo kým)." Kdo byl nepřítel dolaru? Husajn chtěl přejít v obchodování s ropou na Euro a .. oběsili ho. Kaddáfí chtěl založit Africkou rozvojovou banku a Zlatý Dinár a ... rozbombardovali mu zemi a jeho lynčovali. Největším nepřítelem USA je EU a USA podniká vše proti ní a proti Euru. Jak prosté. Jugoslávie, Ukrajina, Irák, Lybie, Sýrie, Jemen .... Vše odsere Evropa, jejíž politiky má USA pod kontrolou (odposlechy ...).

  OdpovědětSmazat
 4. Tak jsem se poprvé kouknul na shromáždění pořádané tuším Národní demokracií. Tomio Okamura a Aleš Brychta mluvili rozumně a k věci. Potom nastoupili další řečníci a já se nestačil divit, proč výše jmenovaní pánové lezou dobrovolně do nastražené pasti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:32 Já tam byl osobně a nechápu, proč si myslíte, že dobrovolně lezli do nastražené pasti? Řekli si prostě svoje názory, za kterými si stojí a to bylo vše. Nebo si myslíte , že už ani svoboda slova neplatí? Mají asi více osobní statečnosti, než vy a jiní.

   Smazat
 5. O šibenice nejde - ale půjde. Půjde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude český Majdánek? Svrhnout vládu a nasadit nějakého dočasného Kalouska?

   Smazat
 6. Teď máte všichni šanci se ukázat co je ve vás.Obětujete pár stovek,čas a truchu námahy na výlet do Prahy, nebo budete čekat až o vám vše seberou, včetně svobody.Jsme na křižovatce - otroctví nebo revoluce (skutečná nesametová) naše babičky a dědové pokládali za tuto vlast v boji proti fašismu bez váhání životy.U vás všech v boji proti novému a daleko horšímu fašismu,stačí zatím! jen přijet!!! Udělejte to PROSÍM pro svou Vlast & Rodinu.Výmluvama proč to nejde ničíte budoucnost svým dětem, vnukům,synovcům,neteřím.Všichni v sobotu: 17:00 na Můstku,stanice metro A Můstek,výstup ven- směr Můstek. Vlasti ZDAR! Václav Pražák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě přijde spousta Pražanů. Ale venkovani, ti náma pohrdaj a myslej si, že se jich negři na hranicích netýkaj, protože oni mají tu svou zahrádku a králíky za barákem a oni si přece nebudou začínat s těmi "pražáky", co se nudí a neví co roupama dělat. Jenže až ty hordy potáhnou krajinou a budou jim ty jejich zahrádky plundrovat, králíky i je osobně podřezávat, tak pak budou venkovani brečet a volat po silné ruce. A budou vyslyšeni, pevná ruka dopadně v první řadě na obyčejného občana, v jejich případě ovčana. Ne, venkov se nepřidá. Jako obvykle...

   Smazat
  2. 18:36 To je správný názor. Taky nejsem z Prahy a pojedu. A co vy ostatní, chcete jenom brblat doma, nebo v hospodě u píva? Nabuďte LÍNÍ a přijďte podpořit dobrou věc pro nás a naše následovníky. O ty půjde především!!!!!

   Smazat
  3. venkov se nepřidá...hmmm...a kolik pražáků bylo minule na akci? pokud vím sjeli se tam lidi z celé republiky...s urážením venkova nebo pražáků si fakt nepomůžeme musíme táhnout za jeden provaz a jestli to nedokážeme tak to co nás čeká si zasloužíme...já přijedu a ne sama..z vesničky 200 km vzdálené..známí jedou od Ostravy a Budějic...a mimo jiné vám se na Letná modlej muslimové už teď ne nám...a když jste takoví frajeři,pražáci tak jak je to možný? Přestaňte rejt do venkova,vám v Praze uprclický tábor neudělaj nám na vesnicích je cpou.....

   Smazat
  4. A k čemu to bude? Když pak 15% idiotů stejně zvolí poserplínu a kraďouska, 10% zlodějský ptáky, 20% prodejný nemastný neslaný socky a pojede se v protektorátu s ohnutou páteří dál. Tuhle republiku jsem už odepsal z důvodu morálního stavu obyvatelstva, zalezu, zamknu a fertig.

   Smazat
 7. Jakpak nyní politikaří pánové podnikatelé ze Zlína Radek Hegmon a Davida Karásek - na které straně protestů jsou nyní vpravo/vlevo, pro imigranty a nebo proti?

  OdpovědětSmazat
 8. Pokud na demonstraci budou nosiči šibenic, házeči kostek tak pozor, odchytit a demaskovat! Netlouct - asi to budou policisté!

  OdpovědětSmazat
 9. Určitě přijde spousta Pražanů. Ale venkovani, ti náma pohrdaj a myslej si, že se jich negři na hranicích netýkaj, protože oni mají tu svou zahrádku a králíky za barákem a oni si přece nebudou začínat s těmi "pražáky", co se nudí a neví co roupama dělat. Jenže až ty hordy potáhnou krajinou a budou jim ty jejich zahrádky plundrovat, králíky i je osobně podřezávat, tak pak budou venkovani brečet a volat po silné ruce. A budou vyslyšeni, pevná ruka dopadně v první řadě na obyčejného občana, v jejich případě ovčana. Ne, venkov se nepřidá. Jako obvykle...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski15. července 2015 19:51

   Ale houby, černoušci a arabáši potáhnou do Prahy, v Praze je blaze. Na venkově je bída a tvrdý život, to měli černoušci doma, o to nestojí, oni mají přece lidská práva a jsou to lidi jako my. Chtějí komfort, a to ve vidlákově nedostanou.
   Praha kráčí po modré, Praha je avantgardní, tak je třeba, aby
   multikulturní Pražané ukázali národu, jak na věc. Nějaká ta mešitka by se šikla. Však soudružka ombudsmanka už také šla příkladem. Nebo takový soudruh Mlynář, jak se svého času styděl, že je Čech!
   To jsou hrdinové dnešních dnů. Bojují za práva utlačovaných,
   ponižovaných. Následujme je!
   Černý, býlý, spojme sýli!

