Reklama

středa 1. července 2015

Ringo Čech jako obvykle - stručně a výstižně

1. 7. 2015    Parlamentní listy
Co jste si pomyslel, když byl na nedávném sjezdu ANO Andrej Babiš znovuzvolen do funkce předsedy sto procenty hlasů?
Nesledoval jsem to. Nicméně to vidím jako poučení pro lídry ostatních stran, kde chybí stranická kázeň. Když se stranou nesouhlasím, tak z ní vystoupím a je to. Tak to udělal Winston Churchill. Čestně vystoupil z konzervativní strany.


Třeba jako poučení pro předsedu hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury?

Přesně tak. Puč na něj udělaly absolutní nuly, které přivedl do politiky. Kdyby za nimi nestál, tak by v Parlamentu nemohli dělat ani vrátné. Podle mě to jsou hnusní zrádci.

Ještě se vrátím k ANO. Opravdu vám není divné, že je předseda zvolen jednohlasně? Vždyť to nebývalo ani za bývalého režimu...

Je v tom logika. Jde o výsledek politiky pevné ruky. Drží stranu pevně v rukou a členům to imponuje. Když není bordel nahoře, dává to pocit jistoty.

Vy preferujete politiku pevné ruky?

Osobně se nacházím v přechodu od militantního demokrata k osvícenému monarchistovi.

Tudíž vás nejspíš oslovuje i chování režimu Vladimira Putina...

USA si chtějí podrobit celou Evropu, bohužel v médiích se už všechno dozvíme, co proto dělají a co chystají. Rusko je v defenzivním postavení, do něhož je zahnal Západ. Proč by měl mít Putin zájem na válce o Donbas? Nicméně za hranicemi mu někdo ponižuje tři a půl milionu Rusů a s tím by se nikdo nesmířil. Kdybychom měli v Drážďanech milion Čechů a někdo je tam šikanoval, také bychom jim po nocích vozili zbraně.

Západ, moc zobecňujete. Kdo tedy může za konflikt na východě Ukrajiny?

Nadnárodní korporace a obchodní řetězce. Nemohly se dočkat, až postaví ty svý obchoďáky a nákupní haly zase někde dál. Vždyť Ukrajina je čtyřicetimilionový trh. Nicméně skrze tyhle šmejdy odtékají peníze jinam. Takže jestli je někdo v NATO nebo ne, na to sere pes. Hlavním nepřítelem jsou tihle hamouni. Kupujeme jejich chemické sračky a vlastně nám to nevadí. Zmrdi skoupili naše značky piv a teď do nich budou srát umělotiny a strouhat kopřivy. Za všechno může tenhle nenažraný velkokapitál. Ten bordel začal na Majdanu. byli tam Američané, Britové a další a bohužel i náš J.Štětina - euroslanec, Kocáb, kníže Schwarzenberg. Co se pletou do jiných států, když nám tu udělali bordel. Nemají co dělat ?

Myslíte si, že se regionální podnikatelé chovají zodpovědněji než nadnárodní koncerny?

To je snad nad slunce jasné. Těm nadnárodním koncernům na žádné zemi, žádném kraji nezáleží Jen nenažraně zdražují a bobtnají. Bohatých lidí si vážím, hlavně těch, co k majetku přišli vlastním umem. Čeští podnikatelé jsou už z podstaty věci mnohem odpovědnější. Zahraniční kapitál se na nás může vysrat. Jde o moderní kolonialismus a otrokářství. Pokladní v supermarketu bere 12 000 hrubého, ale manažeři, akcionáři a takováhle verbež si nakupují mahagonové ráhnoví do svých jachet a hrají golf platinovými holemi.

Myslíte si, že je to horší než za bývalého režimu?

