Reklama

čtvrtek 23. července 2015

Tichý podraz vlády na českou veřejnost: Přistěhovalci budou smět volit (a být voleni)! Umí si někdo představit důsledky? Další hřebík do rakve naší národní společnosti. Cizinci ve vlastní zemi

Naše boudoucnost?
Lubomír Vylíčil
22. 7. 2015 Protiporud

Lubomír Vylíčil upozorňuje na vládní rozhodnutí, o kterém hlavní média i politici společně mlčí, protože doufají, že vedra a dovolené všechno zakryjí – a pak už bude pozdě protestovat
Vzpomínáte si ještě, jak se před pár měsíci objevilo v našich médiích pár článečků na téma volebního práva pro cizince? Po krátké době vše utichlo a pozornost se upřela jinam. Považoval jsem tehdy, a asi ne sám, celou mediální vlnku za ukončenou. Za neškodné (a neúspěšné) vypuštění pokusných balónků, které měly jen prověřit možnost a prosaditelnost jednoho z dalších úletů dua Dienstbier – Šabatová. Za mrak, ze kterého pršet nebude. Takový nesmysl přece…Utajená úmluva o cizincích

A ejhle. Už je to tady. Před pár dny, dne 17. července 2015, ratifikovala Česká republika v tichosti a mimo reflektory medií tzv. „Úmluvu o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni“. Že o tom nic nevíte? Není divu. Vyšla s tím ven jen Rada Evropy. Naše vlastní vláda mlčí jako zařezaná. Asi tuší, že žádný jásot poddaných nemůže v tomto případě očekávat.

Kdykoli se začtu do ustanovení téhle „Úmluvy“, jako bych skrz řádky viděl prosvítat sluníčkově jízlivý Dienstbierův úsměv

Celá tahle „Úmluva“ je totiž dalším pěkným a vydařeným Mnichovem evropských elit a novou kudlou do zad myšlence národního státu. Už z preambule smlouvy to čiší: „Níže podepsané členské státy Rady Evropy přihlížejíce k tomu, že: …usídlování cizinců na území jiných států *je dnes trvalým rysem evropských společností,*…jsouce přesvědčeny o nutnosti posilovat jejich začlenění do místního společenství, zejména rozšiřováním možností jejich účasti na místních veřejných záležitostech….“ Ano, celá ta úžasná myšlenka tavícího kotlíku, ve kterém se občan, po řádném promíchání etnik a kultur, už nebude cítit Čechem či Maďarem, ale multikulturním Evropanem, je nám tu podávána jako na podnose.

Právo cizinců volit a být volen
Další perly následují. Za nejnebezpečnější lze podle mého považovat článek 6, zakládající právo cizinců volit a být volen do místních samospráv. Představte si modelový příklad: Tak třeba v obci Modlany u Teplic vyroste (na soukromém a řádně odkoupeném pozemku) satelitní městečko s čistě arabským, muslimským obyvatelstvem. Noví obyvatelé si přivedou své nejbližší příbuzné, tak do padesáti osob na jednu přihlášenou rodinu, a záhy může požádat o trvalý pobyt v obci přes tisíc nových rezidentů. Nebude jediný právní důvod jim nevyhovět. Vzápětí postaví tito noví obyvatelé svoji vlastní kandidátku do obecních voleb. Díky početní převaze a disciplinovanosti komunity jejich strana, můžeme ji nazvat třeba „Islám Teplicku“, nebo „Šarija pro Modlany“ slavně zvítězí…

Že je to jen lokální problém? Že z „komunálu“ nelze nic podstatného ovlivnit? Radnice v obci skutečně neoplývá žádnými extra pravomocemi a musí se řídit platným právním řádem České republiky. Ale kapka nerozbíjí kámen silou, nýbrž vytrvalostí dopadu. Zkuste si představit třeba obecní vyhlášku o místní úpravě podmínek chovu psů, o nových hygienických standardech obce (omezující chov prasat), o změnách provozní doby a omezeních sortimentu místní restaurace, o racionální a zdravější skladbě stravy ve zdejší školní kuchyni (halal), o přerozdělení tříd místní školy, respektujících specifika vzdělávání chlapců a dívek….

