Reklama

pondělí 6. července 2015

SBU otevřela více než 40 případů o zradě proti svým pracovníkům


6. 7. 2015    zdroj
Ukrajinská bezpečnostní služba (SBU) vyšetřuje více než 40 trestních případů zrady, které byly zahájeny proti pracovníkům rezortu. V rozhovoru pro "Kanál 5" to 5. července prohlásil předseda SBU Vasilij Gricak, informuje "Ukrinform".


"Minulý týden jsme při "činu" zadrželi plukovníka. Tento člověk pracoval v kontrarozvědce a měl chytat špiony, ale působil v zájmu Ruska ", řekl hlava rezortu, a upozornil, že mezi zatčenými osobami pro zradu je řada generálů a plukovníků SBU.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Jo jo, na někoho se neschopnost, marast a všivé výsledky musí hodit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také Velká francouzská revoluce požírala své děti. Vymysleli dokonce gilotinu.
   Teror ČR vůči svým občanům je mnohem všestrannější: Mnozí se ani nenarodili, protože velmi klesla porodnost, proto se otvíráme verbeži od Východu po Jih. Jsme nuceni svobodně si vzájemně něco nabízet na živnostenský list; překážky státu pro podnikání. Dlužníky "svlékáme z kůže" mnohem rasantněji než třeba v USA - milionónová armáda. Půlmiliónová armáda nezaměstnaných; slušnější práce jen přes známost. Likvidace zemědělství, těžkého strojírenství, průmyslu obuvnického a oděvního ze strany Vietnamců. 60 % z nich je napojeno na mafie a málo který Vietnamec platí daně alespoň trochu poctivěji. Zadluženost státu. Arbitráže, financování nestátních organizací a osob práce se štítících (včetně čtyřletého studia za 4 milióny korun mezinárodní teroristky Médlin Olbrajtové). Různí Zednáři a ilumináti a důležitých funkcích.
   Kauzy - třeba ProMoPRo, lehké topné oleje, Open Cart, sanace bank...
   Privatizační podvod, flanďácké restituce, amnestie pro vrahy. Profláklá a několikrát oslabená Policie ČR, směšná Armáda ČR.
   Odcizení velké části dotací z EU, služba a vojenské mise v cizím zájmu. Ponižující a ožebračující smlouvy typu TTIP, nezájem politiků o názor občanů ohledně imigrantů - samopalníků IS. Sami si domyslete co vás dále napadne.
   Přeji pěknou dovolenou.

   Smazat
 2. Tak to by museli zavřít půlku okrajiny........

  OdpovědětSmazat
 3. Pro 18:23
  Není třeba nic dalšího domýšlet . Tento Vámi uvedený výčet mega zlodějen a podrazů bohatě stačí . Jen se ptám co s tím uděláme ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. František Ringo Čech to trefil na hlavičku, z militantního demokrata se stává osvíceným monarchistou. Tohle je a bude nadále neřízený chaos. Anglicky se řekne pravítko a vládce stejně, protože se podle obého zarovnává. Parlamentní Demokracie se zarovnává podle stále klikatějšího křivítka.

   Smazat
  2. Co s tím uděláme ??? Pro začátek bychom se měli naučit alespoň stávkovat, být politicky aktivní - viz Nová republika.
   Pozná se to podle toho, že bude více občanů přicházet na uvedené akce než na sportovní utkání nebo vystoupení údajně hudebních, skupin. Měla by se zvýšit účast ve volbách, změnit se školství. Tam více kritického myšlení, sociologie, učení se jak žít. Méně historických bludů a učení se složení aparátu EU.

