Reklama

pátek 17. července 2015

Řecko. Transformace národa na kolonii pod správou bankéřů

Stephen Lendman
Je to za námi a teď už je to jen nekrolog. Řecký parlament dal většinovým schválením – 229 ku 64 hlasům - štempl k transformaci národa na kolonii pod správou bankéřů. Šest zákonodárců se zdrželo. I vůdce koaličních partnerů Nezávislých Řeků Panos Kammenos a podobně smýšlející členové strany hlasovali poté, co slovně odmítli podmínky Trojky, také „ano“.
Velká většina peněz na výkup z dluhů jde na platby bankéřům a dalším věřitelům – nic nepůjde na ekonomické zotavení a růst. Cenou za to je ještě hlubší kárné zbídačování, více chudoby a nezaměstnanosti, než kdy jindy, a ještě více lidské mizérie před námi bez konce v dohledu.Pouze 32 parlamentářů ze 149 ze SYRIZY hlasovalo „ne“ – včetně vyhozeného ministra financí Yanise Varoufakise, generálního tajemníka ministerstva financí Manose Manousakise, ministra energetiky Pangiose Lafanzanise, náměstka ministra práce Dimitrise Stratoulise a vyhozené mluvčí Zoe Konstantopoulou.

Ta prohlásila návrh na vykoupení za „sociální genocidu.“ Další odpůrci zbídačování to odsoudili jako „novou Versailleskou smlouvu.“

Suverénní Řecko už neexistuje. Bandité z Trojky vlastní jeho duši. Demontáž demokracie se v jejím rodišti stala oficiální.

Mezi tím se policie před budovou parlamentu násilně střetla s tisíci protestujícími proti zbídačování požadujícími slib ulehčení a sociální spravedlnosti, nikoliv zaprodání.

Ministerský předseda Tsipras ještě sypal sůl do ran, které zasadil, když řekl, že „nevěří v ten plán iracionální“ kapitulace, pro nějž žádal, aby hlasovali.

Lhal, když tvrdil, že neměl na výběr. Podmínky mu byly vnuceny, řekl. Odpovědné vedení by je rovnou odmítlo, odešlo by a postavilo by se po svém uvítání doma jako národních hrdinů do čela, aby se odvážně postavili banditům Trojky, když by v tom nejvážnějším okamžiku řekli „ne“.

Místo toho ukázal, že je stejný jako ten zbytek – co slíbí jednu věc, ale udělá jinou, přičemž zradí své voliče, a dokázal, že on a podobně smýšlející činitelé SYRIZY představují jen populistické předstírání, takže jsou ještě opovrženíhodnější než ti pravicoví příznivci zbídačování.

Ti jidášští činitelé jsou těmi nejzavrženíhodnějšími, a to z dobrého důvodu. Zaslouží si nejtvrdší odsouzení. SYRIZA a podobně smýšlející zrádci souhlasili s uvržením Řecka do ještě větší vleklé Deprese, než byla ta dosavadní, a do všeho toho extrémního utrpení a soužení spolu s bezútěšnou Faustovskou zradou.

Mohla by Tsiprasova vládní koalice tohle zaprodání přežít? Ztratí podporu většiny? Bude mít dost členů odvahu k nuceným předčasným volbám?

Většinová parlamentní podpora pro zkázonosné podmínky vykoupení by jej mohla zachránit – když to podpořilo i skoro 80% členů strany SYRIZA. Těch, co si uchovali věrohodnost, bylo číselně příliš málo.

Spolu s tím nesmírně utrpělo i Tsiprasovo postavení jako řeckého vůdce. Jestli zůstane ministerským předsedou, to se teprve uvidí – když v lednu měl lidovou podporu, ale teď po kapitulaci v Bruselu byl už uznán za Jidáše.

Den probuzení bez jakékoliv útěchy – znepokojivá dohra po bouřlivé noci. Zprávy naznačují, že odporující ministři ze SYRIZY a další odpůrci ze strany budou vyhozeni. Takto fungují brutální režimy. Postižení poslanci budou mít na výběr – opustit vládu nebo pokračovat v úřadě jako nezávislí, čímž se oslabí Tsiprasův úchop moci.