A takovýchto lokalit, s postupným vytěsňováním původního, neislámského obyvatelstva, vystaveného drobné, vytrvalé (a legální) šikaně, může přibývat.

Zejména, když další „kulturní a zájmové“ aktivity cizinců mají být vysloveně podporovány. Článek 3, o tom praví: „Právo na svobodu pokojného shromažďování a na svobodu sdružovat se s jinými, včetně práva zakládat na obranu svých zájmů odbory nebo vstupovat do nich. Právo na svobodu sdružování zahrnuje zejména právo usídlených cizinců zakládat svá vlastní místní sdružení za účelem vzájemné pomoci, zachovávání a projevování své kulturní svébytnosti nebo hájení svých zájmů ve věcech spadajících do působnosti místních orgánů, jakož i právo vstupovat do jakéhokoli sdružení.“
Šariatský soud
Takže třeba místní šariatský soud rozsuzující rodinné a majetkové spory podle islámského práva je, rozumím-li tomu správně, zcela legální. Asi jako taková místní přestupková komise, se kterou stejně časem splyne. Nebo sňatky neplnoletých nevěst, samozřejmě neoficiální a jen v rámci komunity. To je přece taková typická „kulturní svébytnost“, ne?

Zkrátka, naše pokroková vláda na nás, spolu s Radou Evropy, připravila (další) pěkný podraz. Pokusila se nám, oklikou a potichu, nasadit do kožichu stejnou veš, jakými přetéká srst států na západ od našich hranic a se kterou si tam zjevně nevědí rady. Z nějakého důvodu zatoužila i u nás prosadit vznik paralelní společnosti. Takových lokálních, cizorodých ohnisek, čím dál nezávislejších na místní, české, tedy alespoň formálně ještě národní, vládě.
Jízlivý Dienstbierův úsměv

A o tom to asi celé je. O „nezdravé homogenitě“ našeho národa, jak doslova píší někteří sociologové. O stále sílícím odporu většinového pracujícího obyvatelstva ke směřování Evropy a České republiky. O zděšení mocných, pozorujících procitání ušlápnutého, dosud jen pasivně nadávajícího občana, který si najednou začíná uvědomovat, že ve své frustraci není sám, že jsou tu statisíce, co uvažují stejně jako on.

I našim elitám začíná docházet, že příští volby, pokud rychle něco neudělají, už nebudou o pravici a levici, o šidítkách s třiceti korunami u doktora, ale o národu a kulturní identitě. Proto jsou jak je vidět ochotny k jakýmkoli, byť sebevražedným experimentům, které slibují rozbití a rozdrobení probouzejícího se společenství občanů.

Ale žádná smlouva není z principu nevypověditelná. Její uplatňování lze také omezit zákonem. To si připomínejme. Nejméně do následujících voleb. A taky ty strany a politiky, kteří za našimi zády tuto špinavost podepsali. Já osobně si nemůžu pomoci, ale kdykoli se začtu do ustanovení téhle „Úmluvy“, jako bych skrz řádky viděl prosvítat sluníčkově jízlivý Dienstbierův úsměv.

31 komentářů :