   Smazat
  2. 19:51 Nech těch keců, zvedni zadek z gauče a přijeď !!!!! Pražák, nepražák.

   Smazat
  3. Pro 19:51 - a budou tam nastrčení provokatéři mávat na povel oprátkou, aby měli ONI argumenty, že je tady fašismus? Všude se píše, že to co sem NĚKDO do Evropy importuje, nejsou uprchlíci. Děláte přesně to co chtějí, chaos a "revoluci", přitom máme vládu, ke které ač mám hodně výhrad, snížila schodek rozpočtu na 70 miliard ročně a tlačí to dál dolů. To vám nestačí co udělala revoluce v Rusku a ukrajinský Majdan? ONI jedou podle stejného scénáře a vy jim dáváte do rukou argumenty. Nikam nepůjdu a zadek zdvihat za tohle nebudu!

   Smazat
  4. oprava - pro 0:29

   Smazat
  5. Já osobně mám taky tu zkušenost z demonstrací, že se tam sjíždějí lidé z celé republiky, ale Pražáků, kteří to mají u nosu, je tam žalostně málo. Ti asi zase na víkendy odjíždějí na venkov za zdravějším povětřím. Sám jeden pán z Prahy si mi tuhle v davu na to stěžoval, že se za ně stydí. Ale i tak jsme všichni žalostně pasivní. Kdyby se na demonstrace sjeli všichni, které to či ono štve, Praha praskne ve švech. Leč to se bohužel nestane.

   Smazat
  6. 3:13 Když nechceš , seď si na zadku a prohlížej si fotografie tvých milovaných vládních činitelů, co nás zrazují a strkají do pěkného průseru. Ono to chce trochu osobní statečnosti, jinak se nikdy nic neprosadí. On to za nás totiž nikdo neudělá. Ale to tobě je asi jedno, když se držíš hesla"smrádek, ale teplíčko".

   Smazat
  7. V Praze je největší procento protispolečenských osob na jednotku jejich množství. Vždy to tak bude, může jít třeba i o problém imigrantů - podpořit je. Přicházejí, někteří, hlavně když je cílem pošpinit Zemana nebo komunisty, soc. demokracii, Rusko. Takoví jsou, často, ti odkojení Vltavou. Muslimové si nejdříve došlápnou na Prahu.

   Smazat
 10. Pro 3:13 - tak zadek nezvedej a počkej až tě z baráku vytáhnou imigranti! Hlavně věř vládě, nech se zničit v klidu domova, buď "chytrý" a nebraň svoji zem... máš hezké životní krédo!

  OdpovědětSmazat
 11. hrabě Kocharowski16. července 2015 17:04

  Klucy pražský, zvedněte prdel a běžte do ulic, je vás v Praze jak blech, máte to doma, tak nebuďte líní! Proč mají vidláci za vás tahat kaštany z ohně?
  Beztak jde hlavně o vás, pražáky. Oni ti nadaní černoušci a musulmánci jsou dychtiví studia, a kde jinde, jak v Praze mohou lépe rozvíjet svůj talent? Oni nepřijeli manuálně makat, to je jen pro býlé. To mohli rovnou zůstat v Africe a okopávat maniok.
  V Praze je spousta škol, kde mohou studovat lická práva, pakulturalismus, homosexualismus, genderismus, politkorektismus,
  např. na UK. Potřebujeme fylosofy jak sůl, v Praze jsou soustředěny všechny neziskové organizace na ochranu lických práv, takže se tam černoušci a musulmánci dobře uchytí. EU spustí granty a dotace, a Praha půjde republice vzorem, a tak to má být.

  Dnes už neplatí bolševické heslo - proletáři všech zemí spojte se.

  Nově povstalí bojovníci mají nové heslo - černý býlý, spojme sýli!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To 17:04 Pane, vy jste evidentně nestudoval ani slova vyjmenovaná, anžto jazyk český mnoha úskalími v podobě y a i v rozletu vašem brání, tak jak můžete psát něco o studiích nějakého genderismu nebo co jste si to vybásnil...

   Smazat
  2. hrabě Kocharowski16. července 2015 20:54

   Vážený pane kolego 19.17

   vidím, že vás zaujala forma, nikoliv však obsah. Nepotěšil jste mě, ale ani já vás nepotěším.
   Nevím jak vy, ale já si ještě dobře pamatuju vyjmenovaná slova, např. po Pé, jak jsme se to učili ještě za komančů

   pícha, pitel, pisk, netopír, slepíš, pil, kopito, klopítat, třpitit se.

   Takže příště nehažte ramena, jo?

   Smazat
 12. Symbol šibenice byl adekvátní. Politici dělali a dělají hysterické scény, protože mají špatné svědomí?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.