Ten se teď potýká s téměř nemožným úkolem udat svou zradu u rozzuřené veřejnosti. Od svého drtivého vítězství v lednu, kdy slíbil už žádné zbídačování, už jen systematicky své sliby porušoval.

Schválením podmínek Trojky k výkupům z dluhů se Řecko přeměnilo na zhroucený stát. Tsipras ztratil své nejdůležitější politické aktivum – důvěru veřejnosti.

Jeho vysvětlení zní dutou prázdnotou – když tvrdí, že získal lepší podmínky, než požadovali činitelé Trojky, když říká, že „teď bude doma bojovat, aby skoncoval s oligarchií, která nás do tohoto stavu dostala.“

Zaprodání se banditům z Trojky zbavuje jeho povídačky smyslu. Nad Řeckem vládnou fašisté maskující se za sociální demokraty. Finanční tyranie je tam oficiální státní politikou.


Překlad: Miroslav Pavlíček


58 komentářů :

 1. V Řecku se stalo to, co se muselo stát. Řecká společnost je jako většina západních států rozdělena na vládnoucí třídu a ten zbytek. Vládnoucí třída je uzavřená společnost a žije si svým vlastním životem. Má moc, má peníze, má podporu globální oligarchie. Je jedno která partaj jí ovládá - každá ctí pravidla vládnoucí třídy. Je nerozbitná. Nic na světě však není zadarmo, zaplatí to řecký národ. Jistě i nadále uvidíme tu krásnou zemi, ale majitelem už bude někdo jiný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak si špičkoví ekonomové na této planetě představují, že tohle Řecku pomůže k rozvoji a splácení.No asi nepomůže, vědí to, ale zisk a peníze na úkor chudoby, jim nevadí.Opět si evropští politici, kteří mají v této "lapálii" prsty, si koupili další čas (na "doporučení" USA), nic jiného.Už nyní se dá říci, že o své ostrovy přijdou a němečtí důchodci budou mít levnou dovolenou na svém německém území na jihu Evropy a místní obyvatelé mohou být pasováni jen do rolí místních lokajů pro jejich obsluhu.Tak třetí záchranný balíček je tady, ten čtvrtý bude již dle nápadů šířícím se netem, povinným zavedením Eura ve zbývajících zemích, to aby náhodou někdo neplatil méně nebo se na záchraně nepodílel, než ten druhý, voláním po ještě větším semknutím států a druhým bodem je zavedení plošné eurodaně cca 8% z hrubé mzdy jako solidární daň na záchranu Řecka.Věřím tomu, že proklamovaných 86 miliard nebude stačit, tipuji tuto částku na trojnásobek.Maňána a jedeme dál!

   Smazat
  2. V zahraničí žije asi dalších 17 miliónů Řeků - ti bohatí i ti chudí (kteří třeba vybírají v amerických kukaních mýto). Ti majetnější Řekové mají co do objemu vkladů druhé největší depozity ve švýcarských bankách. Takhle to končí, když je země tunelována vlastní elitou celé desítky let.

   Smazat
 2. Naprosto souhlasím s komentářem.Suverénnost Řecka skončila,vláda bude jen plnit nařízení bankéřů,jak se najde vydělané Euro,jde hned pro ně.

  OdpovědětSmazat
 3. Syriza utrpěla porážku, to je potřeba uznat, protože jinak se evropská levice nedostane dál. Ale - a o tom jsem přesvědčena, ta zmiňovaná trojka (píšu s malým t, velké T si ta banda nezaslouží) nemá a nikdy nebude mít duši Řecka.