 1. Ale není na to zákon.Nevěřím tomu. Cizinec bez české státní příslušnosti se nemůže aktivně účastnit voleb v České republice. To jsou zatím jen spekulace a žvásty. Je něco jiného když volí čeští krajané žijící v cizině - třeba v USA - ale podmínkou pořád je česká státní příslušnost - české občanství. Zatím jsou to jen spekulace, co se někde "chystá" - na úrovni poplašné zprávy. Aby se nasraný, podvedený, zdeptaný, denně nasíraný český občan nasral pokud možno ještě víc.Aby se ještě víc rozproudila vzájemná občanská nenávist - společný projekt české politiky a medií.Nic jiného neohrožuje politické a vládnoucí zmrdy tak, jako by je ohrožovala občanská pospolitost a soudržnost. Kdyby všichni řadoví občané dokázali táhnout za jeden provaz a projevit razantně občanskou nespokojenost. Proto se od začátku snaží lidi mezi sebou rozeštvat navzájem. Jednomu nadělí - jinému seberou, jednoho vynáší, druhého ponižujou - a mediální prostituti tuto špinavou práci realizují. Stačí porovnat diskuze na on-line serverech z doby před patnácti léty a dnes - jak strašně stoupla mezilidská nenávist. Lidi, kteří se mezi sebou nenávidí, sadisticky až perverzně si navzájem vyhrožují, že by se navzájem pozabíjeli, nikdy neohrozí vládní a politické šašky. To je osvědčené právě v kapitalistických teritoriích. Drží tam občany u huby právě jen vzájemnou nenávistí, jejich media přinášejí jen šokující a deprimující informace, které ještě bulvarizují a fabulují - sice plno lidí tím zmagoří a pak po sobě střílej, ale to žádné politické havěti nevadí. U národa, kde se lidi navzájem nenávidí k smrti, je politická havěť prakticky za vodou. Co udělaly mediální špinavé praktiky s českými občanskými ovcemi - je ukázkové. Už se nemusejí naše političtí šašci bát ničeho. Ale na zákon, podle kterého bude smět Afričan z Erithreje nebo Zimbabwe bez českého občanství a bez trvalého pobytu v ČR volit, si počkám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:52 Já váš optimizmus v této věci nesdílím. Vždyť dělají všechno proti občanům, je to banda zrádců, hájící zájmy USA, které se týkají Evropy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Uz jste se dockal.http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=60941&l=cz

   Smazat
  3. Vzhrožování a zhrubnutí diskusí na serverech mají nasvědomí především PR agentury a jejich rollové!!! Nevím také, proč mohou v našich volbách ovlit krajané, kteří žijí jinde. Vždyť tím ovlivňují lidi a zemi, v které nežijí a evidentně nechtějí žít, nic moc o ní nevědí a jsou yzblblí místními médii nebo tím, co jim kdo nakuká !!! Co to je za logiku?

   Smazat
  4. Je to logika českých občanů momentálně se zdržujících na území jiného státu smět volit: NETÝKÁ se to občanů bývalých, kteří emigrovali a o občanství přišli.
   Jestli bude ráj plný takových blahoslavených chudých duchem, tak zauvažuji raděki o reinkarnaci. Ani ty huristky od Alláhá, ty panny nejsou nijak lákavé. Kdo má pořád utírat tu krev.

   Smazat
  5. Právo volit se prý týká jen obecních voleb. Kdo jim to bude překládat do světového jazyka - třeba ruštiny?

   Dal bych jim max. poradní hlas, když by zaplatili.

   Smazat
  6. Jasně, zatímco český občan žijící několik let v cizině, ten bude mít jistě dobrý přehled o politické situaci v ČR, že? Jen jestli vy nebudete chudý duchem, především ovšem názorově neoliberální. Pokud opravdu máte pocit, že imigranti se v zemích západní Evropy dobře integrovali, pak si raději udělejte dlouhodobý výlet po některých německých městech, čtvrtích Londýna, jihu Francie nebo Itálie nebo si alespoň jednu vražte, ať se proberete. A nedělejte z lidí v této diskuzi blbce. Tady většina lidí velmi dobře chápe, že za zničené africké země mohou především USA, Francie a Velká Británie a že je třeba pomoci na místě. Ale migrace imigrantů z Afriky neznamená pro náš národ nic dobrého, tito lidé se ve většině neintegrují a budou dělat problémy a žít ze sociálních dávek. Kdyby jim nešlo o vysávání evropského sociálního systému, jistě by se chtěli po stabilizování situace v afrických zemích vracet zpět domů. Já osobně rozhodně nemám stejný problém s imigranty z Ukrajiny nebo Ruska. Tito lidé se přizpůsobí nám, zatímco Afričané budou vytvářet místní ghetta a vyvolávat problémy, jak už nám ukázali v Bělé.

   Smazat
 2. Ozubená pleš na obrázku si o něco koleduje .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O něco ze sisálu a dřeva?

