Reklama

čtvrtek 23. července 2015

Otevřený dopis premiérovi ČR

23. 7. 2015
Dobrý den, pane (momentální) premiére,
vzhledem k tomu, že vláda, které nyní předsedáte, nikterak nereaguje na požadavky většiny občanů ČR, týkající se zastavení nelegální imigrace do naší země, adresujeme Vám deset dotazů a to formou otevřeného dopisu. Očekáváme sice odpověď, ale tušíme, že se jí nikdy nedočkáme, proto tento dopis považujeme za otevřený, aby se s ním veřejnost mohla seznámit.


1.PROČ česká vláda souhlasila s permanentním přijímáním uprchlíků, když tento krok odporuje mezinárodnímu právu (viz Dublinská konvence)? Stačilo jen, aby česká vláda striktně dodržovala pravidla evropské imigrační politiky, kdy rozhodování o přijetí či nepřijetí imigrantů je ponecháno pouze na národní legislativě. Česká vláda předložila iniciativně, hloupě – a pro EU vlastně i neočekávaně – návrh o přijetí 1500 uprchlíků jen pro letošní rok, avšak mnohé země sdělily číslo řádově nižší (například Slovensko 200) anebo vůbec žádné (například Španělsko nebo Polsko). Navíc podle mezinárodního práva o slučování rodin je legální, aby za imigranty pak do nových zemí přišly celé jejich rodiny.

2.PROČ česká vláda pohrdavě ignoruje imigrační obavy vlastních 88 % obyvatel, nezodpovídá jejich otázky a nesouhlasné názory kriminalizuje?

3.PROČ česká vláda výslovně vyňala otázku nelegální imigrace a otázku setrvání naší země v EU z návrhu zákona o referendu?

4.PROČ česká vláda v roce 2015 financuje částkou přesahující půl miliardy korun více než 17 nevládních organizací, které mají ve svém popisu práce podporu imigrace a které za peníze daňových poplatníků pořádají akce proti odpůrcům imigrace – tedy proti 88 % vlastního národa?

5.PROČ česká vláda, která nemá peníze na chudé, děti a seniory vlastního národa, vydává miliardy na ubytování, stravu, tlumočení a vlídné zacházení pro ilegální imigranty? Stát také financuje soudní řízení vedená proti němu samotnému, protože již nyní se zvyšuje počet žalob, které k soudům posílají uprchlíci.

6.PROČ si česká vláda neosvojila návrh zákona, předloženého poslancem Tomiem Okamurou, který považuje šíření extrémního islámu a nelegální imigraci za zásadní ohrožení bezpečnosti naší země, a proč se tomuto návrhu zákona vláda vysmála? Doposud nejsou podnikány žádné legislativní kroky, které definují šíření a propagaci islámského práva šaría a džihádu jako trestný čin ohrožující naši vlastní svobodu a demokracii.

7.PROČ česká vláda ratifikovala Úmluvu o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni, jak informovala dne 17. 7. 2015 Rada Evropy? Česká vláda tím dala všem cizincům z kteréhokoli světadílu možnost budovat v naší zemi místní sdružení pro obhajobu zájmů a projevů své vlastní kulturní svébytnosti. Cizinci tak mají právo volit a být voleni v místních volbách, zakládat vlastní odbory, mají právo na shromažďování a sdružování.

8.PROČ se česká vláda nedistancovala od multikulturalismu stejně jako vláda Holandska, která konstatovala, že „sdílí nespokojenost holandského lidu s modelem multikulturní společnosti v Nizozemsku a vyjadřuje svůj záměr zaměřit své priority na základní hodnoty holandského národa“? Nizozemská vláda také zastaví poskytování zvláštních dotací pro integraci muslimů.

9.PROČ česká vláda souhlasí s tím, že se v Bruselu etablovala Organizace islámské spolupráce, která ve svých strategických dokumentech uvádí, že „muslimské komunity imigrantů v Evropě jsou součástí islámského národa“ a doporučuje „řadu kroků, aby se zabránilo integraci a asimilaci muslimů do evropské kultury.“

10.PROČ se česká vláda chová jako největší nepřítel svého vlastního lidu?Předsednictvo Národní demokracie, v Praze dne 22. 7. 2015

Publikací tohoto textu se Nová republika nehlásí automaticky ke všem prohlášením Národní demokracie, text publikujeme pro argumentaci, která stojí za zamyšlení

30 komentářů :

 1. A jaké výhrady, nebo k čemu konkrétně má nová republika jiná bči nesouhlasná stanoviska -popř. proč?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEEXISTUJÍ VÝHRADY,AKORÁT BY TI DEMONSTRANTI,KTEŘI JSOU PRO ČURAMEDÁNY

   a zoufale chtějí,aby v REPUBLICE podřezavali hlavy podle středověku,kdy obsadili kus Evropy a za jejich právo šarija demonstrují ,aby se stali VZOREM ,po demonstraci se zaregistrovali a nestyděli se přimo sděliti KOLIK těch dobře vycvičených samopalníků z ISLAMSKÉHO STÁTU,které k nám posílé nebohý HUSSEIN OBAMA, SVÝM BOMBARDOVÁNÍM přijmou do své domácnosti.

