Reklama

úterý 14. července 2015

Pryč s Evropskou unií, ať žije "Pravý sektor"


14. 7. 2015   zdroj
Aktivisté z "Pravého sektoru" vyměnili vlajky EU před Oblastní státní správou za černo-červené, které používají při hromadných akcích.Členové organizace vyhlásili ve Lvově časově neomezenou protestní akci na podporu spolubojovníků, kteří bojují s milicí Mukačeva. Aktivisté postavili u administrativy dva stany se symboly "Pravého sektoru", ty však později zmizely.

Protestující také zablokovali mezinárodní silnici "Kyjev-Čop" 20 km od Lvova ve směru k Zakarpatí, aby nemohly projít speciální jednotky do Mukačeva. "Pravý sektor" umístil "kontrolní stanoviště" v blízkosti obce Děrevač Pustomytovského okresu.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Toto potrebuje EU ako svojho partnera PRAVY DEBILEKTOR.....Prosm vas akije rozdiel medzi ZACHODOM a FASISTOM.

  OdpovědětSmazat
 2. Oprava...UKROFASISTOM....

  OdpovědětSmazat
 3. K A.1:28.
  Doporučuji jinou optiku náhledu na Pravý sektor.
  Proto, že jej podporovali v Kyjevě, prímo na Majdanu již v prosinci 2013 oblíbení čeští politici. Osobně p. Schwanzerbeg, bývalý mimistr zahraničí, p. Štětina, současný europoslanec, p.Kocáb i další.
  Kongres US je hodlá podpořit , vlada Čr jim posílala výstroj. Stropnický na podporu obdobných tendencí renovuje český branný zákon!
  Vždyť bojují za svobodnou Ukrajinu! Proti separatistům!
  !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ježíši, toto je tedy výkřik hodný negramotného blba. Ještě napiš ´Více Pravého sektoru i u nás´! To by pak byla svodoba a demorkacie úplně dokonalá.

   Smazat
 4. Americka sonda prave proletela kolem Pluta, ale komunisticti sulini zde dale placaji sve nesmysly a pomluvy.
  Uz abyste vymreli, dobytkove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy ubohá nulo , komunistou nazýváte každého , vůči němuž nemáte argumenty , nebo každého , kdo nejásá , že USA zaneřádily vesmír další sondou ? H.

   Smazat
  2. A co tam objevila,že už tam jsou komunisti,tak o nějakém vymření neuvažujte.Nic jinak nového,největší zloději,mají dost mld.aby si hledali útočiště mimo naši zemi.Lituji takovou planetu,obývanou zloději.

   Smazat
  3. Ahoj trolíku!

   Jak se máš tak po ránu? Něco pro tebe tady mám. Přečti si to! Je to určeno přímo tobě. Tak studuj trolíku studuj, Potřebuješ to.

   Trolům, Kalouskovi, Putnovi, ale i panu Babišovi!
   http://svobodnenoviny.eu/trolum-kalouskovi-putnovi-ale-i-panu-babisovi/

   Smazat
  4. ty si kokot alebo dement ?

   Smazat
  5. vlast tě (6:15) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 5. Vlastenka


  O tom, jak to dopadne na Ukrajině, věděli všichni, vyjma imbecilů z pražské kafírny.

  Dlouho jsem neslyšela žádné vyjádření Jefimka Fištejna, Romancova, Šafra nebo Štětiny. A Černohorec je taky zalezlý.))))))))))))

  Zase budou k smíchu.
  Ono jim nestačilo, jak se blamovali s "arabským jarem".
  Ale pořád budou meldovat, že s USA na věčné časy a nikdy jinak.
  Nevím, co by se muselo stát, aby se těm problblým svazáčkům rozbřesklo.
  EU je dnes mnohem horší moloch nežli bylo kdy RVHP a řídí ji samí neomarxisti. Jenže to zdejším primitivním komunistobijcům jaksi stále uchází.)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to zas tak složité uhodnout,proč tito imbecilové toto předvádějí.Kdo platí,tak si i poroučí.Co asi musí dlužit Schwarzenberg USA,když byl ochoten,při svém zdraví,riskovat cestu do Kyjeva v době Majdanu.
   zemedelec.

   Smazat
  2. škoda, že Schwarzenberg nedopad jako Gottwald. Ale na každý prase se někde vaří voda. I na toho provokatéra tady

   Smazat
  3. Ale ana je situace vážná ze strany politiků,kteří podporují fašisty z UK.My si tady můžeme psát co chceme,jsme podle Khárla SPODINA,ale on Kalous.,Štetka ,Lanaádlová,Bělobrádek,Stanura,Benda a ti hajzůové,kteř zradili,novináři naturelu Mitrofanova,ti by měli nést politickou zodpovědnost!A tvrdě!A co EU která už neví jak fašismus za pomocí USA podpořit.Přiznat chybu je těžké když. Je vlak rozjetý!

   Smazat
 6. Co na to Ženíšek a Pavlína Filipovská, dvě politicko-analytická esa,?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě jsou už třetí den na instruktáži pořádanou ambasádou USA, velmi brzy nás překvapí.

   Smazat
 7. Pravý sektor by se měl přesunout do Brusele a ukázat těm paňácům koho si vychovali a podporovali . Snad potom přijde elita EU k rozumu pokud zůstanou na živu .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Bruselu jsou stejná fašistická prasata, ale chodí v oblecích a voní vybranými parfémy. Jinak je to ale stejný hnůj jako pravosekové.

   Smazat
 8. V souvislosti se současným počínáním pravého sektoru je třeba brát v úvahu několik dalších věcí. Je velmi pravděpodobné, že už i oni pochopili, že byli jen "použiti" k tomu, aby klan oligarchů s neukrajinskými pasy (ropa a plyn) mohl odstavit druhý klan s ukrajinskými pasy (uhlí a stroje). Noví páni už rok vysávají a rozprodávají Ukrajinu i Ukrajince, ale Pravý sektor, který za oligarchy proléval krev, teď nemá ani na obživu, takže se živí, jak umí. Může dojít i k docela zajímavému obratu. Vůdce Pravého sektoru se může s policií a SBU zázračně usmířit (jako už několikrát s generálním štábem ATO) a získat nějakou dohodu o jeho přístupu a postavení ve velení SBU.

  OdpovědětSmazat
 9. Je taky pravděpodobné , že prostí Ukrajinci zkrátka řeknou dost a vlítnou do Kyjeva zjednají pořádek .Už aby to bylo a všichni ti parchanti kteří mají na svědomí ty hrůzy co se tam dějí byli po zásluze potrestáni .Je to pro ně jediné řešení , jinak nepřežijí .Krkavců už se slétlo na Ukrajinu příliš mnoho !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.