Reklama

pátek 24. července 2015

Poznejte svého uprchlíka, poznejte svého ministra

Erik Best
22. 07. 2015     EB
Vláda má zájem na tom, aby Češi poznali uprchlíky v místě jejich nového bydliště. Až uprchlíci přijdou, je třeba ukazovat konkrétní tváře a příběhy, pomůže to rozbít masovou představu, kdy si lidé slovo muslim spojují pouze s popravami a řezáním hlav, uvedl státní tajemník Tomáš Prouza. 

Rodiny budou mluvit o tom, co zažily a před čím utíkají, sdělil HN. Možná by měla vláda stejný postup zavést i u nových ministrů. Než prezident Miloš Zeman někoho jmenuje do funkce, kandidát by mohl promluvit o útrapách, jimiž si prošel. Vezměme si například samotného Prouzu. Hrozně rád by se stal ministrem průmyslu, ale kolik lidí si pamatuje, že byl v roce 2007 coby náměstek ministra financí obviněn z ilegálního výdeje povolení pro provoz loterijních videoterminálů, ale že stíhání bylo později odloženo? Kdyby promluvil, mohl by rozbít stereotyp o tom, že všechny náměstky ministra financí měla kolem prstu omotané Sazka. On pouze poslouchal instrukce svých ministrů, Bohuslava Sobotky a Vlastimila Tlustého. To z něj přece jistě nedělá zločince na celý život.

22 komentářů :

 1. Pan Best svou "úvahou" opět potvrdil. že naše státní správa (a zřejmě nejen ta) je postavena, a neustále stavěna, na "prohnilých" základech. Pokud by to "někdo" chtěl "změnit", musel by provést její zásadní "rekonstrukci". Otázkou je, zda se někdo takový vůbec najde, zda se nebude bát a zda nebude krást ....?

  OdpovědětSmazat
 2. Tomáš Prouza je korunovaný vůl. On si myslí, že uprchlíci budou mluvit česky nebo aspoň anglicky, aby mohli vyklopit, jak v Africe žili?

  OdpovědětSmazat
 3. My, občaně ČR a podle anket je nás cca 96%, nemáme zájem poznat krvelačné samopalníky, jejichž idolem a vrcholem bytí je středověk, jež nám chtějí vnutit a které musíme z našich daní zahotelovat a živit, pane tajemníku Prouzo.Jistě bydlíte v obrovské haciendě o 10 místnostech, bylo by dobré, kdybyste na stravu a byt pojal alespoň 10 těchto individuí, kteří do naší kultury absolutně nepatří.Nejlépe by bylo, kdybyste jim svůj dům přestavěl rovnou na mešitu.

  OdpovědětSmazat
 4. 9:06
  Pan Prouza není přece "naivní". On dobře ví, že uprchlíci nebudou mluvit česky nebo anglicky. I když to neříká,má to dobře "promyšlené". Jemu "spřízněné" agentury s předstihem uspořádají rekvalifikační kurzy obyvatel v místech nového bydliště uprchlíků za účelem "seznámení" místních s jazyky jejich nových spoluobčanů. Samozřejmě, z peněz nás všech a EU.

  OdpovědětSmazat
 5. Bože to je debil, ten si tutově myslí, že okapy z umělé hmoty je diskriminace. To je jako argumentovat tím, že ne každý cikán krade poklopy.

  OdpovědětSmazat
 6. Ale nekrade. Zejména od doby, kdy se začaly vyrábět z plastu a ne ze železa... :-D

  OdpovědětSmazat
 7. Nikdy jsme neměli kolonie.EU musí v první řadě udělat opatření,aby sem ekonomičtí migranti nemohli proniknout.Máme tady dost svých parazitů,na co dovážet další

  OdpovědětSmazat
 8. Nelegální imigranti mluví velmi dobře anglicky!!!!!

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zdechovsky-se-vydal-za-uprchliky-na-Sicilii-a-byl-nemile-prekvapen-Mluvili-anglicky-klopili-oci-a-ptali-se-na-penize-385416

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A všichni jsou "křesťani". Naši církevní hodnostáři budou spokojeni, přibudou jim "ovečky" ... Třeba jim ani ty nápisy krví na zdech kostelů "nebudou" vadit.

   Smazat
 9. Tomáš Prouza je Sobotkův muž!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Jestliže žijeme v demokracii a ne v diktatuře, proč k otázce migrace není uspořádané referendum? Která politická strana z vládní koalice měla v programu otevření dvěří migraci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to je jednoduchá "odpověď". I kdyby bylo, zúčastnil by se ho potřebný počet občanů, většina občanů se vyslovila proti přijetí migrantů, tak by to dopadlo zřejmě jak v Řecku .....