   Nevěřím revolucím - ty zase někdo zneužije, ukradne, zmanipuluje. Populární jsou reformy, či hluboké reformy. Ale kapři si sami rybník nevypustí. Přední mozek má své ego stále.
   Snad postupný delší vývoj s orientací na BRICS něco vyřeší. Snad šťastná shoda okolností (ekonomický pád USA, objevení se silných radikálních osobností, velké naštvání Ruska, Číny a Indie, rozpad EU). Znovunastolení socialismu, ovšem s konkurencí (společenské vlastnictví výrobních prostředků, podnikání obcí a státu) - to si dnešní primitivní antikomunisté spojují s blbostma jako se ztrátou svobody, domovními stranickými organizacemi, prvními máji, represemi a podobně. Když, tak by mohl k socialismu směřovat dlouhý přirozený vývoj, a také k jinému názvu než socialismus, aby "se slušné děvče neotřáslo". Válka jako velká katastrofa by přispěla ke katarzi, ale to je krajnost a možná vývoj od doby kamenné. Kmenové a klanové války to nevylučuje. Po 30tileté válce zbyla třetina obyvatel; co by zbylo nyní? Pak zbývá jen běh na dlouhou trať - genetické inženýrství - ovšem to je zneužitelné sionisty třeba, k jejich zájmům a posílení vyvolené rasy.
   Alternativy: mimozemšťané (přijdou ti hodní nebo zlí?), střet s větším kosmickým tělesem, přírodní megakatastrofy (vulkán s megakalverou v Yellowstone třeba, doba ledová, nepříznivá změna klimatu), obří pandemie. Když se vybijeme, jednou zde vznikne jiný rozumný život. Také nás může zničit umělá inteligence jako produkt našeho pokroku.
   Já sám se straním velkých měst a koupil jsem si 1,5 plošného metru na Měsíci :-).

   Smazat
 4. Každá takzvaná revoluce se dříve nebo později dostane do stadia, kdy se stírá její pravý důvod, "vůdci" revoluce začnou táhnout jeden hot a druhý čehý, a pokud jde o obyčejný lid, na ten to má dopady příšerné. Je to jako když postavíte dominové kostičky,opřete o sebe, vytvoříte uzkázněnou řadu, a pak jednu kostičku vyndáte - během minuty se celá řada kostiček zřítí - nezůstane stát ani jedna jediná. Tak je to s revolucemi. Snad mohu doporučit ( a vřele doporučuji) ke čtení trilogii Tichý Don ( byla i zfilmována) - Michajl Šolochov.Je to úžasné čtení,obrovsky vypovídací, nepříkrášlené, a hlavně každý si udělá představu, jak takové poměry dopadají na civilní obyvatelstvo. Naprostý zmatek - jeden se bojí druhého, lidi se bojí mluvit i myslet. Tzv. "noci dlouhých nožů"-normál. Sousedské pomsty, které se nevyšetřují,a další excesy. Myslím že je to stále stejné, a lepší knihu vypovídající o ruských ( tehdejších) poměrech jsem nečetl. Revoluce hlavně požírá své vůdce - i ve francouzské revoluci tomu tak bylo, Maxmilian Robespierre byl guilottinován jako řada dalších vůdců revoluce, Marat zabit ve vaně najatou vražedkyní, a moci se po čase stejně opět ujala buržoazie, která byla jen ráda, že lůza svrhla krále. Taktéž dopadlo husitství a další velké rebelie. Události na Ukrajině mají osvědčenou logiku -někdo přece musí být vinen, vláčen spravedlností, popraven - nové stavby vždycky vznikají na troskách těch starých - vlastně "z trosek" těch starých.

  OdpovědětSmazat
 5. Plukovníci a generálové jsou většinou sorta dobře placených lidí, kteří se blíží penzi, a tedy i s vidinou celkem vysokých důchodů. Co když je ukrajinská lůza obvinila z vlastizrady jenom proto, že nemá na platy a penze, podle hesla "účel světí prostředky"??? Ukroparchanti oligarchové zase jen ušetří prachy do svých kapes. Zase bude co rozkrást. Pro plukovníky a generály to je však lekce a trest za jejich posranství a patolízalství k novým pánům. Jinak by s gaunerskou lůzou novodobých zlodějů dávno zatočili a normální lidi by jim jen zatleskali.

  OdpovědětSmazat
 6. Boj o koryta po kavbojsku .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.