  OdpovědětSmazat
 4. Jenom mi teď řekněte, jestli doopravdy byl ten Putin tak geniální, že nikdy nic Tsiprasovi neslíbil,kromě plynovodu a i ten rychle padl,jak přiběhly kurvy německý s Nord Streamem II.Opravdu Putin poznal co je Tsipras zač ? Nebo se hraje ještě něco dalšího ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, hraje se o něco daleko většího, nikde nejsou "zdroje" na záchranu jakékoliv země, i když všude rotačky na peníze běží na plné pecky, asi se blíží závěrečná scéna dluhového letadla, či Ponziho schématu, či dluhové pyramidy, nebo jak se to ještě nazývá - viz článek, který dokonce dává termín během příštích 6 měsíců: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6302-michael-snyder-rika-ze-je-to-tady-nadchazi-financni-kolaps-ktery-prijde-do-sesti-mesicu

   Smazat
  2. Anonymní 9:39
   To nebylo Putinovou genialitou,Tsipras jen hrál užitečného idiota,už věděl jak dopadne smlouvy s EU.Předpokládán,kdyby se Rusko angažovalo,tak muselo by zaplatit celý dluh za Řecko,jestli by dokázalo pak udělat takovouto koloniální smlouvu s Řeckem pochybuji.Ta Ruská zdrženlivost,má jiné důsledky na Ukrajině.
   Další anonymní.
   Pokud se podaří zemím BRICS uvést do provozu svůj SWIFT,může být problém,nejen přechodem mnoho států na tento systém,ale úplně jiná kontrola toku financí i výtěžku z těchto operací.
   zemedelec.

   Smazat
  3. Putin není hlupák, to už mnohokrát dokázal. Navíc má přístup k informacím co my nemáme.Putin hraje na šachovnici jeden tah dopředu a vychází mu to.Svět konzumu jde do hajzlu a my budeme následovat.

   Smazat
  4. Ano, Putin není hlupák, nenaletěl Tsiprasovi ! Tomu komediantovi už není co věřit. Putin pochopil, že je to past.

   Smazat
 5. Všichni čeští drobní střadatelé by měli jít do banky a za všechny své úspory nakoupit akcie firem. Třeba burzy nespadnou o 30 % jako nedávno v Číně, protože na západě budou akcie trvale růst, kvantitativní změkčování to přece zaručuje na věčné časy. Ale tohoto divadla se už nezúčastním. Právě včera jsem se dozvěděl, že akcie mých dvou velmi bonitních firem z kupónové privatizace se řízením osudu dostaly před časem do obratných rukou České investiční a správcovské a.s.. Dnes má tato společnost nový název - Česká investiční a správcovská v likvidaci a hodnota mých zaknihovaných akcií je 0,00 Kč. Ať mně pak někdo říká, že se v kapitalismu neznárodňuje majetek ve velkém. Naschvál se podívejte na netu, kolik fungujících firem je pod touto skvělou likvidační správou. I mé dvě bonitní firmy stále vyrábějí, vyvážejí a skvěle prosperují, ale ani nejde zjistit, kam dnes jdou jejich dividendy. Ovčané, kupujte akcie, podpoříte tím životní úroveň neznámých, ale jistě potřebných.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak to bych řešil lynčem a skutečnou likvidací zlodějů kteří si myslí že jsou v česku nesmrtelní !!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Ano, je to znárodňování, okrádání všech mimo vyvolených. Zažil jsem obdobné.

   Smazat
 6. Putin to řekl dobře ti co obchodují se svojí suverenitou budou mít smůlu/
  politici co prodávají svou zem i s lidma zrají pro lynčování a popravy za zradu !!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Taky jim říkala řecká socdem, že zdroje jsou, jak to myslí upřímně a dělali dluhy co se nemusejí splácet, protože šly na zvýšení HDP a lidi je volili a volili a na ty co chtěli šetřit plivali. Když hlupáci zjistili, že jsou v zadeli, tak najednou začali volit Syrizu, ale to už je pozdě soudruzi, žádný kapitalistický socialismus nebude. Stačil mně pohled na lidi co mávali na Miloše Zemana červenými kartičkami, do hajzlu s váma, zbytečně spotřebováváte kyslík a vytvářite odpad.

