Reklama

čtvrtek 9. července 2015

Opakuje se znovu Hitlerův plán s Ukrajinou?

9.9.2015 Outsidermedia

Jsem stále více přesvědčen, že to, co se děje na Ukrajině, je v podstatě další útok Evropy proti Rusku. Proto se také kvůli Krymu zvedl takový pokřik. Dobyvatelům se nepovedlo urvat si ten klenot pro sebe. Tentokrát je však samotný útok vedený rukami nerozumných domorodců, kteří zabíjejí stejné Rusy, jako jsou oni sami, a nechápou, že tak plní tu nejostudnější a nejšpinavější roli. Zabíjejí a umírají pro zájmy Západu.

Jejich rolí je sloužit jako okupační armáda, která okrádá a zotročuje celou Ukrajinu jako část historického ruského území. Tato armáda si však nezíská ani slávu ani poctu, kterými se vždy dříve pyšnily hordy Napoleona I. a Napoleona III., královny Viktorie, Entente a mnoha dalších dobyvatelů Ruska.

Evropa a USA teď nevykrádají Ukrajinu o nic hůře než Hitler, který z okupovaného území odvážel vše, k čemu se mu povedlo dostat. Dokonce i samotnou černozem, kterou Němci odváželi z úrodných polí jižního Ruska.

Současná Evropa přesně kopíruje Hitlera a má v úmyslu vyvážet i ukrajinskou černozem, v čemž jí aktivně napomáhá junta, která je připravena prodat absolutně všechno, o co bude mít její páníček zájem. Jak stydlivě oznamují ukronovináři, budou se prý vyvážet „přebytky“ černozemě. Pěkné „přebytky“ – vrstva od půl do jednoho metru! Švédsko chce koupit od 50 do 100 miliónů tun černozemě za „neuvěřitelnou“ cenu 5 EUR za tunu, takže se opravdu nebudu divit, pokud tu úrodnou vrstvu vyberou do mrtě.

Švédové na skalistých ostrovech Värmlandu budují skladiště pro drahocennou černozem. Je zajímavé, jak rychle jejich příkladu budou následovat ostatní evropské země. Co například opět Německo?

Ostatně, ti primitivové jsou připraveni prodat absolutně cokoliv. Už dokonce i v Karpatech vykáceli prakticky všechny lesy, takže už ani nemají kde vykopat své zemljanky. Ne, někteří z nich si uvědomují, že prodávají svoji budoucnost, když se dokonce už i na webu UNA-UNSO našel autor, který si začal „dělat starosti“ o osud ukrajinské půdy. Buďte mimochodem s tím webem opatrní. Vůči Moskalům je tam zloby až dost, ale článek je to zajímavý.

Ovšem prodeji té země znepokojení těch nejmoudřejších v žádném případě nezabrání. Půdu prodají. Z polí ji jednoduše vytěží a někdy je tak úplně zničí. Zatím to do zahraničí neodchází, ale to jen zatím, protože pro „svidomého“ Ukrajince budoucnost neexistuje. Pro něj je důležité, co je tady a teď. Za peníze je připraven prodat svou budoucnost i budoucnost svých dětí. Na Majdanu ji prodávali za 10-15 tisíc hřiven. Stávali se z nich narkomani, kteří přicházeli o zdraví díky tomu „posilujícímu“ čajíčku a někteří z nich rovnou umírali od kulek, které přiletěly z vlastního týlu.

Zdroj: http://gentlemanstory.net/2015/07/plan-gitlera-v-otnoshenii-ukrainy-povtoryaetsya/

Překlad: Irena

14 komentářů :

 1. Tady je celé rusko v jediném videu:
  https://www.youtube.com/watch?v=BcYXRWCUnwE#t=33
  zato krymnaš,máme rakety,za všechno může Amerika....
  Ne všechni chtějí žít v ruském ráji.Co je na tom divného?Soudruzi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://hn.hnonline.sk/svet-120/americka-armada-sa-radikalne-zostihli-prepusti-desattisice-vojakov-832603

   Smazat
  2. Tak hele fašounku v 8:53, pochopil jsi, že článek je o Ukrajně, která si nechává rozkrást svou zem a to zcela za babku? Asi né viď šmudlo, Ty nejspíše budeš stejný blb a udělal by jsi to i u nás. No snad jsi jen přiblblej troll který neví o čem je řeč. Tedy doufám, ale moc tomu nevěřím.

   Smazat
  3. Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
 2. Az na Ukrajine s definitivni platnosti nebude co zrat tak se ta chaska pohrne sem k nam. Rusove je zivily poslednich 20 let, ale ted USA rozhodli se je budeme zivit my - tak sem taky prijedou a budou pozadovat svou odmenu.