   Smazat
  2. Holá hlava s idiotským úsměvem a brýlemi od brusky je všehoschopný tím, že je neschopný.

   Smazat
 3. Všichni si koledují už pětadvacet let. Koledovali si ještě víc než tenhle, ale zatím si nikdo z nich nic nevykoledoval kromě milionových majetků, zajištění své a svého potomstva až do smrti - nebo ano? Nic takového jsem zatím nezaznamenal.

  OdpovědětSmazat
 4. vyčistit parlamentní žumpu na to není nikdy pozdě prostě až nás totálně naserou tak půjdou !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. včera bylo pozdě

   Smazat
  2. a jak si to čištění konkrétně představuješ?

   Smazat
 5. Jak to ale zařídit. 100 lidí = 100 geniálních názorů. Co na tom, že jsou založeny na přáních, fikcích, domněnkách a polopravdách. Málokdy je v těch názorech zachycena evoluce reality a pravda. Je to vidět na příspěvcích když komentujeme komentáře, komentářů, koment..., .....,..... a původní téma se pod silou vlastního ega vytratí. A to nemluvě o vrstvě společnosti, které se v zájmu zachování statutu nic nedotkne a před vším nepříjemným zavře oči, čímž považuje problém za vyřešený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:30 Můžete tento váš blábol trochu učesat a převést do srozumitelných vět? Vypadá to, jako by jste se po přečtení onoho článku zbláznil. Děkuji.

   Smazat
  2. 0:12 Tipnul bych si, že nebyl zcela v pohodě už před přečtením článku.

   Smazat
 6. Zavřete oči, odcházím do středověku, obleču si prostěradla, ubrusy, burky atd.Dotace z EU na výstavbu mešit.Za pár let realitou.

  OdpovědětSmazat
 7. Jen se díváme na vlastní pomalou likvidaci. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda. Je hořce úsměvné sledovat, jak si tady plánujeme "brutální" pomstu u volebních uren všem zaprodaným politikům, kteří nám drancují a likvidují naši vlast pod rukama, ale spořádaně a disciplinovaně si na ni počkáme u svých televizních obrazovek do doby, než nám ji vrchnost dovolí. Budeme tak nejspíše jediní, kdo dodržují zákony této země, protože jejich tvůrci a vymahači si s nimi (a s námi) vytírají prdel! Tak pěkné čekání...

   Smazat
 8. Bože, vy taky věříte každý kachně...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:22 Spíš nevěříme naši vládě, kapišto?

   Smazat
  2. Tady mate tu kachnu prohlasovanou v kvetnu nasim parlamentem pekne tajne a v tichosti. Media mlcela jak zarezana.http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=60941&l=cz

   Smazat
 9. Každej z těch havloidu kdo chce v Čechách tu verbež by si měl jít zkusit jít bydlet na měsíc do Teplic nejlíp se přímo ubytovat s těma smrdlavcema do jednoho lázeňského domu!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Ten zákon schválen nebyl. Protiproud zase kecá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale byl.
   http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=60941&l=cz

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 11. http://zpravy.tiscali.cz/cizinci-v-cesku-nove-smi-volit-v-mistnich-volbach-a-zakladat-odbory-253788

  OdpovědětSmazat
 12. Kdo je zvědavý, najde celý text Úmluvy v PDF formátu zde:

  http://www.ceska-justice.cz/wp-content/uploads/2015/07/Pr%C3%A1va-cizinc%C5%AF-RE-ratifikace.pdf

  OdpovědětSmazat
 13. Rozhlédněte se. Jak se chová Islámista, kde jsou mu naše zákony, oni mají Korán! Je tu Islámská Evropa, mrkněte co to dělá s Berlínem. Nádhera. Brzy se nám tady nebude asi moc líbit. Začínám řešit zbrojní pas, a pomalu občanství za mořem. Šušká se, že do několika let bude válka. Jako důvody se uvádí "malé lokální konflikty". Bohatí, už se připravují na exit. Buď budeme muset hodně jít proti Islámu, což se nestane, nebo jít z cesty do policejních států, kde to funguje trochu jinak.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.