   Smazat
 2. Vypadá to, že Národní demokracie je jediná politická strana, která nyní něco smysluplného dělá! Poukazuje na problém (2 demonstrace) a navrhuje řešení! I když, jak jsem se dočetl, vznikla teprve v lednu 2014 má zdravý smysl pro realitu. Kde jsou jaká stanoviska naší slavné levice? Co dělají a říkají socdemokrati nebo komunisti kromě Ransdorfa? Přesně jak píše martin Hekdla - tato levice není žádná levice! Jsou to nyní již protinárodní strany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsi přišel na to, že Socdem je levicová? Možná jsou lehce nalevo od Kalouskova spolku. Levicová rétorika z nikoho levicového neudělá. Rozhodující jsou skutky. Sobotka je s Bělobrádkem, Kalouskem a Babišem na jedné lodi.

   Smazat
  2. Národní demokracie se sama definuje jako konzervativní, nikoliv pravicová. Návrat ke starým hodnotám není ani pravicový, ani levicový. A tradiční hodnoty jsou osvědčené a víceméně věčné.

   Smazat
 3. Ministr vnitra Milan Chovanec řekl před týdnem, že migrační vlna sílí. Po nedávném zvýšení ostrahy policie podle něj zadržela 15 migrantů denně, minulou středu jich už bylo ale už pět desítek a minulý čtvrtek kolem tří desítek. A 15 jich jenom chytí! Kolik jich nechytí? Kolik jich tu bude třeba jen za půlrok? Jde o KAŽDÝ DEN!!!!!! Při 5% v rámci populace je už situace v každém národě nezvratitelná.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Policie-zadrzi-denne-20-az-50-nelegalnich-migrantu-oznamil-premier-385343

  OdpovědětSmazat
 4. Lidskou řeku nelze zastavit.když policie někoho zadrží,tak ho zase pustí, což je normální.Proč se bojíté imigrantů ? To nejsou stejní lidé jako my ?
  Copak u nás v Česku jsme nějací nadlidé, kteří vědí vše, co se má stát a co se má dělat ? Já to opravdu nevím a odmítám se pořád něčeho bát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidé to jsou, ale naprosto jiní - kulturně, mentálně. My nejsme nadlidé a oni podlidé, ale jsou jiní. Nic na tom nezmění to, jestli se bojíš či ne. Pokud nechápeš, vezmi si jednoho domu, brzy pochopíš o čem je tu řeč.

   Smazat
  2. Dvořáku, Dvořáku ty naivní pacifisto, proč? Třeba pro toto:
   http://svobodnenoviny.eu/neberme-si-priklad-z-britanie-je-cas-sundat-satek-z-hlavy/

   Smazat
  3. A nebo třeba pro toto: https://player.vimeo.com/video/131737372

   Smazat
  4. Useknout ruku za kontrolu jízdného se dělat nemá. K tomu aby to člověk věděl nemusí patřit mezi nadlidi. K tomu aby ruku useknul asi mezi nadlidi patří.

   Smazat
 5. Bylo by potřeba pi volbách sledovat kdo koho volí. A pak ať taky tyhle tanečky platěj ti co si je zvolili.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už tady bylo,kdo šel pro volbách za plentu,tak se stal terčem STB....

   Smazat
 6. PROČ? Protože si ještě neuvědomují a ještě se nebojí, že ponesou za svá dnešní protilidová rozhodnutí osobní odpovědnost. Tím neříkám, že si nebezpečí imigrace neuvědomují, tím ovšem hůře později pro ně. Toto jejich vlastizrádné jednání naplňující mimo jiné i skutkovou podstatu trestného činu veřejného ohrožení je neomluvitelné a bohužel nevratné. Navíc kriminální činnost těchto imigrantů spolu s dalším ekonomickým i sociálním propadem našeho státu způsobí vznik nových nacionálních až fašistických stran, bojůvek a domobrany. Jo milánkové, když se to nezastaví "dnes" máme se na co těšit. Mimochodem o 15% (a tendence je dále vzrůstající) stoupl prodej zbraní a střeliva, někteří už to začínají chápat. Přichází špatné časy a přitom stačilo říci IMIGRACI NE.

  OdpovědětSmazat
 7. Ty debile 17:18 nějakej Dvorak, klidně si je můžeš všechny co jsem příjdou vzít domů, ulož je u sebe v ložnici nebo nu dětí v dětské pokoji

  OdpovědětSmazat
 8. Bedřich Dvořák na to má tak specifický pohled vzhledem k tomu,že ta migrace je spuštěna jeho kamarády tzv."vyvolenými",terorizujícími Střední východ,přilehlé okolí a teď už i Ukrajinu,"fešáky s kupírovanejma oháňkama",kteréžto považuje za "výsadu",jak se nám tu před časem sám pochlubil,takže není se čemu divit....