  OdpovědětSmazat
 8. kapitalistický socialismus mají v česku jen umělci a zloději v parlažumpě!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V parlažumpě sedí jenom to, co jsme zvolili a blbec se neptá, kdo mu sem nacpal zatím "jenom" 1500 "uprchlíků", kdo je předseda vlády. Nepřečtou si program Svobodných, Klaus je u nich zloděj a jdou sledovat televizní seriál. Poslechnu Hamáčka a tyhle starosti pustím z hlavy, lidí je jak sraček.

   Smazat
  2. Kapitalistický socialismus mají v česku jen umělci a zloději v parlažumpě!! Nikoli, mají jej parazité všeho druhu, od politiků přes politology, analytiky, lháře v médiích až po tuneláře.

   Smazat
 9. Kapitalismus a parazitokracie nazývaná demokracií, jdou ruku v ruce pospolu, až do skonání lidského druhu. Jako k jedinému možnému cíli, jiná perspektiva neexistuje. Sociální demokracie tomuto procesu bude všude ve světě pouze sekundovat, pro ony chvilky, kdy se prolžou na výsluní, aby následně zradily a konáním popřely všechny sliby, kterými se prolžou k fiktivním vrcholkům.

  OdpovědětSmazat
 10. Syriza zklamala, Castro zklamal, Venezuela se hroutí.... Běžte se vybrečet do koutku, soudruzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se počítáš taky mezi mezi zmiňované parazity, soudruhu kapitalistický ližprdelko?

   Smazat
  2. LID A PRAVDA NEMŮŽE NIKDY ZKLAMAT, ten už z 90% prozřel. Jen kolaborant myslí, že bude bohatě odměněn. :-D :-D Škoda, že je primitiv, jinak by věděl, jak se s nimi zachází. Zkoukni si ZLOU KREV od Vladimíra Neffa (7 dílů na Uložto), jen ji na ČT nehledej, těm se do krámu nehodí, poznali by se tam.

   Smazat
  3. Naopak A 11:08. Žádné brečení v koutku. Volit KSČM a vypráskat to tady. A věřte tomu, že kdyby měli komunisté převahu, tak si tady kolaboranti s novodobou demokraturou nelíznou. To vám garantuji. A to ví i A 11:08. Ten a jemu podobní by šel první. Pamatujte si ho. A ostatní taky. Všichni, kteří dnes vládnou potřebují budovat socialistický stát pro lidi. To znamená lopaky, krumpáče a slušnou stravu, aby nám u toho nářadí dlouho vydrželi. A znárodnit banky. Uvidíte jestli to jde, nebo ne. A věřte - jde to. Pokud vám to vyhovuje, volte kohokoliv kromě KSČM a bude to stejné,jako těch uplynulých 25 let.

   Smazat
 11. Stále opakovaná LEŽ je, že SIYRIZA je levicová strana. Je to centristické hnutí obsahující radikálnější či konzervativní skupiny, které odmítli politiku dvou bývalých vládních stran. Nikdo tedy nemohl očekávat, že se bude chovat levicově! Kdyby to tak bylo tak by okamžitě po ultimátu EU z něho vystoupila, zavedla novou národní měnu a přeorientovala by se na vzájemně výhodnou spolupráci se zeměmi, které by byly ochotny na tuto vzájemně výhodnou spolupráci přistoupit.

  OdpovědětSmazat
 12. Kupujte americké akcie, stále rostou: http://www.paratdnes.cz/2015/07/Silenstvi-v-USA-americke-akcie-rostou-zavratne-do-nebes.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud je to pravda tak, tak je to šílenství před smrtí. Chudáci co naletí a koupí.

   Smazat
 13. Otázkou je, zda jim Řekové umožní lebedit si v parlamentu po celé volební období. V dalších volbách mají zameteno.

