Reklama

úterý 7. července 2015

OBSE konstatuje, že "Pravý sektor" se nepodřizuje Kyjevu

7. 7. 2015   zdroj a zdroj
Jednotky nacionalistické skupiny "Pravý sektor" se odmítly podřídit velení Ozbrojených sil Ukrajiny (OSU). Je to uvedeno ve zprávě pozorovatelské mise OBSE z 5. července, která byla zveřejněna v pondělí 6. července.


Podle zprávy byli členové mise zastaveni vojáky "Pravého sektoru" v Ukrajinou kontrolované Avdějevce, která se nachází 15 km severozápadně od Doněcka. Nehledě na výzvy generálmajora ukrajinských ozbrojených sil, zástupce Ukrajiny ve Společném středisku sledování a koordinování a velení antiteroristické operace, vojáci z "Pravého sektoru" odmítli propustit pracovníky OBSE na pozorovací stanoviště.

Svůj postoj nacionalisté zdůvodnili tím, že se podřizují pouze vlastním příkazům a nejsou pod vedením ukrajinské armády, píše se ve zprávě.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

24 komentářů :

 1. Ale vždyť je to naprosto jednoduché. Pravý sektor jsou pravděpodobně Ukrajinci zblblí Chazary kteří netuší, jak jen s nimi manipulováno. No a když jim to konečně dochází, že vlastně Ukrajinu prodávají šmejdům, tak se začínají divit. Na Ukrajině bude ještě "hodně veselo". Musel bych je vidět. Pokud mají hranaté ksifty s orlími rypáky a jedno oko nakřivo jako Rockefelller a krvavá Madla, tak se pletu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g

   Smazat
  2. Waffen PS už se řežou s PORmachtem, přejme jim brzké vzájemné vyhlazení, Poroševičův a Jaceňukův společný Mercedes už jede od Běrěžan,doufejme,že Gabčikov a Kubišin jsou připraveni...

   Smazat
 2. Skinhedskej stát se přece "nebude nikomu podřizovat..." ... kór když má samopaly, tanky a džípy, se kterými mohou drancovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jde o to že nastane stav a nikdo se jich na to nebude ptát.

   Smazat
  2. Jen co je přestanou podporovat ďábli z Washingtonu.

   Smazat
 3. Přesně tak,jak říká anonym v 0:00...Obergruppenffírer Jaroš poslouchá jen prozřetelnot,nebo jejího prostřeníka z Tel Avivu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chlapče, tak jsem si našel Dmytro Jaroše a ten nemá podle fotografie s prolhanými šmejdy z Tel Avivu nic společného. Žádný křivý rypák, ani divně šikmé oči, s ním budou problémy. On vás začíná zlobit, přiznej se :))

   Smazat
  2. Chlapče? ... co ty jsi za kundu, takhle oslovovat?

   Smazat
 4. Kdyby se někomu moje komentáře zdály nepřiměřené, tak ať prosím vyčká nejprve zhodnocení těch, koho se týkají. Díky.

  OdpovědětSmazat
 5. I kdyby to byla pravda (jako ze neni), ce je Putinovym fasistum a vam komunistickym prasatum do toho ? Ukrajina je nezavisla zeme.
  Starejte se o svoje zbabrane zivoty, rudohneda luzo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že pravicová demence nemá větší publicitu, mohli jsme mít komunismus zpět už během prvních 5ti let, a ušetřit si spoustu zbytečných lapálií a nedorozumění.

   Smazat
  2. To si jen myslis, blbe. Lidi maji maji tech vasich prasaren dost jeste na dalsich 200 let.
   Zemres jako nuzak.

   Smazat
  3. Chujmere,ty mizernej potrate mrtvejch roditelů mejdanový směsky nemluv do věcí,kterejm nerozumíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsi jen pozůstatek chorýho zbytku knížete Poserplíny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. Anonymní 4:03 - Brrrrrrrrrrr, ty jsi ale fujtajbl! Kdo tě sem prsknul?

   Smazat
  5. Lepší zemřít jako nuzák, než jako zloděj anebo leštič jejich bot. A jestli lidé mají prasáren komunismu dost na 200 let, tak prasáren kapitalismu budou mít dost na věčnost.

   Smazat
  6. Nedoufám, že anonym z 4:03 umí počítat. Asi právě chyběl. :-P
   Takže to shrnu: KSČ (bez M) zanikla v roce 1990.
   Kandidáten se mohl stát občan doporučený 2 členy po cca roce zkušební lhůty. Z toho vyplývá minimální věk bývalých a vytrvávajících komunistů : (2015 - 1990) + 19 = 44 let.
   Nejčerstvějšímu komunistovy bylo 44 let a to si ten socialismus nezažil, protože zažít znamená v něn několik let opravdu prožít. Průměrný věk členské základny je cca 68 let.
   No tak netuším, jak si kdokoliv může dovolovat říct 50 letému člověku "chlapče" to je provokace a na provokaci netřeba reagovat. :-D

   Smazat
 6. Na okraj. Dnes v noci, při jiné práci, poslouchal jsem Radiožurnál jen jako kulisu. Na konci pořadu ve stylu "jsou to hodní a správní hoši" jsem zaregistroval, že šlo o Pravý sektor. Ano, Radiožurnál, Made in USA. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Akdo se tě ptá ty svině,kterýmu raději rodiče chcípli,než aby tohle museli číst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 7. malomongolsko-chazarská říše zhoří na Kyjevské Rusi jako papíroví čert.Jednotná Slovanská fronta v čele s Pravým Sektorem zažene tyto odporné asijaty zpátky za ural.Svoboda Slovanů na území Rusi-Ukrajiny a ostatních národů okupovaných kremelskou lůzou je možná pouze na ruinách kremlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase jsi byl na školení nebo to máš v těch hovnech v palici už tak pomotaný?!!!!!!!!!!!!!!!A to jsi zapoměl,že Rusko se mezi Banderovskejma debilama nevyslovuje?!!!!!!!!!!!!!!!Jsi potrat a potratem zůstaneš,Chujmere debiloviči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Jednotna Slovanska fronta na cele s pravym sektorem haha (...http://m.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/na-donbase-proti-separatistum-bojuji-islamske-prapory/) Preco si teda do vlady natahali americkyck, kanadskych, svajcarskych, izraelskych zidov? . Pravy sektor uz dosektoroval, a bude obetovany, otazka, kto ovladne Ukrajinu, ked sa ho zbavia, ci Slovan, ci zid.

   Smazat
  3. Modrý troll z vaclavaku 3 se ozval jak je u člověka v tísní....

   Smazat
  4. Ty odpornej fujtalble 7:53 - jsi plný nenávisti a vzteku, doufám, že se to na tvém zdraví adekvátně odrazí ;-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.