  OdpovědětSmazat
 9. Je to jednoduchý. Každá kurva potřebuje pořád zákazníky - jinak nemůže žít, když nic nedělá, a živí se jen "tím" No a oni se živí jen žvaněním, rozkradli už co bylo možné - už si nakradli, zvykli si na pravidelný přísun nezřízených balíků peněz měsíčně, ale jaksi už není kde krást a brát - jsou jen dotace, tam se můžou vyřádit, než těmto pramenům někdo zatne tipec. Za důchodce nebo české chudé a sociálně vyřazené lidi, nedostanou nikde nic, zatímco cikány dotuje EU z programu integrace cikánů, a za emigranty dostanou taky balík na integraci běženců. A zas bude kde brát na dobře omaštěnou obživu. Lidem už taky začínají vadit jejich obří a věčně vzrůstající platy, je to zkrátka svízelná situace. Jsme jako pěstouni, kteří si "láskyplně" berou děti do péče, protože pěstounům se za péči o děti dá balík peněz, zatímco pravým rodičům dítěte se nasere,naopak-ještě se jim od huby utrhne,a poté se jim děti odeberou. A to stejný je to s cikošema a přistěhovalcema. Za ty bude dotační balík, na který už se těší, zatímco na českého občana dostanou hovno.Proč by měli láskyplně pečovat o české bílé občany, když na ně nedostanou odnikud nic? Jak jsem psal vícekráte - zvrhlé je dnes vydáváno za normální a správné. Co se občanům zdá být zvrhlé a nenormální, je naopak správné a normální. A ještě tam měla být jedna otázka - co jsme jim udělali, když s námi bojujou už pětadvacet let na život a na smrt? Proč všechno, co je poškozující, zesměšňující, dehonestující a nemravné, se okamžitě zavede? Historii už přepsali - ještě zbývá začít přepisovat pohádky, protože v těch vždycky vítězí dobro nad zlem.Ať se to naše děti neučí! Ať vědí odmalička, že to tak vůbec není, a vždycky - ale vždycky a všude - vítězí zlo nad dobrem! A v reálu nikdy nevítězí láska nad nenávistí - ale naopak.Je třeba přepsat a upravit pohádky i romány, a všechno, kde nebude zlo vítězit nad dobrem, stáhnout z oběhu, protože je to zkreslené a lživé.

  OdpovědětSmazat
 10. Vážení,dnes ukazovali v TV, jak policajti na Broumovsku sbírají pro chlapečka,který byl postížen myastenií. víčka od pet lahví! Vláda strká naše peníze nevládním organizacím a ti jsou ještě placení ze zahraničí,aby co nejvíce rozeštvávají společnost! Plně souhlasím s dopisem,ale nevěřím, že by si ho byť jediný přečetl, natož sám Sobotka! Jsou to zrádci národa!

  OdpovědětSmazat
 11. Odpovědi
  1. Mně ne. Je to stahování trenek ještě před brodem, i když do bot už nám evidentně teče.

   Smazat
 12. Souhlas s 20:10 Taky nevěřím , že si ti parchanti dopis vůbec přečtou natož aby na to odpověděli .Nevěřím už nikomu a ničemu . Jsme pro ně jenom lůza .Vůbec bych se nedivil kdyby ozubenou pleš někdo zastřelil .

  OdpovědětSmazat
 13. Holá hlava s brýlemi od brusky, kterou nikdy ve skutečnosti neviděl, chce se svými kumpány zde v ČR zavést právo šárija a džihád.To je to, co chtějí.Zlikvidovat původní obyvatele a brát si na hotel s plnou penzí africké samopalníky.Ozubené hlavě jde hlavně o dotace z EU, pokud obdrží za jednoho samopalníka 6000Euro, tak je v té chvíli cennější samopalník než ¨český celoživotní daňový poplatník, nás budou neustále těmito "uprchlíky", zásobovat.Jim nejde o lidi a veřejné mínění, ale o sebe.

  OdpovědětSmazat
 14. No, hezké, jen si neumím představit konkrétní odpověď. . . zrovna od Sobotky.

  OdpovědětSmazat
 15. Převrat? Převrat! Revoluce? Revoluce!

  OdpovědětSmazat
 16. Nechápu, že má potřebu někdo tomuto bezpáteřnímu, slizkému, hloupému, zcela nezajímavému multikulturnímu kolaborantovi cokoliv psát :p

  OdpovědětSmazat
 17. Podle mne je tato situace na generální stávku! Nic jiného asi nepomůže.

  OdpovědětSmazat
 18. Někdy si říkám, že USA chtějí, aby imigranti přišli do Evropy. Evropa pak bude bojovat s islámem a povede válku i na Blízkém východě.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento chaos je řízený z USA . Jim to náramně vyhovuje .Tuto taktiku mají vyzkoušenou po celém světě a skvěle se jim osvědčila .Jednoduše rozeštvou všechny proti všem a pak tam dodávají zbraně a zbrojní průmysl , který je páteří jejich ekonomiky může jet na plné obrátky . A jejich politické loutky v EU jim v tom jsou spolehlivými pomocníky .A tak už to asi zůstane dokud se o něco podobného nepokusí i v Rusku.Potom ale dostanou přes držku a dají snad pokoj .

  OdpovědětSmazat
 20. Převrat!!!!
  Defenestrace!!!!!
  Návrat k hodnotám !!!!
  j.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.