  OdpovědětSmazat
 14. vhttp://a2larm.cz/2015/07/notoricti-eurolhari/

  OdpovědětSmazat
 15. V Řecku to zdaleka neskočilo, nenechte se mýlit, to nejsou přizdisráči jako my, tam umějí něco, co nám západní -rádoby civilisace vymítila po bílé hoře,- a to- to se bránit a osvobozovat od tyranie a útlaku byt přesile. Zeptejte se zde žijících potomků řeků co museli uprchnout před fašizmem, ty nejsou jako my i když oni zrovna museli zdrhnout .
  Věřte, že v Řecku to teprve začíná a EU si tím diktátem si tzv. nadělala do bot, protože se proti ní začne teprve ted skutečně bojovat a jižní evropa má ted našlápnuto ke komunismu třetího typu jako nikdy. Soudruzi v Pentagonu, Woošingtnu i připosraným Bruselu překročili lajnu a to nebudou mít jen boty od lejna ale brzo hubu od krve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To za jakou cenu- lumpárnu ,lidské oběti a nelegální podvody USA vyrobila v KOSOVU NEPOTOPITELNOU LETADLOVOU OBŘÍ LOD- PRO OVLIVNOVÁNÍ A ZOTROŘENÍ BALKÁNU-jim ted přichází vhod, pár kroků od Řecka na ně mají kladivo.
   Tušili snad ty šmejdi jak se situace vyvine?-nebo to tak zařídili aby se vyvinula?
   Kdo má zbytek mozku v hlavě musí poznat že nic není konspirace ale hra o trůny a zotročení národů ne sionu a ne anglosaských, a jestli tohle ty zbylé státy frankofonní , latinské a hlavně slovanské nevidí tak jsme v pr..li a Polpotova genocida byla jen slabej odvar toho co čeká většinu Evropy.

   Smazat
  2. Já jsem si myslel že se živí vývozem potravin a oni umřou hlady. Že by pěstovali řepku?

   Smazat
  3. Ty pane prstenů jak souvisí nějaká pseudoekonomie a hdp a třeba i holá řit s revolucí- naopak ty kašpare s holou řití se ti lepší bojuje nemusíš nic obětovat než max. svůj život. Ale to ty a tobě podobní nechápou vše měříte majetkem a a za to zlaté tele byjste prodali i vlastní matku a děti. nějaká ECB si může v případě revoluce trhnou protézou řekové sice budou mít asi bídu ale hlady nechcípnou žrádlo si umí vyrobit i bez bank a Bruselu. Hlady tady možná budem chcípat my , co jsme si nechali zdevastovat zemědělství a prodejní sítě- ty pane prstnů-už na ty hovadiny nečum a začni tím vakuem v dutině lebeční trochu aspoň míchat.

   Smazat
  4. 12:32

   Živí je turisti a to především z té nenáviděné EU, hlupane. vyvážejí leda tak olivy.

   12:38

   Boj za co? Revoluce proti čemu? Proti tomu, že je EU sponzoruje a dotuje a jen díky tomu se mají daleko lépe než sousední Albánci? Že komouši jsou idioti je všeobecně známo. Ale až takoví? No asi jo.

   Smazat
  5. 13.03...... Proti čemu revoluce? Proti globální bankokracii!....která okupuje další a další území, pomocí propisky samotných okupovaných...... Až to přijde, tak to bude největší a nejglobálnější revoluce v dějinách lidstva. Proč tak veliká? Koukni se na celo-planetární mapu zadlužení jednotlivých zemí! Všichni, VŠICHNI SE VEZOU! A komu se dluží? Těm co padělají měny za podpory mezinárodních zákonů.......