   Smazat
 11. K cemu by to referendum asi bylo??Vlada si stejne bude delat to,co uzna za vhodne..pro koho ??...co je to demokracie ??

  OdpovědětSmazat
 12. Prouza je zřejmě odvozeno od slovesa prudit .Tak to by u něj sedělo . Ale takových je ve vládě většina a kteří nejsou prudiči tak jsou idioti .Uvedu příklad : Babiš prý chodí po sněmovně a zhasíná světla která ostatní nechali svítit a tímto prý šetří .To by se dalo pochopit .Nejde ale pochopit to , že tímto možná ušetří možná za rok několik tisíc korun když to tedy přeženu . To na jedné straně a na druhé straně si jako financministr nechává ukradnout miliardy z církevních restitucí .To mu nevadí ?

  OdpovědětSmazat
 13. To je celkem pochopitelne..Budu zhasinat svetla,usetrim desetniky,ale hlavne o tom budu vsude nluvit,jak setrim..Ale,kde je schovanych tech 200 miliard,ktere sliboval pred volbami najit,to nam asi neprozradi.....

  OdpovědětSmazat
 14. Dám vám jednu radu, zvedněte ty líný zadky a vyjdete do ulic,stačí 10% národa a uvidíte,jak vás začnou poslouchat.(né na100% ale v důležitých otázkách určitě) strach o koryta a životy,jim srazí hřebínek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak to je. Až se nás budou bát více než svých nadřízených z Washingtonu a Bruselu, pak tu teprve nějaká demokracie může začít fungovat.

   Smazat
 15. ČR je vstřícná vůči cizincům: Nově mohou volit v místních volbách nebo zakládat odbory.

  Česká republika ratifikovala Úmluvu o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni. Oznámila to v pátek 17. července 2015 Rada Evropy. Právo všech cizinců z kteréhokoli světadílu budovat v České republice svá místní sdružení pro obhajobu svých zájmů a projevů své kulturní svébytnosti, právo cizinců zakládat vlastní odbory, právo cizinců volit v místních volbách nebo povinnost České republiky seznámit cizince s jejich právy se stane od 1. listopadu 2015 realitou.
  Podrobnosti na http://desitka.org/?p=4646#more-4646

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, nevšiml jsem si, že je na toto téma zvláštní článek.

   Smazat
 16. Tak jim to zas vyšlo. Skuteční teroristé ze Strakovky a z Úřadu vlády, politici, kteří vydrancovali a rozkradli majetek státu, berou statisíce měsíčně jako plat a lidi nechají živořit za deset tisíc - jsou zase z obliga a za vodou. Podařilo se jim s pomocí medií nasměrovat hněv lidu na islám a utečence, a můžou krást, vydírat, utiskovat, otravovat a buzerovat lidi dál beztrestně. Lidi budou kvičet a nadávat na něco, co jim nikdy neublíží, a pravé lumpy a lotry, kteří je zradili a vykořistili, nechají v klidu. To byl dobrý projekt -to celé. Fakt. Podařilo se. Tolik nadávek, vzteku a prskání na něco, co zatím není nikde vidět? I ti pitomí psíkaři obviňují Araby v Teplicích, že prý neuklízí, a oni nemohou s pejsky courat po parcích? Je to jak u blbých. A že psíkaři, ta rota pitomců, kteří bez psíků nemohou existovat, v ČR žije na deset milionů lidí pět milionů psů -tj. každej druhej vláči psa chcát a srát ven, - jsou zrovna ti praví. Obtěžují, psi chčijou do zádveří domů, lidem pod okna, na dětská pískoviště, serou po parcích a trávnících, nechávají za sebou hovna jak půl bochníku chleba a chcípáka, kterej ho venčí,ani nenapadne aby to uklidil. To jsou ti praví!Zamořili populaci chlamydiema, jaterníma a střevníma parazitama, lidi se musí odčervovat jako psi -zrovna tito neřádi budou nadávat Arabům? Vždyť je to jak u blbých tady. Někdo usiluje o to, aby se lidské smečky českých nenávistníků a sadistů mezi sebou servaly, a pozabíjeli se. Pak sem natáhnou černochy, araby a islámce, budou na ně brát haldu peněz, bude vysoká porodnost - co s pitomými, nenávistnými českými primitivními ovcemi, které naletí na každou mediální maškarádu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I ten pejsek má větší rozum,kreténe.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.