  Out of topic: Evropsky parlament hlasoval pro TTIP - rezim mlci, zatim jedinou informaci o tom jsem nalezl na RT Deutsch. Kdyz ma nekdo vic info, tak dejte vedet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba toto:
   Zpráva k #TIPP byla v Ep schválena. Bez ochrany práv, ŽP i zdraví :( socdem nezklamala a pravici podpořila.
   https://twitter.com/Konecna_K/status/618758923844231169

   Smazat
  2. I tak světovému kurvítku teče do více než nám:
   http://hn.hnonline.sk/svet-120/americka-armada-sa-radikalne-zostihli-prepusti-desattisice-vojakov-832603

   Smazat
  3. Jak hlasoval Jan Keller? Disciplinovaně?

   Smazat
  4. pro9:06 Já si myslím, že až nebudou mít Ukroši co žrát, tak se začnou požírat navzájem. A to potom teprve bude sranda..A o hlasování TTIP píší na: hlavné správy.sk

   Smazat
  5. Pro 9.06-TTIP, skvělý plán USA, jak posílit a zachovat roli světového hegemona za každou cenu na úkor lokajů a hlupáků z Evropy, kterou již odepsaly ze seznamu.Plán na vykradení Evropy světovým Kurvítkem a zotročení, se zase o krok posunul.Tohle hlasování akorát nadále posvětilo a prodloužilo dokončení likvidační americké "dohody"do konečného "utajovaného" znění.Po dokončení jednání a hození na papír-cca 1500 stránek, bude Evropský parlament hlasovat o konečném schválení.Dále by mělo hlasovat o definitivním uzavření včech 28 národních parlamentů EU.Spoléhám na Francouze, Maďary-Orbána a na Řeky, že to svrhnou ze stolu i když jim místní američtí Protektoři budou držet kudlu u krku.Všichni víme, že naši politici, kteří si jezdí pro noty do USA a na občany ser..., je jimi již dnes TTIP schválená.Horizont dokončení je cca do 18 měsíců. Obama má mandát uzavírat "obchodní dohody" po celém světě okamžitě, svým podpisem.Pro USA je v současné době PRIORITOU TTIP co nejdříve uzavřít.Přitom již spočítali, že cca 1 milion obyvatel díky tomu přijde o zaměstnání a v Evropě cca 850 tisíc.Chci pak vidět Sobotku a jeho úsměv, jak jedna fabrika za druhou, zemědělství a potravinářství budou jeden po druhém krachovat vlivem dovozu levné jedovaté siláže, chlorovaných kuřat,hovězí a vepřové s ractopaminem, otrávené mléko plné antibiotik atd.Hrozí tím masívní nezaměstnanost a dominance US zboží a diktát nadnárodních amerických korporací, lobbing, nastolení US norem a zákonů, které mají prorůst až dom komunálním politiky.Jednoduše řečeno, zotročit a podmanit EU k obrazu svému.Třešničkou na dortu je arbitrážní řízení ISDS,, investor-stát, kterou mají rozhodovat soukromé soudy a soudci v USA.ISDS je nadřazena státu a státním zájmům.Čekají nás zřejmě řecké časy postupně všechny i Němce, i když východní země EU jsou levnou výrobní kolonií Německa.tak si ještě 18 měsíců užívejme, protože to, co přijde bude Řecko ve velkém připomínat.Pokud tedy USA nepůjdou dřív umravňovat mezitím Putina a Rusko za použití hromadných odvodů a evropských zdrojů.Poláci a Pobaltí jsou podle informací již na umravnění chování Rusů, plně připraveni a za záchranu dolaru také.TTIP má dokonale omezit a zcela rozvrátit jakékoliv obchodování s Ruskem!!!

   Smazat
 3. Pokud Čechům toho zůstalo po sametu v roce 1989 málo , tak Ukrům po Majdanu nezůstane vůbec nic .Doba totiž pokročila a kapitalistická zrůda je mnohem agresivnější od té doby . Už začíná žrát i hlínu z Ukrajiny /obrazně/ . Co budou ale žrát Ukrajinci kteří to všechno přežijí ? Kam bude zasévat MONSANTO své jedovaté osiva když tam žádná úrodná zem už nebude ? Možná jim pronajme Čína kousek z toho co už na Ukrajině nakoupila . Teprve potom začne ta pravá vlna uprchlíků z Ukr. do Česka . Kam je umístí ozubená pleš se svými kumpány když už budou všechny uprchlické tábory v Česku narvány černými hordami ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zůstane jim hlad, bída, neštovice, vykradená země a neexistující Ukrajina. Pak se budou hordy hladových valit k nám a do Ruska. Štětina a jeho banda z TOP09, stejně jako zdejší kódlčípci, si je prý budou brát a starat se o ně.

   Smazat
 4. Ta černozem v severnějších podmínkách stejně nepomůže. Nejsou tam pro ni podmínky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doufám že je to napadne skautíku .

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.