   Smazat
 16. http://www.literarky.cz/blogy/marek-ezanka/20244-na-nas-zalei

  OdpovědětSmazat
 17. Vše je už jen labutí píseň zločineckého davo-elitářského systému, který se hroutí. Levice a pravice jsou jen zkonstruované pojmy a subjekty, které ani nic ze své podstaty, kromě kosmetických úprav, nemohou řešit. jsou součástí hry na demokracii a politického divadla.
  V celém světě, nejen v Řecku či u nás. Současná, ale naštěstí kolabující, koncepce řízení globalizace je založena na pyramidové struktuře, kde na vrcholu zákulisní elity prostřednictví mnohastupňové struktury jim podřízených elit vládne tlupě, kterou systematicky zotročuje už více než 2000 let. Aktuálně nejmocnějším nástrojem této zločinecké koncepce je neoliberální kapitalismus, který prostřednictvím dluhové ekonomiky úžeru (a tedy lichvou) zotročuje nejen jedince, ale celé národy. Všeobecná zadluženost všech zemí světa dosahující astronomické úrovně je nástrojem k přesouvání celosvětového majetku a zdrojů k nepatrnému zlomku populace "elit" a je také nástrojem zotročení národu s cílem celosvětové nadvlády. Ale nemalá část lidí na celém světě už souvislosti tohoto druhu chápe a nebere je jen jako tzv. konspirační teorie. Kromě tzv. euroatlantické civilizace většina jiných zemí představující podstatnou většinu populace světa proto odmítá tuto koncepci a připojuje se ke koncepci kterou vyhlásilo Rusko - koncepci postavené na vytvoření multipolárního světa a organizace společnosti na bázi sociálně spravedlivého systému bez zločinných elit a dluhové ekonomiky úžeru. Země BRICS, jižní Ameriky, Afriky i podstatná část islámských zemí jako je Irán, Indonésie, Pákistán, Malajsie a další podporuje tuto koncepci a pád dolaru a následné přeformátovaní světa jsou nevyhnutelné. Jen idioti v EU a SSA strkají hlavu do písku a naivně si myslí, že změnám mohou zabránit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA chtějí potopit a zničit Rusko.Ale zničí sami sebe a strhnou tím všechny vazaly a celou EU s TTIP do kopru.Putin a BRICS se budou jednou hluboce řehtat blahem.Rusko má minimální zadlužení.Řecko strhlo lavinu a pojede dál.

   Smazat
  2. Ano, nadějí pro přežití světa je Východ !

   Smazat
 18. Tak si mohou bruselští socani rozdat medaile, jak to se Řeckem zkouleli.Tahle koule se obratem jako bumerang, vrátí zpět jako fujavice.Čas, který si koupli do konce roku jim nebude stačit.Až se banky napumpujou hotovostí, lidé vyberou vše a nacpou si je do štrozoků.Ctvrtý záchranný balíček lze čekat po předčasných volbách v lednu, ale s podílem všech 27 zemí skvělé EU.Základem čtvrtého balíčku budou země, které ještě neplatí Eurem, donuceny okamžitě přijmout a Brůsel určí kvóty daňovým poplatníkům na odvod sociální daně cca 8% z hrubé mzdy , zatím na tři roky.Jestliže se EU do té doby nerozpadne, tak 8% sociální daně se budou dělit s Řeky a kalašnikovci, aby se měli všichni dobře.O tomhle jsme si mohli do r.89 jen nechat zdát.Milouš Jakeš k těmto skutkům a plánům ještě v té době nedošel a mohl by dnes jen závidět pokrokovost myšlení socialistické EU.Maňána a jedem dál-heslo nové řecké politické strany.

  OdpovědětSmazat
 19. Jestli to dobře chápu, tak přes Řecko ždímou peníze z evropských států. Z Řecka nic nevypadne, to je jasné. Další "balíček " skončí v bankách a platí to Evropa. Klobou dolů před chazary, dokonale vymyšlené a stačí blbům slíbit jistoty a prosperitu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to bude a kára bez kol se potáhne dál!Řecko nic platit nebude a po bankách zbývá určit kvóty daňovým poplatníkům.Tzv. řecká sociální daň z hrubé mzdy.Lidé budou nadávat, ale co bychom pro tak skvělé uskupení, jako je EU, pevná hráz záruky míru a socialismu, neudělali, že?

   Smazat
  2. Perfektní.Anonymní13:17
   Tohle mě napadá také,ono to nemusí skončit touhle pomocí,řekneme za rok zase a ještě více.Pak přijdou další státy,které budou chtít pomoc a nebude to dlouho trvat,naše republika také.
   zemedelec.