Pro někoho ne a pro větší polovinu ano. Z důchodu 9 tisíc se nedá vyskakovat, a z platu 16 tisíc čistého také ne. A to má většina byty z totality, nebo je zdědila. Nejvíce lituji děti, které nemají na obědy, a zájmové kroužky a toulají se v ulicích. To tu nebylo, navíc většina občanů si mohla pořídit slušné bydlení za malé peníze, nebo postavit dům za velmi výhodné půjčky, koupit auto a to nové, ne ojeté šunky. Navíc ten bordel kolem nás, lidi, co přemýšlejí deprimuje,a vládě to nevadí, počet sebevražd roste a počet bezdomovců také Mateřská je ubohá, a je jen na plínky, a rodina pak žije z 20 tisíc, ze kterých platí byt 5 tisíc a ostatní prý musí stačit. Proč ? To rodina s příjmem 50 tisíc opatruje babičku, která má svůj důchod a ještě od státu žádají opatrovné 12 000. Ä stát platí a nekontroluje to. Nebo babička chodí cvičit do Sokola a mladí na ní berou opatrovné. Poslanci za 130 tisíc,nechodí do sněmovny a pro své voliče nedělají nic. Obyčejný člověk po jedné absenci, letí z firmy a to má plat sotva 20 tisíc ale hrubého. Všechno se pořád mění Ale k horšímu, USA chce válku, Islám chce pro všechny smrt a bohatí stále více peněz. V historii už padlo impérií, doufejme že dnešní nenasytné padnou, dřív, než padneme my. Ale to jde to moc pomalu.

Jiří Grygar říká : "Až se zeměkoule nasere, ona si s námi poradí."
Hlavně s Američany a Islámem. !!!!

18 komentářů :

 1. Velmi souhlasím s autorem, jen bych poopravil /nemá asi takový přehled/, rodina s dětmi určitě neplatí nájem 5 tis, nýbrž 10 tis.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vezmu to od konce - v pojišťovně, VZP myslím, mají špičky 310 000 korun měsíčně. Kam se na ně hrabe náš ostrůvek pozitivní deviace, pan Miloš Zeman. U nás jsme všeho schopni, bez hranic a ještě si to umíme zpupně zdůvodnit. Takovýhle přístup jsem viděl u příslušníků národů z bývalého SSSR.

   Pan F. R. Čech je asi ryzí vlastenec. Na rozdíl od nás anonymních pisálků a gaučingových revolucionářů, má odvahu.
   Je ve vývoji; je vidět, že ve své zdravé nespokojenosti, vidouc to neutěšené zoufalství vůkol, zkurvený stát, stále hledá cestu.

   O osvíceném monarchistovi jsem dříve také přemýšlel, odpadly by blbé bláboly soupeřících politických stran, ale po takovém může zrovna tak přijít neosvícený. Někteří by tam byli schopni navrhnout v záporáctví osvíceného nedostudovaného lesáka.
   Pan Čech hledá velmi. Když pomyslím, že začínal jako leader KAN, je to úctyhodné. Azimut své cesty významně změnili i jiní významní politikové. Třeba Mitterand, Churchil, Merkel. Miloš Zeman, když byl ještě téměř mladý, řekl, že tak jako ve vědě, i v politice člověk může změnit názor. Na prknech Semaforu přesvědčivě přesvědčoval, že nejlepším politickým směrem je pravý střed. Bylo to v době OF. Někteří soudruzi změnili názor velmi a tak máme soudruhy z ODS.

   Jiná poznámka: Jak to pan Sobotka myslí s dobrovolností imigrantských kvót ukazuje jeho nová vládní iniciativa. Chce prosadit, aby imigranti u nás měli volební právo. Štěstí přeje připraveným. Umím si jej představit, jak při televizní debatě nebo předákům Mohamedánů s pýchou a svým známým výrazem ve tváři sděluje, že u nás mají svobodné volební právo, že zde nebudou diskriminováni, jsme přeci otevřená společnost. A bude jistě očekávat, že teroristé to ocení. Čechům není pomoci. Když jsme blbí...

