Reklama

pátek 3. července 2015

Rozvědka DLR objevila soustředění ukrajinské techniky na území kontrolovaném Kyjevem

3. 7. 2015   Sputník
Rozvědka Doněcké lidové republiky (DLR) objevila na území kontrolovaném Kyjevem, kolonu sestávající z 60 kusů techniky ukrajinských ozbrojených sil, prohlásil mluvčí ministerstva obrany Doněcké lidové republiky Eduard Basurin.

Mezi těmito zbraněmi příslušníků ukrajinských silových složek objevila rozvědka tanky, samohybná dělostřelecká zařízení a reaktivní raketomety.

Dříve se už zástupci DLR a LLR setkali u kulatého stolu v Národní radě Doněcka, aby projednali realizaci mírových dohod uzavřených 12. února v Minsku. V průběhu jednání zástupci republik zdůraznili, že Kyjev nesplnil ani jeden bod minských dohod, mimo jiné zastavení palby a odsun těžkého dělostřelectva od linie dotyku, informuje Doněcká zpravodajská agentura.

„Kyjev využívá Minských dohod k přeskupení svých sil. Viděli jsme to po září loňského roku, vidíme to i teď", prohlásil předseda Lidové rady Luhanské lidové republiky Alexej Karjakin po skončení zasedání.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150702/636392.html#ixzz3eovr9lB8

4 komentáře :

 1. Nic, co bychom nečekali.

  OdpovědětSmazat
 2. To co se nyní děje bylo jasné a logické hned po uzavření dalších "mírových " dohod v Minsku.Od nacistického režimu v Kyjevě podporovaného EU a USA nebylo možné nic jiného očekávat.Proti ukrajinské armádě ,která má nyní velkou početní převahu a která je intenzívně vyzbrojována zeměmi NATO, nemá domobrana DLR a LLR mnoho šancí se ubránit. Schyluje se k masakru obyvatelstva Donbasu.
  Těch několik set ruských dobrovolníků,navíc bez odpovídající výzbroje
  to už nezachrání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste odbornik pres tento konflikt, ze tak soudite?Dle ceho soudite? Nebo je to oficialni nazor generalniho stabu Dnr a Lnr nebo to je jen vas osobni nazor? Pokud cerpate z nejakeho zdroje, zdrojujte.

   Smazat
  2. to smajk41: je třeba duševně se namáhat, tj. shánět relevantní informace, zvážit je a porovnat a poté zhodnotit a rozhodnout, tedy použít tzv. kritické myšlení, k tomu ovšem nestačí noviny

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.