   Smazat
 20. Kdo je tedy ve skutečnosti Tsipras a co hraje za hru ? Pohřbil definitivně demokracii a nejen v Řecku. Čekal jsem, že ho Řekové vypráskají a oni mlčí. Jen si oddalují totální pád a ještě přijdou o podniky a půdu. HRAJE SE TU NĚJAKÉ SVINSTVO a Tsipras je toho součástí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě je brzo, lidé v Evropě nechápou, pořád volí sociální demokraty prolezlé agenty. Je potřeba víc padnout na rypák, potom se to rozjede naplno a nebude to trvat dlouho. Tsipras to udělal dobře, je brzo!

   Smazat
  2. Kéž bys měl pravdu

   Smazat
  3. Také mě to celé páchne. Nevěřím, že bylo Řecko přijato do EU se zfalšovanými údaji. Řecko je součástí dlouhodobého plánu, který zatím není jasný. Uvidíme kolik základen si USA na území Řecka postaví,kolik ostrovů bude nuceno prodat a jak se bude Řecko stavět k uprchlíkům. Jen aby se nestalo vstupní bránou a výcvikovou základnou IS do Evropy.

   Smazat
  4. Žádné hry ci-prase, žádné brzo a něco za tím je apod. přání je otec myšlenky a žádné v pozadí se tvoří něco nového a lepšího a přijde mesiáš at už Rusko nebo Čína a nebo kdokoli jiný nedělá nic pro druhé a natož zadarmo. To jsou mýty, kde se onanujeme lepšíma zítřkama. Naopak vše nasvědčuje že to zlo-a je jedno kdo je za ním a kdo ho reprezentuje, nabývá na vrch a rezignace lidí je dalekosáhlá a hluboká a jen a jen podvod a zrada má navrch.
   Zapomenme na čekání až se něco nebo někdo-NIKDO mimo nás není, jen my a ted a hned můžem udělat něco z tím celosvětovým neřádem udělat a to rychle a opravdu revolučně tak aby to bylo nezvratné a nezraditelné a aby to ty zlovládce zaskočilo a zastrašilo- na ně nic jiného neplatí po dobrém nám vrazí kudlu do zad jako vždy.
   Nečekejte na nikoho nikdo nebude a nečekejte až bude hůř, až nebude ani možnost nic dělat-uvědomte si oni nás nepotřebují, nechtějí a vadíme jim jsme před likvidací tak na co ještě čekat?
   A hrátky o Ukrajinu, Řecko, islám a vše ostatní je odvádění pozornosti a vyčerpávání zbytku sil a myšlenek. Jen dneska ještě můžem ven a něco dělat, už zítra možná nebudem smět ani ven.

   Smazat
 21. Jen bulte krupani, uzse vari voda i na vas. Mysleli jste si, ze budete jen zrat a chastat pivo a zadarmo. No tak jizda skoncila vazeni. To co jste si nakradli to taky pekne vratite i s uroky. Konecne se ukazuje, kdo je na svete nejschopnejsi a komu svet patri. Vy jste dobry tak akurat na utirani prdeli a i to pod dohledem, jinak na nic. Jedoznacne se ukazuje, ze genetiku neosalite.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro vyvoleného nadčlověka z 15:25
   Za jakou rasu píšeš a k jakým rasám se obracíš s tím příspěvkem?
   A kdo tady zadarmo žral a chlastal pivo? Pro koho a jaká jízda skončila? A hlavně kdo tady kradl a komu? Až na tohle odpovíš po pravdě, tak budu věřit že jsi normální, a ty hlavně poznáš tu správnou genetickou linii která je ta správná a patří ji svět- a která je ta co nekrade ,nežere a nepije zadarmo a za jízdu si platí a nemusí se na ní dohlížet. Prosím popiš ty správné a spravedlivé a vyvolené.