   Vymazat
 2. Není mnoho těch, kdo se dokázali obrnit a zachovat si zdravý rozum.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ringa si vážím! Je to chlap, jak má být! Těch je u nás velký nedostatek.

   Vymazat
 3. F.R.Čech takový jaký byl i v mládí. Opravdový, skutečný a skvělý. I když mnohdy kontroverzní. Takové je ale samorostlé myšlení vždy. Škoda, že odešel z PS PČR. Takových by tam mělo být cca 200 a bylo by lépe. Sice by ošetřovna v parlamentě měla denně co dělat, ale bylo by líp.

  OdpovědětVymazat
 4. To je škoda, že nešel do Parlamentu, ten by se tam dostal tutově, jako ten šašek Jandák, který už je líný jak sele a mlčí tam jak zařezaný. Ringo, ten by to tam rozsvítil, to by byl druhý nekradoucí Rath. Ale holt mu za to nestojíme! Ringo, kdo když ne ty, kdy když ne dnes? Ježděním se srandičkama po vlastech českých nás tedy nespasíš, kluku ušatá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, asi jsi moc mladej 15.42), ale Ringo v parlamentu byl , na počátku 90. let, jen tak pro pořádek. A právě říkal, že na to neměl žaludek, tak raději odešel.....

   Vymazat
  2. Já to pamatuju, proto lituju, že už tam nešel znovu, nemám mu to za zlé, ale holt rétora si levice ani nevychová, ani nekoupí. Je to škoda. Je to chytrý chlap a myslí mu to. Ale ono by stačilo, kdyby trošičku více publikoval, je to příjemné počtení.

   Vymazat
 5. Opravdu škoda, že pan F.Ringo Čech není ani europoslanec, ani poslanec, ani senátor. Musel by těm chamtivým chladnokrevným varanům neustále křičet pravdu do očí, ale skončilo by to nakonec asi takhle (od 4,01):
  https://www.youtube.com/watch?v=EHB_CM86rgk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to přesně tak, navzdory různým slabomyslným rádoby čechům

   https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI

   10 ...

   Vymazat
 6. Bohužel, jako poslanec byl R.Č. nanic, ale díky za jeho dnešní slova.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě ne. Vezmi v úvahu, že jako jedinec spuštěnou lavinu nezastavíš, pokud jsi její součástí, jedeš s ní! Jinak tě převálcuje jako smítko. Jen při troše štěstí zůstaneš převálcován někde na povrchu s teoreticky malou újmou na zdraví.

   Vymazat
  2. Ringo Čech šel do parlamentu, aby si to vyřídil s komunisty. Teď se k tomu nehlásí a ostatní zapomněli.

   Vymazat
  3. Leadroval v KANu.

   Vymazat
 7. Chceš li s vlky býti musíš s nimi co??? Právě proto z toho bordelu zvaného PS Ringo odešel a už se tam nehodlá vrátit .Vůbec se mu nedivím , protože při pomyšlení , že se tam promenáduje Kalousek , Benda ,Kchárl a jiní , kteří by se měli špacírovat po vězeňském dvoře na Borech se mi zvedá taky žaludek .A to je Ringo proti mě mnohem silnější kalibr .

  OdpovědětVymazat
 8. Ringa si vážím za jeho názory. Nechová se jako 95% tak zvaných umělců, co se vždy dokáží přizpůsobit režimu, který je zrovna u moci. Viďte pí.Filipovská, p.Michale Davide, Krampole, Hřebejku, p.Suchý a další vám podobní pravdoláskaři. Dnes, v Praze na demonstraci proti imigrantům a za vystoupení z EU, mne příjemně překvapil svými rozumnými názory zpěvák Brichta. Bohužel, další takové z řad umělců neznám. Když tak mi některé, kteří z vás znají, poraďte. Díky.

  OdpovědětVymazat
 9. Toto je stále živé......vemte si,kdyby kandidoval Ringo oproti Horáčkovi na presidenta?....je to rozdíl,jako Gavólovo nebe a Putinovy varhany....

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.