   Smazat
  2. Jakoze co jste ukradli? To se ptate jen tak, po te genocide co jste predvadeli od r.1918 na nemcich, romech a na zidech a dalsich schopnejsich? Pote, co jste zhumplovali vsechno, co se tady po staleti vytvorilo? Vy nemate pravo na tuhle zemi! Nikdo z te vychodni svoloce, co neumi hospodarit. A nejen hospodarit, ale ani tvorit. Tisickrat radeji Kurdy, Romy nebo Sudance, tito lide jsou vzdelavatelni, ale vy naprosto nikoliv a co je horsi, mate v sobe nicitelske geny. V tomto jste podobni te pakazi z vychodu, jejiz existence je konecne ve finale. Za cela ta staleti... co jste tady vybudovali, co jste vytvorili? Jmenujte mi alespon jedineho cloveka svetoveho vyznamu, ktereho by znal kazdy, jmenujte mi nejaky uspesny projekt, umelecke dilo, cokoliv. Katastrofa Recka nastala pote, co se smichala krev tech famoznich antickych lidi s tou vasi, kdyz jste zaplavili Byzanc. Je to zcela evidentni, protoze od te doby se datuje prudky hluboky upadek, ktery trva dodnes. A vas to ceka taky.

   Smazat
  3. CO coo to píšeš ty hajzlíku přečetl jsem jen první větu a už jsi o mne napsal že jsem něco ukradl? Co si to dovoluješ ty křupane komu podsouváš že krade pak jseš ty tedy vrah a pedofilní nekrofil a zrůda -ty lejno a nečlověku. tebe by měli vykastrovat a pověsit nad městskou bránu pro výstrahu všem zlodějům a lhářům jako výstrahu.

   Smazat
  4. Ted ses projevil, ty vychodni zrudo! Vykastrovat, na mestskou branu povesit, na kul nabodnout - jo tak to je jediny, co umite. Krast, zabijet, loupit, vyhanet, nicit!!! A hlavne LHAT! Tohle je typicka ukazka degeneranta, jako jsi ty a tvuj dementni agresivni narod. Dementy je nutno odstavit a chvalabohu jde vse po planu. Jeste budes mit moznost zabojovat na vychodni fronte proti tobe podbnym. Kdyz ne ty, tak tvoji spratci. Konecne se to tady vycisti od hnoje a uvolni pro lepsi. Kdyz srovnam tebe s kymkoliv, kdo má zajem o pobyt v EU, tak je to naprosto jednoznacne jasna volba. Tebe kdokoliv previsuje minimalne o tri ligy.

   Smazat
 22. Česko - my už jsme se na kolonii transformovali dávno. Případně protektorát. Mohli by se u nás Řekové poučit a použít nás jako odstrašující příklad,kam až lze v pokřivené společnosti zajít. I název státu nám zkurvili. Česko -co je to? Chápu -Čechy a Morava být nesmíme, to by právě příliš připomínalo poměrně nedávné Böhmen und Mähren, i když současný protektor je jinde. Ale jinak stejné. Diktatura, totalita, hlídání, špízlování - samostatně už se nikdo ani neuprdne, za každým prdem následuje trest - ale pokrytecky se z toho radujem a jásáme nad poraženou totalitou minulého režimu.Bože - do kohos to duši dal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě že už z historie známe kdo si s kým vytře ... moc se na východ těšíte tak si ho možná užijete.

   Smazat
 23. Pro 16:22
  Němče, žide, rome, kurde a sudánče- jseš ubohej jak hovínko u cesty kterému se každý člověk vyhne ,takovej nesmysl a hanu na rasu je snad i trestný čin. Nemá cenu komentovat výblitek choré žluči -protože v tomto případě nelze psát o mozku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za devatero horami a za devatero Řekami žili byli........

   Smazat
 24. (to 9:59): nějaký americký ekonom nazval současné akciové trhy "střižnou ovcí", kam v současné době (pře kolapsem celosvětových financí) musí nalákat co nejvíce "ovčánků", kterým pak velmi uleví (od jejich peněz) apustí žilou.

  OdpovědětSmazat
 25. Ano, dementi budou odstraněni....pak už nebudeme číst podobné ne - komentáře...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.